تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدوم بهتره؟

راي دهنده
662. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سمند معمولي

59 8.91%
  • پژو 405

230 34.74%
  • پژو پارس

373 56.34%
صفحه 170 از 178 اولاول ... 70120160166167168169170171172173174 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,691 به 1,700 از 1772

نام تاپيک: پــــــژو 405 و پژو پــــارس ( Peugeot )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام بر همگی
    دوستان اگر کسی نحوه باز کردن و تعویض دکمه تنظیم دریچه های هوای روی جلو داشبورد 405 مدل 82 را میداند کمک کند ممنون خواهم شد
    منظور دریچه ای است که هوای گرم و سرد را به روبرو یا پایین و به شیشه توزیع میکنه . اگر عکس یا ویدیو باشد یا لینک و آدرس بیشتر ممنون
    تر تر خواهم شد
    پ .ن : آخه دکمه ای که با آن دریچه ها تنظیم میشود شکسته و کنده شد
    Last edited by کارون; 01-05-2015 at 12:14.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام مجدد
    اقا ما با این ماشینه رفتیم تو جاده
    به مقصد که رسیدیم بعد از 4 ساعت اومدم در رادیات باز کردم که دیدم آب با هوا زد بیرون
    اب هم خاکی رنگ بود انگار رسوب توش بود
    شب بود نمیدونم در روغن موتورو باز کردم دیدم یه خرده زرده ولی شب بود شک دارم
    هیچی کلی ازش اب رفت ولی دیدم بازم ابش پره
    تا صبح هم ابش پایین نرفت و حتی هوا گیری هم کردم جفت پیچا رو باز کردم بازم ابش پر بود تا اینکه باهاش بیرون رفتم وشب خاموش بود صبح دیدم آبش پایین رفته باز هوا گیری کردم واب ریختم
    حالا از سفر برگشتم باز شب یه نگاش میکنم اینجا خبر میدم
    ولی از روزی که سرسیلندر عوض کردم و1300 واسش خرج کردم هی هوا میگرفت
    شب های اول صبح که میرفتم هوا نداشت ودر رادیات رو که باز میکردم صدا نمیداد ولی الان همیشه صبحا که در رادیات باز میکنم پسه میکنه
    واقعا رو مخم رفته
    این هوا گرفتن از چیه؟
    یعنی ماشین داره واشر میسوزونه دوباره؟
    Last edited by mhroozbeh; 02-05-2015 at 13:33.

داره خودمونی میشه sayasla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

من یکی دو ماهه یه 405 مدل 93 دارم(TU5)
    در کل راضیم ازش ولی یه مشکلی که داره، اگه حتی یه خورده سربالایی باشه اصلا ماشین شتاب نمیگیره (بیشتر تو دنده 3 به بعد)،مجبورم دور موتورو تا بیشتر از 3ونیم ببرم بعد دنده عوض کنم.الان ولی نمیدونم همشون اینجورین یا ماشین من مشکل داره.

-تو صفحه کیلومترشمار 4 تاوضعیته: یکی کیلومتر کل ،یکی صفر کردن کلیومتر، یکی دیگه شم فکر کنم میانگین سرعت کل ماشینه، اون یکی که یه عکس یه لامپ داره با عدد صفر چیچیه؟

-واسه مایع برفپاککن چی خوبه؟ کارخونه اول یه مایع آبی رنگی گذاشته بود که الان تموم شده.

راستی سیستم صوتیش هم خیلی خوبه، اصلا انتظار این باندها و کنسول وسطو نداشتم. ولی کاش عقبش هم باند داشت.
    مصرف سوختش هم هنوز دقیق اندازه نگرفتم ولی به نظرم خیلی بالاست.
    من یه خورده تصحیح و تکمیل کنم شاید به درد کسی خورد:
    مشکل شتابش که دیگه مشکل خاصی نیست..اول دور موتورو تا نزدیکای 4 میبرم بعد دنده عوض میکنم هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.
    -اون وضعیت چهارم، نور صفحه ی کیلومترشماره که اگه دکمه رو نگه دارید بعدش با هر بار فشار دکمه صفحه رو میتونید تا 6 درجه پرنور تر کنید
    سرعت متوسط هم میشه با نگه داشتن دکمه صفر کرد
    باندهاشم با این که خوبه و بیس عالی داره ولی تو ولوم های خیلی بالا، صدا خراب میشه که یا باید عقب هم باند گذاشت یا احتمالا با امپلی فایر درست بشه. البته کسی که بخواد صدا رو تا این حد زیاد کنه حتما سیستم بسته خودش. همین دو تا باند نیازو تا حد بالایی پوشش میده.
    مصرف سوختشو خیال میکردم بالاست ولی دقیق که اندازه گرفتم شد 10.2 تو شهر (با سرعت متوسط 30)
    ظرفیت باک ماشین هم کارخونه زده 70 ولی نهایت 65 لیتره (با فرض اینکه چراغ اخطار بنزین رو 7 لیتر روشن بشه)

4. 2 کاربر از sayasla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

سلام
    خير خود غربال به تنهايي نميشه و بايد با فرمون تعويض بشه .
    براى اينکه بشه نصب کرد بايد فرمون و غربال مدل جديد خريدارى و نصب بشه .
    و اگه خواستيد نصب کنيد بايد مجموعه ى غربال و فرمون را با توجه به تريم داخلى ماشينتون
    از ايساکو تهيه کنيد .
    ممنون
    خود فرمان کامل 68 هزارتومان قیمت داد
    قیمتش همینه ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

حرفای شما رو کاملا قبول دارم ولی از یه طرف SLX به دلم نمیشینه! میگن موتورش تو دنده 3 و 4 کم میاره، دوره EF7 هم خط کشیدم و هیچوقت سمتش نمیرم!
    فقط این وسط میمونه 405 GLX دوگانه که واسه خریدنش دو دلم!
    الان 207 اتوماتیک دارم و مصرف بنزینش واقعا کلافم کرده، خلاصه اصلا نمیدونم چیکار کنم با این شرایط
    از من به شما نصیحت
    مصرف ماشین توی ایران خیلی مسخرس! شما ماشینت هر چی هست اگه سالمه و از سواریش لذت می بری و اذیتت نکرده نگه دار! عذر میخوام ولی گور بابای مصرف! ماشین اذیت نکنه مصرف بالا فدای سرش! دست به ماشین بی مشکل و راحت نزن

7. این کاربر از mhroozbeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMI EB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    IR 66- IR13

پيش فرض

ممنون
    خود فرمان کامل 68 هزارتومان قیمت داد
    قیمتش همینه ؟
    سلام
    بله قيمتش همينه ولي بستگي به تريم داخلي هم داره که معمولا تريم کرم يکم گرون تره .
    اين مدل ها طرح ايربگ دار هست .

داره خودمونی میشه arizona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام دوستان.دوتا سوال داشتم.
    ۱_تفاوت glx با glxi چیه؟(ببخشید اگه سوالم مسخرست)
    ۲_یه ۴۰۵ مدل ۸۴ خریدم که اولین ماشینم هست و اصلا از فنی سردر نمیارم.مشکلی که داره اینه که وقتی روشن میکنم،ماشین یه لرزش خفیف داره و دور موتور هم یه نموره کمو زیاد میشه که اون لرزش ها هم به نظرم واسه همینه،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

سلام
    راهی هست بشه متوجه شد تسمه تایم پژو 405 وضعیتش چطوره و آیا نیاز به تعویض داره یا خیر ؟
    کسی که ماشین رو ازش خریدم دسترسی بهش ندارم و نمیدونم کی عوض کرده و الان 113 هزار کیلومتر شده

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود
    دوستان این دو مورد مشمول گارانتی میشه؟
    1- جفت گیری درها ( رگلاز در)
    2- تنظیم نور چراغهای جلو
    دو سوال دیگه هم دارم:
    3- برای انجام این کارها به هر کدوم از نمایندگی های ایران خودرو مراجعه کنم فرق میکنه؟ یا برای بهره بردن از خدمات گارانتی باید حتمکا به همون نمایندگی مراجعه کنم که ماشین رو ازشون خریدم؟
    4- لنت ترمز من الان صدا میده .... بردم نمایندگی گفت عیب از لنته و سوال کردم گفتم عوض کردنش لازمه که در جواب گفت اگه عوض نکنی اشکال نداره و فقط صدا میده؟
    به نظر شما باید عوض بشه حتما؟ عوض نکنم به جاهای دیگه صدمه نمیزنه؟

داره خودمونی میشه sayasla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

من یکی دو ماهه یه 405 مدل 93 دارم(TU5)
    در کل راضیم ازش ولی یه مشکلی که داره، اگه حتی یه خورده سربالایی باشه اصلا ماشین شتاب نمیگیره (بیشتر تو دنده 3 به بعد)،مجبورم دور موتورو تا بیشتر از 3ونیم ببرم بعد دنده عوض کنم.الان ولی نمیدونم همشون اینجورین یا ماشین من مشکل داره.

-تو صفحه کیلومترشمار 4 تاوضعیته: یکی کیلومتر کل ،یکی صفر کردن کلیومتر، یکی دیگه شم فکر کنم میانگین سرعت کل ماشینه، اون یکی که یه عکس یه لامپ داره با عدد صفر چیچیه؟

-واسه مایع برفپاککن چی خوبه؟ کارخونه اول یه مایع آبی رنگی گذاشته بود که الان تموم شده.

راستی سیستم صوتیش هم خیلی خوبه، اصلا انتظار این باندها و کنسول وسطو نداشتم. ولی کاش عقبش هم باند داشت.
    مصرف سوختش هم هنوز دقیق اندازه نگرفتم ولی به نظرم خیلی بالاست.
    من یه خورده تصحیح و تکمیل کنم شاید به درد کسی خورد:
    مشکل شتابش که دیگه مشکل خاصی نیست..اول دور موتورو تا نزدیکای 4 میبرم بعد دنده عوض میکنم هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.
    -اون وضعیت چهارم، نور صفحه ی کیلومترشماره که اگه دکمه رو نگه دارید بعدش با هر بار فشار دکمه صفحه رو میتونید تا 6 درجه پرنور تر کنید
    سرعت متوسط هم میشه با نگه داشتن دکمه صفر کرد
    باندهاشم با این که خوبه و بیس عالی داره ولی تو ولوم های خیلی بالا، صدا خراب میشه که یا باید عقب هم باند گذاشت یا احتمالا با امپلی فایر درست بشه. البته کسی که بخواد صدا رو تا این حد زیاد کنه حتما سیستم بسته خودش. همین دو تا باند نیازو تا حد بالایی پوشش میده.
    مصرف سوختشو خیال میکردم بالاست ولی دقیق که اندازه گرفتم شد 10.2 تو شهر (با سرعت متوسط 30)
    ظرفیت باک ماشین هم کارخونه زده 70 ولی نهایت 65 لیتره (با فرض اینکه چراغ اخطار بنزین رو 7 لیتر روشن بشه)
    آقا من از ماشین چیز زیادی سر درنمیارم، اون اوایل که تازه ماشینو تحویل گرفتم اصلا نمیدونستم نوع موتورش چی هست و واسم اصلا مهم نبود. بعدا یکی دید و بهم گفت موتورش tu5 ه و موتور خوبیه. ما عم خیلی خوشحال از اون موقع خیال میکردیم موتورش tu5ه. تازگیا فهمیدم فقط مدل 405 slx روش این موتورو میندازن و مال من glx با موتور xu7ه.
    فقط نمیدونم چرا مصرفش 10 ه با اینکه خود ایران خودرو گفته تو شهر 12.8 میسوزونه. ایندفعه دوباره اندازه مگیرم مصرفو که یه وقت دفعه قبلی اشتباه نکرده بوده باشم.
    خلاصه از این که بدون بررسی کردن نظر دادم و مشکل موتورشو گفتم و ممکنه به یه سری اطلاعات غلط داده باشم معذرت میخوام.(البته دوباره میگم واقعا هیچ مشکل خاصی نداره موتور)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •