تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 278 اولاول ... 71314151617181920212767117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

داره خودمونی میشه جواد . وکیلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    قوچان

پيش فرض

مبارکت باشه ایشالله
    دمت گرم بابت عکسا
    راستی نمیدونی ساخت چینه یا تایوان ؟
    ایسوس ساخت چین!

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با صفحه لمسی و FHD و IPS بیارند البته با گرافیگ پایین تر بهتره اونهایی هم که برای بازی میخواند برند Y510 بگیرند!

3. این کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 3aman021's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خیال همه دوستان تهرانی رو راحت کنم.من دیروز رفتم پاساژ رضا و ایران و پایتخت کامل گشتم دو جا n550 داشتن یکی میگفت 3800 یکی 3900.اومدم پولامو جمعوجور کردم برم بگیرم امروز گفتن تموم کردن.حالا نمیدونم واقعا تموم کردن یا گذاشتن گرونتر شه...خلاصه اینکه تو تهران دیگه دنبال n550 نگردین که تعطیله...از نمایندگیش پرسیدم گفت تا 17-18شهریور وارد میشه احتمال زیاد با قیمت بالاتر...یه چند وقتی انگار واسه خرید باید بیخیال شیم..
    دیروز با چند تا از نمایندگی ها تماس گرفتم ,گفتن ده روز دیگه وارد میکنیم!در مورد قیمت هم گفتن با قیمت معقولانه وارد میشه.بهشون سفارش کردم که این سری با کانفیگ های مختلف وارد کنید.مثلا کانفیگ صفحه لمسی و گرافیک 4 شاید برای خیلی ها (نمونش خود من) فقط خرج اضافی باشه.از طرفی هم نقد کردن که لولا های n550 محکم نیست و کار کردن با تاچ رو یکم سخت میکنه.و یه سری معایب دیگه از جمله کثیف شدن صفحه نمایش و... هست که برای من قابل تحمل نیست. به همین دلایل من و مطمئنا خیلی از دوستان ترجیح میدیم n550 بدون صفحه نمایش لمسی بخریم .دوستان اگه برای شما هم مقدوره به نمایندگی ها بسپارید که کانفیگ بدون صفحه لمسی (البته فول اچ دی) رو هم وارد کنند.ممنون

5. 2 کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستانی که میخوان ویندوز 8.1 رو دانلود کنن به نظر من فعلا طرفش نرن چون من هم خودم قصد اینکار رو داشتم که متوجه شدم هنوز خیلی از نرم افزار ها هنوز باهاش اپ نشدن مثل انتی ویروس ها و... پس سمتش نرین فعلا بهتره.فقط برای اگاهی دادن بود.

7. 2 کاربر از Capital بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستانی که میخوان ویندوز 8.1 رو دانلود کنن به نظر من فعلا طرفش نرن چون من هم خودم قصد اینکار رو داشتم که متوجه شدم هنوز خیلی از نرم افزار ها هنوز باهاش اپ نشدن مثل انتی ویروس ها و... پس سمتش نرین فعلا بهتره.فقط برای اگاهی دادن بود.
    8.1 تغییر خاصی نسبت به 8 نداشته پس نباید مشکلی باشه!

من دانلود کردم هنوز نصب نکردم!

پروفشنال NorthBridge's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با صفحه لمسی و FHD و IPS بیارند البته با گرافیگ پایین تر بهتره اونهایی هم که برای بازی میخواند برند Y510 بگیرند!
    لزومی نداره حتماً IPS باشه . TN های مدرن هم کیفیت بسیار بالایی دارند طوریکه در نگاه اول تصور میشه IPS هست
    اون دوران گذشته که ایندو نوع LCD یک دنیا تفاوت داشتند
    ولی TN ها بطور ذاتی دارای پاسخدهی کمتریند که برای بازیخورهایی که به این قضیه حساسند مناسب تره
    Last edited by NorthBridge; 02-09-2013 at 05:32.

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

ایراداتی که فعلاً من به این دستگاه میگیرم :
    1. نداشتن شیار خالی mini PCI mSATA روی مین برد که برای نصب mini SSD لازمه
    2. داشتن دو فن مستقل (GPU & CPU) که باوجود بالاتر بردن توان خنک کنندگی، اما اگر روی سطوح کاملاً تمیز استفاده نشه کاملاً مستعد هست که زود پر از خاک و پرز بشه گرچه نصب دو ونتوری کم فشار در کف و قرار دادن فن ها در بالای برد از ترفندهای ایسوس برای کاهش این مشکل بوده
    3.فقدان شیار توسعه ی ExpressCard
    4.HDD کم سرعت 5400rpm
    اول از همه تبریکات منو برای خرید لپ تاپ پذیرا باش...
    بازم دم شما گرم که عکس های کامل با تمام جزئیات گذاشتی.... دوستان دیگه که خریدند ، متاسفانه نمیدونم چرا نه میان توضیحی میدن نه عکسی میذارن که افرادی که قصد خرید را دارند استفاده کنند
    داداش منتظر توضیحاتی در مورد عملکردش در اجرای بازی های سنگین و کارهای سنگین هستیم...بازم
    دوباره تشکر بابت توضیحات و عکس ها
    همه که مثل آقایان وکیلی و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حرفه ای نیستند!
    بعضیها که (مخصوصاً برای بار اول) لپتاپ تهیه میکنند بعد از دو ماه هنوز درست نمیدونند چجوری باید روشن و خاموشش کرد...
    این یک رویووی تخصصی مربوط به کانفیگ N550JV-CN201H :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by NorthBridge; 02-09-2013 at 06:11.

11. 6 کاربر از NorthBridge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alirezaT1000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز....یه راهنمایی میخواستم..من نوت بوکی جهت کارهای سنگین سه بعدی(جلوه های ویژهوکار با 3dmax ,adobe after effec t) میخوام...آیا این نوت بوک برای این کار ها خوبه؟البته بگم اگه این رو بگیرم 8 گیگ رم بهش اضافه میکنم که بشه 16 گیگ......
    فقط پردازنده این مدل بسیار قوی تر از i7 های نسل 3 است؟یا اینکه نه؟؟؟؟از بعضی از مدل های نسل 3 ضعیف تره؟؟؟با تشکر

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز....یه راهنمایی میخواستم..من نوت بوکی جهت کارهای سنگین سه بعدی(جلوه های ویژهوکار با 3dmax ,adobe after effec t) میخوام...آیا این نوت بوک برای این کار ها خوبه؟البته بگم اگه این رو بگیرم 8 گیگ رم بهش اضافه میکنم که بشه 16 گیگ......
    فقط پردازنده این مدل بسیار قوی تر از i7 های نسل 3 است؟یا اینکه نه؟؟؟؟از بعضی از مدل های نسل 3 ضعیف تره؟؟؟با تشکر
    توی بخش مشاوره بهتر بود می پرسیدید
    گرچه همین N550 براحتی کار شما رو راه میاندازه ولی اما برای امور حرفه ای گرافیکی لازمه سراغ لپتاپهایی با چیپ Nvidia Quadro و AMD FirePro باشید هر چند در ایران ممکنه نایاب باشند ولی ارزش داره سفارش بدید براتون بیاورند
    ضمن اینکه نمایشگر 15 اینچی کار یک گرافیست رو مشکل میکنه
    پردازنده های هاسول بیشتر در کاهش مصرف انرژی و حفظ باتری معروفند. در کارایی هم قدری از قبل بهتر شدند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by NorthBridge; 02-09-2013 at 07:05.

14. 2 کاربر از NorthBridge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

بنظرتون لپ تاپ N46jv به صورت 15 اينچ نمياد كه فول اچ دي هم باشه؟ مثلا N56jv باشه اسمش؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •