تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 172 از 472 اولاول ... 72122162168169170171172173174175176182222272 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,711 به 1,720 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام چون پرايد از روش كپي شده بي كيفيته ؟؟؟؟ پس چرا بين خودرو هاي داخلي از لحاظ كيفيت ٥ ام هست ! سمند و سورن چند ام هستن ؟؟؟ اينقدر ظاهر بين نباشين !
    اينقدر رو هوا صحبت نكنيد ! اين بنده خدا ميخواد كلي هزينه كنه بعد شما ...

Sent from my iPad 3 using Tapatalk HD
    دوست من اولا که تمام این خودروها مونتاژ داخل هستن
    ثانیا اینجا فقط سمند اومده. تا اونجایی که یادمه زمانی که این تست و نمره منفی ها مطرح بود تشکیک تو این بود که خود سمند هم چندین مدل داره و فقط واژه سمند اینجا اومدده. 405، پارس هم همینطور اما هیچکدوم اینجا ذکر نشده در صورتی که تو موارد تست این مدلها کیفیتهای گوناگونی دارن. پس این تست خیلی کلی هست. همونطور که اگه جدول این تست رو با جدول تست قبلی مقایسه کنید آوانته بالاتر از لوگان قرار داره و لوگان پارس خودرو بالاتر از لوگان ایران خودرو. ولی عرض چند ماه اینها جابجا شده.
    در هر حال اتفاقا چون دوستمون می خواد هزینه کنه بهتره فقط به این جدول نگاه نکنه. (گرچه این هم مهمه) به نکات و اعداد و ارقام دیگه هم نگاه کنه. همینطور تجربیات دیگران در مورد هر خودرو که تو تاپیکهای مخصوصش معمولا بیان شده. البته می تونه به انجمنهای تخصصی که کارشون بررسی خودرو هست سر بزنه و تجربیات ، ایرادات و مشکلات هر خودرو رو اونجا مطالعه کنه در نهایت با بررسی اینا تصمیم بگیره. هر خودرویی در ایران نقاط قوت و ضعف خاص خودشو داره. و تجربه نشون داده هیچ خودرویی تو ایران کامل نیست. و اصلا نباید نسبت به پولی که میدین انتظار داشته باشید خودروی بی عیب و نقص گیرتون بیاد. باید ببینید خواستتون از ماشین چیه و با کدوم نقاط ضعف می تونید کنار بیایید.
    در ضمن غیر از ترمز در مورد مواردی که بنده مقایسه انجام دادم تستی انجام نشده. تاونم برای سمند معمولی هستش. همچنین من در مورد سورن elx و سمند lx موتور ملی بنزینی صحبت کردم که باز هم تو این تست حرفی از اونا نیومده. پس خیلی هم رو هوا صحبت نکردم.
    ممنون
    Last edited by mohamad skystar; 06-12-2012 at 15:20.

2. این کاربر از shadows_funeral بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

سلام خود شما كه در يكي از تاپيك ها داشتين با آقاي پوريا بحث ميكردين تاكيد شديدي روي اعداد و ارقام داشتين حالا چي شد كه اين اعداد و ارقام زياد قابل اعتماد نيستن ...

شما يك كار كن برو ايران خودرو بگو در ماه چند تا لوگان و چند تا سمند ( از هر نوعي ) براي تعميير براشون ميارن ... بعد متوجه ميشيد كه اين اعداد و ارقام تقريبا درسته !
    در مورد لوگان ها با پارس خودرو وايران خودرو ، در هر ماه وزارت صنايع اين تست ها رو انجام ميده و جاي اين دوتا مرتبا عوض ميشه ! امتياز منفي سمند هم در نوع خودش جالبه ... -٦٥

Sent from my iPad 3 using Tapatalk HD

4. 3 کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

امروز درحالی که یکمی گاز تو مخزن داشتم رفتم گاز بزنم نزدیگ 7هزار تومان پول گاز دادم والان هم ماشین رو حالت گاز نمی ره چه جوری می تونم خودم گاز مخزن را کمی خالی کنم این کار خطرناکه؟

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

امروز درحالی که یکمی گاز تو مخزن داشتم رفتم گاز بزنم نزدیگ 7هزار تومان پول گاز دادم والان هم ماشین رو حالت گاز نمی ره چه جوری می تونم خودم گاز مخزن را کمی خالی کنم این کار خطرناکه؟
    کار خطر ناکیه .به هیچ وجه این کارو نکنید
    یکبار برای این این مسئله روی گاز نرفتن ایجاد شد ,من پیگیرش نشدم بعد از دو روز دیدم خودش درست شده ,البته فکر میکنم روی گاز بوده ولی چراغش روشن نمیشد چون بعد از اینکه درست شد ,دوتا پله از مخرن گازم خاموش شد

7. این کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

مشکل من هم حل شد رفتم گاز را خالی کنم گفتن نمی شه می گفتن خراب می شه اوریگهاتون من هم صبر کردم وخود به خود درست شد

9. این کاربر از hamed malekpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من از همه چیز سمند راضیم
    یعنی از کلاج فرمون اتاق زیبا آپشن های کامل و بی نظیرش قیافه عالی ماشین و حتی با مصرف بالاش هم مشکلی ندارم با اینکه خیلی زیاد می سوزونه ولی
    همین دیگه می ترسم که از نظر موتوری کار دستم بده
    ازینش خیلی ترس دارم چون واقعا حوصله دردسر ندارم برای تعمیر و دوندگی هاش توی نمایندگی چون یکی همین اواخر دیدم که 66 هزار تا رفته بود و ماشین به روغن ریزی افتاده بود رفته بود هم نمایندگی قم گفته بود فقط برو تهران اینجا کسی از دستش کاری برنمیاد
    الان ماشین مشتری واسش جور شده قراره فردا بیاد ببینه
    واقعا گیج و دو دلم که آخر بدمش بره یا نگهش دارم
    از اون طرف ال نود غیر از مشخصات عالی فنیش و تیزیش فوق العاده خوبش بقیه چیزاش تقریبا افتضاحه. یعنی اگه میشد موتورش رو بزارن روی یه سمند محشر بود نه قیافه داره نه اتاق درست و درمون. داشبرد واقعا زشتی داره اونم پلاستیکی
    صندلی هاش بد نیست شاید از سمند بهتر باشه ولی خیلی سبکه و اون راحتی سمند رو نداره. سمند عین راحتی می مونه وقتی توش می شینی. خیلی گرم و نرمه
    آپشن هاش اصلا به سمند نمی رسه درش رو که میخوای باز کنی واقعا عین پراید می مونه البته هنوز صفرش رو سوار نشدم ولی این دو مدلی که سوار شدم و هر جفتشون بالای 80 هزار تا کارکرد داشتن خیلی دره شل و ولی داشتن عین کاغذ سبک و بدفرم بود. اصلا با سمند توی این چیزا قابل مقایسه نیست. الکی نیست به سمند
    بنز ایرانی میگن! به نظرتون میشه اینو بفروشم یه سمند TU5 تمیز بگیرم؟ چرا آخه ایرانخودرو متوقف کرد ساخت این مدل سمند رو؟! چرا رفته این موتور های خوب رو میزاره روی لگنی مثل 405
    اگه سمند TU5 بود واقعا عالی بود دیگه هیچ مشکلی نبود
    Last edited by mhroozbeh; 10-12-2012 at 22:16.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

در ضمن یه فروم تخصصی هم میشه معرفی کنید اونجا هم سوالم رو بپرسم

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

من از همه چیز سمند راضیم
    یعنی از کلاج فرمون اتاق زیبا آپشن های کامل و بی نظیرش قیافه عالی ماشین و حتی با مصرف بالاش هم مشکلی ندارم با اینکه خیلی زیاد می سوزونه ولی
    همین دیگه می ترسم که از نظر موتوری کار دستم بده
    ازینش خیلی ترس دارم چون واقعا حوصله دردسر ندارم برای تعمیر و دوندگی هاش توی نمایندگی چون یکی همین اواخر دیدم که 66 هزار تا رفته بود و ماشین به روغن ریزی افتاده بود رفته بود هم نمایندگی قم گفته بود فقط برو تهران اینجا کسی از دستش کاری برنمیاد
    الان ماشین مشتری واسش جور شده قراره فردا بیاد ببینه
    واقعا گیج و دو دلم که آخر بدمش بره یا نگهش دارم
    از اون طرف ال نود غیر از مشخصات عالی فنیش و تیزیش فوق العاده خوبش بقیه چیزاش تقریبا افتضاحه. یعنی اگه میشد موتورش رو بزارن روی یه سمند محشر بود نه قیافه داره نه اتاق درست و درمون. داشبرد واقعا زشتی داره اونم پلاستیکی
    صندلی هاش بد نیست شاید از سمند بهتر باشه ولی خیلی سبکه و اون راحتی سمند رو نداره. سمند عین راحتی می مونه وقتی توش می شینی. خیلی گرم و نرمه
    آپشن هاش اصلا به سمند نمی رسه درش رو که میخوای باز کنی واقعا عین پراید می مونه البته هنوز صفرش رو سوار نشدم ولی این دو مدلی که سوار شدم و هر جفتشون بالای 80 هزار تا کارکرد داشتن خیلی دره شل و ولی داشتن عین کاغذ سبک و بدفرم بود. اصلا با سمند توی این چیزا قابل مقایسه نیست. الکی نیست به سمند
    بنز ایرانی میگن! به نظرتون میشه اینو بفروشم یه سمند TU5 تمیز بگیرم؟ چرا آخه ایرانخودرو متوقف کرد ساخت این مدل سمند رو؟! چرا رفته این موتور های خوب رو میزاره روی لگنی مثل 405
    اگه سمند TU5 بود واقعا عالی بود دیگه هیچ مشکلی نبود
    اگر ماشین شما ef7 هست و
    کلا نمیخواید ریسک کنید
    بفروشید در غیر این صورت از سواری عالی ef7 لذت ببرید

13. 2 کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اگر ماشین شما ef7 هست و
    کلا نمیخواید ریسک کنید
    بفروشید در غیر این صورت از سواری عالی ef7 لذت ببرید
    خوب بفروشم چی بخرم؟ با این اوصافی که گفتم چی به کار من میاد؟

15. این کاربر از mhroozbeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام. سمند های LX EF7 مدل 89 و 90 چند سوپاپ هستن؟ مصرفشون چه قدره؟ با توجه به وزن نسبتا بالاتر سمند در قیاس با خودروهای دیگه ی هم ردیف خودش TU5های 1600 قدرت میتونن این خودرو رو تامین کنن؟(کم نمیارن؟)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •