تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 283 اولاول ... 71314151617181920212767117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 2822

نام تاپيک: مباحث و سوالات مربوط به گــــــواهـــــیــــنـــا مـــــــــه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Ceaf.ir

7

سلام
    شاید چنید بار بحث شده ولی آخرش من نفهمیدم
    من تازه گواهینامه گرفتم و تمبرش هم سبز هستش آیا می تونم برم تو جاده های برون شهری رانندگی کنم چونکه فکر کنم مال منم 1+4 باشه
    با تشکر
    وقتی میگرفتی مگه یک کاغذ ندادن امضا کنی تو همون نوشته بود!

اینا ممنوع هست :
    (رانندگي در ساعات بين 24:00 الي 05:00 بامداد - رانندگي در جاده ها، بزرگراهها و آزادراهها برون شهري - حمل مسافر)

پس کجا رانندگی کنیم؟ خوب گواهینامه نمیدادن دیگه ......

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

خوب حالا کجا ادامه بدیم اینجا؟
    نه برای شما.

این تاپیک برای کسایی هست که از الان به بعد میخواستن تاپیک بزنن.

اما چه بهتر شما اولین شروع کننده باشین.

نقل قول کامل پستهای اون تاپیک:

سلام
    شاید چنید بار بحث شده ولی آخرش من نفهمیدم
    من تازه گواهینامه گرفتم و تمبرش هم سبز هستش آیا می تونم برم تو جاده های برون شهری رانندگی کنم چونکه فکر کنم مال منم 1+4 باشه
    با تشکر
    دوست عزيز سلام اگه يكم دقت كني پشت گواهينامت همه چيز رو نوشته
    عزیز ننوشته ؟
    هیچی در مورد رانندگیدر خارج شهر ننوشته؟؟؟
    دوست عزیز قبل از گرفتن گواهینامه یک تعهد می گیرن توعون تمام کارهای که نباید بکونی را نوشته .
    مثله همین رانندگی در خارج شهر یا حداکثر سرعت 80 تا یا ......
    سلام

لطفا از این به بعد تمامی بحثها و سوالات مربوط به گواهینامه رو توی این تاپیک انجام بدید.

P30World Forums > موارد ديگر > اتومبیل
    تمام مباحث و سوالات مربوط به گواهینامه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با تشکر
    والله ما که نمی دونیم چی رو امضا کردیم فقط یادمه یه چیزی رو امضا کردم
    جواب من:

این دو نوع گواهینامه که تمبرشون فرق داره از لحاظ محدودیت هیچ فرقی ندارن. و تنها تفاوت اونها در تمدید اتومات و غیر اتومات هست.

شما خارج شهر نمیتونید رانندگی کنید
    از ساعت 12 شب به بعد در هیچ جا نمیتونید رانندگی کنید.
    و ...

اگه کارای بالا رو انجام بدید گواهی نامه شما باطل میشه.

اگر کاری خلاف قوانین متداول (مثل سرعت و سبغت غیر مجاز) هم انجام بدید بازم گواهینامه باطل میشه

اگر در یه تصادف مقصر شناخته شید، گواهینامه باطل میشه.

البته این چیزیه که توی کاغذا نوشته و اسمش قانون هست.

وگرنه...

3. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

وقتی میگرفتی مگه یک کاغذ ندادن امضا کنی تو همون نوشته بود!

اینا ممنوع هست :
    (رانندگي در ساعات بين 24:00 الي 05:00 بامداد - رانندگي در جاده ها، بزرگراهها و آزادراهها برون شهري - حمل مسافر)

پس کجا رانندگی کنیم؟ خوب گواهینامه نمیدادن دیگه ......
    پس کجا رانندگی کنیم؟ خب توی شهر دیگه
    شما چقدر عجله داری , گرفتن گواهینامه حداکثر 30 درصد مهارت رانندگیه , مونده تا یاد بگیری

آخر فروم باز mstf666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض دارندگان گواهينامه‌هاي 1+4 با تمبر سبز نيازي به مراجعه و تبديل گواهينامه ندارند

جانشين رييس پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي افزود: دارندگان گواهينامه‌هاي 1+4 با تمبر سبز نيازي به مراجعه و تبديل گواهينامه ندارند و چنانچه مرتكب 4 تخلف سبقت و سرعت غير مجاز و تقصير در تصادفات فوتي و جرحي در طول يكسال اول دريافت گواهينامه نشده باشند، گواهينامه‌ آنها خود به خود به پنج‌ساله تبديل مي‌شود

6. این کاربر از mstf666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض بخشودگی آزمون آئین نامه مجدد دارندگان گواهینامه ب1با تمبر قرمز یکساله موقت

سردار سيد كمال هاديانفر افزود: حدود 300 هزار نفر از دارندگان گواهينامه‌هاي «ب 1» يكساله موقت با تمبر قرمز كه طي سال‌هاي 83 و 84 گواهينامه دريافت كرده‌اند، تا كنون براي تبديل گواهينامه خود به 5 ساله مراجعه نكرده‌اند. وي با اشاره به اين كه گواهينامه اين افراد از درجه اعتبار ساقط است، افزود: دارندگان اين دسته از گواهينامه‌ها تا پيش از اين برابر ماده 27 آئين‌نامه راهنمايي و رانندگي به دليل پايان مهلت تمديد گواهينامه و عدم مراجعه، مجبور به مراجعه به آموزشگاه‌هاي رانندگي و انجام آزمون مجدد بودند كه با پيگيري‌هاي انجام شده و موافقت سرپرست وزارت كشور، اين افراد نيازي به شركت در آزمون مجدد ندارند.

8. این کاربر از mstf666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض طریقه تعویض و استعلام گواهینامه هموطنان ایرانیمقیم یا ساکن خارج از کشور

1- استعلام صحت صدور گواهینامه رانندگی تعدادی از کشورهای جهان هنگام صدور گواهینامه رانندگی جهت اتباع کشورمان، صحت صدور و تعلق گواهینامه رانندگی ایرانی ارایه شده از سوی فرد ایرانی را از نمایندگی جمهوری اسلامی ایران مستقر در آن کشور استعلام می نمایند. بدین صورت که سازمان مربوطه (اداره راهنمایی و رانندگی محل) با ارسال تصویر گواهینامه رانندگی صادره از سوی اداره راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران درخواست اعلام صحت صدور و اعتبار آن را می نماید. مسئول بخش امور اجتماعی نمایندگی نیز تصویر گواهینامه دریافتی را طی نامه ای به اداره امور اجتماعی وزارت امور خارجه ایران ارسال تا پس از بررسی و تحقیق لازم، نتیجه را به نمایندگی درخواست کننده اعلام نماید. 2- تعویض گواهینامه رانندگی ایرانی های مقیم یا ساکن خارج از کشور در صورت تمایل می توانند گواهینامه رانندگی خود را که اعتبار آن تمام شده و یا به دلایل مختلف از قبیل آبدیدگی، سوختگی، پاره شدن و... نیاز به تعویض دارد با مراجعه به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران مستقر در محل سکونت خود، ارایه مدارک زیر و درخواست تایید آنها اقدام لازم انجام دهند. « مدارک لازم » 1- تنظیم وکالتنامه جهت تفویض اختیار انجام امور تعویض و یا صدور المثنی گواهینامه رانندگی موکل به وکیل قانونی خود در ایران - این وکالتنامه پس از تنظیم و امضاء توسط موکل (متقاضی) می بایست توسط بخش کنسولی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران مورد تصدیق امضاء قرار گیرد. 2- سه قطعه عکس جدید4 * 3 شخصی، که پشت هر یک از آنها مشخصات شناسنامه ای صاحب عکس درج شده باشد. - پشت این عکس ها می بایست پس از درج مشخصات به مهر نمایندگی ممهور شود. - عکس های تسلیمی برای صدور گواهینامه (اعم از رنگی یا سیاه و سفید) باید جدید، با زمینه روشن و تمام رخ بوده و در مورد بانوان ضمن رعایت حجاب اسلامی، گردی صورت کاملاً در عکس هویدا و در خصوص آقایان بدون استفاده از انواع کلاه، کراوات و پاپیون باشد. 3- گواهی انجام معاینات جسمانی (معاینه چشم و سایر اندامهای موثر در رانندگی) که توسط پزشک معتمد و مقامات محل امضاء و مهر شده باشد. - لازم است تا این گواهی به زبان فارسی یا انگلیسی یا زبانی که در ایران دارای مترجم رسمی باشد، تهیه شود. - این گواهی می بایست توسط بخش کنسولی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران مورد تایید قرار گیرد. 4- اصل گواهینامه رانندگی متقاضی - در صورتی که گواهینامه مفقود شده باشد وکیل متقاضی باید برگ تعهد عدم کشف فساد را در واحد صدور گواهینامه اداره راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تنظیم، تکمیل و ارایه نماید. 5- اصل شناسنامه و دو نسخه تصویر تمام صفحات شناسنامه متقاضی - یک نسخه تصویر شناسنامه توسط بخش کنسولی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران مورد تایید قرار گیرد. 6- ارایه اصل قبض بانکی واریز هزینه تصدیق وکالتنامه، تایید گواهی پزشک و برابر با اصل شناسنامه به حساب بانکی بخش کنسولی نمایندگی

10. این کاربر از mstf666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان این مشکل ما رو حل کنن. ممنون.
    من پشت کنکوری هستم و گواهی اشتغال به تحصیل ندارم.

تو دو تا تاپیک پرسیدم بهم گفتن برای گواهی اشتغال به تحصیل باید بری مراکز فنی حرفه ای.
    حالا تو تهران یکی دو جا رفتم گفتن نمیشه.

میخواستم ببینم کسی جایی رو بلده که من برم ثبت نام کنم؟؟؟
    اگه اسم بردن از این جاها خلاف قوانین هم هست با پیغام خصوصی بگین.
    یه عمر دعاتون میکنم.
    ممنون.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

دوستان این مشکل ما رو حل کنن. ممنون.
    من پشت کنکوری هستم و گواهی اشتغال به تحصیل ندارم.

تو دو تا تاپیک پرسیدم بهم گفتن برای گواهی اشتغال به تحصیل باید بری مراکز فنی حرفه ای.
    حالا تو تهران یکی دو جا رفتم گفتن نمیشه.

میخواستم ببینم کسی جایی رو بلده که من برم ثبت نام کنم؟؟؟
    اگه اسم بردن از این جاها خلاف قوانین هم هست با پیغام خصوصی بگین.
    یه عمر دعاتون میکنم.
    ممنون.
    اول بگو متولد کی هستی؟

آخرین چه سالی تحصیلاتتت رو تموم کردی؟ فنی بودی یا نظری؟

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

متولد 26 شهریور 69.
    همین امسال (سال تحصیلی 86-87) پیش دانشگاهی بودم ولی غیر حضوری. رشته ی ریاضی هستم. یعنی نظری.
    آموزشگاه علوی میرفتم و اونجا هم برای گواهی رفتم ولی بهم گفتن چون ما آموزشگاه کنکور هستیم اصلا برای گواهینامه گواهی اشتغال به تحصیل صادر نمیکنیم. فقط برای بیمه گواهی اشتغال به تحصیل میدیم.

آخه من نمیدونم چرا یه سال این طرح رو برداشتن دوباره گذاشتن ؟؟؟؟؟

14. 2 کاربر از Maziar_69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

متولد 26 شهریور 69.
    همین امسال (سال تحصیلی 86-87) پیش دانشگاهی بودم ولی غیر حضوری. رشته ی ریاضی هستم. یعنی نظری.
    آموزشگاه علوی میرفتم و اونجا هم برای گواهی رفتم ولی بهم گفتن چون ما آموزشگاه کنکور هستیم اصلا برای گواهینامه گواهی اشتغال به تحصیل صادر نمیکنیم. فقط برای بیمه گواهی اشتغال به تحصیل میدیم.

آخه من نمیدونم چرا یه سال این طرح رو برداشتن دوباره گذاشتن ؟؟؟؟؟
    تا حالا رفتی آموزشگاه؟؟ سوال کردی؟

به نظر من شما اگه آموزشگاه اینقدر گیر میده باید از نظام وظیفه براشون نامه بیاری.

چون شما توی نظام وظیفه هنوظ مشمول نیستی. اعزام شما در واقع سال دیگه هست.

از خودشون سوال کن.

به نظرم باید گواهی از نظام وظیفه بگیری.

فردا یه زنگ میزنم به آموزشگاه و نظام وظیفه برات سوال میکنم.

16. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •