تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 329 اولاول ... 81415161718192021222868118 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 3284

نام تاپيک: درخواست درايور هاي سخت افزاري ؛ ارايه جديـــــد ترين درايــور هاي قطعات سخت افزاري (موضوع خبري)

پروفشنال Man Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    Holland

پيش فرض

جميعن خيلي چاكرم....

فقط يه دستي برسونين كمك كنين كه از كجا ميتونم اخرين Update
    Ati Xpress 200M seriess رو بگيرم؟

مرسي.
    DJ Tedy.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام
    مودم من apen است . من درایور 64 بیتی آون می خواستم . یک ماه پیش خودش را خریدم . توی سایت سازنده اش اصلا محصولی به نام مودم نداره . نمی دونم چیکار کنم ؟
    یکی کمک کنه ؟

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mndbnt
    سلام
    مودم من apen است . من درایور 64 بیتی آون می خواستم . یک ماه پیش خودش را خریدم . توی سایت سازنده اش اصلا محصولی به نام مودم نداره . نمی دونم چیکار کنم ؟
    یکی کمک کنه ؟
    سلام اگر مشكلت درايور اين مارك مودمه كه اينجا همشون هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اما مشكل درايور 64بيتي نه من ميتونم حل كنم نه ... تا زماني كه شركتهاي سازنده قطعاتي مانند مودم و كارت تي وي و... براي ويندوزهاي 64 بيتي درايور نسازن راه ديگه اي وجود نداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

salam bar dostan va ostadan aziz
    man taze yek main giga 915p dual graphic khraridam va kart soti onbordash C-media ast ba 6 vrodi va khroji kart tv ke az ghabl dashtam roi system nasb kardam va dar ghesmat source sound fghat yek manbe darad va an ham cd plyer va line in mojod nist ta man betavanam sot ham hamrahe tasvi dashte basham kart tv man roi main ghabli man MSI moshkel nadash va dar sourc Line-In dasht hal man bayd chekar konam zemnan man jadidtarin driver sound ro nasb kardam vali moshkelam hal nashod
    TV Cart man MICROSIM M8000 ast va driver jadidi azsh dar internet nayaftam aya kesi az dostam mitavanad moshkelam ra mortafa sazad.

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mahmood
    salam bar dostan va ostadan aziz
    man taze yek main giga 915p dual graphic khraridam va kart soti onbordash C-media ast ba 6 vrodi va khroji kart tv ke az ghabl dashtam roi system nasb kardam va dar ghesmat source sound fghat yek manbe darad va an ham cd plyer va line in mojod nist ta man betavanam sot ham hamrahe tasvi dashte basham kart tv man roi main ghabli man MSI moshkel nadash va dar sourc Line-In dasht hal man bayd chekar konam zemnan man jadidtarin driver sound ro nasb kardam vali moshkelam hal nashod
    TV Cart man MICROSIM M8000 ast va driver jadidi azsh dar internet nayaftam aya kesi az dostam mitavanad moshkelam ra mortafa sazad.
    دوست عزيز به اينجا خوش اومدي . اينجا فارسي نوشتن قانونهههههه . من پست شمارو دوبار خوندم اما چيزي نفهميدم لطفا فارسي . ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض سلام بر piishi

سلام بر piishii عزیز امیدوارم خوب باشی از جایی که داشتم میل میزدم قادر به تایپ فارسی نبودم پوزش.
    عرض کردم من تازه یک مین گیگا مدل 915 پی دوال گرافیک خریدم و توی کارت قبلیم را که مدل میکرو سیم ام 8000 بود روی آن سوار کردم ولی در سورس نرم افزار وین دوی آر در قسمت صوت فقط من یک انتخاب دارم و آن سی دی پلیر است و نمی توانم لاین این را انتخاب کنم هر کاری کردم ویندوز را آپدیت کردم ، درایور جدید کارت صوتی را دانلود کردم ولی مشکل من همچنان پابر جاست ضمنا ً این را عرض کنم که کارت صوتی مین سی مدیا با شش ورودی و خروجی است و مین قبلی من کارت صوتیش ریال تک بوده آیا راهی برای مشکل من وجود دارد یا مین و توی کارتم دارای مشکل هستند من درایور توی کارتم را نتوانستم در وب بیابم . امیدوارم منضورم را رسانده باشم درایور توی کارت :Philips Semiconductors SAA7130HL می باشد با سپاس فراوان محمود

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

سلام
    از دوستان کسی درایور Webcam Zenith رو سراغ داره؟
    نیاز فوری دارم...
    ممنونم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

آقا سلام
    من درايور كارت گرافيك ترايدنت4مگا پيكسل رو ميخوام
    خيلي ممنون ميشم اگه برام پيداش كنين.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر حرفه ای
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Amirbick عزیز شما اول بگو چه ترایدنتی ؟ 9750 یا 9850 یا چی که البته زیاد هم فرقی نمی کنه ولی برای چه ویندوزی می خوای ؟ 98 یا me یا Xp یا ... ؟

اگر برای 98 می خوای این لینکش در غیر این صورت بگو :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

من جديد ترين درايور كارت گرافيك ati 9250 را ميخوام

ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •