تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 179 از 283 اولاول ... 79129169175176177178179180181182183189229279 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,781 به 1,790 از 2822

نام تاپيک: مباحث و سوالات مربوط به گــــــواهـــــیــــنـــا مـــــــــه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

طبق این مصاحبه ، نمیشه تا قبل یک سال رانندگی کرد، حتی با گواهینام ههای پنج ساله بدون محدودیت
    تاریخ خبر هم 24 تیر 91

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام، من یه ماهه گواهیناممو گرفتم، ازیناست که از اول 5 سالست ، ب 1
    میخواستم ببینم میتونم تو آزادراه تهران پردیس رانندگی کنم؟ ( منبع معتبر میخوام ) توی اینترنت هرچقدر گشتم هیچ منبع موصقی پیدا نکردم، اونهایی هم که بود برای سال 88 و اوایل 89 که هنوز گوااهینماه یکساله مقوایی میدادن بود.
    چه مملکتیه که یه قانون ساده رانندگیش معلوم نیست
    بله میتونید رانندگی کنید.
    منم ب1 داشتم و همه جا بیرون شهر رانندگی میکردم چندین بار هم گواهینامم رو پلیس دید و موردی نداشت
    Last edited by mohamad skystar; 27-08-2012 at 00:10.

3. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

بله میتونید رانندگی کنید.
    منم ب1 داشتم و همه جا بیرون شهر رانندگی میکردم چندین بار هم گواهینامم رو پلیش دید و موردی نداشت
    یعنی میشه هنوز یک سال نشده خارج شهر رانندگی کرد؟!
    ما که از یه مامور پرسیدیم گفتن گیر میدن

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

یعنی میشه هنوز یک سال نشده خارج شهر رانندگی کرد؟!
    ما که از یه مامور پرسیدیم گفتن گیر میدن
    در صورتي كه رانندگان داراي اين گواهينامه برابر ماده 27 آئين نامه راهنمايي و رانندگي مصوب سال 84 از تاريخ صدور گواهينامه به مدت يك سال،
    مقررات راهنمايي و رانندگي را رعايت نموده و مطابق شرايط ابلاغي مرتكب تخلفات رانندگي نشوند، اعتبار گواهينامه آنها 5 ساله خواهد بود.

شما تا یکسال تخلف نکن همین .
    رانندگی کن هرجای ایران که دوست داری

6. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

اون كه تا يكسال خلاف نكنيد كه خب معلومه منظور اينه كه از همون اول ميشه تو جاده هاي خارج شهر رانندگي كرد؟ من امروز شهر رو قبول شدم و فيش پستي رو گرفتم. الان مدل گواهينامه من چيه؟ به خاطر تعطيلات دير تر صادر ميشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام . من گواهی اشتغال به تحصیلم تا پایان شهریور مهلت داره و شنبه هم امتحان دارم . امتحان اولی رو بدون غلط قبول شدم ( امتحان با ازمون شماره 2 سوالاش یکی بود ) . اینکه میگن اامتحان دومی سخته دلیلش چیه ؟ شهری رو هم همونموقع میگیرند ؟
    تنها مشکلم این گواهی اشتغال به تحصیل که تا پایان شهریور مهلت داره ( من میخوام یه بار دیگه کنکور بدم تا یه دانشگاه خوب قبول شم ) . گواهی اشتغال به تحصیلم با خودکار زیرش نوشته که تا پایان شهریور مهلت داره . به نظرتون میشه با خودکار 91 رو به 92 تبدیل کرد ؟ نمی فهمند ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

اگه شهری یا ازمون دوم رو رد شدم تا دفعه بعد چقدر طول میکشه ؟ چه چیزایی رو تو ازمون شهری در نظر داشته باشم ؟ کلا ازمون شهری چقدر طول میکشه ؟

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

سلام . من گواهی اشتغال به تحصیلم تا پایان شهریور مهلت داره و شنبه هم امتحان دارم . امتحان اولی رو بدون غلط قبول شدم ( امتحان با ازمون شماره 2 سوالاش یکی بود ) . اینکه میگن اامتحان دومی سخته دلیلش چیه ؟ شهری رو هم همونموقع میگیرند ؟
    تنها مشکلم این گواهی اشتغال به تحصیل که تا پایان شهریور مهلت داره ( من میخوام یه بار دیگه کنکور بدم تا یه دانشگاه خوب قبول شم ) . گواهی اشتغال به تحصیلم با خودکار زیرش نوشته که تا پایان شهریور مهلت داره . به نظرتون میشه با خودکار 91 رو به 92 تبدیل کرد ؟ نمی فهمند ؟
    تا اون جا که من اطلاع دارم امتحان دومی که میگیرند مثه اولیه با این تفاوت که 10 سوال بیشتر داره.
    بله اگر قبول بشید همون موقع میرید برای امتحان شهر.
    نخیر به هیچ وجه این کارو نکنید چون گواهی شما تاریخ صدور داره و نمیتونه یکسال اعتبار داشته باشه.بله صد در صد متوجه میشوند.

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

اگه شهری یا ازمون دوم رو رد شدم تا دفعه بعد چقدر طول میکشه ؟ چه چیزایی رو تو ازمون شهری در نظر داشته باشم ؟ کلا ازمون شهری چقدر طول میکشه ؟
    اکثر آموزشگاهها 2 روز در هفته امتحان میگیرند,اگر قبول نشید امتحان بعدی رانهایتا یک هفته بعد میندازند.
    تمام مواردی که مربیتون آموزش دادند رو باید در نظر داشته باشید و طبق همون عمل نمایید.
    بستگی داره به افسر و رانندگی شما ,شاید موقع نشستن یه فرد توی ماشین افسر ردش کنه, تایم مشخصی نداره کلا با نظر افسر راهنماییست.

انشالله همین جلسه قبول میشید.
    موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

اگه افسر تو شهر گفت برو دنده 4 نرم ؟ پارک L چیه ؟ ( من احتمالا تا ازمون شهری نتونم بیشتر 5 6 ساعت کلاس رانندگی برم خیلی میترسم )

مرسی از پاسخ سریعتون .
    Last edited by aali361; 02-09-2012 at 18:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •