تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1826 از 2600 اولاول ... 82613261726177618161822182318241825182618271828182918301836187619262326 ... آخرآخر
نمايش نتايج 18,251 به 18,260 از 25992

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

نه، مگه اس میاد؟

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    تو پس پرداخت 24 ساعت بعد میاد. البته شارژ میشه میتونید زنگ بزنید پشتیبانی بپرسید. ولی بسته رو بهتون نشون نمیده در پس پرداخت
    پیش پرداخت تا 10 دقیقه بعد

2. این کاربر از darvish1900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوستان سلام . یه سوال داشتم . من الان اینترنت 512 نامحدود (قدیمی) دارم و سرعتش یه مقدار رو مخه واسه همین میخواستم تغییرش بدم به مثلا 1Mbps غیرحجمی که همون قیمت هست و 17 GB محدودیت حجم دانلود داره . میخواستم اولا ببینم آیا تصمیمم از نظر شما درسته یا همون سرویس قبلی رو نگه دارم؟ من یه مقدار دانلود دارم ولی اونقدری نیست که ماهی بیش از 17 گیگ بشه و اگه هم فوقش بیشتر بشه از بسته های دانلود 4G ایرانسل استفاده میکنم که عالی هستن . ثانیا میخواستم ببینم حتما باید حضوری مراجعه بشه به مرکز مخابراتی یا میشه از طریق ecare.tct.ir هم اقدام کرد؟ من از طریق همین سایت پشتیبانی رفتم و گزینه تغیر سرویس هم هستش ولی دکوریه و کاری انجام نمیده . با 2020 هم تماس گرفتم میگه حتما باید حضوری بری مرکز مخابرات اخه خط به اسم خودم نیست وگرنه میرفتم . ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن .

اگه نباشه جاش خالی می مونه TAEL's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نه، مگه اس میاد؟

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    من خریدم نوشت منتظر ارسال پیامک فعالسازی باشید.

تو پس پرداخت 24 ساعت بعد میاد. البته شارژ میشه میتونید زنگ بزنید پشتیبانی بپرسید. ولی بسته رو بهتون نشون نمیده در پس پرداخت
    پیش پرداخت تا 10 دقیقه بعد
    از همون لحظه ی خرید فعال میشه؟ یا 24 ساعت بعد که گفتید؟

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

زنگ زدم پشتیبانی گفت بسته فعال شده ولی تو سایت نشون نمیده و هر بار خودتون باید جمع و تفریق کنید :/

اگه نباشه جاش خالی می مونه Toranj_mhg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان سلام . یه سوال داشتم . من الان اینترنت 512 نامحدود (قدیمی) دارم و سرعتش یه مقدار رو مخه واسه همین میخواستم تغییرش بدم به مثلا 1Mbps غیرحجمی که همون قیمت هست و 17 GB محدودیت حجم دانلود داره . میخواستم اولا ببینم آیا تصمیمم از نظر شما درسته یا همون سرویس قبلی رو نگه دارم؟ من یه مقدار دانلود دارم ولی اونقدری نیست که ماهی بیش از 17 گیگ بشه و اگه هم فوقش بیشتر بشه از بسته های دانلود 4G ایرانسل استفاده میکنم که عالی هستن . ثانیا میخواستم ببینم حتما باید حضوری مراجعه بشه به مرکز مخابراتی یا میشه از طریق ecare.tct.ir هم اقدام کرد؟ من از طریق همین سایت پشتیبانی رفتم و گزینه تغیر سرویس هم هستش ولی دکوریه و کاری انجام نمیده . با 2020 هم تماس گرفتم میگه حتما باید حضوری بری مرکز مخابرات اخه خط به اسم خودم نیست وگرنه میرفتم . ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن .
    سلام، اصلا تصمیم درستی نیست اگر 17 گبگ در ماه کافیه براتون ، با خرید طرح های جشنواره+ بسته های تخفیف دار هم سرعتتون بسیار بالاتر از 1مگ میشه ، هم ارزونتره و هم رایگان شبانه داره که اون مثلا نا محدود نداره ، به این لینک برید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بله تاکید مزخرفی دارند که حتما صاحب خط باید باشه منم مادر پیر خودمو کشوندم تا اونجا!!

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اول از همه باید برید بسته بخرید. اونجا میتونید 2 تا 16 مگابایت رو انتخاب کنید.
    واسه منم اولش 4 مگ بود به محض اینکه بسته رو خریدم 16 مگ شد.
    ببنید چه سرویسی انتخاب کردید
    من 2 تا 8 مگ پس پرداختو گرفتم به همراه صد گیگ یکساله ، سرعت دانلودم حدود 500kb هست ، snr هم 65 بود ، آیا می تونم با پیگیری بیشتر کنم سرعتمو؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

ممنون بابت راهنمایی شما ولی من بهتر بود یه چیزی هم به توضیحاتم اضافه میکردم : این اینترنت رو برای خونه نمیخوام و واسه محل کاره که بنابرین نمیتونم کامپیوترش رو تا شب روشن بزارم که دانلود کنه و میخوام ترجیحا توی همون روز دانلود انجام بشه (ضمن اینکه همونطور که گفتم حجم دانلودم زیاد نیست) واسه همین توی فکر اینترنت غیرحجمی بودم وگرنه اگه واسه خونه بود فرمایش شما صحیحه و جشنواره خیلی بهتره . حالا با این اوصاف نظرتون چیه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنون بابت راهنمایی شما ولی من بهتر بود یه چیزی هم به توضیحاتم اضافه میکردم : این اینترنت رو برای خونه نمیخوام و واسه محل کاره که بنابرین نمیتونم کامپیوترش رو تا شب روشن بزارم که دانلود کنه و میخوام ترجیحا توی همون روز دانلود انجام بشه (ضمن اینکه همونطور که گفتم حجم دانلودم زیاد نیست) واسه همین توی فکر اینترنت غیرحجمی بودم وگرنه اگه واسه خونه بود فرمایش شما صحیحه و جشنواره خیلی بهتره . حالا با این اوصاف نظرتون چیه؟
    خواهش می کنم.
    دانلود شبانه رو هم که بذاریم کنار، بازم جشنواره به صرفه تره ، هم سرعت چند برابر یک مگ هست و هم مقداری ارزونتر میشه.

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من 2 تا 8 مگ پس پرداختو گرفتم به همراه صد گیگ یکساله ، سرعت دانلودم حدود 500kb هست ، snr هم 65 بود ، آیا می تونم با پیگیری بیشتر کنم سرعتمو؟
    خوب انتقال بدید 2به 16 سرعتتون بین 1.6 تا 2 مگ میشه

11. این کاربر از darvish1900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

خوب انتقال بدید 2به 16 سرعتتون بین 1.6 تا 2 مگ میشه

هزینه داره افزایش؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •