تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 32 اولاول ... 814151617181920212228 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 313

نام تاپيک: تاپیک هواداران تیم ملی آرژانتین | آلبی سلسته

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض ایگواین برترین بازیکن دیدار آرژانتین و بلژیک شد

ستاره پیشین رئال مادرید به انتخاب فیفا برترین بازیکن میدان نبرد آرژانتین و بلژیک معرفی شد.

به گزارش نامه نیوز، گونسالو ایگواین 81 دقیقه برای تیمش دوید و گل برتری تیمش را مقابل بلژیک به ثمر رساند.

این بازیکن 29 پاس سالم داد و 6 بار در خلق موقعیت گل مسلم دخالت داشت و آرژانتین با تک گل ایگواین راهی نیمه نهایی جام جهانی 2014 برزیل شد.
    ایگواین در لحظه دریافت جایزه بهترین بازیکن میدان مبلغ ضمیمه شده به جایزه حامی مالی را به بیمارستانی در بوینس آیرس اهدا کرد.

2. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض مسی: دی استفانو یک آرژانتینی عاشق است/تا پایان جام جهانی منطقی و آرام پیش می‌رویم

مسی درباره وضعیت ناراحت کننده دی استفانو گفت: واقعا متاسفام و امیدوارم هر چه زودتر شرایط جسمی و ذهنی بهتری پیدا کند، پیگیر وضعیت او هستم و گویا هوشیاری خود را از دست داده است

وقتی شنیدم که در معدود دفعات بازگشت به شرایط پایدار، پیروزی آرژانتین را تبریک گفته خیلی خوشحال شدم و برایش آرزوی سلامتی دارم، او یک آرژانتینی عاشق است و به خاطر درمان همسرش مجبور شد به اسپانیا برود، مردم هم باید انصاف را رعایت کنند و به او احترام بگذارند.

لیونل مسی درباره نحوه بازی تیم ملی آرژانتین گفت: بسیار آرام و منطقی بازی کرده ایم و از این که تا این مرحله خیلی خوب و عالی نتیجه گرفته ایم بسیار خوشحالم، به عقیده من آرزانتین خیلی خوب و آرام حرکت کرده و این را مدیون کار گروهی بسیار خوب تیم هستیم و البته طرز تفکر سابیا در این میان بسیار ارزشمند و مفید بوده است، ما منطقی و آرام پیش آمده ایم و تا انتها با همین روش حرکت خواهیم کرد.

کاپیتان تیم ملی آرژانتین درباره ایگواین گفت: گونسالو شایسته این بود که به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شود. ایگواین یکی از بهترین بازیکنان ما در این دیدار بود. ما یک تیم هستیم. او در این دیدار توانست فرصت‌های خوبی به دست بیاورد و خوشحالم که توانست گلزنی کند. ما در این جام تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم و امیدواریم که بتوانیم به بالاترین رتبه دست یابیم. از صعود آرژانتین به نیمه نهایی خوشحالم اما هنوز راه زیادی برای ما باقی مانده است.

4. 5 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض مسی: به حضور در مرحله نیمه نهایی جام جهانی قانع نیستیم

لیونل مسی گفت که او و هم‌تیمی‌هایش به هیچ عنوان قصد ندارد به حضور در جمع چهار تیم برتر جام جهانی 2014 بسنده کنند.

مسی و یارانش شب گذشته (شنبه) با کسب پیروزی یک بر صفر برابر بلژیک برای اولین بار در 24 سال گذشته به مرحله نیمه نهایی جام جهانی راه یافتند اما او تاکید کرد که این موفقیت برای آنها کافی نیست.

مهاجم بارسلونا در گفت‎وگو با شبکه گل‌ تی‌وی گفت: حالا ما بیشتر از این می‌خواهیم. ما آماده مأموریت بعدی هستیم. رؤیای ما بالا سر بردن جام است.
    مسی افزود: در بازی برابر بلژیک اوضاع بر وفق مرادمان بود. می‌دانستیم که برای رسیدن به اهداف‌مان چه کارهایی باید انجام دهیم. ما هرگز چنین تیم قدرتمند و متحدی نبوده‌ایم. از همه آرژانتینی‌ها در سراسر دنیا به خاطر حمایت‌شان تشکر می‌کنم. سفر ما همچنان ادامه دارد.
    بازی بعدی مسی و یارانش در مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2014 برابر هلندی است که جزو قوی‌ترین تیم‌های جام بیستم بوده و به عنوان دارنده بهترین خط حمله رقابت‌ها در مرحله گروهی به جمع چهار تیم برتر راه پیدا کرده است.

6. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض روزنامه های امروز آرژانتین؛ شکسته شدن طلسم

روزنامه های امروز آرژانتین با ذوق زدگی خاصی پیروزی تیم ملی کشورشان را بازتاب داده اند.
    آی اسپورت - آرژانتین با یک پیروزی 1-0 دیگر توانست راهی نیمه نهایی جام جهانی شود. آن ها اکنون در نیمه نهایی به مصاف هلند خواهند رفت. رقابتی که می تواند فوق العاده دشوار تر از همه ی دیدار های پیشین باشد.

روزنامه های امروز آرژانتین مطابق انتظار پیروزی این تیم را به روی جلد برده اند.

روزنامه ی ال دیا به شکسته شدن طلسم 24 ساله در رسیدن به نیمه نهایی پرداخته است.

روزنامه ی ریو نگرو نیز با تیتر " دو مرحله تا عظمت و افتخار " به صعود تیم ملی آرژانتین به مرحله نیمه نهایی پرداخته است.

روزنامه ی دیاریو اونو نیز با تیتر " در میان 4 تیم برتر دنیا " به صعود آرژانتین به جمع 4 تیم برتر دنیا اشاره کرده است.

8. 6 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض گزارش روز : دی ماریا در مسیر معجزه ؛ جام جهانی برای آنخل ادامه دارد

کاروان آلبی سلسته روز شنبه از برازیلیا عازم بلو هوریزنته شد . بازیکنان تیم آرژانتین در این کمپ خود را برای جدال حساس مقابل هلند آماده می کنند . در این میان یک نفر گویا حال چندان خوشی ندارد. آنخل دی ماریا البته اشک های خود را در رختکن مانه گارینشای ورزشگاه برازیلیا جا گذاشته بود . قبل از اینکه برای تست دوپینگ به نزد پزشکان فیفا برود، خبر خوشی به او داده شد .

در آنجا پرشکان آرژانتینی به او وعده دادند که 8 روزه او را برای مبارزه احتمالی فینال خواهند رساند.در حالی که در رسانه ها؛ خبر خداحافظی ال فیدئو با جام منتشر شده؛ اما از اردوی آرژانتینی ها خبر های دیگری به گوش می رسد. دی ماریا قسم خورده که اگر آرژانتین به فینال برسد، خودش را به آن بازی می رساند.او امروز در بلوهوریزنته، به رسانه های آرژانتینی گفت : " می خواهم خودم را به بازی نهایی برسانم. مصدومیت من باید خوب شود چرا اگر به فینال برسیم ؛ حتما باید در آن بازی حضور داشته باشم. بچه های تیم به من نیاز دارند "

آنخل شب گذشته زمانی که باقی بازیکنان، به خواب عمیقی فرو رفته بودند ترجیح داد بیدار بماند و خودش را به دست پزشکان سپرد.
    روش درمانی با استفاده از سلول های بنیادی، روشی جدید برای درمان مصدومیت های عضلانی است که قرار است روی دی ماریا بکار گرفته شود.

همان درمانی که روی پای راست مصدوم او 10 روز مانده به فینال چمپیونزلیگ صورت گرفت و آنخل در بازی نهایی بازی کرد و کمک کرد تا رئال به دهمین قهرمانی خود در اروپا دست یابد.
    حالا پزشکان آرژانتینی بار دیگر قصد تکرار معجزه را دارند. در این روش با نمونه برداری از سلول های مادر ، بافت های جدیدی را می سازند و آنها را جایگزین بافتهای آسیب دیده می کنند که باعث کاهش درد و التهاب می شود.

یک روش طبیعی و بیولوژیکی جدید برای درمان مصدومیت های عضلانی.
    دی ماریا بار دیگر در مسیر معجزه قرار گرفته است و باید دید که اگر آرژانتین بتواند خودش را به فینال ماراکانا برساند، فرشته خود را در اختیار خواهد داشت یا خیر ؟

"آی اسپورت"

10. 6 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Raul: They will face Messi now, who won't have Angel Di Maria by his side. It's going to be a Himalayan task for the world's best player, to take his team to the final on his own
    Messi started the World Cup with four Man-of-the-Match awards. In the fifth too, the move for the goal by Higuain was started by him
    But the Belgians were able to somewhat contain him. There is only one way to do that. You have men around him in the middle third, so that he cannot start those incisive runs
    One inspiring performance can change a team, like a certain Diego Maradona did in 1986. Messi is capable of doing that

رائول: هلندی ها حالا با مسی روبرو می شوند، که دی ماریا رو در کنار خودش نداره. این یک کار هیمالیایی (بسیار سخت) برای بهترین بازیکن دنیا خواهد بود، که تیمش رو تنهایی به فینال ببره.
    مسی جام جهانی رو با چهار جایزه بهترین بازیکن زمین شروع کرد. در پنجمی هم بود، حرکت گل ایگواین رو او شروع کرد.
    اما بلژیکی ها تونستن تا حدی اونو کنترل کنند. فقط یک راه برای این کار هست. شما افرادی رو در یک سوم میانی اطراف او داشته باشید، که او نتونه اون فرار های نافذ رو استارت بزنه.
    یک نمایش الهام بخش میتونه یک تیم رو تغییر بده، مثل کاری که مارادونا در 1986 کرد. مسی توانایی اون کارو داره.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

دوستان پیش بینیتون از نتیجه بازی امشب چیه؟؟؟؟

تعداد گل ها رو هم بگید.

واقعا بازی مبهمی هست این بازی.......................اگه 2 نفر از این تیم رو خوب مهار کنند تقریبا می تونیم موفق باشیم...یکی روبن و یکی هم اسنایدر.

ایشالله که بریم برای فینال.....پیشبینی من 2-1 آرژانتین.

14. 2 کاربر از E.G_band بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

امشب هلند رو میبره و میره فینال without any doubt

16. 2 کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض سابه‌یا: روبن، مانند نیمار برای برزیل یا لیونل مسی برای آرژانتین است

بامداد فردا دیدار دوم مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2014 را دو تیم هلند و آرژانتین برگزار می کنند تا حریف آلمان در فینال مشخص شود.

سابه یا در آستانه این مسابقه به تمجید از آرین روبن پرداخت و گفت او برای هلند همانند لیونل مسی برای آرژانتین است.

سابه یا گفت:" در نبرد نفر به نفر ،او بازیکن بسیار خطرناکی است. بنابراین باید توجه ویژه ای به داشته باشیم. وقتی او کمی سرعت می گیرد گرفتن توپ از او دشوار می شود."

وی افزود" من فکر می کنم او بازیکن بزرگ و بسیار مهمی برای هلند است. مانند نیمار برای برزیل یا لیونل مسی برای آرژانتین."

بعضی ها این مسابقه را مسابقه ای انتقامی برای آرژانتین می دانند که در سال 1998 در مرحله یک چهارم نهایی توسط هلند حذف شد.اما سابه یا این کلمات را برای فوتبال زشت می داند و می گوید :" این فوتبال است و چنین واژگانی در فرهنگ لغت من جای ندارد".

varzesh11

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

فان‌خال: سطح بازي آرژانتين و هلند يکسان است

سرمربي هلند با بيان اينکه سطح بازي آرژانتين و هلند يکسان است، گفت که تيم خوش‌شانس برنده بازي دوم مرحله نيمه نهايي جام جهاني 2014برزيل خواهد بود.

لوئيز فان‌خال پيش از ديدار بامداد فردا (پنج‌شنبه) مقابل آرژانتين در مرحله نيمه‌نهايي جام جهاني درباره چگونگي مهار مسي در اين بازي اظهار داشت: من به بازيکنان به تنهايي فکر نمي‌کنم بلکه هميشه به اين فکر مي‌کنم که قرار است مقابل يک تيم بازي کنيم اگرچه مسي بازيکن خيلي مهمي است.

وي افزود: هلند هم بازيکنان مهمي مانند فن‌پرسي، روبن و اشنايدر دارد که هرگز توپ طلاي جهان را از آن خود نکردند اما مي‌توانند نتيجه بازي را مانند مسي رقم بزنند. بنابرين قرار است ما مقابل آرژانتين بازي کنيم و سعي مي‌کنيم نگذاريم مسي پا به توپ شده و گل بزند.

فان‌خال، آرژانتين را يک تيم خيلي خوب و سازمان‌يافته دانست وگفت: وقتي حريف صاحب توپ مي‌شود، آرژانتيني‌ها يک فوتبال منظم را بازي مي‌کنند و وقتي آنها صاحب توپ هستند همه تاکتيک‌ها به کيفيت بازي مسي بر مي‌گردد.

او ادامه داد: آرژانتيني‌ها فقط مسي را ندارند بلکه بازيکناني مثل آگوئرو، دي‌ماريا، لاوتزي و پالاسيو را هم در اختيار دارند. وقتي آنها از حريف پيش مي‌افتند خيلي بسته بازي مي‌کنند پس بهتر است ما گل اول را به ثمر برسانيم.

سرمربي هلند درباره پيش‌بيني نتيجه بازي نيز گفت: 2 تيم در حد يکساني هستند و به نظرم تيم خوش‌شانس برنده اين بازي خواهد بود.

تيم‌هاي ملي هلند و آرژانتين در مرحله نيمه‌نهايي جام جهاني از ساعت 30 دقيقه بامداد فردا به وقت تهران به مصاف يکديگر مي‌روند.

تيم برنده حريف آلمان در فينال جام جهاني 2014 برزيل خواهد بود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •