تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 184 از 214 اولاول ... 84134174180181182183184185186187188194 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,831 به 1,840 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahoora f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان یه کرم یا لوسیون لایه بردار خوب ولی قیمت مناسب برای لایه برداری و از بین بردن لک صورت معرفی میکنید؟
    من صورتم هم افتاب سوخته شده و هم جوش میزنه که جای جوشها لک شده یه طرف صورتم کاملا خط سیاه افتاده

مارک خوب برای صورت مردانه لطفا معرفی کنید

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام
    دوستان یه کرم یا لوسیون لایه بردار خوب ولی قیمت مناسب برای لایه برداری و از بین بردن لک صورت معرفی میکنید؟
    من صورتم هم افتاب سوخته شده و هم جوش میزنه که جای جوشها لک شده یه طرف صورتم کاملا خط سیاه افتاده

مارک خوب برای صورت مردانه لطفا معرفی کنید
    سلام دوست گرامی
    من به شما پیشنهاد میکنم که حتما به پزشک مراجعه کنید
    لایه برداری و کرم های لایه بردار مقاومت پوست در برابر افتاب رو پایین میارن از طرفی شما میگید که افتاب سوخته هم شدید و هر کرم لایه برداری نمیتونه براتون مفید واقع بشه و چه بسا بیشتر به پوستتون اسیب برسونه

در درجه اول باید افتاب سوختگی پوستتون رفع بشه(احتمالا پوستتون خشک قرمز و ملتهب هست) و از اون حالت التهابش کم بشه بعد از اون بفکر جای لک ها و جوشها باشید

من پیشنهاد میکنم تا زمان مراجعه به پزشک از ماسک های طبیعی مثل ماسک خیار یا ماست و یا عسل که التیام بخش و خنک کننده هستند استفاده کنید + حتما مرتبا کرم ضد افتاب مناسب با نوع پوستتون استفاده کنید(( از ایجاد لک جدید جلوگیری میشه))

بعد از این مرحله نزد پزشک مراجعه و از لایه بردار مناسب با پوستتون استفاده کنید

3. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

برای شستشوی روزانه صورت چی پیشنهاد میکنید ؟

پوست معمولی تا چرب و کمی جوش دار

حدود 1 سال پن پوست چرب دیترون استفاده میکنم
    میخوام تنوع بدم !

قیمتش هم حدود 10 هزار تومان باشه

پن هم نباشه به صورت مایع یا ژل باشه

ممنون
    ژل شستشوی صورت هیدرودرم (مخصوص پوستهای مختلط تا چرب)
    سلام

من مادرم مدت دو ماهی میشه بعد از اینکه از یک تفریح از کوه برگشتیم صورتش شدیدا افتاده روی سوزش و کمی رو گونه هاش قرمز میکرد به طوری که کمی نزدیک بخاری میشه شدیدتر میشه دوستان لطفا کمک کنید الان کمی هم پشت دستاش اینطوری شده شاید باور نکنید اما بهترین دکترهای شیراز هم بردیم شاید 7 تا دکتر اما داروهای که میدن انگار کمی تسکین دهنده هستش و درمان کننده نیستش التماس میکنم اگر کسی راه حلی داره بگه شیراز هستیم بچاره مادرم خیلی زجر میکشه من احساس میکنم این از درون بدن هستش کسی این بیماری رو دیده جدیدا هم فکر کنم اومده اخه چند نفری دیگه هم دیدم اینطوری شده بودن
    دوست گرامی وقتی 7 تا دکتر نتونستن راهی پیدا کنند بعیده که کسی اینجا بتونه راهنمایی مفیدی انجام بده((شاید هم بتونن؟!))
    خب این 7تا پزشک همگی دکتر پوست بودند؟ اگر راه حل های پوستی موثر نبوده و مشکل داخلی هست باید به پزشک متخصص داخلی مراجعه کنند

5. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

مادرتون بدنش سوزن سوزن نمیشه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    ye jaee!

پيش فرض

سلام دوستان کسی تجربه استفاده از لوسیون ضد آفتاب هیدرودرم spf30رو داره؟اگه آره میشه بگه که رنگش چطوره ؟نوشته بیرنگ ولی اکثرا سفید میشن منم نمیخام اونطور شه.
    اگه ضد آفتاب خوبی میشناسید معرفی کنید فقط خارجی نباشه آخه من اعتماد ندادم به اصل بودنشون و اینکه ضد آفتاب آقایان آردن و سی گل داشتم ولی خیلی چربن الانم ضد آفتاب آقایان هیدرودرم میزنم خوبه ولی سخت پخش میشه.ژل ضد آفتاب بتیس و ضد آفتاب فاقد چربی راسن هم داشتم ولی بیشتر فکر کنم مرطوب کننده هستن تا ضد آفتاب.دوستان اگه تجربه ای داشتید تروخدا دریغ نکنید.تنکیو پیشاپیش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    ye jaee!

پيش فرض

یادم رفت بگم پوستم چربه با منافذ باز .ااگه گرونترین فیس واش دنیاروهم بهم بدن استفاده نخواهم کرد !آخه تو یکسالونیم استفاده از فیس واش های بهترین برند های ایرانی و خارجی خیلی بدی ازشون دیدم .
    Last edited by arash lavigne; 31-01-2014 at 17:34.

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

صورت من بعد از بین رفتن جوشها لک های ریز زده و بعضی جاهاشم تو رفتگی داره
    وقت رفتن به دکتر پوست رو اصلا ندارم
    میشه یه کرم یا لایه بردار پیشنهاد بدین که تاثیر دائمی داشته باشه؟
    پوستم نسبتا چرب هست

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام دوستان کسی تجربه استفاده از لوسیون ضد آفتاب هیدرودرم spf30رو داره؟اگه آره میشه بگه که رنگش چطوره ؟نوشته بیرنگ ولی اکثرا سفید میشن منم نمیخام اونطور شه.
    اگه ضد آفتاب خوبی میشناسید معرفی کنید فقط خارجی نباشه آخه من اعتماد ندادم به اصل بودنشون و اینکه ضد آفتاب آقایان آردن و سی گل داشتم ولی خیلی چربن الانم ضد آفتاب آقایان هیدرودرم میزنم خوبه ولی سخت پخش میشه.ژل ضد آفتاب بتیس و ضد آفتاب فاقد چربی راسن هم داشتم ولی بیشتر فکر کنم مرطوب کننده هستن تا ضد آفتاب.دوستان اگه تجربه ای داشتید تروخدا دریغ نکنید.تنکیو پیشاپیش
    دوست گرامی بهترین ضد آفتاب ایرانی (در حد تجربه من ) فقط راسن هست
    صورت من بعد از بین رفتن جوشها لک های ریز زده و بعضی جاهاشم تو رفتگی داره
    وقت رفتن به دکتر پوست رو اصلا ندارم
    میشه یه کرم یا لایه بردار پیشنهاد بدین که تاثیر دائمی داشته باشه؟
    پوستم نسبتا چرب هست
    دوست گرامی تجویز دارو همینجوری راستش درست نیست مخصوصا در انجمن پزشکی (مسئولین صلاح دونستند پستم پاک بشه)
    اما
    میتونید از ترتینوئین یا کترل استفاده کنید درصد کمش رو بگیرید چند شب تست کنید روی بخشی از جای جوشهاتون (نه همه صورت) تا بعد از چند شب اگر حساسیت نداشتید بعد میتونید برای کل صورت (فقط روی جای جوشها و نه کل پوست) استفاده کنید
    حساسیت هم به این شکل هست که دچار سوزش و قرمزی پوست میشه شخصی که به لایه بردار حساسیت داشته باشه

کرم هم یک کرمی هست که تاثیرش خیلی خوبه ولی باید مدام استفاده بشه (یعنی با استفاده یکی دوتا از کرم ممکنه نتیجه رو نبینید باید تداوم داشته باشه)
    این کرم خودش نقش لایه بردار داره و همچنین تنظیم کننده چربی هم هست در صفحات قبل هم معرفی کردم:

sebium AI از بایودرما

نکته: وقتی از لایه بردار یا کرم های اینچنینی استفاده میکنید حتما باید از ضد افتاب هم استفاده بشه در طول این مدت

11. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

یه سوالی داشتم تخصصی :

اگر یه نفر بخواد چشمشو لیزیک کنه و صورتشو هم بوتاکس کنه و برای رفع گودی چشم از تزریق چربی استفاده کنه بخاطر استفاده ی چند ساله از عینک

بهتره که عمل بوتاکس و تزریق ژل و انجام بده بعد لیزیک کنه یا اول لیزیک کنه بعد اونها رو ؟

ممنونم

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان یه ژل شستشوی صورت خیلی خوب و امتحان پس داده میخوام
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •