تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 685 اولاول ... 71314151617181920212767117517 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 6845

نام تاپيک: 3G & 4G Rightel / شرکت رایتل

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

سلام دوست من! من هم تو آذر ماه یه دایمی و یه اعتباری پیش ثیت نام کردم، دایمی 2 ماه بعد به دستم رسید اما اعتباری هنوز نه! یعنی هنوز اولویت با من نیست، ولی اطلاعاتم تو سیستمشون هست...
    شما حتما پیگیر این قضیه باش اگه برات ارزش داره، اگه هم نه خوب هیچی!
    اگه واستون مهم هست پرینت اطلاعات آذر ماه رو بردارید و برید به شعبه ی مرکزی و اگه باز هم مخالفت کردن، اسکن کنید و بفرستید واسه سازمان مقررات!!
    راستی، یه اینباکس ایمیل رو با نام "Rightel" چک کنید، شاید ایمیلش اومده شما متوجه نشدید!
    بله دایمی ها رو دادند از شانس گند ما اعتباری ها رو گفتند که بعد از عرضه دایمی میدن. موقع عرضه دایمی ها یک ایمیل ارسال شد برای من اما باز این ارور رو میداد و من تماس گرفتم گفتند که فعلا اعتباری واگذار نمی کنیم و اگه ایمیلی ارسال شده اشتباه از ما بوده. می تونید دایمی یا دیتا خریداری کنید.
    برای من هم اطلاعات داخل سیستم هست ولی میگه زمان واگذاری سیم کارت نرسیده. داخل سایت هم نوشته مشترکین اعتباری که سال 90 ثبت نام کردند ثبت نامشون لغو شده. اما داخل فرمی که اطلاعات ثبت نام هست و من یک نسخه ازش دارم نوشته موقع واگذاری با شما تماس گرفته خواهد شد. یا رایتل باید ثابت کنه که با تماس گرفته و ما خودمون اقدام نکردیم یا اینکه باید شماره دلخواه رو بده. متاسفانه من دیگه کرج نیستم و دارم میرم وگرنه پیگیر میشدم. تو ایران هیچ وقت هیچ جا با تلفن و اینترنت نمیشه کار راه انداخت باید بری اونجا سرو صدا کنی. لیاقتشون همینه.
    --------------
    پ.ن : من اگر هم می خواستم سیم کارت رو بخرم یک دلیلش این شماره نسبتا رند بود که انتخاب کرده بودم. وگرنه ارزش نداره واسه سیم کارتی که حتی پوشش نصف و نیمه هم نداره پیش ثبت نام کنی و بعد هی پیگیرش بشی.
    Last edited by black.assassin; 08-10-2012 at 11:08.

2. این کاربر از black.assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dead Space's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله دایمی ها رو دادند از شانس گند ما اعتباری ها رو گفتند که بعد از عرضه دایمی میدن. موقع عرضه دایمی ها یک ایمیل ارسال شد برای من اما باز این ارور رو میداد و من تماس گرفتم گفتند که فعلا اعتباری واگذار نمی کنیم و اگه ایمیلی ارسال شده اشتباه از ما بوده. می تونید دایمی یا دیتا خریداری کنید.
    برای من هم اطلاعات داخل سیستم هست ولی میگه زمان واگذاری سیم کارت نرسیده. داخل سایت هم نوشته مشترکین اعتباری که سال 90 ثبت نام کردند ثبت نامشون لغو شده. اما داخل فرمی که اطلاعات ثبت نام هست و من یک نسخه ازش دارم نوشته موقع واگذاری با شما تماس گرفته خواهد شد. یا رایتل باید ثابت کنه که با تماس گرفته و ما خودمون اقدام نکردیم یا اینکه باید شماره دلخواه رو بده. متاسفانه من دیگه کرج نیستم و دارم میرم وگرنه پیگیر میشدم. تو ایران هیچ وقت هیچ جا با تلفن و اینترنت نمیشه کار راه انداخت باید بری اونجا سرو صدا کنی. لیاقتشون همینه.
    --------------
    پ.ن : من اگر هم می خواستم سیم کارت رو بخرم یک دلیلش این شماره نسبتا رند بود که انتخاب کرده بودم. وگرنه ارزش نداره واسه سیم کارتی که حتی پوشش نصف و نیمه هم نداره پیش ثبت نام کنی و بعد هی پیگیرش بشی.
    اینا اصلا حرف هاشون هماهنگ نیست، یکی از آشنا های من سیم کارت اعتباری پیش ثبت نام شدش به دستش رسیده. به دست من و شما هم خواهد رسید اما معلوم نیست کی!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 2 کاربر از Dead Space بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

اینا اصلا حرف هاشون هماهنگ نیست، یکی از آشنا های من سیم کارت اعتباری پیش ثبت نام شدش به دستش رسیده. به دست من و شما هم خواهد رسید اما معلوم نیست کی!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آشناتون کی ثبت نام کرده؟ پارسال ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آشناتون کی ثبت نام کرده؟ پارسال ؟
    بله! دقت کنید که اگه تماس بگیرید از دوباره می گن ما هنوز به کسی اعتباری پیش ثبت نامی ندادیم.

7. این کاربر از Dead Space بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال P‌C's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

--------------
    عزیز کجای سایت زده ثبت نام اعتباری 90 لغو شده؟ اصلا اگر هم لغو شده روی چه حسابی بوده؟ این توهین به مشتری که اول از همه به این شرکت اعتماد کرده نیست؟ شما مطمئن باش هیچ ایمیل و اطلاع رسانی در کار نبوده. من هم یک شماره رند انتخاب کردم و بدون شک هیچ تماسی با من گرفته نشده. جالبه که هیچ کدوم از شماره های رنج این شماره من هم هنوز در شبکه فعال نشده! و میشه مطمئن بود اینها فقط به قصد بالا کشیدن شماره رندها(در واقع نسبتا رند!) این قضیه رو پیاده کردند. همون 10 ماه معطل کردنشون خیلی توهین به ما بود دیگه این دست دست کردنشون و نهایتا گفتن پاک شدن اطلاعات نهایت بی حرمتی و کار غیر حرفه ایی بوده. کجای دنیا یک اپراتور تازه کار موبایل همچین توهینی به کاربرهاش میکنه؟ اینها موبایل فروشی هم براشون زیاده چه برسه به اپراتوری موبایل اون هم 3G!
    Last edited by P‌C; 09-10-2012 at 01:22.

9. این کاربر از P‌C بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال P‌C's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اونهم از تبلیغشون که دارن با کیفیت Full HD !!! با هم مکالمه تصویری انجام میدن. برید نون بازوتون رو بخورید! با دوز و کلک کاری از پیش نمی برید هیچ، با تیپ پا از ذهن مردم بیرون پرت میشید...

11. این کاربر از P‌C بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال P‌C's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوست من! من هم تو آذر ماه یه دایمی و یه اعتباری پیش ثیت نام کردم، دایمی 2 ماه بعد به دستم رسید اما اعتباری هنوز نه! یعنی هنوز اولویت با من نیست، ولی اطلاعاتم تو سیستمشون هست...
    شما حتما پیگیر این قضیه باش اگه برات ارزش داره، اگه هم نه خوب هیچی!
    اگه واستون مهم هست پرینت اطلاعات آذر ماه رو بردارید و برید به شعبه ی مرکزی و اگه باز هم مخالفت کردن، اسکن کنید و بفرستید واسه سازمان مقررات!!
    راستی، یه اینباکس ایمیل رو با نام "Rightel" چک کنید، شاید ایمیلش اومده شما متوجه نشدید!
    سلام عزیز
    اگر شماره شما رند باشه مطمئن باش تا سفت و سخت پیگیر نشی هیچ وقت رنگ خط اعتباریت رو نمیبینی!
    حتما این کار میکنم! شماره هم برام مهم نباشه امکان نداره این توهین کردنشون رو ببخشم. 10 ماه ما رو روی هوا نگه داشتن بعد اینجور نقره داغمون کردن!
    شما هم مطمئن باشه هیچ ایمیلی در کار نبوده و نیست! اینها همش بهونه شون هست.
    باید چند نفر متحد بشیم و حقمون رو بگیریم. اینها فکر کردن شهر هرته و سیمکارتها رو چند برابر قیمت و بصورت رنج به دلالها و فروشنده های سیمکارت بفروشن. درک و شعور در حد جلبک! بجای اینکه سرویس و خدماتشون رو بهتر کنن دنبال چنتا سیمکارت نسبتا رند مشتری هاشون هستند تا حق خوری کنن. زالو اگر به اینها نمیشه گفت به کیا باید گفت؟

پروفشنال P‌C's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بله! دقت کنید که اگه تماس بگیرید از دوباره می گن ما هنوز به کسی اعتباری پیش ثبت نامی ندادیم.
    من 7-8 بار زنگ زدم بدون استثنا همشون میگن که اطلاعاتتون از سیستم پاک شده. در صورتیکه در سایت و در قسمت تکمیل ثبت نام، شماره ملی و کد پیگیری رو وارد میکنم میزنه: "شما از کسانی که در این مرحله جهت تکمیل ثبت نام انتخاب شده اند نیستید"
    برای شما هم همینطوره؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من 7-8 بار زنگ زدم بدون استثنا همشون میگن که اطلاعاتتون از سیستم پاک شده. در صورتیکه در سایت و در قسمت تکمیل ثبت نام، شماره ملی و کد پیگیری رو وارد میکنم میزنه: "شما از کسانی که در این مرحله جهت تکمیل ثبت نام انتخاب شده اند نیستید"
    برای شما هم همینطوره؟
    بله، برای من هم همینطوره، ولی وقتی زنگ می زنم به اپراتور و کد ملیم رو می گم، می گن: شما هنوز در اولویت نیستید، تا چند وقت دیگه نوبتتون میشه!
    دوست من زیاد خودت رو ناراحت نکن! عذابی که من سر گرفتن خط دایمیم کشیدم هیچ کس دیگه ای متحمل نشده، به جای 3 روز سیم کارت با 1.5 ماه به دستم رسید، تو این 1.5 ماه هر روز هم تماس گرفتیم، طوری که منو می شناختن! الانم که هنوز زنگ می زنم واسه اعتباری، منو می شناسن...
    اونهم از تبلیغشون که دارن با کیفیت Full HD !!! با هم مکالمه تصویری انجام میدن. برید نون بازوتون رو بخورید! با دوز و کلک کاری از پیش نمی برید هیچ، با تیپ پا از ذهن مردم بیرون پرت میشید...
    .
    برادر من اینا که چیزی نیست! قبلا تو عکساش، لوگوی at&t و یه اپراتور کانادایی دیگه که الان اسمش حضورم نیست دیده می شد، یه چیز تو این حدود: Felido
    Last edited by Dead Space; 12-10-2012 at 12:36.

15. این کاربر از Dead Space بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Alimohammadi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان سیم کارت رایتل چجوری فعال میشه ؟
    چون دیروز واسم اوردن توی هر گوشی میندازم اولا انتن نداره بعد میزنه ریجستر فایلد
    گ.شی های تست شده ان 95
    منطقه میدان بهارستان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •