تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 174 از 221 اولاول ... 74124164170171172173174175176177178184 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,731 به 1,740 از 2209

نام تاپيک: آموزش ساخت سرور World of Warcraft

در آغاز فعالیت at13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان من وارکرافت ورژن 3.3.5a رو دانلود کردم به صورت کامل و بدون مشکل و arcemu ریپک مخصوص این ورژن رو هم گرفت
    سرور رو راه انداختم ولی یک مشکل مسخره داره که واقعا سر در نمی یارم
    من لاگین می کنم و لاگین success می زنه و بعد یک صفحه می یاد که می گه realm رو انتخاب کن وقتی که انتخاب می کنم می زنه که می خواد لاگین کنه ولی دوباره بر می گرده روی همون صفحه realm
    عکس ها رو به ترتیب می زارم
    لطفا کمک کنید شاید باورتون نشته ولا تا الان بیش تر از 4 بار ورژن های مختلف رو دانلود کردم به صورت کامل و همه همین مشکل رو دارن
    لاگین

صفحه Realm Selection

صحفه ای که بعد از انتخاب Realm می یاد و دوباره بر میگرده رو صفحه لاگین

وقتی پوشه cache و WTF رو پاک می کنه که بازی صفر بشه بعضی وقت ها این صفحه ساخت شخصیت اگر اشتباه نکنم می یاد ولی خوب هیچ گزینه فعالی نداره

به ديتا بيست كانكت كن و ببين واسه realm اي پي تعريف شده يا نه شايد ممكنه يك اي پي ديگه باشه چون اين ريپك ها رو قبل از اينكه واسه دانلود بذارن تست ميكنن و مكنه كه اي پي شو تغيير داده باشن

داره خودمونی میشه Bllizzardwow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    localhost

پيش فرض

اقایون کسی میتونه منو تو ساخت سرور wow کمک کنه
    مثلا چه هاستی نیاز دارم ...vps یا ...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

غیر از منگوس نرم افزار دیگه ای هم واسه این کار هست؟
    trinitycore , ascent , arcemu , Oregon

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

سلام
    من یک هیرو gm دارم تو یک سرور آنلاین ایرانی اگر کسی مایل هست بخره (میخوام بفروشم ) به من پی ام بده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    عجب آدمی هستی تو

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

سلام . من یه سرور با CPU قوی و ترافیک ماهانه 1 ترابایت میخوام. دوستان ممکنه محبت کنید و مناسب ترین دیتا سنتر داخل ایران رو برای این سروری که میخوام بم معرفی کنید؟
    سوال دیگم اینه که آیا میتونم سیستم سرورم رو خودم تهیه کنم و در اونجا بذارم که هزینم کمتر شه؟ چون سیستمم باید CPU قوی و حد اقل 4 گیگ رم داشته باشه.
    قیمت ها تو ایران فضائیه اگه برای WOW میخوای از آلمان بگیر

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

نميدمنم چي شده من تا حالا در اغاز فعاليت بودم و ميتونستم سريع پست بذارم اما الان نياز به تاييد مدير داره واقعآ كه

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    localhost

پيش فرض

مشکل از فایر وال بود رفع شد و انلاین
    یه تشکر خشک و خالی از من میکزدی بد نبودا

موفق و پیروز باشی

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:04 PM ----------

نميدمنم چي شده من تا حالا در اغاز فعاليت بودم و ميتونستم سريع پست بذارم اما الان نياز به تاييد مدير داره واقعآ كه
    این از قدرت های خداست نگران نباش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شما نياز به يك سيستم با cpu i7 و harde با ظرفيت بالا مثلا 1T و 6G ram و يك مادربورد كه بتونه مثلا DDR3 به بالا رو ساپورت كنه
    داداش این واشه شروعکار یکم زیاد نیست
    اگه رم 2 یا 4 و سی پی یو هم 4هسته ای و هارد هم 1t نمیشه واسه 100 الی 200 نفر انلاین واسه اولا چون ما 12 گیم نتبازی خواهیم کرد و اگه از جایه دیگه هم بیان میشه 300 نفر

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

داداش این واشه شروعکار یکم زیاد نیست
    اگه رم 2 یا 4 و سی پی یو هم 4هسته ای و هارد هم 1t نمیشه واسه 100 الی 200 نفر انلاین واسه اولا چون ما 12 گیم نتبازی خواهیم کرد و اگه از جایه دیگه هم بیان میشه 300 نفر
    اين سيستمي كه گفتم خودم براي شروع استفاده كردم و به نظرم اگه ميخواي سرورت دائمي باشه حرف نداره

تاريخ عضويت
    Dec 2007

6 پچ كردن آنتي چيت و .. روي سورس سرور wow

خوب من اين دفعه ميخوام خيال همه رو راحت كنم و بگم كه چطوري ميشه يك سرور با آنتي چيت و... رو روي سرور پچ كرد

شما بايد كار با نرم افزار svn و hg رو ياد بگيريد

اين نرم افزار ها رو ميتونيد از اين سايت ها دانلود كنيد

کد:
    کد:
    خوب حالا شما به سورس سرور نياز داريد كه ميتونيد از اينجا دانلود كنيد

کد:
    خوب براي اين كار اول بايد نرم افزار hg رو نصب كنيد بعد نصب شما يك پوشه ميسازيد و روش راست كليك ميكنيد در راست كليك شما يك گزينه اضافه شده شما گزينه tortoisehg رو انتخاب كنيد بعد گزينه clone يك صفحه باز ميشه كه از شما لينك ميخواد و بايد لينكي كه سورس سرور رو ميخواهيد دانلود كنيد وارد كنيد
    حالا با عكس براتون نشون ميدم

بعد از دانلود سورس سرور ميريم براي دانلود پچ ها
    دوباره بايد با hg مثل بالا پچ را دانلود كنيد
    اينم اينك دانلود پچ:

کد:
    بعد از دانلود شما بايد اين اطلاعات رو تو پوشه اي كه پچ ها رو دانلود كريد داشته باشيد

حالا ميرسيم به پچ كردن آنتي چيت روي سورس
    داخل پوشه انتي چيت دوتا فايل به نام هاي AC1 و AC2 ميبينيد
    شما بايد دقت داشته باشيد سورسي كه دانلود كرديد مثلا 3.3.3 با پچ ها هم خواني داشته باشه وقتي AC2 رو با nodpad باز كرديد خط اول به شما شماره سرور و شماره آپديت سرور(يا همون ريورژن) رو نشون ميده كه بايد با سورس سرور برابر باشه به عكس دقت كنيد

حلا بعد از اينكه مطمئن شديد شماره ها يكسان بودن ميرسم به پچ كردن.داخل پوشه سورس برويد و مطمئن شويد كه پوشه .hg هست وقتي اين پوشه وجود داشته باشد پوشه اصلي سورس بايد يك تيك سبز رنگ داشته باشد در قير اين صورت شما نيتوانيد عمل پچ را انجام دهيد.
    نگران نباشيد اگر .hg نبود خودتان ميتونيد بسايد
    در صورت عدم پوشه .hg شما با راست كليك كردن روي پوشه اصلي سورس و انتخاب tortoisehg و انتخاب create repository here يك صفحه باز ميشه و بعد روي كليد create كليك كنيد و شما تونستيد پوشه .hg رو بسازيد.
    اگه شما اين كار رو خوب ياد گرفته باشيد ميتونيد براي پچ هاي بعدي اين كار رو تكرار كنيد
    حالا
    براي ساختن .hg عكس هاي زير دقت كنيد

خوب براي پچ كردن روي پوشه اصلي راست كليك كنيد و گزينه Hg Repository Explorer را انتخاب كنيد يك صفحه باز ميشه كه بايد گزينه Import Patchs را انتخاب كنيد دوباره يك صفحه باز ميشه تو اين صفحه روي كليد browse كليك كنيد حالا AC2 را انتخاب كنيد در اخر روي كليد Import كليك كنيد
    بايد توجه داشته باشيد نبايد هيچ خط قرمزي بين خط ها باشه چون ممكنه پچ اشتباه باشه يا با شماره سورس همخواني نداشته باشد
    وقتي پچ با موفقيت انجام بشه در اخر يك خط قرمز ديده ميشه كه منظور از اين ارور اينه كه پوشه .hg كه ما ساختيم نياز به كانفيگ داره كه اين مساله زياد مهم نيست اما پج با موفقيت روي سرور ريخته شده .
    اين هم عكس هاي اين مرحله براي شما توضيح دادم

براي اطمينان شما ميتونيد ac2 را باز كنيد خطي كه من با رنگ قرمز مشخص كردم مسير پچي كه بايد دقيقآ مسير رو چك كنيد و ان خطي كه با رنگ ابي مشخص شده فايلي كه عمل پچ روش انجام شده
    اينم عكسش

اگر مشكلي با دانلود سورس داريد ميتونيد از اين لينك دانلود كنيد در ضمن بايد حتمآ ----- شكن يا وي پي ان داشته باشيد
    کد:
    اگر در ديدن عكس ها مشكل داريد ميتونيد كل ان ها رو از اينجا دانلود كنيد
    کد:
    اميدوارم براتون مفيد و جالب باشه

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

براي ديدن عكس ها بالا نياز به وي پي ان داريد

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    localhost

پيش فرض

کارت خوب بود فقط خیلی قدیمیه
    در کل برای تازه کارها بد نیست باید با همین چیزا شروع کنند

+rep

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

پشتیبانی آنلاین
    کد:
    راه اندازی شد اگه کسی مشکل اورژانسی داشت میتونه با ما درمیون بزاره تا در صورت امکان مشکلشو حل کنیم

تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

کارت خوب بود فقط خیلی قدیمیه
    در کل برای تازه کارها بد نیست باید با همین چیزا شروع کنند

+rep

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

پشتیبانی آنلاین
    کد:
    راه اندازی شد اگه کسی مشکل اورژانسی داشت میتونه با ما درمیون بزاره تا در صورت امکان مشکلشو حل کنیم
    مرسي ممنون
    اگه شما روش جديد تري ياد داريد به ما هم اموزش بديد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •