تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 76 اولاول ... 81415161718192021222868 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 755

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید انواع دوچرخه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[QUOTE=faravahar;6142968]به نطر من شما بیاین دوچرخه ی منو بخرید...
    نه ولی واقعا این قیمت نمی ارزه... به نظر من همون تی اف اس بهتره با این قیمت های نجومی...

-

-

ممنون
    نظرتون درمورد
    SCOTT ASPECT 30 (اگه گیر) بیاد چیه؟
    درضمن فوجی نوادا 1 مشخصاتش از مریدا 100 بالاتره و ترمزشم هیدرولیک و 100 تومن گرونتره

درمورد دوچرختونم دوتامساله اول من ساکن تهرانم شما مشهدمقدس بهدشم قیمتش فکر کنم به بودجه من بخوره

اگه نباشه جاش خالی می مونه faravahar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ترمز فوجی هیدرولیکه؟؟؟ اگه هیدرولیک باشه می ارزه اما اگه دیسک سیمی باشه نه... چون 2010 دیسک سیمی بود من فکر کردم 2011 هم سیمیه...
    دوچرخه ی خودمو که شوخی کردم.
    این اسکات یه مقدار لوازمش نسبت به این فوجی و اینا پایین تره بیشتر پول مارکشه... به نظر من خوب نیست.

3. این کاربر از faravahar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sabzefosfori's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام يک دوچرخه کورسی خوب تا سقف 300 تومان ميخواستم چه مدلی خوبه ?
    و مورد بعدی سايتی ميشناسيد که بخوام لوازم جانبی بخرم براش داشته باشه البته با عکس باشه بهتره لوازمی که ميفروشه ممنون

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام يک دوچرخه کورسی خوب تا سقف 300 تومان ميخواستم چه مدلی خوبه ?
    و مورد بعدی سايتی ميشناسيد که بخوام لوازم جانبی بخرم براش داشته باشه البته با عکس باشه بهتره لوازمی که ميفروشه ممنون
    درود. متاسفانه دوچرخه کورسی خوب با این قیمت نمیدن... مگه این که بتونین یه دست دوم گیر بیارین که اونم خیلی حرفه ای نمیتونه باشه...

6. این کاربر از faravahar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sabzefosfori's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

ممنون من حرفه آی نميخوام قيمت دوچرخه کسی تو مالزی نداره که ببينم اختلافش چقدره نسبت به ايران

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ترمز فوجی هیدرولیکه؟؟؟ اگه هیدرولیک باشه می ارزه اما اگه دیسک سیمی باشه نه... چون 2010 دیسک سیمی بود من فکر کردم 2011 هم سیمیه...
    دوچرخه ی خودمو که شوخی کردم.
    این اسکات یه مقدار لوازمش نسبت به این فوجی و اینا پایین تره بیشتر پول مارکشه... به نظر من خوب نیست.
    با سلام
    بین merida tfs 100 v و scott aspect-30-d به نظرتون کدوم ارزش خریدش بیشتره؟ چون بین خرید این دو مرددم

اگه نظرتون روی مریدا هست بخاطر ترمز وی بریک بعدا پشیمونی نداره ؟
    باتشکر

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام
    بین merida tfs 100 v و scott aspect-30-d به نظرتون کدوم ارزش خریدش بیشتره؟ چون بین خرید این دو مرددم

اگه نظرتون روی مریدا هست بخاطر ترمز وی بریک بعدا پشیمونی نداره ؟
    باتشکر
    اسكات با ترمز هیدرولیک که فکر کنم قیمتش حدود 800 باشه... من باشم عمرا به دوچرخه ای با لوازم آسرا و آلیویو 800 پول نمیدم...
    نه بابا پشیمونی چیه من الان پشیمونم که چرا دوچرخم دیسکیه... اعصابمو خورد میکنه یکسره لنت ها با دیسک درگیر میشن و هزینه هاشم خیلی بالاست... الان بعد 10 ماه استفاده باید برم لنت بخرم اونم جفتی 10 تومن... یعنی در کل 20 تومن بعد 10 ماه واسه ترمز که خیلی زیاده به نظرم.
    وی بریک کاملا جواب میده در ضمن اینی که میگن ترمز هیدرولیک قفل نمیکنه کاملا اشتباهه... من الان لاستیک عقبم کاملا صاف شده به خاطر همین قفل کردن سریع... اینم یکی دیگه از معضلاتشه.
    به نظر من شما اگه میخواین یه دوچرخه با لوازم بهتر داشته باشین میتونین دنبال یه دست دوم تمیز و خوب بگردین... با 600-700 میتونین یه دوچرخه ی دست دوم با لوازم خیلی خوب و تنه و دوشاخ تقریبا حرفه ای بخرین.
    Last edited by faravahar; 08-06-2011 at 08:51.

10. این کاربر از faravahar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اسكات با ترمز هیدرولیک که فکر کنم قیمتش حدود 800 باشه... من باشم عمرا به دوچرخه ای با لوازم آسرا و آلیویو 800 پول نمیدم...
    نه بابا پشیمونی چیه من الان پشیمونم که چرا دوچرخم دیسکیه... اعصابمو خورد میکنه یکسره لنت ها با دیسک درگیر میشن و هزینه هاشم خیلی بالاست... الان بعد 10 ماه استفاده باید برم لنت بخرم اونم جفتی 10 تومن... یعنی در کل 20 تومن بعد 10 ماه واسه ترمز که خیلی زیاده به نظرم.
    وی بریک کاملا جواب میده در ضمن اینی که میگن ترمز هیدرولیک قفل نمیکنه کاملا اشتباهه... من الان لاستیک عقبم کاملا صاف شده به خاطر همین قفل کردن سریع... اینم یکی دیگه از معضلاتشه.
    به نظر من شما اگه میخواین یه دوچرخه با لوازم بهتر داشته باشین میتونین دنبال یه دست دوم تمیز و خوب بگردین... با 600-700 میتونین یه دوچرخه ی دست دوم با لوازم خیلی خوب و تنه و دوشاخ تقریبا حرفه ای بخرین.
    باتشکرالبته قیمت اسکات 680 تومنه (همون مدل هیدرولیکی)

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

باتشکرالبته قیمت اسکات 680 تومنه (همون مدل هیدرولیکی)
    این اسکات هم یه چیزیش میشه ها... وی بریک میده 630 با ترمز هیدرولیک میده 700(680 نیست مطمئنم البته میتونین تخفیف بگیرین :d) !!!1
    به نظر من اسکات حالا که فهمیدم با دیسک این قیمته البته من هنوز رو نظر خودم مبنی بر خرید 2چرخه ی دست دوم هستم... یعنی طبق تجربه بهم ثابت شده که اگه خوب چک بشه هیچ مشکلی نخواهد داشت...
    موفق باشید.
    Last edited by faravahar; 08-06-2011 at 19:06.

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بچه ها عکسی از این ترمز هیدرولیک دیسکی بذارید ببینیم چیه آخه این تو گوگل هم چیزی پیدا نمیکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •