تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1776 از 1783 اولاول ... 7761276167617261766177217731774177517761777177817791780 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,751 به 17,760 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

این پست حذف شود
    Last edited by ratler; 01-09-2021 at 14:49.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

من توی زندگیم باج ندادم به کسی و اهل سبیل چرب کردن هم نیستم. ده برابر هزینه اینترنت ثابت پول بسته اینترنتی همراه اول و ایرانسل میدم که اینترنت داشته باشم روی گوشی ولی باج نمیدم.

چپ و راست فقط بلدیم بگیم دولت و حکومت مشکل داره و فاسد هست در حالیکه خودمون داریم بهش دامن می‌زنیم و فقط می‌خوایم دیگران تغییر کنن و حاضر نیستیم تغییر رو از خودمون شروع کنیم. نمیخوام درس اخلاق و انسانیت بدم فقط حرفم اینه که دیر یا زود خط من تخلیه میشه بالاخره ولی من باج نمیدم.

مجدد ثبت شکایت میکنم حتی اگر این فرایند یکسال طول بکشه
    دقیقا درست میفرمایید منم باج ندادم دقیقا همون موعد یکماه که تو تلفن گفت به قولشون عمل کردن
    خودمم تصمیم داشتم تا وقتی تخلیه بشه از اینترنت سیم کارت استفاده کنم منتها امروز صبح خواب بودم که در نهایت تعجب دیدم تلفن صدا ی قطع و وصل اومد و از روی تجربه فهمیدم رانژه تخلیه شده
    اتفاقا بنده هم در سامانه شکایت کرده بودم یکماه پیش اما مثل خود شما اصلا رسیدگی نشد

شایدم من مشتری خوبی براشون نبودم که زودتر بیرون انداختنم
    Last edited by ratler; 01-09-2021 at 14:46.

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

متاسفانه وضعیت من هم بعد از 2 ماه شکایت و .... همونی هست که بوده .... متاسفم برای این شرکت

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

خب بعد از ورود به ماه سوم از درخواست بنده مبنی بر جمع اوری خط - امروز صبانت سرویس بنده رو جمع اوری کرد- بدترین تجربه سرویس اینترنت در این چندین سال بین تمام شرکتهایی که ازشون سرویس گرفته بودم هم در خدمات و هم در جمع اوری تعلق میگیره به همین شرکت... هر کسی خوشی زیر دلش زده به نظرم حتما بیاد این شرکت...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

خب بعد از ورود به ماه سوم از درخواست بنده مبنی بر جمع اوری خط - امروز صبانت سرویس بنده رو جمع اوری کرد- بدترین تجربه سرویس اینترنت در این چندین سال بین تمام شرکتهایی که ازشون سرویس گرفته بودم هم در خدمات و هم در جمع اوری تعلق میگیره به همین شرکت... هر کسی خوشی زیر دلش زده به نظرم حتما بیاد این شرکت...
    من از هر شرکتی اینترنت گرفتم یک روزه رانژه شده یا یک روزه هم تخلیه شده. حتی بوده چند ساعت طول کشیده واسم. یعنی زنگ زدم جمع آوری کنن و تو چند ساعت جمع آوری شده.
    حتی صبانت چندین بار سرویس گرفتم ازشون. تو چند ساعت رانژه کردن و برای جمع آوری هم اینطور بوده.
    نمیشه به همه جا تعمیم داد مشکل شما رو.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من از هر شرکتی اینترنت گرفتم یک روزه رانژه شده یا یک روزه هم تخلیه شده. حتی بوده چند ساعت طول کشیده واسم. یعنی زنگ زدم جمع آوری کنن و تو چند ساعت جمع آوری شده.
    حتی صبانت چندین بار سرویس گرفتم ازشون. تو چند ساعت رانژه کردن و برای جمع آوری هم اینطور بوده.
    شما چند تا پیام گذشته مربوط به کاربران دیگه رو هم اگه مشاهده کنید متوجه میشید که میشه تعمیم داد- این شرکت 3 ماه بنده و بقیه کاربرانی که قصد جمع اوری سرویس رو داشتن اذیت کرد- حتی به گفته خود کارشناس 195 تعداد شکایت های این شرکت خیلی زیاد بود... با اینحال من که از شر این شرکت راحت شدم

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان که سرویس جشنواره ندارید، ایا باقی سرویس ها هم محدودیت سرعت دارن؟ مثلا دو مگ نقره ای تا چند سرعتش بازه؟ (پورت ۱۶)

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان که سرویس جشنواره ندارید، ایا باقی سرویس ها هم محدودیت سرعت دارن؟ مثلا دو مگ نقره ای تا چند سرعتش بازه؟ (پورت ۱۶)
    ..... up........

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

خدا رو شکر که صبانت اینقدر وضعیت خوبی پیدا کرده که هیچکسی تاپیکشو چک نمیکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

برا منم تا حالا اینجوری بوده زیر بیست و چهار ساعت خط تخلیه یا رانژه شده...من صبانت بودم پنجشنبه ساعت 6 و 7 عصر از تو پنل کاربری درخواست جمع اوری دادم..شنبه صبح تماس گرفتن که 7 روز از سرویس شما باقی مونده میخواین که سوخت بشه ..منم گفتم اره..ساعت 3 اومدم خونه خط تخلیه شده بود.. همون شنبه ساعت 8 شب برا جشنواره مخابرات ثبت نام کردم فردا صبحش ساعت 8 تماس گرفتن که این یوزر و پسوردتون ... مودم کانفیگ کردم و تمام..تا حالا پارس انلاین«8 ..9 سال»..های وب..صبانت و حالا هم مخابرات دارم و هیچ مشکلی با قطعی و کمبود سرعت ندارم..فاصلم تا مرکز مخابراتی دویست متر هست و خطم 20 تا 21 مگ کشش داره...همه چیز برمیگرده به کیفیت خط و مرکز مخابراتی هم برا سرعت و کیفیت و هم برا جمع اوری یا رانژه یا ..

11. 2 کاربر از m123f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •