تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 28 اولاول ... 8141516171819202122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 278

نام تاپيک: بررسي و ارائه راه حل در ارتباط با مشکلات و خرابی های احتمالي سیستمهای صوتی اعضاء

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

من یه پخش 7650 دارم. بعضی وقتا وقتی داره از روی فلش می خونه هنگ می کنه!!! باید فلش رو در بیارم دوباره بذارم تا راه بیوفته؟؟ میدونید مشکل چیه؟ قابل حله ان شا الله یا باید بسازم باهاش؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دوستان
    پخشم 6049 کنوود هستش
    جدیدا فلش رو چندخط در میون می خونه و پیغام
    N/A DEVICE می زنه
    چه کنم درست بشه؟

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    مشکلات فلشها اغلب با پروگرام کردن برطرف میشن.با نمایندگیهای خدمات پس از فروش تماس بگیرید

4. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حمید جان ممکنه جواب سوال من هم بدی ؟؟ صفحه 15 اه . مرسییی

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

وقتی ماشینم خاموشه وموسیقی گوش می دم صدای نویز اصلا نمیاد وقتی ماشین را روشن می کنم صدای نویز میاد مشکل چییه صدای دور موتور رو باند ها میافته دو سه جا بردم ولی نتیجه نگرفتم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام به همه بچه های زحمتکش سایت
    من یه مشکل برای ضبطم پیش اومده اگه کسی میدونه خواهشا راهنماییم کنه
    من ضبطم پایونیر 5450 بود که آقا دزده ترتیب کفی ضبطم رو داد تا اینکه رفتم و یه کفی مدل 6450 بلوتوس دار گرفتم چون مال خود 5450 رو گیر نیاوردم الان یه موقع هایی میره روی آلارم و من دوباره میزنم روی فلش بعضی موقع ها اعصابمو خورد میکنه اینقدر میره روی آلارم هر چی هم تو منوهاش گشتم نتونستم پیدا کنم که چجوری این آلارمو غیر فعال کنم لطفا اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Jul 2005

3

من ضبطم پایونیر 5450 بود که آقا دزده ترتیب کفی ضبطم رو داد تا اینکه رفتم و یه کفی مدل 6450 بلوتوس دار گرفتم چون مال خود 5450 رو گیر نیاوردم الان یه موقع هایی میره روی آلارم و من دوباره میزنم روی فلش بعضی موقع ها اعصابمو خورد میکنه اینقدر میره روی آلارم هر چی هم تو منوهاش گشتم نتونستم پیدا کنم که چجوری این آلارمو غیر فعال کنم لطفا اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم

داره خودمونی میشه vestlaif's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز .
    راستش من این حرف شمارو توی تاپیک دیگه ای دیدم منتهی جوابشو یادم نمیاد . یه چیزی یادم هست که درست بودن یا نبودنش رو مطمین نیستم . شما آنتن رادیو رو از پشت ضبط قطع کن بعد استفاده کن ببینی درست میشه یا بازم میره رو آلام .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دستت درد نکنه من حالا اینکاری شما گفتید انجام مردم ببینم چی ميشه امیدوارم که درست بشه چون واقعا
    اعصابم خورد کرده اونوقت به سوال دیگری من فیش رو در بيارم رادیو هم تعطیل میشود یا نه.؟
    شما اگه برات زحمتی نبود یکم فکر کن ببین یادت میاد یا نه دستت خیلی خیلی درد نکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه پخش گیرم اومده که میخوام ببندم رو ماشینم سوکت مربوط به برق وسیم بلندگوهاش (نرگیش) نیست منظور فقط یه سوکت 14 پایه داره(در دو ردیف 7تایی) بدون هرگونه سیمی ، میخوام برق و بلند گوها رو نصب کنم نمی دونم کدوم قسمت مربوط به برق و کدوم مربوط به بلندگوهاست. کسی می تونه راهنمایی کنه لطفا؟(تصویر زیر رو ببینید)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •