تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 170 از 227 اولاول ... 70120160166167168169170171172173174180220 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,691 به 1,700 از 2268

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

اولا آداب صحبت رو رعایت کنید ، دوما تنها شرکتی که حجم زیاد میده فقط دیده بان نت هست که اونم فقط برای دانلود منیجر خوبه ، تک کانکشن افتضاح استریم آنلاین افتضاح ، سرور خارجی هم کند هست ، یه آپدیت سیستمی بخوای با دیده بان بکنی بیچاره می‌کنه من این شرکت بودم اما تخلیه کردم مشترک تهران هم بودم همون سرویس ۴ مگش رو داشتم ۴۰ تومن ، برای من مهم اینه بتونم با سرعت برنامه هامو آپدیت کنم و سرعت اینستا لایو و استریم خوب باشه ، درضمن اون ۴ مگ هست ۴۰ تومن این ۱۶ مگ هست که تفاوت سرعتش کاملا محسوس هست ، من خودم جزو کسایی بودم که پیشگامان داشتم اما حجم ها رو نصف کرد از ۱۹۵ شکایت کردم تخلیه کردم خواستید مدارکش موجوده ،شما میگی حضوری داخل شرکت بهت سرویس بهتر میدن؟ کدوم شرکت fcp اسم ببرید من همین فردا برم بگیرم ازشون سرویس
    با ترافیک 60 گیگ سرعت 100 مگ هم به درد لای جرز میخوره. و عملا 4 مگ با 16 هیچ فرقی نداره. با 4 مگ بر فرض 40 گیگ رو تو 24 ساعت دانلود میکنی با 16 تو 10 ساعت. خود شخص من ترجیح میدم 4 مگ داشتم با 100 گیگ تا 16 با 40 گیگ

2. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

بنده بی ادبی نکردم که هیچ بلکه شما لحنتون زیادی تنده

شما میخواهی با 60گیگ ماهانه که هیچ اصلا با100گیگ سیستم اپدیت کنی + اونهم تو دنیای امروزی استریم بکنی انلاین ببینی
    جک (جوک)نگید دوست عزیز
    قرار شد شرکت بهم معرفی کنید حضوری برم قرارداد ببندم چی شد پس؟ منتظرم ، یه حرفی زدید پاش وایسید ، آپدیت سیستمی گوشی منظورم بود نه ویندوز و آپدیت های گوگل پلی ، بازی آنلاین هم حجم زیادی نمی‌بره واس من با توجه به بازی که میکنم ، یوتیوب هم هرشب نمیرم که بخوام شبی ۵۰ گیگ مصرف کنم !! و فیلم 4k دان نمیکنم و ۷۲۰ همیشه دان میکنم چون برام مناسبه ، من حجم مصرفی ماهانه ام نهایتا ۸۰ گیگ هست ، همچنان منتظر معرفی شرکت توسط شما هستم ۴۰ تومن ماهانه ۱۰۰۰ گیگ که گفتید

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

با ترافیک 60 گیگ سرعت 100 مگ هم به درد لای جرز میخوره. و عملا 4 مگ با 16 هیچ فرقی نداره. با 4 مگ بر فرض 40 گیگ رو تو 24 ساعت دانلود میکنی با 16 تو 10 ساعت. خود شخص من ترجیح میدم 4 مگ داشتم با 100 گیگ تا 16 با 40 گیگ
    ۱۶ با ۴ تفاوتش خیلی هست خصوصا توی تک کانکشن ، الان هم همه شرکت ها خطتون رو باز نمیزارن و فقط سرعت خریداری شده رو میدن بهتون ، ۴ مگ بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ کیلو سرعت میده بهتون نهایتا ولی ۱۶ سرعت دانلود ۲ میده و خیلی فرق داره ، برای من سریع انجام شدن مهم تره و‌ حوصله کند بودن ندارم ، همین تفاوت سرعت توی لایو های اینستا و گوگول پلی و یوتیوب خودشو نشون میده به وضوح ، من همین الان داتک هستم میتونم با ۴۰ تومن ۴ مگ ۱۰۰ گیگ بین الملل بگیرم ولی من دنبال سرعت بالا هستم چون حجم زیاد لازم ندارم ، قرار نیست همه استفادشون حجم زیاد باشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

قرار شد شرکت بهم معرفی کنید حضوری برم قرارداد ببندم چی شد پس؟ منتظرم ، یه حرفی زدید پاش وایسید ، آپدیت سیستمی گوشی منظورم بود نه ویندوز و آپدیت های گوگل پلی ، بازی آنلاین هم حجم زیادی نمی‌بره واس من با توجه به بازی که میکنم ، یوتیوب هم هرشب نمیرم که بخوام شبی ۵۰ گیگ مصرف کنم !! و فیلم 4k دان نمیکنم و ۷۲۰ همیشه دان میکنم چون برام مناسبه ، من حجم مصرفی ماهانه ام نهایتا ۸۰ گیگ هست ، همچنان منتظر معرفی شرکت توسط شما هستم ۴۰ تومن ماهانه ۱۰۰۰ گیگ که گفتید
    داتک نخل جنوب اسیاتک پارس انلاین های وب شما برید برسی کنید ببینید کدوم شرکت تعرفه هاش تو سایت بهتر و حجم بالاتر داره
    البته بستگی به مرکز مختبراتتون هم داره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

۱۶ با ۴ تفاوتش خیلی هست خصوصا توی تک کانکشن ، الان هم همه شرکت ها خطتون رو باز نمیزارن و فقط سرعت خریداری شده رو میدن بهتون ، ۴ مگ بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ کیلو سرعت میده بهتون نهایتا ولی ۱۶ سرعت دانلود ۲ میده و خیلی فرق داره ، برای من سریع انجام شدن مهم تره و‌ حوصله کند بودن ندارم ، همین تفاوت سرعت توی لایو های اینستا و گوگول پلی و یوتیوب خودشو نشون میده به وضوح ، من همین الان داتک هستم میتونم با ۴۰ تومن ۴ مگ ۱۰۰ گیگ بین الملل بگیرم ولی من دنبال سرعت بالا هستم چون حجم زیاد لازم ندارم ، قرار نیست همه استفادشون حجم زیاد باشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دنبال تبلیغ نیستم و فکر نکنید بنده از عوامل دیده بانت یا نخل یا هر شرکتی هستم پولش تو جیب من نمیره اما ظلم هست بابت 60گیگ40بدید بازم میگم .بخاطر اینکار اینها هر روز حجمو کم میکنن قیمتو میبرن بالا

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

داتک نخل جنوب اسیاتک پارس انلاین های وب شما برید برسی کنید ببینید کدوم شرکت تعرفه هاش تو سایت بهتر و حجم بالاتر داره
    البته بستگی به مرکز مختبراتتون هم داره
    دوست گرامی شما تازه وارد ای دی اس ال شدی؟ چون انگار از شرکت های دیگه هیچ خبری ندارید ، آسیاتک ماهی ۴۰ تومن با سرعت ۲ مگ ۴۰ گیگ میده ، پارس آنلاین با سرعت ۴ مگ ۴۰ تومن ماهی ۳۰ گیگ میده ، های وب هم ۸۰ گیگ ماهانه با سرعت ۴ مگ ۴۰ تومن میده ، نخل هم که گذاشتی ۱۰۰ گیگ میده با سرعت ۴ ماهی ۴۰ تومن ، داتک هم خودم مشترکش هستم با ۴۰ تومن ۱۰۰ گیگ میده سرعت ۴ مگ ، پس دیدی که هیچ کدوم ۱۰۰۰ گیگی که میگی نمیدن حتی بالای ۱۰۰ گیگ هم وجود نداره چه برسه ۱۰۰۰ گیگی که شما گفتی !!!! و من نمی‌دونم شما وقتی از تعرفه ها خبری نداری چرا الکی یه صحبتی میکنید ؟؟؟؟ داتکی که مشترکش هستم ۱۰۰ گیگ میده با سرعت ۴ ولی من ۶۰ گیگ با سرعت ۱۶ رو بهتر می‌دونم برای استفاده شخصیم چون حوصله ندارم یه عکس و فیلم دیر باز بشه یا چیزی دیر لود بشه و سرعت زیادتر واسم مهم تره

اگه نباشه جاش خالی می مونه black sabbath's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوست گرامی شما تازه وارد ای دی اس ال شدی؟ چون انگار از شرکت های دیگه هیچ خبری ندارید ، آسیاتک ماهی ۴۰ تومن با سرعت ۲ مگ ۴۰ گیگ میده ، پارس آنلاین با سرعت ۴ مگ ۴۰ تومن ماهی ۳۰ گیگ میده ، های وب هم ۸۰ گیگ ماهانه با سرعت ۴ مگ ۴۰ تومن میده ، نخل هم که گذاشتی ۱۰۰ گیگ میده با سرعت ۴ ماهی ۴۰ تومن ، داتک هم خودم مشترکش هستم با ۴۰ تومن ۱۰۰ گیگ میده سرعت ۴ مگ ، پس دیدی که هیچ کدوم ۱۰۰۰ گیگی که میگی نمیدن حتی بالای ۱۰۰ گیگ هم وجود نداره چه برسه ۱۰۰۰ گیگی که شما گفتی !!!! و من نمی‌دونم شما وقتی از تعرفه ها خبری نداری چرا الکی یه صحبتی میکنید ؟؟؟؟ داتکی که مشترکش هستم ۱۰۰ گیگ میده با سرعت ۴ ولی من ۶۰ گیگ با سرعت ۱۶ رو بهتر می‌دونم برای استفاده شخصیم چون حوصله ندارم یه عکس و فیلم دیر باز بشه یا چیزی دیر لود بشه و سرعت زیادتر واسم مهم تره
    نخل چقدر تعرفه هاش فضاییه؟!!!!یهو از 4 به 8 کلی آورده رو حجمش.با ده تومن اختلاف قیمت!!!!!مشکلش کجاست؟والا عادت کردیم سرویس های به ظاهر خوب رو با قیمت بالا بخریم

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

نخل چقدر تعرفه هاش فضاییه؟!!!!یهو از 4 به 8 کلی آورده رو حجمش.با ده تومن اختلاف قیمت!!!!!مشکلش کجاست؟والا عادت کردیم سرویس های به ظاهر خوب رو با قیمت بالا بخریم
    مگه فقط حجم مهمه؟ پینگ و تک کانکشن خارجی مهمترین مسأله هست توی اینترنت که اون دیده بان به اون معروفی من ازشون گرفتم بیچاره کردن منو ، شاید برای شما دانلود با دانلود منیجر مهم باشه ولی برای من چیزای دیگه مثل سرعت تک کانکشن و پینگ و سرور خارجی مهمه ، چرا میخواید زور بگید

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

من هم همین سوال رو دارم ! کسی از این شرکت سرویس داشته ؟ از کجا میشه شماره تلفن رو چک کرد ؟ پروفایل گیمینگ داره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •