تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 22 اولاول ... 8141516171819202122 آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 215

نام تاپيک: Bleach / دوستداران انیمه بلیچ

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

منم عاشق این انیمه ام ولی هیچی دفترچه مرگ نمی شه!
    تاپیک باسه دفترچه مرگ داریم
    ضمن سبک بلیچ کجا سبک دفترچه مرگ کجا
    پ ن:
    اگر پیداش نکردی تاپیک عمومی انجا بحث کن.

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

خداییش این فصل جدید بلیچ که داره پخش میشه شروع خوبی داشته ... هم از نظر داشتان هم از نظر اکشن ...وابستگیش به داستان قبلی رو هم حفظ کرده....باید دید که به کجا می رسه..........

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خداییش این فصل جدید بلیچ که داره پخش میشه شروع خوبی داشته ... هم از نظر داشتان هم از نظر اکشن ...وابستگیش به داستان قبلی رو هم حفظ کرده....باید دید که به کجا می رسه..........
    منظورت انیمه است؟
    من حسی نسبت به این موضوع ندارم...... انگار یکجورایی شخصیت ها عوض شدن تو این خارج داستان.......اصلا حس اینکه ایچیگو یک شخصیت دیگر تو انیمه پیدا کرده رو دارم.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

منظورت انیمه است؟
    آره من مانگاش رو نمی خونم !!! نمی دونم چرا دلم نمیاد مانگاش رو بخونم و داستان رو از روی انیمه دنبال می کنم
    من حسی نسبت به این موضوع ندارم...... انگار یکجورایی شخصیت ها عوض شدن تو این خارج داستان........
    شخصیت ها که تغییری نکردن فقط گویا سن هاشون یه کن به مرور بالاتر میره .........درواقع این یه پیش در امدی هست که تا وقتی ایچیگو نیروش تموم نشده یه داست و ماجرایی براش پیش بیاد که شاید این فراییند رو سرعت ببخشه !!!! تا الان که به نظر من خوب بوده ... فط همه چیز یه مقدار سریه اتفاق افتاد ....

اصلا حس اینکه ایچیگو یک شخصیت دیگر تو انیمه پیدا کرده رو دارم
    توی ناروتو هم یا شروع شدن فصل دوم این صحبت ها پیش اومد که ناروتو عوض شده دیگه خنگ نیست !! مردم بیشتر بهش حس ترحم دارن !! خیلی از افراد دوست دارن بهش کمک کنن ... و ...
    به هر حال ممکنه اول هر داستان یه مقداری این صحبت ها پیش بیاد ولی بادی دید که در آینده چی میشه...

5. این کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

تمام شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فصل اول این انیمه زیبا در قسمت 310 تمام شد . در پایان این قسمت زده شد :: arrancares saga the end !!!!!

تا الان که نشون داد ..:
    توشیرو یه دستش رو از دست داد ( دست چپ )
    کاپیتان اصلی و رئیس گروه ها هم دست چپش رو از دست داد ...
    آیزن به 20.000 سال زندان محکوم شد و الان دارای قدرت فنا ناپذیری هستش ...
    سی فون کاپیتان دسته ماموران حفاظتی هم یه دستش رو از دست داد..
    ایچیگو هم که کلا قدرت شینیگامیش رو از دست داد ...
    غم انگیز بود پایان این فصل ...
    چی می گی دوست عزیز؟ سویفون که حالش خوبه توشیرو هم همینطور! سکته دادی ما رو یک لحظه!
    بعدشم مگه اوریهیمه سه سوته دست اون یارو گریمجا رو برنگردوند؟ چرا مال بقیه رو برنگردونه؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

این هم یه عکس خیلی خیلی متفاوت از چشم های گین خدا بیامرز که من خیلی دوستش داشتم!!!

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

چی می گی دوست عزیز؟ سویفون که حالش خوبه توشیرو هم همینطور! سکته دادی ما رو یک لحظه!
    بعدشم مگه اوریهیمه سه سوته دست اون یارو گریمجا رو برنگردوند؟ چرا مال بقیه رو برنگردونه؟؟
    والا دوست عزیز من خودمم هم نمی دونم چی شد ...آخر فصل آرانکارها همه لت و پار شده بودند حتی رئیس گروه 13 تایی دسته ها هم آسیب دید ولی توی این سری جدید همه خوب شدن!!!!!!!!!! گویا اینوئه خیلی پر کار شده بوده توی این مدت که فیلر بود>.......
    این هم یه عکس خیلی خیلی متفاوت از چشم های گین خدا بیامرز که من خیلی دوستش داشتم!!!
    گین : به معنی نقره ای
    ایچی : به معنی شماره 1 ... همون عدد 1
    مارو : هم به معنی آقا یا شخصیت آقا

با هم که جمع بشن میشه : آقای نقره ای شماره 1 ...
    خداییش اسمش بهش می اومد ..حیف شد مرد ....!!!!!!!!!! کلا توی 300 قسمت از انیمه یک یا دوبار بیشتر چشم هاش رو نشون ندادند!!!!!!!!!!!!!! از مرموز ترنی شخصیت های انیمه بود .

9. این کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خوب از مانگا یک 8 چپتری عقبم خودم رو برسونم ....از انیمه چه خبر؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

خوب از مانگا یک 8 چپتری عقبم خودم رو برسونم ....از انیمه چه خبر؟
    من که از مانگا خیلی عقب هستم و فرصت هم نداشتم که بخونم باید دید تابستون میشه همش رو خوند یا نه ..کلا از فصل 2 مانگا چیزی نخوندم!!!!!
    انیمه هم که فعلا داره توی مبارزه رئیسها با خودشون یا (همون کپی شون ) که شبیه سازی شدن ، ادامه داده میشه ...
    البته به نظرم سطح مبارزات خیلی پایین هستش ..کلا همه مبارزه ها رو توی مبارزه با آیزن و دارو دستش دیدیم دیگه چیزی جدیدی نداره !!!! فقط منتظرم زود تر این نیروی ایچیگو تموم بشه تا داستان جدیدش شروع بشه ....

12. این کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من که از مانگا خیلی عقب هستم و فرصت هم نداشتم که بخونم باید دید تابستون میشه همش رو خوند یا نه ..کلا از فصل 2 مانگا چیزی نخوندم!!!!!
    انیمه هم که فعلا داره توی مبارزه رئیسها با خودشون یا (همون کپی شون ) که شبیه سازی شدن ، ادامه داده میشه ...
    البته به نظرم سطح مبارزات خیلی پایین هستش ..کلا همه مبارزه ها رو توی مبارزه با آیزن و دارو دستش دیدیم دیگه چیزی جدیدی نداره !!!! فقط منتظرم زود تر این نیروی ایچیگو تموم بشه تا داستان جدیدش شروع بشه ....
    همچنین....الان کلی مانگا داره جالب میشه
    مانگا
      محتوای مخفی: مانگا 
    اینو شیکمو .... کی می تونه جلوی احساساتشو بگیره و شیرینی بهش نده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •