تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1715 از 1783 اولاول ... 715121516151665170517111712171317141715171617171718171917251765 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,141 به 17,150 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

کاربر فعال انجمن زبان Dadashmohammad22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Music Land

پيش فرض

فکر میکنم تنها شرکتی که فیلتر شکن به هیچ وجه روش جواب نمیده همین شرکت آشغال صبا نت هستش

حتی اینستاگرامم و گوگل و .... رو هم باز نمیکنه فقط سایتهای سرور داخلی رو باز میکنه

رسما شدیم مثل گذشته ی کره شمالی

یا خیلی ترسو هستند یا از اون ساندیسخورای حرفه ای

مسخرش و در اوردین با این سرویس

- - - Updated - - -

فکر میکنم تنها شرکتی که فیلتر شکن به هیچ وجه روش جواب نمیده همین شرکت آشغال صبا نت هستش

حتی اینستاگرامم و گوگل و .... رو هم باز نمیکنه فقط سایتهای سرور داخلی رو باز میکنه

رسما شدیم مثل گذشته ی کره شمالی

یا خیلی ترسو هستند یا از اون ساندیسخورای حرفه ای

مسخرش و در اوردین با این سرویس
    دوست عزیز من نمیدونم شما صبانت کجا رو دارید. ولی برای من همه ی این مواردی که گفتید کار میکنه.
    پیشنهاد میکنم با پشتیبانی تماس بگیرید

2. این کاربر از Dadashmohammad22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه FlashGet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزیز من نمیدونم شما صبانت کجا رو دارید. ولی برای من همه ی این مواردی که گفتید کار میکنه.
    مگه میشه شهر با شهر فرق داشته باشه ؟

البته مشهد برای خودش یک حکومت و کشوره
    حالا یک زنگی میزنم ببینم چی میگن
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

به هیچ عنوان قند شکن روی صبانت اجرا نمیشه. چه وضعشه آخه. نت موبایل رو tether می کنم راحت همونی که روی صبا جواب نمیده، وصل می شه. با این اوصاف ما هم رفتیم توی لیست تخلیه.
    شما کدوم شهری ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

زنگ زدم پشتیبانی درست شد
    ممنون دوست عزیز

دوستان قند شکن چی استفاده میکنید روی صبا نت ؟

من سایفون استفاده میکردم اما الان اصلا جواب نمیده و کانکت نمیشه ( روی کامپیوتر )

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

آقا من خواهش دارم دوستانی که در حال حاضر در کرج از سرویس صبانت استفاده میکنن بخصوص دوستانی که سرویسشون روی حالت گیمینگ هست
    بیان و بگن سرعت و پینگ چطوره آیا مناسب این هست که من خریداری کنم و بیام این شرکت؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

چرا این حجم‌های ویژه عید فطر در پنل کاربری نمایش داده نمی‌شوند؟ تبلیغش در صفحه اصلی صبانت و صفحه ورود به حساب کاربری است اما وقتی که وارد می‌شی هیچ خبری نیست! فردا فعال میشه؟ ممنون برای پاسخ.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

چرا این حجم‌های ویژه عید فطر در پنل کاربری نمایش داده نمی‌شوند؟ تبلیغش در صفحه اصلی صبانت و صفحه ورود به حساب کاربری است اما وقتی که وارد می‌شی هیچ خبری نیست! فردا فعال میشه؟ ممنون برای پاسخ.
    باسلام برای من داخل پنل هست در قسمت حجم، اگر برای شما نیست حتما با پشتیبانی تماس بگیرید

9. این کاربر از sanso بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

باسلام برای من داخل پنل هست در قسمت حجم، اگر برای شما نیست حتما با پشتیبانی تماس بگیرید
    سلام. تماس گرفتم میگه به نمایندگی فروش ربط داره. بهش گفتم این که یه چیزیه که توسط صبانت به همه مشترکان داده می‌شود و باید در پنل کاربری همه فعال شده باشه درست مانند بقیه سرویس‌ها و حجم‌ها. پاسخ روشنی نداد. نمایندگی فروش هم که تا یکشنبه تعطیله. حالا چند ساعت صبر می‌کنم و دوباره تماس می‌گیرم. از وقتی این سرویس‌های جدید حجم داخلی و خارجی آمده کل سیستم صبانت بهم ریخته. مگه اون سرویس‌های و حجم‌های پیشنهادی قدیمی مثل ۱۵ گیگ ۹ روزه و ... چه اشکالی داشتند؟ الان هم حجم باقیمانده رو درست نشون نمیده. ای کاش درباره این حجم‌های ویژه عید فطر به اپراتورها اطلاع می‌دادند که قضیه چی به چیه. حالا منظور از اون ۲۰۰ گیگ ۳۰ روزه یعنی ۱۰۰ گیگ بین‌المللی؟ همه اون حجم‌های ویژه فطر رو باید نصفشو در نظر گرفت یا نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام. تماس گرفتم میگه به نمایندگی فروش ربط داره. بهش گفتم این که یه چیزیه که توسط صبانت به همه مشترکان داده می‌شود و باید در پنل کاربری همه فعال شده باشه درست مانند بقیه سرویس‌ها و حجم‌ها. پاسخ روشنی نداد. نمایندگی فروش هم که تا یکشنبه تعطیله. حالا چند ساعت صبر می‌کنم و دوباره تماس می‌گیرم. از وقتی این سرویس‌های جدید حجم داخلی و خارجی آمده کل سیستم صبانت بهم ریخته. مگه اون سرویس‌های و حجم‌های پیشنهادی قدیمی مثل ۱۵ گیگ ۹ روزه و ... چه اشکالی داشتند؟ الان هم حجم باقیمانده رو درست نشون نمیده. ای کاش درباره این حجم‌های ویژه عید فطر به اپراتورها اطلاع می‌دادند که قضیه چی به چیه. حالا منظور از اون ۲۰۰ گیگ ۳۰ روزه یعنی ۱۰۰ گیگ بین‌المللی؟ همه اون حجم‌های ویژه فطر رو باید نصفشو در نظر گرفت یا نه؟
    سلام به احتمال زیاد بین الملل هست چون در هیچکدام چه جشنواره چه غیر جشنواره عنوان نشده که داخلی یا خارجی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

از قرار معلوم بسته‌های حجمی ویژه عید فطر برای خیلی از کاربران فعال نشده است. به ضرر خود صبانت! یدونه تیکت برای پشتیبانی فرستادم اما بعید می‌دونم خبری بشه. این بسته‌ها تا کی برای خرید در دسترس هستند؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •