تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 70 اولاول ... 71314151617181920212767 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 692

نام تاپيک: کلوپ Asus Fonepad 7 ME372CG

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

هزینه پانچ کردن که 2000 تومان است. من سیم کارت رایتل را دادم پانچ کردم. بعید میدانم فرقی از نظر ساختاری بین سیم کارتهای میکرو و معمولی باشه.
    اتفاقا آداپتور تبدیل سیم کارت میکرو به معمولی را هم خریدم (4 هزار تومان) که 3 تا آداپتور داخلش هست.
    هر وقت لازم باشه سیم کارت را از روی تبلت برمیدارم و روی گوشی ام میگذارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    hamedan

پيش فرض

چند نکته در مورد پردازنده این تبلت ببینید من خودم فون پد 732 دارم که cpu اون z2560 هستش اولش فکر می کردم به خاطر ساختاره X86 بودن پردازندش اندروید باهاش مشکل داشته باشه ( مشکلات ماشین مجازی و ترجمه کد ...) ولی بعد از تحقیق متوجه شدم که از سه چهار سال پیش گوگل داشته رو قضیه x86 کار می کرده و نتیجه اون هم اینه که هیچ تفاوتی در اجرای اندروید روی ساختار آرم و x86 متوجه نمیشید اینو با اطمینان می گم تمامی برنامه ها و بازی های اچ دی به خوبی و بدون هیچ لگی اجرا می شن تنها تفاوت در کدک های تصویری هست که باید مخصوص x86 رو استفاده کنید . من خودم با تبلت و گو شی های آرم زیادی کار کردم ( meditek . exynus qualcom ) . به عنوان مثال امتیاز antutu کوالکام s4 حدود 18000 تا 19000 هست که دقیقا z2560 اتم هم در همین رنج هستش یا مدیاتک 8125 چهرهسته ای a7 حدود 13000 هستش . نکته بعدی در مورد مصرف باتری هستش که اون هم در کمال تعجب در یک سطح و یا با اختلاف حدود 5 تا 10 درصد آرم بهتر عمل می کنه ( برخلاف تصور اولیه که احساس میکردم سی پی یو های اتم خیلی مصرف باتریشون زیاد باشه که واقعا اینتل خیلی عالی تو این مورد کار کرده ) امیدوارم به تصمیم گیری دوستان کمک کرده باشم

3. 8 کاربر از saeed_zoob بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hitman66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایــــ تهران ــــران

پيش فرض

سلام
    من یه مشکلی باهاش دارم.
    دو سه روزه این تبلت رو خریدم. با سیمکارت ایرانسل، تنظیمات GPRS فعال نمیشه! با سایتش هم فعالسازی کردم نوشت پشتیبانی نمیشه.
    تنظیمات رو دستی وارد کردم اما هیچ سایتی باز نمیکنه.گوگل رو خیلی دیـــــر باز میکنه.
    فقط گوگل!!!
    میخوام ببینم مشکل از چیه؟
    چه سیم کارتی براش خوبه؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من رایتل روش گذاشتم، مشکلی نداره. شما آن گزینه فعال کردن ارتباطات دیتا را فعال کردی؟

---------

ضمنا دوستانی که تمایل به خرید این مدل دارند، دیجی کالا مدل 8 گیگ این تبلت را حراج گذاشته به قیمت 705 هزار تومان.

اگه نباشه جاش خالی می مونه federrer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Virtual World

پيش فرض

سلام دوستان
    عزیزانی که این تبلتو رو دارن قطعا بهش تعصب دارن و ناراحت میشن اگه در مورد نقاط ضعفش سوال بشه.
    من میخوام این تبلتو به قصد بازی کردن بگیرم.البته میدونم که Google Nexus 7 2013 از لحاظ گرافیکی قویتره.
    یه سوال :
    تاحالا بازی بوده که در نصب یا اجرا به مشکی بخورید؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من هنوز این تبلت رو نخریدم. (بخاطر روت نشدنش)
    تو xda developers رو گشتم و نوشته بود که ظاهرا کسانی که ورژن رامشون 3.2.4 هستش و به 5.2.2 آپگرید نکردن میتونن بصورت آنلاین تبلتشونو روت کنن.
    اینم لینک: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    لطفا دوستان نتیجه رو بگن که اگه شدنیه برم برای خریدش.
    در ضمن می خواستم بدونم وقتی تبو میخریم ورژن رامش 3.2.4 هستش یا اینکه بالاتره؟

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایــــ تهران ــــران

پيش فرض

من رایتل روش گذاشتم، مشکلی نداره. شما آن گزینه فعال کردن ارتباطات دیتا را فعال کردی؟
    آره فعال کردم که گوگل یه بار باز شد دیگه.
    اما حالا دیگه اصلن به اینترنت با GPRS متصل نمیشه!
    حالا شاید با یه سیمکارت همراه اول هم امتحان کنم.
    شما با رایتل مشکلی نداشتید؟

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایــــ تهران ــــران

پيش فرض

برای پرینت مستقیم از فایل های office اباید نرم افزار خاصی روش نصب شه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

من این تبلت رو خریدم.نسخه اندرویدش 4.2 هست .مشکل خاصی نداره و با توجه به صحبتای دوستان جرات آپدیت کردن ندارم.چیزی که برای من عجیبه لگ زدن تو بازیهای کم حجم هست.در صورتی که گرافیکی ترین بازیهارو با جزییات بالا روون اجرا میکنه. دوستان بازی subwey surfer رو نصب کنید.خودتون متوجه میشید.

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من این تبلت رو خریدم.نسخه اندرویدش 4.2 هست .مشکل خاصی نداره و با توجه به صحبتای دوستان جرات آپدیت کردن ندارم.چیزی که برای من عجیبه لگ زدن تو بازیهای کم حجم هست.در صورتی که گرافیکی ترین بازیهارو با جزییات بالا روون اجرا میکنه. دوستان بازی subwey surfer رو نصب کنید.خودتون متوجه میشید.
    اتفاقا این بازی رو منم دارم بدون لگ اجرا میکنه احتمالا شما سیورباطریتون فعاله که این باعث میشه سی پی یو و... ضعیف کار کنن

12. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •