تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 183 از 4751 اولاول ... 831331731791801811821831841851861871932332836831183 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,821 به 1,830 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

در مورد دو موضوع که یکیش داستان سرویس اکو و دیگریش تعداد پورت
    در مورد اینکه سرویس اکو چرا تو بعضی دیگر از مراکز هم ارائه نمیشه من بررسی کردم جاهایی که پورت خالی هم ندارن این سرویس رو ارائه نمی کنن (مثل مرکز مخابراتی من)
    در مورد تعداد پورتی که نصب می کنن تو مراکز مخابراتی اگر محدودیت سرعت 128 نبود مطمئن باشید تمام مراکز مخابراتی تا الان حتما می رفت زیر پوشش تمام شرکت ها. این محدودیت سرعت بجز مسئله برای ما کاربرای خانگی مسائل مالی هم برای شرکت ها هم داشته و باعث بهم ریختن محاسبات برگشت سرمایه و سرمایه گذاری مجدد و افزایش ریسک سرمایه گذاری هم شده.قبل از محدودیت اگر شرکت میرفت 500 تا پورت می زاشت می دونست که یک سوم پورت هاشو رو با 256 و 512 بفروشه می تونست تو مانگاری و برگشت سرمایه امیدوار باشه ولی حالا بخاطر اینکه محدودیت 128 است مجبوره نصف تا دو سوم پورت هاشو حتما استفاده شه تا حداقل سود و ضرر سذمایه گذاری مساوی شه تو ان مرکز.تازه این محدودیت سرعت نبود احتمالا الان که 3.5 سال از شروع ارائه وسیع می گذره قطعا بخاطر رقابت بین شرکت ها قیمت سرویس ها 256 به بالا کاهش پیدا می کرد و الان میشد مثلا با پول 128 که می دیم 256 گرفت ولی این محدودیت هم این کاهش قیمت رو از بین برد چون دیگر شرکت ها بخاطر سرعت به هم رقابت نمی تونن بکنن
    اول بگم که من این توهین به وزارت خونه رو بد رپیورت کردم ، اصلا درست نیست این اسمایل ها لـــــــــول

ولی تا به حال با این ویو به قضیه نگاه نکرده بدم ، حرف شما کاملا منطقیه ، اما از یه جهت ، کدوم بیچاره ای هست که به خاطر این بخش نامه خودشو محدود کنه به 256 ؟ دیگه کسی که 256 یا 512 بخواد ، اینترنت باز هست و فکر کنم دیگه عقلش می رسه که چجوری این ها رو بپیچونه ؟ درسته ؟
    فکر کنم شما درست متوجه نشدی ، یا من
    دوستان می گن جایی که اکو می ده که پروت خالی زیاد باشه ، تا یوزر به بهانه قیمت خوب ، بیاد طرف شاتل ، اگه جایی باشه که یوزر ، هیچ راهی نداشته باشه ، شرکت کمی باشه ، پروت خالی نباشه ، آرت می ده ، یوزر هم که مجبور ، میاد و میگیره ، شرکت هم که حال می کنه دیگه

مرسی

2. این کاربر از akhoond بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اول بگم که من این توهین به وزارت خونه رو بد رپیورت کردم ، اصلا درست نیست این اسمایل ها لـــــــــول

ولی تا به حال با این ویو به قضیه نگاه نکرده بدم ، حرف شما کاملا منطقیه ، اما از یه جهت ، کدوم بیچاره ای هست که به خاطر این بخش نامه خودشو محدود کنه به 256 ؟ دیگه کسی که 256 یا 512 بخواد ، اینترنت باز هست و فکر کنم دیگه عقلش می رسه که چجوری این ها رو بپیچونه ؟ درسته ؟
    فکر کنم شما درست متوجه نشدی ، یا من
    دوستان می گن جایی که اکو می ده که پروت خالی زیاد باشه ، تا یوزر به بهانه قیمت خوب ، بیاد طرف شاتل ، اگه جایی باشه که یوزر ، هیچ راهی نداشته باشه ، شرکت کمی باشه ، پروت خالی نباشه ، آرت می ده ، یوزر هم که مجبور ، میاد و میگیره ، شرکت هم که حال می کنه دیگه

مرسی
    کدوم مرکز مخابراتی هستش که فقط یک شرکت رو پوشش داده باشه تا انجا که یادمه بجز مخابرات فیبر شده ها که هنوز تجهیزاتشو مخابرات نصب نکرده و تنها یک شرکت با هزینه خودش تجهزات رو نصب کرده بقیه مراکز حداقل دو شرکت رو دارن پس از لحاظ انحصاری این حرف درست نیست چون انتخاب دیگر رو هم داره.بیشتر هم دقت کنی جاهاییاکو داده که درامد خانوار کمتره یا مسکونی بیشتره( برعکس مرکز ما که 60 درصد اداری اند و اکو نداده)

در کل باز هم دلایل دیگری وجود داره که هنوز باید فکر کرد در موردش مثل بهم ریختن برنامه های کلان و نیامدن سرمایه گذاری در شرکت های pap که الان ریسکش بسیار بالا است و دیگر کسی طرفش نمی ره و ....
    باید قبل از دعوا کردن قبلش دید چه وضعیت هایی ممکنه برای هر کس پیش بیاد چون دیدن چند جهت ساده عمق مشکلات رو هیچ وقت روشن نمی کنه...

ظاهرا درسته ولی در عمل انچه که من دیدم خیلی ها یا نمی دونن هنوز یا نمی تونن از ان روش ها بگیرن.

4. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

کدوم مرکز مخابراتی هستش که فقط یک شرکت رو پوشش داده باشه تا انجا که یادمه بجز مخابرات فیبر شده ها که هنوز تجهیزاتشو مخابرات نصب نکرده و تنها یک شرکت با هزینه خودش تجهزات رو نصب کرده بقیه مراکز حداقل دو شرکت رو دارن پس از لحاظ انحصاری این حرف درست نیست چون انتخاب دیگر رو هم داره.بیشتر هم دقت کنی جاهاییاکو داده که درامد خانوار کمتره یا مسکونی بیشتره( برعکس مرکز ما که 60 درصد اداری اند و اکو نداده)
    نه ، منظور من بیشتر انحصار 2 _ 3 شرکتی بود ، تا یه شرکتی ، مرکز ما رو با 2244 مقایسه کنی ، خنده ات می گیره ..
    مسلما اگه من بخوام انتخاب کنم ، باید از بین 4 تا شرکت انتخاب کنم ، اما 2244 ها باید از بین n تا انتخاب کنن ، پس شاتل لازم داره که یوزر رو یه جوری جذب کنه ...

باید قبل از دعوا کردن قبلش دید چه وضعیت هایی ممکنه برای هر کس پیش بیاد چون دیدن چند جهت ساده عمق مشکلات رو هیچ وقت روشن نمی کنه...
    این جمله فلسفی رو اصلا نهمیدم

* دوستان ، می شه شاتل رو یه جوری خر کرد ؟ مثلا سفارش آنلاین بفرستم ، بعد فوقش گیر می دن بهم دیگه ، می گم اشتباه شد یا مثلا ، سرویس آرت بگیرم ، برای ماه بعد آنلاین شارژ کنم ، اکو شارژ کنم ؟ چجوریه ؟ می شه ؟

مهدی ، جواب بده

مرسی

آخر فروم باز Senator_F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

نه ، منظور من بیشتر انحصار 2 _ 3 شرکتی بود ، تا یه شرکتی ، مرکز ما رو با 2244 مقایسه کنی ، خنده ات می گیره ..
    مسلما اگه من بخوام انتخاب کنم ، باید از بین 4 تا شرکت انتخاب کنم ، اما 2244 ها باید از بین n تا انتخاب کنن ، پس شاتل لازم داره که یوزر رو یه جوری جذب کنه ...

* دوستان ، می شه شاتل رو یه جوری خر کرد ؟ مثلا سفارش آنلاین بفرستم ، بعد فوقش گیر می دن بهم دیگه ، می گم اشتباه شد یا مثلا ، سرویس آرت بگیرم ، برای ماه بعد آنلاین شارژ کنم ، اکو شارژ کنم ؟ چجوریه ؟ می شه ؟

مهدی ، جواب بده

مرسی
    شاتل زرنگ تر از شماست.
    توی درخواست تغییر سرویس سایت اصلا اکو وارد نشده فقط ارت هست.
    یعنی حتما باید بری التماس کنی.

7. 2 کاربر از Senator_F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

شاتل زرنگ تر از شماست.
    توی درخواست تغییر سرویس سایت اصلا اکو وارد نشده فقط ارت هست.
    یعنی حتما باید بری التماس کنی.
    چه بد ، یعنی شما ها چطوری شارژ می کنید ؟ آنلاین نمی شه ؟ باید زنگ بزنید ؟
    این طوری می مونه گزینه اول فقط ، احتمال اش کمه

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مهدی ، جواب بده

مرسی
    اخوند می گم دقت کردی ما داریم تو تاپیک شاتل داریم بحث می کنیم نه اصلی...
    پیش شماره مخابراتی ات چنده؟
    ولی خودمونیم این مرکز احتمالا شانسش زیاد بوده ( یا همشون از این مرکز شروع کردن ) اینجوری شده.
    من که دلم برای شرکت های بدون محدودیت حجمی تنگ میشه( فقط یک شرکت تو مرکز ماست که ندا رایانه بدون محدودیت می ده که گفته فعلا پورت ندارن)

راستی ادامه این بحث رو ببریم انور اگر موافقی

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

اول این که خبر از کجا اومده ؟ موثقه ؟ یا نه ؟

دوم این کار محاله ، وزرات خونه گور خودشو با این کار می کنه ( البته اگه هنوز وزیر یه کم منطقی فکر کنه ، وگرنه که .... )
    من از یکی از دوستان که خبرنگاره مطلع شدم
    فکر کنم خبرنگار دنیای اقتصاد باشن

11. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein 12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

قيمت اسپليتر چنده؟؟ اينو توي قسمت نصب و راه‌اندازي adsl نپرسيدم چون ميخوام بپرسم که:

اگه به شاتل بگم، وقتي از طرف شاتل براي نصب ميان، برام ميارن؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

اخوند می گم دقت کردی ما داریم تو تاپیک شاتل داریم بحث می کنیم نه اصلی...
    پیش شماره مخابراتی ات چنده؟
    ولی خودمونیم این مرکز احتمالا شانسش زیاد بوده ( یا همشون از این مرکز شروع کردن ) اینجوری شده.
    من که دلم برای شرکت های بدون محدودیت حجمی تنگ میشه( فقط یک شرکت تو مرکز ماست که ندا رایانه بدون محدودیت می ده که گفته فعلا پورت ندارن)

راستی ادامه این بحث رو ببریم انور اگر موافقی

بخشید ، اصلا حواسم نبود ، ممنون از تذکرت

بله ، بره اون طرف بهتره ، امر امر شماست ( اگه صلاح می دونید ، پست های لازم رو هم جابه جا کنید ، التبه اگه صلاح می دونید
    اما خر کردن شاتل این طرف بمونه ، شاید شد یه کاریش کرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه aghaye h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

فکر کنم(اگه اشتباهه اساتید تصحیح کنند)
    سرویس های اکو سودش برای شرکت به اندازه پول تو جیبی پسر رییس شرکت هم نیست
    این ها سودشون بیشتر توی آرت هست اونم نه هوم یا 128
    سودشون توی سرویسهایی است که به شرکت های دولتی یا خصوصی یا دانشگاه ها با پهنای 1 تا 8 وحتی بیشتر ارایه می دهند
    یکی دیگر از دلایلی که اکو ارایه می دهد (علاوه بر دلایل قبلی) تبلیغات در بین عموم مردم است
    شما مثلا در نظر بگیرید رییس فلان شرکت دولتی وقتی می خواهد سرویس بگیرد می آد یک تحقیقی می کند
    حالا آمار می گیره از دوستانش حتی پسرش که کدوم شرکت بهتره
    و می فهمه که مثلا رضایت مندی از شاتل بیشتره
    و میره با شاتل قرارداد میلیونی می بنده(نه اینکه بیاد فکر 9500 تومن اکو باشه)
    مثلا شما تحقیق کنید تبلیغات پارس آن لاین در بین عوام چه معروفیتی برای اون آورده و چقدر شرکت ها می رن با اون قرارداد می بندند
    در حال که کیفیت سرویس هاش .....

15. این کاربر از aghaye h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 16 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 16 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •