تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 19 اولاول ... 8141516171819 آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 185

نام تاپيک: منبع حل مشکلات ویبولتین

آخر فروم باز Alireza_SA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

آقا من از کسی که واسم وی بی رو نصب کرد تشکر هم خواسته بودم گفت نصبیدم ولی تشکری نبود
    تا اینکه یه مقدار گشتم دیدم تو پنل مدیریت و محصولات و اینا دیدم هست ولی غیرفعاله اما به محض فعال کردنش
    پست های انجمن از کار میفته و ناچارم دوباره غیرفعالش کنم. تشکر 7.7 هست و وی بی من هم 3.8.6 هست. چی کنم؟

--------------------------------------------------------------------------------------------
    ادامه بدبختی ها:

تشکر رو دانلود کردم و خواستم طبق گفته های فایل notepad عمل کنم ولی اومدم اینو انجام بدم

Open template: memberinfo_block_statistics

find:
    --------------------------------------------------------------------
    <fieldset class="statistics_group">
    <legend>$vbphrase[general_information]</legend>

place BEFORE:
    $template_hook[profile_stats_pregeneral]
    -----------------------------------------

خرابکاری کردم اومدم به حالت اول برگردونم فکر کنم یه چیز دیگه رو اشتباهی پاک کردم و یه چیزایی رو هم جابجا کردم
    البته اثری رو انجمن نذاشته اگه هم خرابکاری شده دمش بیرون نیومده شما میتونید محتویات درست memberinfo_block_statistics رو برام بنویسید که درستش کنم؟

این هم یادتون نره
    واسه تغییر عکس بالای انجمن )header) باید چیکار کنم؟ و سایز و ابعادش واسه طراحی میتونه چقدر باشه (قابل افزایش هست؟)
    Last edited by Alireza_SA; 02-08-2010 at 16:24.

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

آقا من از کسی که واسم وی بی رو نصب کرد تشکر هم خواسته بودم گفت نصبیدم ولی تشکری نبود
    تا اینکه یه مقدار گشتم دیدم تو پنل مدیریت و محصولات و اینا دیدم هست ولی غیرفعاله اما به محض فعال کردنش
    پست های انجمن از کار میفته و ناچارم دوباره غیرفعالش کنم. تشکر 7.7 هست و وی بی من هم 3.8.6 هست. چی کنم؟

--------------------------------------------------------------------------------------------
    ادامه بدبختی ها:

تشکر رو دانلود کردم و خواستم طبق گفته های فایل notepad عمل کنم ولی اومدم اینو انجام بدم

find:

place BEFORE:

خرابکاری کردم اومدم به حالت اول برگردونم فکر کنم یه چیز دیگه رو اشتباهی پاک کردم و یه چیزایی رو هم جابجا کردم
    البته اثری رو انجمن نذاشته اگه هم خرابکاری شده دمش بیرون نیومده شما میتونید محتویات درست memberinfo_block_statistics رو برام بنویسید که درستش کنم؟

این هم یادتون نره
    شما از قالب اصلی استفاده نمیکنید تو انجمن؟

3. این کاربر از tabriz-info بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام
    متاسفانه در ویبولتین من که ورژن 4 هست عکس ها رو به صورت تامپنیل نشون نمیده یعنی وقتی تامپنیل رو فعال می کنم فقط اسم عکس رو نشون میده. و البته حالت light box هم که چه فعال کنم چه نکنم تاثیری نمیگذاره
    -- imag resizer هم نسب کردم اصلا کار نمیکنه. به نظر شما دلیلیش چی میتونه باشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه _p30_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    هر کجا هستم باشم

پيش فرض

ادامه بدبختی ها:

find:

place BEFORE:

این هم یادتون نره

برای تشکر کافیه که فایل ها رو توی هاست آپلود کنید و بعد -- را ایمپورت کنید . نیاز به هیچ دستکاری تو قالب ها نداره . این قالب رو چرا دستکاری کردی ؟

خوب اگر قالب دیفالت انجمن هست . که میشه راحت اوکی کرد . ولی اگر استایل خاصی نصب کردید روی همون قالب سمت چپ نوشته برگشت به حالت اولیه اینو بزنی درست میشه

واسه تغییر عکس بالای انجمن )header) باید چیکار کنم؟ و سایز و ابعادش واسه طارحی میتونه چقدر باشه (قابل افزایش هست؟)
    برای تغییر هدر هم باید رو عکس کلیک کنی آدرسش رو پیدا کنی و بعد عکسی که میخوای بزاری رو به همون اسم و همون جا آپ کنی . محدودیت تو استایل ها متفاوت هست ولی میشه کم یا زیاد کرد

سلام
    متاسفانه در ویبولتین من که ورژن 4 هست عکس ها رو به صورت تامپنیل نشون نمیده یعنی وقتی تامپنیل رو فعال می کنم فقط اسم عکس رو نشون میده. و البته حالت light box هم که چه فعال کنم چه نکنم تاثیری نمیگذاره
    -- imag resizer هم نسب کردم اصلا کار نمیکنه. به نظر شما دلیلیش چی میتونه باشه؟

ajax رو فعال کردید ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    من یه مشکل با فایلهای ضمیمه دارم
    با دومین اصلی ضمیمه ها قابل رویت هست ولی با دومین های دیگه ای که پارک کردم سایت بالا میاد مشکلی هم نداره فقط ضمیمه ها نمایش داده نمیشن چون لینکشون لینک دومین اصلیه
    راهی هست که بشه این مشکلو حل کرد
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    چند روزی میشه که در کنترل پنل سایت تغییرات رو نمیتونم اعما ل کنم ، صفحه مورد نظر باز میشه اما تغییرات ذخیره نمیشه . در داخل فروم هم نمیتونم پستی بیش از دو تا سه خط بزنم و پستهای کوتاه ایجاد میشه اما پستهای بلند ذخیره نمیشه یا نمیتونم پستهای کاربران را ویرایش یا مدیریت کنم .
    ظاهرا کاربران چنین مشکلی را ندارند و این مشکل برای مدیران ارشد که به کنترل پنل دسترسی دارند ایجاد شده .
    با تشکر

در آغاز فعالیت beh3027's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

با سلام و خسته نباشی به تمام اعضا

من میخواستم قالب ویبولین نصب کنم ..دانلود ام کردم ولی نمی دونم چه طوری نسب کونم .....اگه میشه توضیح بدید ..کامل

خیلی متشکر از توجهتان

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

ماشالله چه قد سوال و دریغ از یک جواب!×!
    یکی هم من اضافه کنم

تو انجمنم همه چی خوبه فقط تعداد مشاهده پست ها و تاپیک ها شمارش نمیشه
    همیشه صفره

هر جا رو هم که خوندم راه حلی براش پیدا نکردم

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

سلام
    من یه مشکل با فایلهای ضمیمه دارم
    با دومین اصلی ضمیمه ها قابل رویت هست ولی با دومین های دیگه ای که پارک کردم سایت بالا میاد مشکلی هم نداره فقط ضمیمه ها نمایش داده نمیشن چون لینکشون لینک دومین اصلیه
    راهی هست که بشه این مشکلو حل کرد
    با تشکر
    سلام
    برای دامنه اصلیتون محدودیتی تعریف کردید؟
    که مثلا مطالب رو برای کسانی که وارد دامنه شندن نشون بده و ...؟

سلام
    چند روزی میشه که در کنترل پنل سایت تغییرات رو نمیتونم اعما ل کنم ، صفحه مورد نظر باز میشه اما تغییرات ذخیره نمیشه . در داخل فروم هم نمیتونم پستی بیش از دو تا سه خط بزنم و پستهای کوتاه ایجاد میشه اما پستهای بلند ذخیره نمیشه یا نمیتونم پستهای کاربران را ویرایش یا مدیریت کنم .
    ظاهرا کاربران چنین مشکلی را ندارند و این مشکل برای مدیران ارشد که به کنترل پنل دسترسی دارند ایجاد شده .
    با تشکر
    سلام
    احتمالش هست مربوط به سرور باشه این مشکل
    ولی شما یه بک آپ بگیرید بعد تعمیر جدول ها رو از تو پنل مدیریت انتخاب کنید شاید مشکل حل بشه

پروفشنال Web Design's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Phpstorm

پيش فرض

سلام
    با تشکر
    از تنظیمات دیتابیس به بازسازی جدول ها برید و یک بار جدول هارو بازسازی کنید مشکلتون حل میشه

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

با سلام و خسته نباشی به تمام اعضا

من میخواستم قالب ویبولین نصب کنم ..دانلود ام کردم ولی نمی دونم چه طوری نسب کونم .....اگه میشه توضیح بدید ..کامل

خیلی متشکر از توجهتان
    قالب رو توی پوشه استایل بریزید و قالب رو ببینید روی یکی از عکس ها کلیک کنید و آدرس اون رو ببینید که کجاست و تصاویر رو توی همون آدرس بریزید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •