تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 22 اولاول ... 8141516171819202122 آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 217

نام تاپيک: دستگاه های فتوکپی رنگی و سیاه و سفید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

@[URL="http://forum.p30world.com/member.php?u=176391"]mohsensada[/URL];

قبلش از آقا محسن تشکر کنم این تاپیک از سال 2010 ایجاد شده و این آقا محسن هنوزم پاسخگوست . توی دنیای امروز کسی رایگان هیچ اطلاعاتی را نشر نمیده و جای تشکر داره انشااله خدا عوضشو بهش بده.

من واقعا موندم چه دستگاهی بخرم میخوام یه دستگاه ارزون قیمت و در عین حال با کیفیت بخرم البته حاضرم تا 3.500.000 هم هزینه کنم. واقعا اگر دستگاه کپی رنگی نو و نه استوک وجود داشت من حاضر بودم حتی تا 6 میلیون هم هزینه کنم اما چکنم که این دستگاه های کارکرده هیچ اعتباری بهشون نیست.
    من یه دستگاهی میخوام که اذیت نکنه چون واقعا حجم کاریم هم زیاد نیست من یه جورایی میخوام جنسم جور باشه هرکی امد نپره در عین حال کارهای متفرقه هم باهاش انجام بدم مثلا آگهی فوت و ... شما چی پیشنهاد میکنید
    یه بنده خدایی میگفت اپسون جوهرافشان بخر هم نوش توی بازاره هم هزینه نگهداریش کمتره و هم کیفیتش بیشتر
    نشر شما چیه واقعا گیر کردم
    سلام
    برادر عزیز اپسون ممکنه هزینه اولیه یعنی خرید دستگاه کم باشه ولی فقط و فقط برای چاپ عکاسی مناسبه و ضمنا مشکلات گرفتی هد بیچاره ات میکنه میتونی همون کونیکا ۴۵۰ تمیز پیدا کنی ولی باز اگه بیشتر تونستی هزینه کنی کونیکا ۴۵۲ بخر
    چند نکته
    دستگاه کونیکا نو توی بازار هست مبلغ ۳۰ میلیون به بالا بنظز من که نمیصرفه (من الان ۷ ساله استوک مصرف میکنم) مشکلی نداشتم چون از فروشنده واقعی خریدم و با ضمانت امیدوارم متوجه منظورم شده باشی یعنی استوک از فروشنده مطمن و باانصاف بخری صدرصد به مشکل برنمیخوری
    دوم که با اپسون نمیتونی اعلامیه ترحیم بزنی و همچنین کار زیاد بکشی
    راستی دلیل پاسخگویی بنده به این دلیله که خودم از صفر شروع کردم و همانطور که میدونی کسی جواب درست و حسابی نمیده و ادم میمونه چی بخره پس سعی میکنم از تجربه ۷ ساله خودم دراختیار همکاران و دوستان بزارم
    تازگی ها دستگاه سلفون کش اضافه کردم که به موقع به دوستانی توضیحات کامل میدم چون هیچ اطلاعاتی که بدرد دفاتر فنی بخوره ندیدم تو این زمینه
    باز باید ببخشید اگر غلط املایی وجود داره یا جملات کامل نیس چون با گوشی جواب میدم

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

@[URL="http://forum.p30world.com/member.php?u=176391"]mohsensada[/URL];

قبلش از آقا محسن تشکر کنم این تاپیک از سال 2010 ایجاد شده و این آقا محسن هنوزم پاسخگوست . توی دنیای امروز کسی رایگان هیچ اطلاعاتی را نشر نمیده و جای تشکر داره انشااله خدا عوضشو بهش بده.

من واقعا موندم چه دستگاهی بخرم میخوام یه دستگاه ارزون قیمت و در عین حال با کیفیت بخرم البته حاضرم تا 3.500.000 هم هزینه کنم. واقعا اگر دستگاه کپی رنگی نو و نه استوک وجود داشت من حاضر بودم حتی تا 6 میلیون هم هزینه کنم اما چکنم که این دستگاه های کارکرده هیچ اعتباری بهشون نیست.
    من یه دستگاهی میخوام که اذیت نکنه چون واقعا حجم کاریم هم زیاد نیست من یه جورایی میخوام جنسم جور باشه هرکی امد نپره در عین حال کارهای متفرقه هم باهاش انجام بدم مثلا آگهی فوت و ... شما چی پیشنهاد میکنید
    یه بنده خدایی میگفت اپسون جوهرافشان بخر هم نوش توی بازاره هم هزینه نگهداریش کمتره و هم کیفیتش بیشتر
    نشر شما چیه واقعا گیر کردم
    سلام
    برادر عزیز اپسون ممکنه هزینه اولیه یعنی خرید دستگاه کم باشه ولی فقط و فقط برای چاپ عکاسی مناسبه و ضمنا مشکلات گرفتی هد بیچاره ات میکنه میتونی همون کونیکا ۴۵۰ تمیز پیدا کنی ولی باز اگه بیشتر تونستی هزینه کنی کونیکا ۴۵۲ بخر
    چند نکته
    دستگاه کونیکا نو توی بازار هست مبلغ ۳۰ میلیون به بالا بنظز من که نمیصرفه (من الان ۷ ساله استوک مصرف میکنم) مشکلی نداشتم چون از فروشنده واقعی خریدم و با ضمانت امیدوارم متوجه منظورم شده باشی یعنی استوک از فروشنده مطمن و باانصاف بخری صدرصد به مشکل برنمیخوری
    دوم که با اپسون نمیتونی اعلامیه ترحیم بزنی و همچنین کار زیاد بکشی
    راستی دلیل پاسخگویی بنده به این دلیله که خودم از صفر شروع کردم و همانطور که میدونی کسی جواب درست و حسابی نمیده و ادم میمونه چی بخره پس سعی میکنم از تجربه ۷ ساله خودم دراختیار همکاران و دوستان بزارم
    تازگی ها دستگاه سلفون کش اضافه کردم که به موقع به دوستانی توضیحات کامل میدم چون هیچ اطلاعاتی که بدرد دفاتر فنی بخوره ندیدم تو این زمینه
    باز باید ببخشید اگر غلط املایی وجود داره یا جملات کامل نیس چون با گوشی جواب میدم

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

سلام خدمت همکاران محترم
    چند نکته که گفتم برای دوستان تازه کار شاید مفید باشد را میگم تا در این راه موفق تر عمل کنید
    اول از همه هر ساله به نمایشگاه های مربوط به شغل خودتون برید برای کار چاپ نمایشگاه بین المللی در دیماه و نمایشگاه نشر رومیزی و دیجیتال 5 الی 8 خرداد هرسال در هتل المپیک می باشد بروید هم با تکنولوژی های جدید و دستگاه های جدید اشنا می شوید و هم با شرکت های ارائه کننده خدمات که می تونید راحت انتخاب کنید با کدوم کار کنید!!!
    دوم از خرید دستگاه (خوب ) نترسید مثلا دستگاه کونیکا 452 از 5میلیون شروع میشه تا 12 میلیون خب تکلیف 5 تومانی مشخصه که چطور باید باشه بگردید یک دستگاهی بخرید که حداقل یکسال فقط چاپ براتون بزنه پس دستگاه خوب خوبه !!! و اینکه ممکن است بعضی از افراد که معمولا هستن بگن این دستگاه را نمیخاد بخری کارش نیست ... (مخصوصا در شهرهای کوچک) بهتون بگم که مهم خود شما هستید اگر هنر دارید که طرح بزنید و کار خاص انجام بدهید پس اقدام کنید این شما هستید که باید کار برای دستگاهتون درست کنید و مشتری پیدا کنید (سال 87 خودم وقتی میخواستم دستگاه رنگی بیارم 2 نفر بیشتر نداشتن که آن زمان بهم میگفتن نمیخاد کارش نیست ولی طوری شد که حدود 12 نفر تو همان منطقه دستگاه اوردند و جالبتر کارهای رنگی من از سیاه و سفیدم بیشتره!) و الان که حدود 8 نفر دستگاه بنر دارند بنده قصد خرید دستگاه بنر را دارم چون عقیده دارم من میتونم مشتری های خودم پیدا کنم و موفق باشم پس در شغل خودتون از هیچی نترسید و تنها با دوست داشتن شغلتان خرید کنید و بروز باشید
    در حال حاضر هم خدمت دوستانی که قصد خرید دستگاه های جدید دارند بگم که دستگاه سیاه وسفید استوک ریکو mp5000 را پیشنهاد میکنم که حدود 5 میلیون قیمت داره و رنگی هم کونیکا 452 که یک دستگاه با کیفیت و خوب را میتوانید حدود 7 تا 8 براحتی پیدا کنید.
    موفق و پیروز باشید
    Last edited by mohsensada; 06-06-2015 at 23:39. دليل: غلط املایی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Tohid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دستگاه کیو سرا 2230 چطوره ارزش خرید داره؟؟؟
    در مقابل کونیکا چطوره؟؟
    مواد مصرفی و ....
    چطوره؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Tohid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

طبق تحقیقی که انجام دادم..تونر و مواد مصرفی بالایی داره...و ارزش خرید نداره...
    گویا در حال حاضر کونیکا بیزهاب بهتره....

حالا دوستانی که دارند این دستگاه .....
    مل 350 با 450 زیاد فرق داره؟؟؟؟
    کیفیت چطور ؟؟

داره خودمونی میشه 6774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

http://typeiran.com/r/15570

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام
    دوستان من قصد شروع کار و زدن یه مغازه لوازم التحریر و چاپ را دارم
    میخوام یه دستگاه رنگی و یه سیاه و سفید بخرم
    باگشت و گذار در نت به این نتیجه رسیدم که
    رنگی کونیکا 452 بگیرم
    و سیاه و سفید شارپ ام ایکس 450
    نظر دوستانو در مورد این دو دستگاه میخوام بدونم
    452 را میدونم یکی از بهترین های بازاره و تقریبا شکی توش نیست
    ولی تو سیاه و سفید موندم
    مصرفمم شاید روزانه بین 1000 تا 1500 برگ باشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دوستان سلام من تصمیم دارم دفترفنی تاسیس کنم .
    پیشنهادشما خریدکدام دستگاه سیاه وسفیداست.
    متشکر می شوم اکربه من کمک کنید.
    Last edited by iranpg; 08-11-2015 at 11:55.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض راهنمایی

دوستان سلام من تصمیم دارم دفترفنی تاسیس کنم .
    پیشنهادشما خریدکدام دستگاه سیاه وسفیداست.
    متشکر می شوم اکربه من کمک کنید.

داره خودمونی میشه aminxa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان من قصد شروع کار و زدن یه مغازه لوازم التحریر و چاپ را دارم
    میخوام یه دستگاه رنگی و یه سیاه و سفید بخرم
    باگشت و گذار در نت به این نتیجه رسیدم که
    رنگی کونیکا 452 بگیرم
    و سیاه و سفید شارپ ام ایکس 450
    نظر دوستانو در مورد این دو دستگاه میخوام بدونم
    452 را میدونم یکی از بهترین های بازاره و تقریبا شکی توش نیست
    ولی تو سیاه و سفید موندم
    مصرفمم شاید روزانه بین 1000 تا 1500 برگ باشه
    سلام
    باید در جریان باشی که451,452 تونر فابریک جواب میده که یک ست الان 1100-1200 هزینش هست اما کیفیتش عالی هست من الان 2 سال دارم و مشکلی نداشتم حتی 451 هم دارم با وجودی که ایمج مشکی ضعیفتری نسبت به 452 داره اما ازش راضی هستم چون از جای مطمئن خرید کردم استوک اروپا نه استوک ایران ( اگه بشه بهش گفت استوک)
    توی این 5 سالی هم که کار چاپ انجام میدم دستگاه سیاه و سفید بهتر از آفیشو ندیدم شما یه آفیشیو 1075 بخر خیال خودت رو راحت کن اصلا طرف توشیبا و شارپ نرو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •