تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 174 از 175 اولاول ... 74124164170171172173174175 آخرآخر
نمايش نتايج 1,731 به 1,740 از 1744

نام تاپيک: iPhone 3GS | تاپيك مباحث و مسائل مربوط به آيفون 3جي اس

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

شما باید با همون اموزش که توی 2 تا پست بالاتر گذاشتین ابتدا گوشیتون رو جیلبریک کنید! بعد یه برنامه به اسم Cydia به گوشیتون اضافه میشه ! بعد از طریق اون میتونید بلوتوث رو درست کنید
    برای اینکار : شما باید در سیدیا به قسمت Sources برید و repo.insanelyi.com رو ادد کنید! و بعد برنامه AIR BLUE Sharing رو نصب کنید!
    Last edited by Mool Tee; 06-01-2013 at 22:22.

2. این کاربر از Mool Tee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Bahoz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    سرزمینی که در آن مزد گورکن از بهای آزادی افزون نیست.

پيش فرض

دوستان من یه‌ آیفون 3gs دارم با فریمور 6.1.2 خواستم با این روش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آنلاک کنم. تو مرحله‌ 3 موند. الان از dfu در نمیاد. هر کاری که‌ تو سایتهای انگلیسی و فارسی بود کردم. هر روشی که‌ بود تست کردم. نمیدونم چکار کنم لطفا کمک.

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

دوستان من یه‌ آیفون 3gs دارم با فریمور 6.1.2 خواستم با این روش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آنلاک کنم. تو مرحله‌ 3 موند. الان از dfu در نمیاد. هر کاری که‌ تو سایتهای انگلیسی و فارسی بود کردم. هر روشی که‌ بود تست کردم. نمیدونم چکار کنم لطفا کمک.
    شما از چیز پی ان یا hotspot shield استفاده کن و بزن ریستور کنه باید درست بشه !
    Last edited by Mool Tee; 09-04-2013 at 14:49.

5. این کاربر از Mool Tee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

دوستان سلام...

من وقتی می خوام وارد برنامه ایمیل ها بشم (همون آیکون آبی که کنار سافاری است و میشه باهاش ایمیل ها رو چک کرد) ناگهان کرش می کنه و باز نمیشه...

مشکل چیه؟ همه برنامه ها سالم هستند فقط این ایمیل به مشکل خورده...

ممنون میشم راهنمایی کنید...

با تشکر
    جلبریک کردید؟توییک خاصی نصب نکردید؟ شاید با ریستور حل بشه

گوشیم رو میزنم تو شارژ یا به کامپیوتر وصل میکنم پیغام میده که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید چی کار کنم؟؟ بعضی وقتا چند لحظه شارژ میکنه و بعد این خطا رو میده! مشکل از کجاست؟
    به احتمال زیاد شارژر خراب شده ! یعنی با usb هم وصل میکنید اینطوره؟ من یک راهی بلدم ! شما گوشی رو بزن به شارژ وقتی اون اروره میاد همینجور بزار باشه ! میبینی که شارژ میشه ولی اهسته ! بزار به 20 % برسه بعد یو اس بی رو در بیار دوباره بزن درست میشه
    Last edited by Mool Tee; 09-04-2013 at 14:47.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

شما از چیز پی ان یا hotspot shield استفاده کن و بزن ریستور کنه باید درست بشه !

با phree gate هم جواب میده‌؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با iphone 3gs چطور میتونم با کابل از طریق کامپیوترم به‌ اینترنت وصل بشم؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام خدمت تمام دوستان و کاربران
    بنده یه ایفون 3gs خریدم کارکرده و مال دوستم بوده اونم به دلیل نیاز مالی فروخته
    الان من میخوام روش برنامه بریزم و ورژنش هم اگه نیازه یا نیاز بود ببرم بالا این مشخصات گوشی هست
    ورژن
    5.1.1(9b206)
    خدمات دهنده
    carrier 12.0
    مدل
    mc141dn
    imei:
    فکر کنم کافی باشه تو یه سایت دیدم این پارت نامبر لاک هست ولی من سیمکارت ایرانسل رو وصل کردم راحت جواب داد و کلی برنامه و .. داره
    الان من اگه به ورژن بالاتر نصبش کنم مشکل بیاره فرضا لاک بشه درست میشه؟
    دوم چطوری برنامه رو نصب کنم یه جا گفتن اگه با ایتونز هماهنگسازی کنم کل برنامه هام حذف میشه چیکار کنم برنامه ها حذف نشه و راحت برنامه نصب کنم
    شرمنده ولی بخدا گیج کننده هست مخصوصا تو سایت ها که هرکی یه روش میزاره
    میخوام ببینم بهترین روش برای نصب چی هست و ...
    ضمنا یه هندزفری اصل و تقلبی رو چگونه از هم جدا کنم بخرم واسه شارژر هم همینطور
    با سپاس
    Last edited by khelane; 16-04-2013 at 21:06.

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

سلام خدمت تمام دوستان و کاربران
    بنده یه ایفون 3gs خریدم کارکرده و مال دوستم بوده اونم به دلیل نیاز مالی فروخته
    الان من میخوام روش برنامه بریزم و ورژنش هم اگه نیازه یا نیاز بود ببرم بالا این مشخصات گوشی هست
    ورژن
    5.1.1(9b206)
    خدمات دهنده
    carrier 12.0
    مدل
    mc141dn
    imei:
    فکر کنم کافی باشه تو یه سایت دیدم این پارت نامبر لاک هست ولی من سیمکارت ایرانسل رو وصل کردم راحت جواب داد و کلی برنامه و .. داره
    الان من اگه به ورژن بالاتر نصبش کنم مشکل بیاره فرضا لاک بشه درست میشه؟
    دوم چطوری برنامه رو نصب کنم یه جا گفتن اگه با ایتونز هماهنگسازی کنم کل برنامه هام حذف میشه چیکار کنم برنامه ها حذف نشه و راحت برنامه نصب کنم
    شرمنده ولی بخدا گیج کننده هست مخصوصا تو سایت ها که هرکی یه روش میزاره
    میخوام ببینم بهترین روش برای نصب چی هست و ...
    با سپاس
    راستش در مورد سوال اولی نمی دونم چی بگم ولی اگه لاک بوده و بعد به طور قانونی با خود شرکت انلاک شده فکر نکنم مشکلی پیش بیاد!
    در مورد سوال دوم هم شما دو روش رو میتونید در پیش بگیرید ! 1- برنامه اصل ! 2-جیلبریک !
    1- برنامه اصل : شما با این روش با خرید برنامه های اورجینال از ایتونز روی گوشیتون نصب میکنید و لذت میبرید !
    2- جیلبریک : این روش کاملا برعکس اورجینال هست و شما نیازی به پرداخت پول ندارید ! شما دیوایستون رو جیلبریک میکنین و برنامه کرک شده نصب می کنید ! ( به نظر من این راه بهتره )
    برای اینکه برنامه هاتون نپره میتونید از برنامه های ITOOLS یا Ifun box استفاده کنید البته اینا فقط در روش 2 جواب میده ! اگه برنامه های روی گوشی اصل هست میتونید اونا رو به ایتونز منتقل کنید !
    خرید از جای مطمئن تضمین اصل بودنشه !

موفق و پیروز باشید ! سوالی بود بپرسید !
    Last edited by Mool Tee; 16-04-2013 at 21:23.

11. این کاربر از Mool Tee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

راستش در مورد سوال اولی نمی دونم چی بگم ولی اگه لاک بوده و بعد به طور قانونی با خود شرکت انلاک شده فکر نکنم مشکلی پیش بیاد!
    در مورد سوال دوم هم شما دو روش رو میتونید در پیش بگیرید ! 1- برنامه اصل ! 2-جیلبریک !
    1- برنامه اصل : شما با این روش با خرید برنامه های اورجینال از ایتونز روی گوشیتون نصب میکنید و لذت میبرید !
    2- جیلبریک : این روش کاملا برعکس اورجینال هست و شما نیازی به پرداخت پول ندارید ! شما دیوایستون رو جیلبریک میکنین و برنامه کرک شده نصب می کنید ! ( به نظر من این راه بهتره )
    برای اینکه برنامه هاتون نپره میتونید از برنامه های ITOOLS یا Ifun box استفاده کنید البته اینا فقط در روش 2 جواب میده ! اگه برنامه های روی گوشی اصل هست میتونید اونا رو به ایتونز منتقل کنید !
    خرید از جای مطمئن تضمین اصل بودنشه !

موفق و پیروز باشید ! سوالی بود بپرسید !
    ممنون عزیز از راهنماییتون
    دوستم گفت مشکلی نیست ولی میترسم مشکل ساز بشه (ایا واقعا نیاز دارم به ورژن 6.1 اپدیتش کنم)چون من برنامه زیاد نصب میکنم الان هم دنبال برنامه میگردم دان کنم انشالله نصب کنم
    الان گوشیم من فرضا جیلبریک شده و برنامه نصب شده من تو سیستم خودم از چه برنامه ای میتونم فایلهای دانلودی رو بریزم توش
    راستی تو گوشی هم یه چیزای هست برنامه
    cydia
    installer
    یه چندتا بود الان گوشی دم دستم نیست
    با سپاس

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

بله وقتی سیدیا نصب هست یعنی جیلبریک شده ! شما برنامه مورد نظر از سایت هایی مثل اپل اپس که ایرانی و عالی هست دانلود کنید و با برنامه iTools نصب کنید ! موفق و پیروز باشید عزیز!
    در مورد اپدیت هم عزیز چون از لحاظ ظاهری زیاد تفاوتی نمی کنه با 5 ولی بهتر شده ولی سرعتش بیشتر میشه و امکانات بهتری ارائه میده ! انتخاب با خودتونه ولی 5 هم خوبه !

14. این کاربر از Mool Tee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •