تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 28 اولاول ... 713141516171819202127 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 278

نام تاپيک: ◄ ™ Fujitsu Siemens اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

راستی
    بنده بالاخره با رهنمایی دوست بزرگوار، جناب میلاد عزیز و تجربه سایر دوستان، مدل AH530-GPX رو خریدم

نکاتی که شاید به درد سایر دوستان بخوره:

از همه لحاظ فعلا ازش راضیم (چون لپ تاپ رو باید در دراز مدت ببینیم چطوریاست)

نکته مثبت: خروجی صدای هدفونش فوق العادست نکته منفی: در عوض خروجی صدای اسپیکرش افتضاحه! طوریکه تو یه جمع 4-5 نفری که در حال صحبت هستن، صداشو به زور می شنوید

نکته منفی: به نسبت لپ تاپ های سونی، همونطور که حدس میزدم، فنش خیلی داغ میکنه ! در حالت عادی داغه، تو بازی اگه دستتون رو بچسبونین به فن می سوزونه اما مشکلی فعلا پیش نیاورده مگه اینکه بعد از چند وقت بخواد بازی در بیاره

نکته مثبت: رنگ بندیاش خیلی جالبه.. سه رنگشو دیدم، آبی، جیگری، مشکی اما دوتای اول رو اینقدر تیره زده که با هر سلیقه ای سازگاره و تو محیط های بسته، مشکی دیده میشه مگه اینکه نور به طور مستقیم بهش بخوره
    منی که جز به مشکی فکر نمیکردم، آبیشو خریدم، یکی از دوستان جیگریشو برداشت

نکته مثبت: فوق العاده سبکه (نسبت به لپ تاپ قبلیم که سونی بود)..به همین خاطر حمل و نقلش با اینکه 15.6 اینچه، خیلی راحته و می تونید مدتها بدون خستگی تو دستتون باهاش کار کنید

نکته منفی: اینی که ما اینجا خریدیم، شدیدا کیبوردش شلوغه و پر از حروف و سیمبل های بی ریخته عربیه هم انگلیسی و هم فارسیشو با یک رنگ شمابه سفید زدن آدم گیج میخوره تا یه چیزی تایپ کنه! حالا دوستان نظری ندارن که اینو یکم خشگلترش کنیم؟!

موفق باشید

2. 2 کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اين نظر منه!!!
    يه سري چيزها در مورد باطري لپ تاپ گفتن كه من تجربه خودم رو ميگم در مورد باطري لپ تاپ . خودم لپ تاپ دارم يه 4 ساله و يه زماني تو بخش تعميرات لپ تاپ بودم.
    اول اينكه ايني كه ميگن نصفه شد درش بيارين چرت و پرته.
    و اينكه ميگن بذارين تو فريزر واسه طولاني مدت اونم چرته. چون ممكنه سلولها توي فريزر بخاطر درجه حرارت كم حالت خودشون رو از دست بدن يا بعد از انيكه از فريزر دربيارين بخاطر ورود انر‍ژي و تغيير ناگهاني دما سلولها از بين برن!
    -
    نظر من
    اگه هميشه در منزل هستين هم ميتونين لپ تاپ رو هميشه به برق‌، با باطري و بدون باطري استفاده كنيد
    و وقتي از منزل خارج ميشين اگه با باطري و برق كار ميكنين هميشه باطري پر دارين!
    و اگر باطري رو در ميارين قبل از در آوردن بگذاريد باطري به حدودا 50 درصد برسه بعد دستگاه رو خاموش كنيد و باطري رو در بيارين و بدون باطري كار كنيد.
    ولي چون وقتي باطري به سيستم وصل باشه و بعد از پر شدن عملا برق مستقيم وارد سيستم ميشه(‌مثل يه سنسور عمل ميكنه) نگران Decharge شدن باطري نباشين!!
    من الان 4 ساله لپ تام دارم قبلا 2 ساعت شارژ ميداد الان فكر كنم 1 ساعت 45 دقيقه باطري ميده بعد از 4 سال!!! هيچ مشكلي هم باهاش ندارم!!

+
    خراب شدن باطري بيشتر بخاطر شارژ كردن پشت سر هم هست. يعني مثلا 20 درصده داره شارژ ميشه درش مياري ميشه 16 درصد دوباره ميزني به شارژ ميشه 34 درصد دوباره درش بياري.
    يا مشكلات سخت افزاري(‌برق شهري و استفاده از شارژر هاي غير استاندارد) يا استفاده غير صحيح از باطري ( همون شارژ كردن هاي پشت سر هم باطري)
    میلاد جان یعنی میگی فرقی نداره که موقعی که برق به لپ تاپ وصله، باتری هم روش باشه یا نباشه؟!آخه خیلی جاها اکیدا ممنوع کردن که باتری و برق همزمان رو لپ تاپ کار کنن
    اولین باری که باتری لپ تاپ قبلیم داغون شد، تعمیر کاره دلیل خرابیشو این موضوع اعلام کرد و گفت نباید باتری رو همیشه در حالت شارژ قرار میدادی چون همیشه با برق درگیره و به مرور زمان عمر سلول ها کم میشه
    فرقی هم نمیکنه لیتیومی باشه یا ...
    یه باتری دیگه خریدم هوای اونو خیلی داشتم اما نمی دونم چی شد که یه دفه لپ تاپ نشناختش و دیگه نتونستم ازش استفاده کنم !!
    خلاصه اینقدر مارگزیده شدم که الان باتری این لپ تاپمو کلا در ارودم گذاشتمش کنار !

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

نکته مثبت: خروجی صدای هدفونش فوق العادست نکته منفی: در عوض خروجی صدای اسپیکرش افتضاحه! طوریکه تو یه جمع 4-5 نفری که در حال صحبت هستن، صداشو به زور می شنوید

نکته منفی: به نسبت لپ تاپ های سونی، همونطور که حدس میزدم، فنش خیلی داغ میکنه ! در حالت عادی داغه، تو بازی اگه دستتون رو بچسبونین به فن می سوزونه اما مشکلی فعلا پیش نیاورده مگه اینکه بعد از چند وقت بخواد بازی در بیاره

نکته مثبت: رنگ بندیاش خیلی جالبه.. سه رنگشو دیدم، آبی، جیگری، مشکی اما دوتای اول رو اینقدر تیره زده که با هر سلیقه ای سازگاره و تو محیط های بسته، مشکی دیده میشه مگه اینکه نور به طور مستقیم بهش بخوره
    منی که جز به مشکی فکر نمیکردم، آبیشو خریدم، یکی از دوستان جیگریشو برداشت

نکته مثبت: فوق العاده سبکه (نسبت به لپ تاپ قبلیم که سونی بود)..به همین خاطر حمل و نقلش با اینکه 15.6 اینچه، خیلی راحته و می تونید مدتها بدون خستگی تو دستتون باهاش کار کنید

نکته منفی: اینی که ما اینجا خریدیم، شدیدا کیبوردش شلوغه و پر از حروف و سیمبل های بی ریخته عربیه هم انگلیسی و هم فارسیشو با یک رنگ شمابه سفید زدن آدم گیج میخوره تا یه چیزی تایپ کنه! حالا دوستان نظری ندارن که اینو یکم خشگلترش کنیم؟!

موفق باشید
    مباركت باشه
    در مورد داغي حق داري بخاطر اينكه سيستم چيپ گرافيك داره و طبيعي هست كه داغ بشه. چون از طريق يك كانال گرماي CPU و GPU رو به خارج انتقال ميده ولي هيچ مشكلي نيست. اگه بيتشر در منزل ازش استفاده ميكني ميتوني از فن هاي مخصوص استفاده كني كه به نام كولر معروفه!!
    -
    در مورد كيبود بايد بگم كه چون نمايندگي اصلي فوجيتسو توي دبي هست به همين خاطر محصولات به سفارش دبي خريداري ميشه و باز هم به همين خاطر ممكنه كيبورد ها حروف عربي رو هم داشته باشه.
    من يه كاره باحال كردم واسه تايپ فارسي.
    يه تلق از اينا كه رو كيبود ميكشن بخر. نميدونم ديد يا نه.
    يكي از اين برچسب هاي حرف فارسي كيبورد هم بخر.
    تلق رو روي كيبورد فيكس كن و حروف رو روي تلق روي دكمه ي مربوطه بچسبون.
    حالا هر وقت نياز به تايپ فارسي داشتي ميتوني تلق رو بگذاري رو كيبورد و فارسي تايپ كني. هروقت هم نخواستي برش داري.
    ولي به طور كلي واسه لپ تاپ ها طبيعي هست اين موضوع. بيتشر لپ تاپ ها كيبورد عربي انگليسي دارن!
    -
    در مورد باطري هم من الان 4 ساله لپ تاپ دارم.
    دقيقا نميشه گفت كي راست ميگه
    درسته . وقتي هميهش سيستم به برق باشه باطري هميشه درگيره.امكانش هست بخاطر كشش هايي كه به سيستم مياد باطري دچار افت و خيز بشه. و اين مساله ميتوني رو سيستم تاثير بگذاره
    مشكلي نيست كه باطري رو در بياري.
    باطري يه قطعه خارجي هست كه بدون اون هم سيستم روشن ميشه.
    ميتوني 50 60 درصد پرش كني وبگذاريش كنار.
    اگه دقت كني لپ تاپ رو هم كه خريدي همين مقدار باطري داشت!
    -
    يه چيزي كه بهش اشاره كرده وزنش بود كه واقعا من موافقم
    اگر قسمت بشه منم ميخوام همين مدل رو بخرم.(‌البته بدون گرافيك ATI )

يعني I3 , با گرافيك Intel
    كار منو راه ميندازه!

5. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من توي يه موردي خيلي مشكوكم

لپ تاپ هاي اين برند واقعا ساخت آلمان هستند با كيفيت جنس آلماني؟؟

يا چيني اند به اسم آلماني بيرون مياد؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه n-95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    مازندرا ن - بهشهر

پيش فرض

سلام من توي يه موردي خيلي مشكوكم

لپ تاپ هاي اين برند واقعا ساخت آلمان هستند با كيفيت جنس آلماني؟؟

يا چيني اند به اسم آلماني بيرون مياد؟؟؟
    مطمئن باش چینی نیستن

فوجیتسو زیمنس شرکت ژاپنی آلمانیه ، مدیر شرکت نمایندگی خیلی از کیفیت محصولات تعریف میکنه ، میتونین مصاحبه هفته نامه عصر ارتباط با مدیر شرکت بهین تکنولوژی رو تو این قسمت بخونین ، در مورد همه چی توضیح داده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 03:35 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مدیرعامل شرکت بهین تکنولوژی در گفت‌وگو با فناوران

8. 2 کاربر از n-95 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    مازندرا ن - بهشهر

پيش فرض

دوستان سلام
    بعد از امتحانات ترم میخوام این لپ تاپ رو بخرم
    LIFEBOOKAH-530/GFX

Core i7

قیمتش تقریبا 1.400 .
    لطفا در مورد قطعاتش نظر کارشناسی بدین .
    گفتن برای کارهای گرافیکی و بازی مناسبه .

---------- Post added at 04:03 PM ---------- Previous post was at 03:59 PM ----------

• مشخصات فنی
    • CPU
    • Core i-7 2.80Ghz/4MB
    • RAM
    • 6 Gb D.D.R III
    • HARD
    • 500GB SATA
    • DVD
    • DVD Super Multi
    • LCD
    • 15.6" SuperFine LED back-light, HD, Widescreen TFT
    • VGA
    • ATI RADEON HB-550 V 1 GB DEDICATED
    • PORTS
    • 3xUSB 2.0 , HDMI , ExpressCard™, Card Reader , WLAN, GBLAN , Webcam, DVD-RW , Bluetooth , CRTport ,EcoButton
    • BATTERY
    • 3.5 HOURS
    • WEIGHT
    • 2.50 KG
    • OS
    • Windows 7-64 bit COMPATIBLE
    • GUARANTEE
    • ONE YEAR BEHIN GAURANTEE

]
    Last edited by n-95; 06-01-2011 at 16:10.

10. این کاربر از n-95 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    مازندرا ن - بهشهر

پيش فرض

میلاد جون ، بیا در مورد این لپ تاپ نظر بده
    LIFEBOOKAH-530/GFX

Core i7
    Last edited by n-95; 21-04-2011 at 19:36.

12. این کاربر از n-95 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

میلاد بیا در مورد این لپ تاپ نظر بده
    LIFEBOOKAH-530/GFX

Core i7
    خوبه!!!
    البته فكر كنم ارزونتر شده الان!! نميدونم قيمتت واسه كي هست!!
    ولي در كل GFX خيلي كارش درسته. هم چيپ خوبي روش هست كه از نظر پروسسور قدرت بالايي داره.
    رمش هم با 6 گيگ ديگه حرفي واسه گفتن نداره!!!
    به نظرم اگه دست ازش استفاده بشه تا 5 سال ديگه هم جواب ميده شايدم بيشتر!!
    ولي بخاطر اينكه چيپ گرافيك و سي پي يو تقريبا جزو قويترين هاست هيت سنك كاري بيشتري رو بايد انجام بده.
    به نظرم يه كولر هم واسش بگيري خيلي خوبه. چون كلا رنگش هم مشكي هست گرما رو سرعتر انتقال ميده
    بخاطر جنسش كه از كربن ساخته شده احتمال آسيب رسيدن به قطعات داخلي خيلي كمه!!! ولي خوب بهر حال تكنولوژي در هر حدي كه باشه بهرحال يه نقطه ضعفي داره!!!

راستي. در مورد باطري بگم اين كه ميگن بذارين تو فريز واسه بلند مدت هرگز اين كارو نكنين چون اصلا پايه ي علمي نداره!!!
    بهترين راه براي استفاده طولاني مدت از باطري .در حالت شارژ بين 40 تا 50 درصد باطري رو در بيارين بگذارين كنار!!! همين!!!

حيف كه GBLAN به درد ما نميخوره و الا با اين پورت هايي كه داره ديگه هيچ مشكلي پيش نمياد. واسه سريال و پارالل هم اگه كسي بخواد الان تبديل USB اومده ولي فكر نكنم لازم باشه!!

14. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    مازندرا ن - بهشهر

1

خوبه!!!
    البته فكر كنم ارزونتر شده الان!! نميدونم قيمتت واسه كي هست!!
    قیمت روز حدود 1.400 .
    تو سایت بهین تکنولوژی گفته 1.370 ، برای نمایندگی شهرستان هزینه حمل و نقل اضافه میشه .
    این مدل i7 قیمت بالاتری نسبت به بقیه داره .
    یه دوربین دیجیتال کانن هم به عنوان هدیه همراه داره که قیمت دوربین حدود 90 هزار تومن میشه.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لپتاپ تاپ های فوجیتسو قطعات خوبی دارن اما من تا الان زیاد اسمی از این مارک نشنیدم که توی معرفی لپ تاپ های برتر جایی داشته باشه ، چه جوریه!؟1؟
    Last edited by n-95; 13-01-2011 at 01:42.

16. این کاربر از n-95 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه asus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من مدل LIFEBOOKAH-530/GFX سری i5 رنگ سرمه ای رو از بهین خریدم . همراه با وسیله هایی مانند کیبود استرنال و فن خنک کننده در حدود یک میلیون و پنجاه برام تموم شد .
    Last edited by asus; 14-01-2011 at 14:44. دليل: اشتباه تایپی

18. این کاربر از asus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •