تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 39 اولاول ... 814151617181920212228 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 382

نام تاپيک: جدیدترین فریمور برای مودم آنلاک TF-i60 یا همان HUAWEI B612s-25d نسخه 196

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

وقت بخیر

من دیروز با اموزش انلاک کردن TF-i60 به همون روش اضافه کردن پورت usb پروسه انلاک کردن در ویندوز 7 انجام دادم تمام پروسه پله به پله انجام دادم و در اخر هم فریمور در کمتر از 1 دقیقه نصب شد و صفحه cmd هم بسته شد , سیم کارت همراه اول گذاشتم که تست کنم تحت هیچ شرایطی پورت های لن مودم کار نمیکنه با چند تا کابل متفاوت و چند تا پی سی هم تست کردم فرقی نکرد ssid مودم هم قبلا هیدن بود و دستی خودم وارد میکردم کانکت میشدم اما اون هم متاسفانه کار نمیکنه اما زمانی که مودم روشن میشه همه ال ای دی ها مثل حالت استاندارد روشن میشه و مشکل دیگه هم اینه با همون لپتاپی که وین 7 بود انلاک کردم تحت هیچ شرایطی موفق نشدم دوباره پورت usb بهش شناسایی کنم اما نکته عجیب اینه تا قبل از اپدیت فایل ها روی مودم بدون هیچ مشکلی متصل میشد به طور کل تمام راه های ارتباطی دسترسی من به مودم قطع شدم

از دوستان خواهشمندم اگر شخصی همچین مورد مشابهی دیده یا میدونه چطور میشه فیکس کرد اطلاع بده تشکر میکنم

2. این کاربر از ehsanrock بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

وقت بخیر

من دیروز با اموزش انلاک کردن TF-i60 به همون روش اضافه کردن پورت usb پروسه انلاک کردن در ویندوز 7 انجام دادم تمام پروسه پله به پله انجام دادم و در اخر هم فریمور در کمتر از 1 دقیقه نصب شد و صفحه cmd هم بسته شد , سیم کارت همراه اول گذاشتم که تست کنم تحت هیچ شرایطی پورت های لن مودم کار نمیکنه با چند تا کابل متفاوت و چند تا پی سی هم تست کردم فرقی نکرد ssid مودم هم قبلا هیدن بود و دستی خودم وارد میکردم کانکت میشدم اما اون هم متاسفانه کار نمیکنه اما زمانی که مودم روشن میشه همه ال ای دی ها مثل حالت استاندارد روشن میشه و مشکل دیگه هم اینه با همون لپتاپی که وین 7 بود انلاک کردم تحت هیچ شرایطی موفق نشدم دوباره پورت usb بهش شناسایی کنم اما نکته عجیب اینه تا قبل از اپدیت فایل ها روی مودم بدون هیچ مشکلی متصل میشد به طور کل تمام راه های ارتباطی دسترسی من به مودم قطع شدم

از دوستان خواهشمندم اگر شخصی همچین مورد مشابهی دیده یا میدونه چطور میشه فیکس کرد اطلاع بده تشکر میکنم
    الان کدوم فریمور رو مودم نصب هست ؟ مودم انلاک شده و با هر سیم کارتی کار میکنه ؟ اسم ssid و رمز وای فای عوض نشده . پرش انتن نداره ؟ مودم رو ریست کردید ؟

4. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

الان کدوم فریمور رو مودم نصب هست ؟ مودم انلاک شده و با هر سیم کارتی کار میکنه ؟ اسم ssid و رمز وای فای عوض نشده . پرش انتن نداره ؟ مودم رو ریست کردید ؟

ورژن فریمور نمیدونم و اصلا نمیتونم چک کنم

تمام پروسه اپدیت بدون مشکل انجام شد اما زمانی که دیوایس خاموش و روشن کردن با کابل لن کانکت کنم تا کد انلاک وارد کنم اصلا شناسایی نمیشه

ssid که هیدن بود تغییر هم ندادم وارد میکنم هم هیچی نمیاد انگار اصلا وای فای وجود نداره

دکمه ریست هم اصلا کار نمیکنه به محض متصل شدن اداپتور مودم همه ال ای دی ها روشن میشه حتی پوشش انتن فرقی نداره چه سیم کارت داخلش باشه یا نه همه روشنه , تنها دکمه ای که کار میکنه پاور هست که باید 6 ثانیه نگه دارم و ال ای دی ها یک بار ریست میشه خاموش و بعد روشن

طبق اموزش این تاپیک انجام دادم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فایل ها چون همه دیلیت شده بود از این لینک پیدا کردم

تنها دلیلی که من این فایلها استفاده کردم این بود که زمانی که اکسترکت کردم تصویری از اموزش همون لینک بالایی به صورت فایل pdf داخلش بود و همینطور داخل ویدئو بی صدایی که گرفتن مشخصه مودم ایرانسل بود

6. این کاربر از ehsanrock بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ورژن فریمور نمیدونم و اصلا نمیتونم چک کنم

تمام پروسه اپدیت بدون مشکل انجام شد اما زمانی که دیوایس خاموش و روشن کردن با کابل لن کانکت کنم تا کد انلاک وارد کنم اصلا شناسایی نمیشه

ssid که هیدن بود تغییر هم ندادم وارد میکنم هم هیچی نمیاد انگار اصلا وای فای وجود نداره

دکمه ریست هم اصلا کار نمیکنه به محض متصل شدن اداپتور مودم همه ال ای دی ها روشن میشه حتی پوشش انتن فرقی نداره چه سیم کارت داخلش باشه یا نه همه روشنه , تنها دکمه ای که کار میکنه پاور هست که باید 6 ثانیه نگه دارم و ال ای دی ها یک بار ریست میشه خاموش و بعد روشن

طبق اموزش این تاپیک انجام دادم

فایل ها چون همه دیلیت شده بود از این لینک پیدا کردم

تنها دلیلی که من این فایلها استفاده کردم این بود که زمانی که اکسترکت کردم تصویری از اموزش همون لینک بالایی به صورت فایل pdf داخلش بود و همینطور داخل ویدئو بی صدایی که گرفتن مشخصه مودم ایرانسل بود
    شما باید از این روش و این فایل ها استفاده میکردی الانم تا ندونیم چه ورژنی ریختی رو مودم و الان رو کدوم ورژن هست نمیشه کاری کرد .

یه سیم کارت ایرانسل بزار رو مودم بسته اینترنت داشته باشه و در حالت روشن دکمه ریست + دکمه های پاور و wps رو باهم بگیر و نگه دار ببین باید مودم بره رو حالت دانلودینگ اونوقت یا از اپراتور خودشو اپگرید میکنه یا میتونی یو اس بی رو وصل کنی بدون نیاز به لودر فریمور رو از طریق بالونگ فلش انتقال بدی .

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

جناب صابر عزیز کدوم رامت رو پیشنهاد میدی برای مودم مبینت که هم جدید باشه و هم خود به خود آپدیت نشه از طرف شرکت.

10. این کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

جناب صابر عزیز کدوم رامت رو پیشنهاد میدی برای مودم مبینت که هم جدید باشه و هم خود به خود آپدیت نشه از طرف شرکت.
    فرقی نداره . 195 یا 196 که جلوی اپدیت بسته شده و اپراتوری هستن بهتر از فریمورهای جنرال جهت مبین نت هستند و پیشنهاد میشن .

12. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

فرقی نداره . 195 یا 196 که جلوی اپدیت بسته شده و اپراتوری هستن بهتر از فریمورهای جنرال جهت مبین نت هستند و پیشنهاد میشن .
    لطفا لینک آخرین فریمورت رو بیزحمت اینجا بفرست که حتما جلوی آپدیت ها بسته باشه ممنون.

14. این کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

شما باید از این روش و این فایل ها استفاده میکردی الانم تا ندونیم چه ورژنی ریختی رو مودم و الان رو کدوم ورژن هست نمیشه کاری کرد .

یه سیم کارت ایرانسل بزار رو مودم بسته اینترنت داشته باشه و در حالت روشن دکمه ریست + دکمه های پاور و wps رو باهم بگیر و نگه دار ببین باید مودم بره رو حالت دانلودینگ اونوقت یا از اپراتور خودشو اپگرید میکنه یا میتونی یو اس بی رو وصل کنی بدون نیاز به لودر فریمور رو از طریق بالونگ فلش انتقال بدی .

سپاس فراوان از شما دوست عزیز

روشی که فرمودید تست کردم خوشبختانه مودم به زندگی برگشت

این هم ورژن فریمور هست , طبق روش تاپیکی که توضیح دادید انجام بدم ؟

پ.ن : به دنبال راحت ترین و بی دردسر ترین روش برای استفاده از سیم کارت همراه اول و غیره روی این مودم لاک ایرانسل هستم

Last edited by ehsanrock; 27-04-2019 at 23:25.

16. این کاربر از ehsanrock بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سپاس فراوان از شما دوست عزیز

روشی که فرمودید تست کردم خوشبختانه مودم به زندگی برگشت

این هم ورژن فریمور هست , طبق روش تاپیکی که توضیح دادید انجام بدم ؟

پ.ن : به دنبال راحت ترین و بی دردسر ترین روش برای استفاده از سیم کارت همراه اول و غیره روی این مودم لاک ایرانسل هستم

خب الان طبق آموزش جدید و با استفاده از فریمور 195 مودم رو دوباره آنلاک کنید .

18. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

لطفا لینک آخرین فریمورت رو بیزحمت اینجا بفرست که حتما جلوی آپدیت ها بسته باشه ممنون.

20. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •