تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 172 از 177 اولاول ... 72122162168169170171172173174175176 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,711 به 1,720 از 1769

نام تاپيک: همه چیز درباره مودمها در گنو/لینوکس

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

ok ! یک قرن بعد ! حالا اونا نمی سازن! شما که این همه سنگ لینوکس رو به سینه و سر می زنید چی؟! چرا توسعه دهندگان، سعی نمی کنند اشتباهات اونها رو جبران کنند؟! به هر حال، با این سوبسیدهایی که برداشته شده و همه چیز گرون شده، صرف نداره. همون ویندوز و آنتی ویروس های نازنین برای من باارزش تر از لینوکسی جلوه می کنند که امنیتش به اینترنت وصل نمی شه!
    دوست من، کسی اینجا ادعای دولوپر بودن نداره! تمام ما کاربر هستیم، خود من بزرگترین لطفی که در حق لینوکس کردم همکاری در ترجمه ی نصاب توزیع اوبونتو و همچنین همکاری در ترجمه ی سایت دبیان بوده! در غیر این صورت خود من نه وقت لازمه رو دارم و نه علاقه ی این کار رو.
    ضمن اینکه دوست من، خود من رو آوردم به لینوکس چون بیش از اونکه خود سیستم عاملش رو دوست داشته باشم فرهنگش رو دوست داشتم، اینکه احترام به خواست توسعه دهندگان مهم هست.
    وقتی شرکتی مودمی می سازه و برای فقط یک سیستم عامل درایور می ده یعنی یکجور ساخت و پاخت با اون سیستم عامل و یعنی عدم خواست شرکت برای مورد استفاده قرار گرفتن اون سخت افزار در مثلا لینوکس! فرهنگ بهتر بگم کد باز به ما می گه به هر دلیلی که هست! به این تصمیم احترام بگزاریم!
    اگر قرار بر کرک و اینها بود که خوب ویندوز به اون خوبی! تازه من 6 سال پیش در یک نمایشگاه 400 دلار دادم یک بسته ی کامل ویندوز اکس پی و آفیس اکس پی + یک سی دی که نفهمیدم چی بود فکر کنم اسمش ms money بود! گرفتم، یک سال قبل هم دوباره 120 دلار دادم و آفیس 2007 گرفتم، ویندوز ویستا و 7 رو هم رایگان از دانشگاه گرفتم! یعنی می خوام بگم دنبال کرک و اینها نبودم، جزو تنها نرم افزارهایی که کرک استفاده کردم فوتوشاپ بود که اون هم واقعا در توانم نبود بخرمش! با این اوصاف بیایم برای لینوکس درایور مودم کرک کنیم!
    اینهمه مودم اکسترنال هست که بدون مشکل کار می کنه! یا مودم های ADSL هماهنگ با لینوکس و حتی این broadband مودم ها هم قطعا اگر کمی جستجو بشه مدلهای سازگار دارند.

------------
    ضمن اینکه از rootnt درخواست دارم پست های آخر این تاپیک رو پاک کنه، چون نه مربوط هست به این تاپیک و نه کلا موضوعیت داره، این پست رو هم دادم چون به قولی دیدم نوع نگاه اشتباه هست.

سپاس

2. این کاربر از taia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

وقتی شرکتی مودمی می سازه و برای فقط یک سیستم عامل درایور می ده یعنی یکجور ساخت و پاخت با اون سیستم عامل
    ضمن موافقت با حرفهاتون بهتر است بگیم شرکتها به فکر سود خودشونن نه ساخت و پاخت ..چون اونجوری این شائبه بوجود میاد یک معامله ای هست و این حرفها

ولی در حقیقت چون تقریبن تمام بازار هدف شرکتها دارای ویندوزند..ایشان برای ویندوز درایور میدن و بخودش زحمت هزینه و دردسر برای برنامه نویسی برای یک سیستم عاملی که کاملن فرق داره رو نمیدن.

اگر مجموعه کاربرهای سیستم عامل دیگر بزرگ بشه مسلم بدونید برای اونم میدن..
    فقط بحث اقتصادیه
    ==============================

چرا توسعه دهندگان، سعی نمی کنند اشتباهات اونها رو جبران کنند؟!
    هیچ وقت تا حالا نشنیدم با مهندسی معکوس یا هر روشی برای قطعه ای خارج از کمپانی درایور ساخته شده باشه

من الان 1ساله با مشکل داریور MTP در ویندوز 7 درگیرم و گوشی نوکیام رو توی 7 نمیتونم بشناسونم...یه مشکل تقریبن معروفیه و یه روز ناگهان میبینید نمیتونید گوشیتون رو وین نمیشناسه...البته ترفندهای هست ولی خیلی محدوده....
    دنبال راه حل دایمی یا ریپورت باگ به مایکروسافت بودم دیدم توی MSDN مطرح شده که مایکروسافت کاری نمیتونه بکنه و حل این باگ با نوکیاست..
    Last edited by Arash4484; 25-02-2011 at 20:05.

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

................................
    Last edited by pars20; 11-03-2011 at 13:28.

حـــــرفـه ای rootnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستانی که می خوان edge مودم بخرن اینو ببینن:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    توی همه مدلهاش نوشته که لینوکس هم ساپورت می کنه
    دوستان ویندوز کار گرفتن ولی تو گنو/لینوکس تست نشده هنوز

6. 2 کاربر از rootnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

با سلام من مودم
    edge huawei e153
    سيمكارت خور خريده ام چگونه ميتوانم اين مودم را در اوبونتو 10.10 راه اندازي كنم
    آيا درايوري براي اين مودم وجود دارد اگر هست برايم بگذاريد و طريقه نصب آن را توضيح دهيد با تشكر

داره خودمونی میشه DHT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام من مودم
    edge huawei e153
    آيا درايوري براي اين مودم وجود دارد اگر هست برايم بگذاريد و طريقه نصب آن را توضيح دهيد با تشكر

شما اون رو توی ubuntu نصب کنید ببینید اصلا شاید شناسایی شد و مشکلی نداره !

موق باشین

پروفشنال thelastblack's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام من مودم
    edge huawei e153
    من یه دونه دارم ولی مدلش مثل شما نیست. با این حال من که مشکل نداشتم شما هم به احتمال زیاد نخواهید داشت.
    مودم رو وصل کنید رو آیکون شبکه کلیک کنید یه گزینه واسه وصل شدن به شبکه ی موبایل GSM اضافه میشه. روش کلیک کنید یه سری next باید بزنید. توش کشور رو ایران انتخاب کنید هم تنظیمات همراه اول رو داره هم ایرانسل. مشکلی نخواهید داشت.

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با سلام
    خوب دوستان من هم الان از یکی از همین مودمها در ویندوز این پست رو میزنم اما توی لینوکس اینترنت ندارم
    تنظیمات رو رفتم اما هنوز وصل نیستم این سیم کارت برای 1 ماه فعال شده و لذا اگه یوزر و پسورد بخواد ندارم و در ویندوز هم با نرم افزارش کانکت میشم
    اینجا نمی خواد تنظیماتی انجام بدم ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Alborz

پيش فرض

سلام
    دوستان من ubunyu 11.04 رو نصب کردم ولی هنوز نتونستن به اینترنت وصل شم.مودمم ADSL2 -Dlink 2520U می باشد که هم از طریق ethernet و هم از طریق USB وصل می شود.من شنیده بودم مودمهای dsl از طریق ethernet خیلی راحت میشه تو لینوکس وصل شد ولی من خیلی ور رفتم نتونسم؟ به نظرتون چه راهی هست؟اصلا این مودم وصل میشه.چون دراور واسه لینوکس تو cd اش نبود! ممنون

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

با سلام
    خوب دوستان من هم الان از یکی از همین مودمها در ویندوز این پست رو میزنم اما توی لینوکس اینترنت ندارم
    تنظیمات رو رفتم اما هنوز وصل نیستم این سیم کارت برای 1 ماه فعال شده و لذا اگه یوزر و پسورد بخواد ندارم و در ویندوز هم با نرم افزارش کانکت میشم
    اینجا نمی خواد تنظیماتی انجام بدم ؟
    در این گونه موارد از هرچیزی مهمتر این هست که مودم شما شناخته بشه و مورد پشتیبانی اوبونتو باشه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
    دوستان من ubunyu 11.04 رو نصب کردم ولی هنوز نتونستن به اینترنت وصل شم.مودمم ADSL2 -Dlink 2520U می باشد که هم از طریق ethernet و هم از طریق USB وصل می شود.من شنیده بودم مودمهای dsl از طریق ethernet خیلی راحت میشه تو لینوکس وصل شد ولی من خیلی ور رفتم نتونسم؟ به نظرتون چه راهی هست؟اصلا این مودم وصل میشه.چون دراور واسه لینوکس تو cd اش نبود! ممنون
    شما اگر مودمت تنظیم شده باشه که به اینترنت متصل بشه و طریقه ی دادن IP هم DHCP باشه هیچ مشکلی نداره، کابل لن رو متصل کنید به سیستم، بعد مرورگرتون رو باز کنید، و آدرس 192.168.1.1 رو وارد کنید، از شما یوزرنیم و پسورد می خواهد، که با توجه به نوع مودمتون باید admin , admin باشه، در تنظیمات مربوط به WAN مودم رو تنظیم کنید که متصل بشه به اینترنت.

13. 2 کاربر از taia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •