تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 65 اولاول ... 814151617181920212228 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 645

نام تاپيک: Parsix

پروفشنال Ceramic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    همین جا !!

پيش فرض

اساتید سلام

آقا ما نتونستیم این مشکل دیده نشدن فولدرها و فایل هایی رو که اسمشون فارسی هست حل کنیم .... ممکنه راهنمایی بفرمایین ؟

حـــــرفـه ای m a j r i x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

اساتید سلام

آقا ما نتونستیم این مشکل دیده نشدن فولدرها و فایل هایی رو که اسمشون فارسی هست حل کنیم .... ممکنه راهنمایی بفرمایین ؟
    احتمالا شما فایلهای رو در ویندوز بصورت فارسی دارین و در لینوکس بصورت ؟؟؟؟ هست
    این مشکل مربوط به ویندوز هست که از یونیکد استاندارد استفاده نمیکنه
    فکر کنم این مشکل با کامپایل شدن کرنل حل بشه البته زیاد مطمئن نیستم

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    همین جا !!

پيش فرض

احتمالا شما فایلهای رو در ویندوز بصورت فارسی دارین و در لینوکس بصورت ؟؟؟؟ هست
    این مشکل مربوط به ویندوز هست که از یونیکد استاندارد استفاده نمیکنه
    فکر کنم این مشکل با کامپایل شدن کرنل حل بشه البته زیاد مطمئن نیستم

من که خودم گفتم که فایل های فارسی توی پارتیشن های ویندوز دارم . اما نکته اینجاست که توی پارسیکس اونا رو به صورت علامت سئوال نمی بینم . اصلا دیده نمیشن و هر یلایی هم سر fstab آوردم درست نشد .

نکته ی جدید : من دوبار Compiz رو اجرا کردم اما هر دوبار نتیجه اش این شد نوار دور صفحه ها محو شد . چطوری می تونم از این برنامه استفاده کنم ؟ آیا غیر از Compiz هیچ برنامه ی دیگه ای که مثلا پنجره ها رو خم کنه یا افکت های زیبا روش بذاره نیست ؟
    ( یادم میاد توی نسخه ی لایو فدورا یه گزینه ای بود به اسم Emerald که صفحه ها رو مثل لاستیک قابل انعطاف می کرد .... همچین چیزی رو میشه توی پارسیکس داشت ؟ ) ضمناً اینم بگم که ظاهرا کارت گرافیک من 3D رو پشتیبانی نمی کنه .
    Last edited by Ceramic; 11-02-2008 at 14:57.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    همین جا !!

پيش فرض

کسی پیدا نشد به داد ما برسه ؟

حـــــرفـه ای rootnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینو امتحان کن ببین جواب میده یا نه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه patrician1989's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Open Source (انجمن P30 World)

11 درایو ها

کسی پیدا نشد به داد ما برسه ؟
    فرمت درایو های ویندوزیت چیه ؟ امکان داره به خاطر این مساله باشه . اطمینان دارم اگر مثل من دل به دریا بزنی و کاملا به لینوکس کوچ کنی می بینی اینقدر امکانات داره که اصلا نیازی نبوده اینقدر سیستمت رو زیر بار ببری و به خاطر ویندوز که هر هفته باید عوض بشه درد سر بکشی . یک کم فکر کن ِ واقعا ویندوز ارزشش رو داره ؟ تازه برنامه هایی هستن که می تونی از ویندوز به صورت مجازی در لینوکس استفاده کنی ...
    خوب فکرات بکن . دریا دلان نمی هراسند ...
    موفق باشی دوست من

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    همین جا !!

پيش فرض

[right]
    فرمت درایو های ویندوزیت چیه ؟ امکان داره به خاطر این مساله باشه . اطمینان دارم اگر مثل من دل به دریا بزنی و کاملا به لینوکس کوچ کنی می بینی اینقدر امکانات داره که اصلا نیازی نبوده اینقدر سیستمت رو زیر بار ببری و به خاطر ویندوز که هر هفته باید عوض بشه درد سر بکشی . یک کم فکر کن ِ واقعا ویندوز ارزشش رو داره ؟ تازه برنامه هایی هستن که می تونی از ویندوز به صورت مجازی در لینوکس استفاده کنی ...
    خوب فکرات بکن . دریا دلان نمی هراسند ...
    موفق باشی دوست من

قبلاً هم در این باره توضیح داده ام که متاسفانه شما اون ها رو ندیده اید . به دلایل شغلی نمی تونم از ویندوز صرفنظر کنم . والا ارزشش رو هم نداره که این همه دردسر بکشم . اما در باره ی فرمت پارتیشن ها : فرمت C از نوع Fat32 هست و بقیه شون NTFS .

داره خودمونی میشه patrician1989's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Open Source (انجمن P30 World)

11 پارتیشن

قبلاً هم در این باره توضیح داده ام که متاسفانه شما اون ها رو ندیده اید . به دلایل شغلی نمی تونم از ویندوز صرفنظر کنم . والا ارزشش رو هم نداره که این همه دردسر بکشم . اما در باره ی فرمت پارتیشن ها : فرمت C از نوع Fat32 هست و بقیه شون NTFS .

اگر فایلهای فارسیتو هم در درایوهای fat32 و هم در ntfs نمیخونه بعضی نرم افزارها مخصوص کار با پارتیشن ویندوزی هست که می تونی از اونا استفاده کنی . اما این نکته رو بگم البته نه به خاطر این مشکل شما . در کل . امنترین کار گذاشتن نام های انگلیسی روی فایل هاست چون امکان خرابی و خطا دادن فایل ها خیلی پایین میاد. الان در همون ویندوز سعی کن چند تا فایل که اسمشون فارسی هست به همراه چند تا فایل با نام انگلیسی با برنامه winzip فشرده کنی . ببین کدوم فایلا خطا میده .من پیشنهاد می کنم اصلا نام فایلهاتو فارسی نزاری بهتره . البته نه به خاطر مشکل الانت .به خاطر مشکلاتی که بعدا حتما سر راهت سبز میشن ...اونوقت .........................

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    همین جا !!

پيش فرض

متاسفانه تعداد فایل ها بیشتر از اونه که وقت داشته باشم دوباره انگلیسی کنم اسامی شون رو .

اما راهنماییتون در زمینه ی یه فولدر که نام فارسی داره و فایل هاش همه با اعداد شماره گذاری شده ان به درد خورد . متشکرم

آخر فروم باز J A V I D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    محل زندگی قلب تپنده ایران تهران

پيش فرض

ببخشيد اين جايي داره كه من مشخصات سيستمم رو توش ببينم ! مثل Device Manager ويندوز ؟!؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •