تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 32 اولاول ... 814151617181920212228 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 311

نام تاپيک: تعمير فلش مموري هاي سوخته

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

با سلام،
    ميدونيد هر فلشي كه آسيب فيزيكي نديده باشه تعمير ميشه:
    من يه فلش kingmax 8gb دارم كه تا حالا چند بار مشكلاتي به هم زده بود و با نرم افزارهايي كه خود شركت kingmax ارائه داده بود، درست شده بود ولي آخرين بار كه به دلايلي فلشم خراب شد طوري بود كه هيچ كدوم از اون نرم افزارها و حتي ويندوز فلش رو نميشناخت ديگه فكر خريد يه فلش جديد افتادم كه اتفاقي با سايت flashboot.ru كه به زبان روسي بود و بعضي از سايتهاي چيني آشنا شدم و تنها از روي كنجكاوي يه بررسي كردم ديدم يه نرم افزارهايي براي فلش زدن و احياي فلش مموريهايي كه آسيب فيزيكي نديده باشند وجود داره. فقط كافي فلشتون رو باز كنيد و شماره آي سي كنترلر و شماره آي سي حافظه رو برداريد سپس به اطلاعاتي نظير PID و VID و ... نيز نياز داريد سپس ميتونيد فلشهاي معيوب و اصطلاحاً سوخته رو درست كنيد.
    البته به دليل اينكه ما كارمون تعمير فلش نيست، تعمير يكي دو تا فلش با توجه به وقتي كه صرف آشنايي با نرم افزار ميكنيم، ارزششو نداره ولي من فقط از سر كنجكاوي تونستم فلش خرابم رو با نرم افزار SK6211_PDT_20100428 اصطلاحاً فلش بزنم و دوباره استفاده كنم البته با توجه به نوع كنترلر و حافظه، نرم افزار خاصي اين كار رو انجام ميده. اينهم ترجمه انگليسي بخشي از سايت روسي در مورد يكي از نرم افزارهاي مذكور.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشيد
    Last edited by EBKE; 24-11-2011 at 10:27.

2. 2 کاربر از EBKE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه CATIGA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    دوستم به من یک فلش 8 گیگ سونی هدیه داده به کامپیوتر که زدم 8 گیگ رو نشون میده تا حتی روش اطلاعات ریخته میشه از کامپیوتر که جداش می کنم دوباره که وصل می کنم حجم فلش اشغال شده اما هیچی نشون نمی ده فکر میکنید مشکلش چیه باید چی کارکنم ?

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام سمیر هستم!
    با ابراز امتنان از مدیران سایت و کاربراین گرامی، مشکلی دارم که میخواهم با شما در میان بگذارم، فلشم در نتیجه وایروسی شدن حافظه اش صفر شده. امید وارم در رابطه حل مشکل مرا یاری نمائید. قابل ذکر میدانم اینکه وینوز نیز قادر به فامت کردن فلش نیست با آنکه از چندین راه برای فارمتش استفاده کردم ولی نتیجه نداد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام
    دوستم به من یک فلش 8 گیگ سونی هدیه داده به کامپیوتر که زدم 8 گیگ رو نشون میده تا حتی روش اطلاعات ریخته میشه از کامپیوتر که جداش می کنم دوباره که وصل می کنم حجم فلش اشغال شده اما هیچی نشون نمی ده فکر میکنید مشکلش چیه باید چی کارکنم ?
    سلام،
    اول ازهمه شايد به يه نوع ويروس خاص آلوده شده كه با اسكن توسط يه آنتي ويروس قوي مثلاً كاسپراسكي و ... مشكل حل بشه. اگه نشد شما يه سري به سايت سازنده بزنيد، معمولاً در قسمت support يا download نرم افزارهايي متناسب با نوع فلش قرار ميدهند كه شما ميتونيد با اون فلشتون رو ريكاور كنيد البته منظور برنامه كنترلر فلشتونه نه اطلاعاتي كه خودتون روي فلش ريختيد چون معمولاً اين نرم افزارها فلش رو فرمت LLF ميكنند و اطلاعاتتون پاك ميشه. به احتمال زياد مشكل با اين نرم افزارها حل ميشه اگه نشد بايد با يه نرم افزار خاص فلش مموريتون رو اصطلاحاً فلش بزنيد كه يه خورده تخصصي ميشه و به وقتي كه صرف آموزشش ميكني نمي صرفه مگه اينكه كارت تعمير فلش باشه.

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

سلام سمیر هستم!
    با ابراز امتنان از مدیران سایت و کاربراین گرامی، مشکلی دارم که میخواهم با شما در میان بگذارم، فلشم در نتیجه وایروسی شدن حافظه اش صفر شده. امید وارم در رابطه حل مشکل مرا یاری نمائید. قابل ذکر میدانم اینکه وینوز نیز قادر به فامت کردن فلش نیست با آنکه از چندین راه برای فارمتش استفاده کردم ولی نتیجه نداد.
    با سلام،
    راهنمايي بالا ممكنه به شما هم كمك كنه.
    Last edited by EBKE; 05-12-2011 at 13:45.

داره خودمونی میشه hamid_wairless's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    روي زمين خدا

13 یک سئوال

سلام

سلام
    آیا شما روی سیستم تون آنتی ویروس دارین ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض فایده نداشت

سلام
    از راهنمایی تون ممنون
    کامپیوترم آنتی ویروس ESET Smart Security4 داره
    اسکن که کردم در صفر ثانیه اسکن کرد!!!! فایده هم نداشت دوباره حجم اشغال شده بود اما فایلی نشون نمی داد

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    اورمیه

پيش فرض

سلام دوستان
    من یدونه فلش مموری توشیبا 4گیگ دارم که وقتی وصل میکنم به کامپیوتر صفر کیلوبایت میندازه براش!
    راهی هست رفع عیب بشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید، مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام.
    من با اجازه دوستان ميخواستم اطاعات ناقصمو در مورد نحوه تعمير فلش مموري رو در اختيار دوستان قرار بدم.
    اصولا فلش مموري ها از دو قسمت تشكيل شدن كه يك قسمتش مربوط ميشه به آي سي كنترلر يا همون رابط بين پورت يو اس بي و آي سي فلش و قسمت ديگه خود آي سي فلشه كه معمولا در هر فلش ديسك يك يا دوتا از اين آي سي ها موجوده. در هر آي سي فلش قسمتي بنام بوت لودر وجود داره كه در واقع يك برنامه كوچيك داخلش نوشته ميشه و وظيفه اون شناسوندن كنترلر فلش ديسك و همچنين ظرفيت فلش به كامپيوتره كه اگه به هر دليلي بوت لودر پاك بشه، آي سي فلش از كار ميوفته و اگه قسمتي از اون معيوب بشه باعث ميشه كامپيوتر فلشو بشناسه اما ظرفيت واقعي اونو نتونه شناسايي كنه و يا نتونه چيزي روي فلش بنويسه و يا پاك كنه. و مطمين باشيد 99 درصد مواقع اشكال از بوت لودره كه به راحتي حل ميشه. كافيه فلشو باز كنيد و شماره آي سي كنترلر رو كه شبيه مربع هس و هر چهار طرفش پايه داره رو ور داريد و تو گوگل سرچ كنيد و نرم افزار ريپير تولز اونو دانلود كنيد و بقيشو هم خودتون ميتونيد انجام بديد. و اينو هم بدونيد كه همه تعمير كارها اين كارو انجام ميدن و چيزي بنام تعمير سخت افزاري وجود نداره مگر در مواقع خاص كه اون هم معمولا تعمير نميشه.

11. 3 کاربر از ebrahim496 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    اورمیه

14

سلام.
    من با اجازه دوستان ميخواستم اطاعات ناقصمو در مورد نحوه تعمير فلش مموري رو در اختيار دوستان قرار بدم.
    اصولا فلش مموري ها از دو قسمت تشكيل شدن كه يك قسمتش مربوط ميشه به آي سي كنترلر يا همون رابط بين پورت يو اس بي و آي سي فلش و قسمت ديگه خود آي سي فلشه كه معمولا در هر فلش ديسك يك يا دوتا از اين آي سي ها موجوده. در هر آي سي فلش قسمتي بنام بوت لودر وجود داره كه در واقع يك برنامه كوچيك داخلش نوشته ميشه و وظيفه اون شناسوندن كنترلر فلش ديسك و همچنين ظرفيت فلش به كامپيوتره كه اگه به هر دليلي بوت لودر پاك بشه، آي سي فلش از كار ميوفته و اگه قسمتي از اون معيوب بشه باعث ميشه كامپيوتر فلشو بشناسه اما ظرفيت واقعي اونو نتونه شناسايي كنه و يا نتونه چيزي روي فلش بنويسه و يا پاك كنه. و مطمين باشيد 99 درصد مواقع اشكال از بوت لودره كه به راحتي حل ميشه. كافيه فلشو باز كنيد و شماره آي سي كنترلر رو كه شبيه مربع هس و هر چهار طرفش پايه داره رو ور داريد و تو گوگل سرچ كنيد و نرم افزار ريپير تولز اونو دانلود كنيد و بقيشو هم خودتون ميتونيد انجام بديد. و اينو هم بدونيد كه همه تعمير كارها اين كارو انجام ميدن و چيزي بنام تعمير سخت افزاري وجود نداره مگر در مواقع خاص كه اون هم معمولا تعمير نميشه.
    دوست عزیز ممنون از اطلاعات جالبتون.
    واسه فلش مموری (4گیگ) من IC کنترلر من مشخصاتش:
    TOSHIBA
    TC58NC6689G1F
    J4801-870
    0951A
    TAIWAN
    نوشته، ممنون میشم راهنماییم کنید که چه کارهایی باید بکنم؟
    مرسی

13. این کاربر از arash_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •