تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1755 از 1805 اولاول ... 75512551655170517451751175217531754175517561757175817591765 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,541 به 17,550 از 18045

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سرویس قبلیتون چی بوده؟سرعتش چقدر بوده؟مسی یا فیبر نوری؟منطقتون؟
    ایشون اصلا مشهد نیستن ، یادمه قبلا هم سرعتاشون بهتراز ما مشهدیا بود
    اگه هرکس بتونه سرعتو تو مرکز مخابراتی خودش بفهمه خیلی خوبه
    سرویس قبلیم کمپین رمضان یکساله بود ورو10مگ بسته شده بود-سرعتش هم هر روز متفاوت بود بیشتر اوقات روی یک مگ محدود بود و از عید به بعد برخی روزها تا10مگ باز بود-فیبر نوری هستم-منطقه هم تربت حیدریه

اگه بتونین از شاتل سرویس بگیرید که سرعتهاش خیلی خوبه یکی از دوستانم (بلوار شفا)داره طرح128کیلو گرفته و ماهانه5هزار تومن بیشتر رو طرحش میده تا شبانه داشته باشه وسرعت دانلودش 1مگ درثانیه هست
    ما که انحصاری مخابرات هستیم از این بهتر گیرمون نمیاد

درضمن چند روزه سرعتها رو کم کردن و دیگه با اون سرعت دانلود نمیکنه

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

کدوم طرحه؟ایرانسل شبانش بهتره یا همراه اول؟
    با شماره گیری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] * میتونی این طرح رو فعال کنی
    الان یک طرح جدید دیگه هم زدن از ساعت 1 تا 11 صبح میتونی دانلود کنی

بستگی به خودت داره برای من همراه اول به صرفه تره من سیم کارت خودم 4g ایرانسله ولی سیم کارت دادشم رو شب ها میزارم تو گوشی چون قیمتش به صرفه تره و زمانش هم بیشتره

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دانش آموز 30

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سرعت بسته شدن خط روی بستر مخابرات رو تو تنظیمات مودم چه جوری میشه تشخیص داد.
    از داخل مودم جلوی گزینه down stream هرچی زده بود سرعت دانلودته و جلوی upstream هم هرچی زده بود سرعت آپلودت هست

در ضمن اگه سرعت برات مهمه بیخیال نشو مال من رو اول 10 مگ بود کردن 3 مگ
    به توصیه یکی از دوستان همین فروم تیکت زدم و همین طور از طریق تلفن تماس گرفتم الان دوباره کردن 10 مگ
    خدایا شکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

میگم گور بابای مخابرات

به جای این که بیان سرعت رو ببرن بالا ما رو محدود کردند الان قبلا down stream روی 10239 بود الان کردنش 3079

ولی خوبیش اینه که لازم نیست منتشون رو بکشیم من با همون سرعت پایین هم سایت میتونم باز کنم دانلود رو هم همراه اول و ایرانسل هم هستن الان همین امشب زدم دانلود همه ی دانلود ها هم تموم شد تازه زمان هم اضافه آوردم نمیدونستم چی کار کنم[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

لب کلام رو ایشون در بند اول صحبتشون گفتند دوستان پول بی زبون رو بجاش خرج کنین تا هر روز خدا کاسه ی چه کنم چه کنم دست نگیرین ...

اگر پست ایشون قانع کننده نبوده این حکایت زیر رو نگاه و پیش خودتون قضاوت کنین

این سرعت 3g ایرانسل با یک تبلت سامسونگ sm-p901 در ساعت 5 صبح هست :

و این هم سرعت 4g ایرانسل در همون مکان و زمان اما با گوشی نسبتا ارزونقیمت LG-k520 که دیروز برای یکنفر تهیه کردم:

عاقل را اشارتی کافیست ...
    Last edited by HardwareMaster; 27-06-2016 at 04:59.

تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

لب کلام رو ایشون در بند اول صحبتشون گفتند دوستان پول بی زبون رو بجاش خرج کنین تا هر روز خدا کاسه ی چه کنم چه کنم دست نگیرین ...

اگر پست ایشون قانع کننده نبوده این حکایت زیر رو نگاه و پیش خودتون قضاوت کنین

این سرعت 3g ایرانسل با یک تبلت سامسونگ sm-p901 در ساعت 5 صبح هست :

و این هم سرعت 4g ایرانسل در همون مکان و زمان اما با گوشی نسبتا ارزونقیمت LG-k520 که دیروز برای یکنفر تهیه کردم:

عاقل را اشارتی کافیست ...
    خوشا به سعادتتون که در مناطقی که هستید ، اپراتورها بدرستی بهتون سرویس میدن.

من یه 3372 گرفتم و با سیمکارت 4جی ایرانسل توی یک ساعت ، کمتر از 1.5 گیگ تونستم دانلود بکنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad azad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دیشب مخابرات برای من قاطی کرده همیشه نهایت 2 گیگ دیشب 5 گیگدان کرده کاش هر شب بود

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    خواستم نتیجه شکایتی که به سازمان بازرسی کردم بگم
    این شرح شکایت و جوابی که مخابرات به من دادند
    بعد امروز از سازمان بازرسی زنگ زد کلی شکایت کردم پیشش بنده خدا گفت واللا از نظر قانونی این ها تخلفی نکردند چون قانون میگه سرعت از 128 تا 10 مگ الانم که من 3 مگ سرعت دارم نمی تونم شکایتی کنم دست ما هم بسته است. خلاصه شکایت ما به جایی نرسید.

پ. ن : حداقل فهمیدم سازمان بازرسی تو کارشون جدی ان

10. 2 کاربر از zofishel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    خواستم نتیجه شکایتی که به سازمان بازرسی کردم بگم
    این شرح شکایت و جوابی که مخابرات به من دادند
    بعد امروز از سازمان بازرسی زنگ زد کلی شکایت کردم پیشش بنده خدا گفت واللا از نظر قانونی این ها تخلفی نکردند چون قانون میگه سرعت از 128 تا 10 مگ الانم که من 3 مگ سرعت دارم نمی تونم شکایتی کنم دست ما هم بسته است. خلاصه شکایت ما به جایی نرسید.

پ. ن : حداقل فهمیدم سازمان بازرسی تو کارشون جدی ان
    اینا کارشون درست بوده ولی مخابرات زرنگ بازی در آورده و حداقل 128 رو گذاشته و البته شما پذیرفتید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •