تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 178 از 278 اولاول ... 78128168174175176177178179180181182188228 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,771 به 1,780 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

11 ویندوز 8

مرسی داداش، کار شمام درسته، البته 120% راضی هستی :-)
    آپدیت هم اومده ولی برا همه توو یه روز نیومده، طی چند روز برا همه میاد، شما هر روز چک کن که اومد آپدیتش کن :-)
    درمورد گرافیک و بازی ها هم ممنون که فید دادی، بازم باعث شدین که من دو دلیم بره و بیشتر روی این مدل تمرکز کنم!!!
    درمورد باطری هم والا چون من خودم هنوز نگرفتم و کار نکردم نمیتونم بی مورد نظر بدم که خوبه یا بده، اگرم چیزی گفتم با توجه به نظرات کاربران بوده که من خونده بودم، که اونم معلوم نیس چقدرش صحت داره چقدرش نه! مثلا نظر یکی از کاربران که توو سایت دیجی کالا زیر این مدل لپ تاپ گذاشته شده رو عینا نقل میکنم:
    منwin 8.1 pro روش نصب کردم سرعت لب تاب به شدت پایین اومد و بلوتوث هم کلا از کار اوفتاد با این حال که درایور های مخصوص این لب تاب رو هم از خود سایتش برای win 8.1 pro گرفتم ولی اصلا کار نکرد و بدجوری دلمو زد
    ولی با ویندوز 8 کلا لب تاب عالی هست کیفیت تاچش حرف نداره سرعت بالا اومدن ویندوز 12 ثانیه هست ولی اگه restart کنی 30ثانیه طول میکشه بالا بیاد ولی بلوتوثش خیلی اذیت میکنه که نسبت به n56 vv که بدون نصب درایور بلوتوثش رو win8.1 به راحتیشناخته میشه خیلی ضد حاله
    یکی از دوستان دیگه هم این نظر رو ثبت کرده:
    دوستان عزیز مشکل باطری از دستگاه نیست از ویندوز 8.1 هست که یه نوع مشکل رندر صفحه نمایش هست که مورد تایید مایکروسایت هم هست و گفته تو آپدیت بعدی اونو برای دستگاهای پورتابل درست میکنه ولی در واقع با 5.5 ساعت شارژدهی (تست شده هم در ویندوز 7 و هم 8) بهترین بازدهی را در بین لپتاپ های ساخته شده تا به این تاریخ داره. شک نکنید بهترین باطری با تکنولوژی جدید در اختیار شماست.

5

برا همین من از شما پرسیدم که چک کنین و فید بدین، این دو مثال از چندین مورد مثالی هس که من توو سایتای مختلف ایرانی از کارکرد باطری این مدل لپ تاپ دیدم!
    شایدم واقعا این مدل با ویندوز 8.1 سازگاری کامل نداره که این خیلی بد میشه، چون ویندوز 8 واقعا بده، ولی 8.1 خیلی خوووبه...
    بازم ممنون از زحماتتون
    یه چندتا مسئله من عنوان میکنم که امیدوارم مفید باشه.
    • ویندوز 8 معمولی اورجینال (pro یا enterprise نه) با توجه به اینکه ویژگی های حرفه کمی داره بسیار سبکتر و با ثبات تر است. به همین دلیل هیچ نقصی تقریبا در اون دیده نمیشه و کلا سریع تر بالا میاد و مصرف انرژی کمتری داره. دوستانی که از ویندوزهای غیر اورجینال استفاده میکنند احتمالا در ویندوز بی ثباتی مشاهده کنند که البته برای کاربران ایرانی خیلی مهم نیست و قابل چشم پوشی هست!
    • در حال حاظر همه درایورهای ویندوز 8.1تو سایت ASUS هنوز نیومده و شما باید برای بقیه Deviceها که درایورشون توی سایت ASUS نسیت از درایورهای 8 استفاده کنید.

2. این کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

امروز رفتم قیمت گرفتم گفت 4450

اون کانفیگی که ssd داشت رو هم گفت گارانتی شاملش نمیشه
    ببخشین، این که گفتین یعنی چی؟ مطمئنین N550jv بود؟ تهران یا قم؟ تا حالا با کانفیگ ssd نشنیده بودم! مشخصات کانفیگ و نام و آدرس فروشنده را لطف می فرمائید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

مرسی داداش، کار شمام درسته، البته 120% راضی هستی :-)
    آپدیت هم اومده ولی برا همه توو یه روز نیومده، طی چند روز برا همه میاد، شما هر روز چک کن که اومد آپدیتش کن :-)
    درمورد گرافیک و بازی ها هم ممنون که فید دادی، بازم باعث شدین که من دو دلیم بره و بیشتر روی این مدل تمرکز کنم!!!
    درمورد باطری هم والا چون من خودم هنوز نگرفتم و کار نکردم نمیتونم بی مورد نظر بدم که خوبه یا بده، اگرم چیزی گفتم با توجه به نظرات کاربران بوده که من خونده بودم، که اونم معلوم نیس چقدرش صحت داره چقدرش نه! مثلا نظر یکی از کاربران که توو سایت دیجی کالا زیر این مدل لپ تاپ گذاشته شده رو عینا نقل میکنم:
    منwin 8.1 pro روش نصب کردم سرعت لب تاب به شدت پایین اومد و بلوتوث هم کلا از کار اوفتاد با این حال که درایور های مخصوص این لب تاب رو هم از خود سایتش برای win 8.1 pro گرفتم ولی اصلا کار نکرد و بدجوری دلمو زد
    ولی با ویندوز 8 کلا لب تاب عالی هست کیفیت تاچش حرف نداره سرعت بالا اومدن ویندوز 12 ثانیه هست ولی اگه restart کنی 30ثانیه طول میکشه بالا بیاد ولی بلوتوثش خیلی اذیت میکنه که نسبت به n56 vv که بدون نصب درایور بلوتوثش رو win8.1 به راحتیشناخته میشه خیلی ضد حاله
    یکی از دوستان دیگه هم این نظر رو ثبت کرده:
    دوستان عزیز مشکل باطری از دستگاه نیست از ویندوز 8.1 هست که یه نوع مشکل رندر صفحه نمایش هست که مورد تایید مایکروسایت هم هست و گفته تو آپدیت بعدی اونو برای دستگاهای پورتابل درست میکنه ولی در واقع با 5.5 ساعت شارژدهی (تست شده هم در ویندوز 7 و هم 8) بهترین بازدهی را در بین لپتاپ های ساخته شده تا به این تاریخ داره. شک نکنید بهترین باطری با تکنولوژی جدید در اختیار شماست.

5

برا همین من از شما پرسیدم که چک کنین و فید بدین، این دو مثال از چندین مورد مثالی هس که من توو سایتای مختلف ایرانی از کارکرد باطری این مدل لپ تاپ دیدم!
    شایدم واقعا این مدل با ویندوز 8.1 سازگاری کامل نداره که این خیلی بد میشه، چون ویندوز 8 واقعا بده، ولی 8.1 خیلی خوووبه...
    بازم ممنون از زحماتتون
    بله حواسم نبود همون 120 درصد

من ویندوزم اورجینال نیست و باید به صورت آفلاین آپدیت کنم!
    فکر کنم شما تا از دو دلی در بیای ریشه N550JV رو تو بازار کرم بخوره . الان که قیمتش 4 تومن 4 و خورده ای شده مثل اینکه. اگر قصد خرید دارین باید دست بجنبونید.

بله اون نظر هارو هم من خوندم . برای من هیچ مشکلی از نظر سرعت با ویندوز 8.1 نداره. البته من اینترپرایس نصب کردم نه پرو. تست هم که گرفتم بین 16 تا 23 ثانیه ویندوز کاملا لود شده و بالا میاد.

فقط بلوتوثش قابل شناسایی نبود که درایورشو خود ایسوز مخصوص 8.1 تو سایتش قرار داده. دانلود کردم و نصب کردم ردیف شد. حالا از نظر اون آقا اینکه ویندوز 8.1 بلوتوثشو نمیشناسه ضد حاله !!! برا من نیست.

البته این ویندوز 8.1 هست که با بعضی لپ تاپا به صورت 100 درصد مچ نیست نه لپ تاپ ها! N550JV هیچ مشکلی نداره و همه این آتیشا از گور ماکروسافت بلند میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    من تازه لپ تاپ n550jv رو خریدم.دو تا مشکل داشتم.اول اینکه ریستارت کردم.بعد ریستارت تاچ صفحه دیگه کار نمیکنه
    و اینکه شارژر رو به لپ تاپ وصل میکنم.می نویسه پلاگین ولی شارژ نمیکنه.انگار که فقط لپ تاپ داره با برق کار میکنه.اون پایین تو تولبار می نویسه not charging ! مشکل چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    من تازه لپ تاپ n550jv رو خریدم.دو تا مشکل داشتم.اول اینکه ریستارت کردم.بعد ریستارت تاچ صفحه دیگه کار نمیکنه
    و اینکه شارژر رو به لپ تاپ وصل میکنم.می نویسه پلاگین ولی شارژ نمیکنه.انگار که فقط لپ تاپ داره با برق کار میکنه.اون پایین تو تولبار می نویسه not charging ! مشکل چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hacker13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Root

پيش فرض

سلام به همه بچه های گل پی سی ورلد

سوال: کانفیگه 4 گیگ - بدون صفحه لمسی - با کابل لن مرورگری اینترنت و روشنایی صفحه روی 70 درصد چند ساعت نگه میداره اگه دقیقا این چیزی که گفتم رو برام بزارید من تا اخر هفته خریدمش .

سوال : من میخوام جای هارد خودش ssd بزارم میشه ؟؟؟ اگه میشه ایا انرژی بیشتری ssd نسبت به هارد خودش مصرف میکنه ؟؟

این دو سوال برام خیلی مهم هست که امید وارم دقیق جواب بدین نه روی هوا

قیمت این لب تاپ بدون لمس و 4 گیگ چنده ؟؟؟ از چه گارانتی بگیرم که گارانتی باشه ؟؟

هارد ssd چی بگیرم تا 700 -800 پول ssd میدم
    با تشکر
    Last edited by hacker13; 13-04-2014 at 17:15.

پروفشنال oOomid.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    گـنـبـد کـاووس 0172

پيش فرض

سلام
    سلام
    در مورد اینکه شارژ نمیشه دقت کن :
    الان چند درصد شارژ داره ؟ چون خودش وقتی پر بشه دیگه شارژ نمیشه تا اینکه کم کم پایین بیاد و برسه به 94 درصد دوباره شارژ میشه

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

ببخشین، این که گفتین یعنی چی؟ مطمئنین N550jv بود؟ تهران یا قم؟ تا حالا با کانفیگ ssd نشنیده بودم! مشخصات کانفیگ و نام و آدرس فروشنده را لطف می فرمائید؟
    قیمت N550jv بود دیگه از نمایندگی ایسوس قم

گفت ssd ش 8 گیگه برات فعال میکنه ولی گارانتی شاملش نمیشه نمیدونم واسه چی اینو گفت؟

اگه قم هستی برو میدان جانبازان سمت راست نمایندگی ایسوس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام به همه بچه های گل پی سی ورلد

سوال: کانفیگه 4 گیگ - بدون صفحه لمسی - با کابل لن مرورگری اینترنت و روشنایی صفحه روی 70 درصد چند ساعت نگه میداره اگه دقیقا این چیزی که گفتم رو برام بزارید من تا اخر هفته خریدمش .

سوال : من میخوام جای هارد خودش ssd بزارم میشه ؟؟؟ اگه میشه ایا انرژی بیشتری ssd نسبت به هارد خودش مصرف میکنه ؟؟

این دو سوال برام خیلی مهم هست که امید وارم دقیق جواب بدین نه روی هوا

قیمت این لب تاپ بدون لمس و 4 گیگ چنده ؟؟؟ از چه گارانتی بگیرم که گارانتی باشه ؟؟

هارد ssd چی بگیرم تا 700 -800 پول ssd میدم
    با تشکر
    شما هنوز نخریدی ؟؟

1 - بابا به خدا بیشتر از همه ی دیوایس هایی که تا حالا دیدی برات شارژ نگه میده به نسبت لپ تاپ بودنش ... حداقل 3/5 تا 4 ساعت رو مطمئن باش .... مطمئن باش بعد از خریدن همیشه شارژرت رو با خودت حمل خواهی کرد محض احتیاط

2 - بله میشه ولی وقتی تهش باز بشه از گارانتی خارج میشه ... SSD چون هد و اجزای مکانیکی نداره انرژی کمتری رو مصرف می کنه

3 - قیمتش رو نمیدونم ... ( یه توصیه : من با لمسی بودنش کاری ندارم هاااا ولی طبق تجربه دوستان و عکس هایی که دیم صفحه مات کمی از کیفیت صفحه نمایش می کاهه و نمی تونه قدرت کامل این صفحه نمایش رو نشون بده در عوضش تو محیط های خارج بهتر عمل می کنه فقط یه توصیه بود و نه تحمیل )

4 - سامسونگ

زود بخر ... وسواس زیاد = با عقب افتادن

11. 2 کاربر از samibeig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhd1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام
    من چند وقت پیش ویندوز8 اورجینال رو پاک کردم و ویندوز 8 غیر اورجینال نصب کردم ولی متاسفانه بلوتوث و fn و ساب لب تاب کار نمیکنه
    دوستان مشکل از چیه همه درایور ها رو از سایت اسوز گرفتم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •