تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 37 اولاول ... 713141516171819202127 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 368

نام تاپيک: اعتراف میکنم که ...

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

من اعتراف میکنم که به طور عجیبی تک تک کاربرها و پست هاشون رو حتی در مدت چندین سال یادم میمونه کی کجا چی گفته
    من اعتراف میکنم که منتهی یک اتفاق عجیب اینه که اعتراف میکنم که کاربر حسین بلک رو با کاربر مممججج همش قاطی میکنم یعنی میدونم کلا دو فرد مختلف هستندها اما نمیدونم چرا اینجوری شده در این مورد

2. 9 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اعتراف میکنم به دنبال یه لینک درباه خرید موبایل تو این سایت عضو شدم و با پایان یافتن تعطیلات نوروزی هم برمیگردم سر کارم و خداحافظی با این سایت.

4. 2 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shi.irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

اعتراف میکنم هرکی بره و بمونه
    من اینجا این روزا موندگارم چون توی دنیای واقعی دنبال تنهایی هستم فعلا تنها تفریحم گاهی سرزدن به اینجاست
    امیدوارم همه ی دوستان هرجا میرن و هستن چرخ زندگی بروفق مرادشون بچرخه

اعتراف می کنم دیگه رفتن و موندن کسی برام اهمیت نداره و میخوام حدااقل یه سالی تنها باشم و به خودم برسم چه از لحاظ فیزیکی چه روحی

6. 4 کاربر از shi.irani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

اعتراف میکنم برای اولین بار بغض رو تجربه کردم.

حالتی که دلت پر از غمه اما اشکی از‌ چشمانت جاری نمیشه ...

8. 7 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shi.irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

اعتراف میکنم هنوز زندگی رو دوست دارم و اعتراف میکنم به گریه نکردن در مواقع ناراحتی خو گرفتم

10. 3 کاربر از shi.irani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه lieee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    هر جایی که توش بتونم یک قدم از اون چیزی که هستم برم بالا

پيش فرض

اعتراف میکنم برعکس ظاهرم صبور نیستم انتظار دارم ری اکشن کار خوبم و همون لحظه بگیرم
    اعتراف میکنم سردرگمم که چی میشه اخر کارم
    اعتراف میکنم اعتراف کردن ارومم میکنه

12. 3 کاربر از lieee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اعتراف میکنم هیچ چیز جدیدی برام هیجان انگیز نیست و هیچ موقعیت جدیدی که سالها منتظرش بودم خوشحالم نمیکنه ......

اعتراف میکنم چیزهایی که قلب خیلیها رو از کار میندازه تجربه میکنم و حتی یکهزارم ادرنالین توی خونم بالا نمیره......

14. 4 کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

-اعتراف میکنم قبلنا یه بار @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با ادمین @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اشتباه گرفته بودم و فکر کردم که بازنشسته شدن و متعجبم بود که چرا عنوان بازنشسته نداره ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من اعتراف میکنم که منتهی یک اتفاق عجیب اینه که اعتراف میکنم که کاربر حسین بلک رو با کاربر مممججج همش قاطی میکنم یعنی میدونم کلا دو فرد مختلف هستندها اما نمیدونم چرا اینجوری شده در این مورد
    -اعتراف میکنم که @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با هم اشتباه میگیرم ... آخه بعضی موقع ها امضاشون خیلی بهم شباهت داره ... پروفایل هر دو همشون انگلیسی و از این نظر شباهت داره ... هر دوشون آواتار خیلی زیاد عوض میکنن ... و مهم تر از همه اینکه خیلی زیاد پیش اومده تو تاپیک های مشترک و فاصله زمانی چند ثانیه ای پست بدن
    + اعتراف میکنم فکر میکنم این دو نفر دو روح بودن در یک یوزر (جنجالی؟) به نام @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اعتراف میکنم ... مثل مورد بالا دو کاربر @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چند بار با هم اشتباه گرفتم!! بخاطر نوع پست دادنشون
    اعتراف میکنم ... فکر میکنم یکی از دو کاربر بالا + @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، همان کاربر دائم البن(ban) : @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا همان @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خانوم ؟ هستن!

اعتراف میکنم با توجه به اعتراف هات بالا مغزم علاقه داره چیزای نزدیک رو یکی کنه!؟!
    اعتراف میکنم بار ها پیش اومده با یکی درباره فیلمی یا سریالی دارم صحبت میکنم ... خیلی از جزئیاتشو میگم بعد طرف میگه اه تو هم دیدی؟ بعد من خیلی راحت میگم نه امان از دست این ویکی پدیا ، imdb و ...
    + اعتراف میکنم خیلی وقته یه 30-40 تایی فیلم دارم ولی فقط چندتاشو دیدم!
    Last edited by Iloveu-ALL; 01-04-2015 at 12:49.

16. 9 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

-اعتراف میکنم که @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با هم اشتباه میگیرم ... آخه بعضی موقع ها امضاشون خیلی بهم شباهت داره ... پروفایل هر دو همشون انگلیسی و از این نظر شباهت داره ... هر دوشون آواتار خیلی زیاد عوض میکنن ... و مهم تر از همه اینکه خیلی زیاد پیش اومده تو تاپیک های مشترک و فاصله زمانی چند ثانیه ای پست بدن
    + اعتراف میکنم فکر میکنم این دو نفر دو روح بودن در یک یوزر (جنجالی؟) به نام @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    منم اعتراف می کنم مثل این دوستمون همیشه @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با هم اشتباه می گیرم.

هر دو کاربر فعال سبک زندگی
    هر دو شون عموما آواتار شون مشکیه (البته جدیدا حسین بلک آواتارشو مسی، اینیستا و ... میزاره)
    و ...

گاهی اوقات فکر می کنم این دو نفر رفیق فیزیکی بیرون انجمن همدیگه هستن

Last edited by Sh-Meteor; 01-04-2015 at 13:36.

18. 8 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اعتراف میکنم 10 دقیقه پیش توی گوگل سرچ کردم دانلود نرم افزار مریم (نستعلیق نویس) ولی به نتیجه ای نرسیدم !!
    بعدش میخواستم به @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد مدت ها (بیش از 1 سال!) که یک زمان فعال انجمن فتوشاپ بود پیام بدم که آیا این برنامه رو داری؟! بعد چون گفتم انجمن مخصوص این کار هست صرف نظر کردم از این کار!!
    بعد همین 5 دقیقه پیش خود محمد یک صد و 10 بعد از مدت ها بهم پیام خصوصی داد ... راجع به اعتراف بالا: گفت خیلیا فکر میکنن hossein blak و Demon King (و اروچی) مثل همن!
    تله پاتی آیاااا؟!!!!

+ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Iloveu-ALL; 01-04-2015 at 13:59.

20. 5 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •