تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 25 اولاول ... 7131415161718192021 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 248

نام تاپيک: سامسونگ و فعال کردن اینترنتtv

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دقیقا ایشون درست می گن. D7000 از ابتدا wifi داشته نمی دونم چرا رفتید توی منوی مخفی و دستکاری کردید. بهتره برگردید توی منوی مخفی و Reset Factory کنید که تنظیمات برگردن به حال اولشون.
    اصلا بحث منو مخفی نیست چون من فقط تو منو مخفی گزینه wifi suport رو تغیر دادم کار دیگه ای نکردم ، از دوستانی که d7000 دارن
    یکی تو منو مخفی ببینه region دستگاشون از A تا N رو کدوم گزینه هستش
    Last edited by ssoohheeiill1; 21-07-2012 at 12:24.

داره خودمونی میشه akbarahmadabadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    خدمت دوستان آقا ما باجناقمون یک 7770 es خریده میخواستم بدون میشه از اینترنتش فیلم دانلود کرد و بریزم در یک هارد اکسترنال چون من به بخش vip زنگ زدم یک خانومی گفت اصلاً نمیشه فقط یک هارد اینترنال دارد یک گیگ که فقط برای ارتقا و دانلود نرم افزار های خودش است والا منطقی نیست لطفاکمک کنید عابرو حیثیت ما رفت
    Last edited by akbarahmadabadi; 03-10-2012 at 09:39.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام....من مدل es7770 دارم كه اين مشكلو داشت....يعني سرچ ميكرد ولي چيزي پيدا نميكرد....زنگ زدم نمايندگي اومد دستگاه رو باز كرد و ديد كه فيش واي فاي رو آقايون مونتاژكار وصل نكردن.....فيش رو وصل كرد و درست شد

4. این کاربر از neo60h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه akbarahmadabadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    میخواستم بدونم تلویزیون من es8880 هست یک مشاوره بگیرم در رابطه با اینترنتش اولین باری که می ریم در قسمت hubش منطقه یا اریا را می پرسه که من ایران را زدم و اصلاً رازی نیستم چون واقعاً هیچی نداره ما می تونیم منطقه را عوض کنیم اگه می شه چطوری ممنون می شه کمک کنید فقط با قسمت دیجیتال که برای کنالها هست اشتباهی نگیرید.
    با سپاس

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

دوستان بالاخره چطوزی میشه از v-p-n یا s-o-ck-s روی اینترنت تلویزیون استفاده کرد؟اینکار خیلی برام مهمه.لطفا اگر کسی میدونه بگه.اینکه میگن v-p-n کامپیوتر را با تلویزیون شر کنید چطوری امکان پذیر است؟تی وی من ال ای دی اسمارت مدل 2012 است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

باسلام
    ledمن کابل LANرانمیشناسه.هرفیلمی بگین سرش درآوردم فایده ای نداره.احتمال میدم سخت افزارش مشکل داره.
    .مونده فقط ارتباط ازطریق پورتRS232یاCOM PORTاگرکسی مطلبی میدونه که مشکلم
    رفع بشه کمک کنه.لازم به ذکراست2عددLEDTVدقیق مثل هم بودیکیش بدون مشکل متصل شد مال خودم گیرداره.مدلشون
    UA40D6000است.بافلش آپ دیتش کردم.سرویس منوهر2راباهم مقایسه کردمLANهمچنان شناسایی نمیشه ضمناlocal set
    غیرفعاله .وگزینه EXPERTدرصفحه اول سرویس منوهم غیرفعاله این گزینه مال چه کاریه دوستان کمک کنن ممنون میشم.
    Last edited by iiran1356; 28-11-2012 at 21:20.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

تشکر از شما ؛ فقط یک سوال رو جواب ندادین
    گفتین بعد از نصب نرم افزارها.... چه نرم افزارهایی؟ خودش اتوماتیک از جایی میگیره و نصب میکنه یا ما باید از جایی تهیه کنیم و بهش نصب کنیم؟
    ارادت
    دوستان ميدونم از موضوع اينترنت تى وي همه خسته شدين ولي لطفا يكيرو بمن معرفي كنيد كه اينو براي تلويزيونم فعال كنه،و من حتما در خدمتشون هستم
    مرسيyazdan_beladi@yahoo.com

9. این کاربر از Yazdooon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام من es8880 گرفتم . تو قسمت تنظیم شبکه وصل میشم ولی قسمت smart hub نمیتونم از برنامه ها استفاده کنم اکانت سامسونگ هم وصل میشه ولی samsung apps کار نمیکنه و میگه شبکه وصل نیست مشکل چیه لطفا راهنمایی بفرمایین .

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

با سلام من es8880 گرفتم . تو قسمت تنظیم شبکه وصل میشم ولی قسمت smart hub نمیتونم از برنامه ها استفاده کنم اکانت سامسونگ هم وصل میشه ولی samsung apps کار نمیکنه و میگه شبکه وصل نیست مشکل چیه لطفا راهنمایی بفرمایین .
    من امروز به دلایلی اسمارت هاب رو ریست کردم بعدش دیدم این مشکل پیش اومده. حدسم اینه که مشکل از اینترنت ما هست. زنگ زدم سام سرویس گفت فردا با شماره 84666 تماس بگیرید. حالا فردا زنگ می زنم ببینم چی میشه. شما هم اگر خبر جدیدی داشتید بگید بی خبر نمونیم.

ویرایش: من امروز زنگ زدم گفتند خیلی ها این مشکل براشون پیش اومده و ایراد از سرور مرکزی سامسونگ هست؛ باید تحمل کرد تا درست بشه.
    Last edited by smhsh121; 05-01-2013 at 10:09.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من امروز به دلایلی اسمارت هاب رو ریست کردم بعدش دیدم این مشکل پیش اومده. حدسم اینه که مشکل از اینترنت ما هست. زنگ زدم سام سرویس گفت فردا با شماره 84666 تماس بگیرید. حالا فردا زنگ می زنم ببینم چی میشه. شما هم اگر خبر جدیدی داشتید بگید بی خبر نمونیم.

ویرایش: من امروز زنگ زدم گفتند خیلی ها این مشکل براشون پیش اومده و ایراد از سرور مرکزی سامسونگ هست؛ باید تحمل کرد تا درست بشه.
    ممنون اگر خبری شد همین جا اطلاع رسانی کنین ممنون میشم . به من هم همین رو گفتن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •