تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 263 اولاول ... 71314151617181920212767117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 2629

نام تاپيک: کلوپ Hp ProBook 4540s

داره خودمونی میشه s.khafan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اون یه نفر من بودم cpu نسوخته بود ! cpu که بسوزه که کلا تعطیل میشه ( خود گارانتی میگفت مشکل cpu بوده که بعید نیست یه چیز الکی پرونده باشن )ولی مشکل اون یه دونه لپتاپ بود که احتمال 90 درصد خود گارانتی چون قبلا برای نصب نرم افزار و اینا باز کرده بود لپتاپ رو احتمال داره دستکاری کرده باشن که اون یه دونه مشکل و گارانتی هم بردم گفته بودن که مشکل cpu بوده و عوض کردن و این یکی اصلا مشکلی نداشت و الان دو ماه دارم باهاش کار میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم باهاش به جز سوییچ گرافیکش که اونم انگار حل شده که من وقت نکردم تست کنم
    تو هر 1000 تا تولیدی هر محصول شرکتی احتمال خرابی یک محصولش چیز عادی ای هست ...
    یک پست هم زده بودم که دماش تا 127 درجه رفته که بعدش متوجه شدم همچین سنسوری رو لپتاپ نیست و نرم افزار الکی همچین چیزی از خودش میزنه در حالت عادی 40-45 متغیره که دمای عادی همه لپتاپ ها و pc هاست
    من که اکثر روزا حتی تا 20 ساعت و بیشتر هم روشن هست
    من خودم هم مثه شما به جرات بگم مدت هشت نه ماه مشغول سرچ کردن و تحقیق برای انتخاب بودم از ابان 90 تا مرداد 91 اون موقع اوایلش بودجم تا یک میلیون بود که اون زمان 4530 بهترین مدل زیر یک میلیون بود که تا خواستم بخرم اخرای سال شد و دلار رفت بالا و شد یک میلیون و سیصد و بیخیال شدم صبر کردیم تا تیر 91 تا شاید ارزونتر شه که بدتر گرون ترم شد و رفت تا یک و چهارصد و دیگه این قدر معطل کردم که مدل جدید 4530 یعنی 4540 اومد و دیگه چاره ای نبود که بودجه رو تا 1500 ببریم بالا و باز هم کلی تاپیک و سایت های مختلف دیدم بیشترین نظرات روی همین مدل بود و دیگه رفتم بخرم که دیگه باز قسمت نبود و رفت تو مهر که اخر با دو میلیون خریدم
    اتفاقا دو هفته پیش کاربر دیگه ای بهم پیغام خصوصی داده بود که در مورد 4540 سوالاتی پرسیده بود که جوابشو دادم که میتونه در انتخابت بهتر کمک کنه
    متاسفانه مثل اینکه p30world جواب پیغام خصوصی ها رو ذخیره نمیکنه و من جوابا رو ندارم الان
    پروفایل اون کاربر اینه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بهش پیغام بزنی میتونی اون سوالا و جواب ها رو بگیری ازش
    با این تفاسیر یه کم نسبت به این موضوع شککم برطرف شد.فقط متوجه نشدم که کل دستگاهو گارانتی براتون عوض کردن؟کدوم گارانتی بود خریدین؟
    بابا منم سر این موضوع کلافه شدم .الان یه 10 روزی هست که هر بار میخوام بخرم حالا v3 یا 4540 یه مشکلی در میاد ونمیشه .راستش من این 2تومنو با بدبختی جور کردم حالا سر این میخوام چیز مطمئنی بگیرم و یه چیزی هم که دستگیرم شد تو بخش مشکلات سخت افزاری همینجا دیدم با اینکه این مدل 4-5 ماه بیشتر نیست اومده اما 3-4 نفر مشکل سوختن فن داشتن و بازم همون قضیه کولینک.
    حالا شما اگه خودتون برگردین عقب بازم بدون تعصب همینو برمیدارین؟

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای من با اینکه بلوتوس نصبه و آیکونش هم تو تسکباره ........................... ولی اصلا کار نمی کنـــــــــــه هیچ رقمه!!! .................... ویندوز 7 ............ 32 بیتی

کسی از دوستان راه حلی نـداره ؟؟؟

من هم همین مشکل رو دارم
    روی سون 64 بیتی

بعد یه سوالی:
    این لپتاپ توی سایت اچ پی فکر کنم 3 مدل درایور داره برای وای فای و بلوتوث
    خب ما از کجا بدونیم کدومش مال لپ تاپ ماست؟

3. 2 کاربر از yoosef_st بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

با این تفاسیر یه کم نسبت به این موضوع شککم برطرف شد.فقط متوجه نشدم که کل دستگاهو گارانتی براتون عوض کردن؟کدوم گارانتی بود خریدین؟
    بابا منم سر این موضوع کلافه شدم .الان یه 10 روزی هست که هر بار میخوام بخرم حالا v3 یا 4540 یه مشکلی در میاد ونمیشه .راستش من این 2تومنو با بدبختی جور کردم حالا سر این میخوام چیز مطمئنی بگیرم و یه چیزی هم که دستگیرم شد تو بخش مشکلات سخت افزاری همینجا دیدم با اینکه این مدل 4-5 ماه بیشتر نیست اومده اما 3-4 نفر مشکل سوختن فن داشتن و بازم همون قضیه کولینک.
    حالا شما اگه خودتون برگردین عقب بازم بدون تعصب همینو برمیدارین؟
    اره کل دستگاه عوض کردن فقط هاردم چون اطلاعات داشت هارد قبلی رو فقط گذاشتن تو لپتاپ جدید / گارانتی ایران بیزینس کامپیوتر
    سوختن فن که من نه دیدم نه نشنیدم حداقل تو این تاپیک
    به عقب برگردم هم باز همینو میگیرم بدون تعصب

5. 2 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من هم همین مشکل رو دارمروی سون 64 بیتیبعد یه سوالی:این لپتاپ توی سایت اچ پی فکر کنم 3 مدل درایور داره برای وای فای و بلوتوثخب ما از کجا بدونیم کدومش مال لپ تاپ ماست؟
    دوست عزیز شمام فک کنم بین v3 ,4540s مونده بودی و بالاخره 4540 رو خریدی.اگه زحمت نباشه شماهم ی توضیح کوچکی که تو این مدت در مورد عملکرد این مدل داشتین بگین و تا بهتر بتونم تصمیم بگیرم

7. این کاربر از s.khafan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اره کل دستگاه عوض کردن فقط هاردم چون اطلاعات داشت هارد قبلی رو فقط گذاشتن تو لپتاپ جدید / گارانتی ایران بیزینس کامپیوتر
    سوختن فن که من نه دیدم نه نشنیدم حداقل تو این تاپیک
    به عقب برگردم هم باز همینو میگیرم بدون تعصب
    حتما گارانتی تعویض داشتین .باز خدارو شکر عوض کردن براتون.جالبه اسم همچین گارانتی رو تا حالا ندیده بودم.

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

من هم همین مشکل رو دارم
    روی سون 64 بیتی

بعد یه سوالی:
    نرم افزاره HP Support Assistant نصب کنی خیلی کارت راحت تر میشه خودش میگه چیو نصب کنی

حتما گارانتی تعویض داشتین .باز خدارو شکر عوض کردن براتون.جالبه اسم همچین گارانتی رو تا حالا ندیده بودم.
    hp چون شرکت امریکایی هست و ایران هم تحریمه برای همین گارانتی های hp اغلب شرکت های خصوصی و متفرقه هستند البته جدیدا مثه اینکه مادیران گارانتی کرده لپتاپ های hp رو

10. 3 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز شمام فک کنم بین v3 ,4540s مونده بودی و بالاخره 4540 رو خریدی.اگه زحمت نباشه شماهم ی توضیح کوچکی که تو این مدت در مورد عملکرد این مدل داشتین بگین و تا بهتر بتونم تصمیم بگیرم
    والا منکه توی این مدت خیلی راضی بودم ازش
    یه چیزی که روی مدل های قبلی ایسر من دیده بودم این بود که تاچ پدشون کیفیت خوبی نداشت
    در مورد V3 هم توی Review هم خوندم که همینطوره
    اما این لپتاپ خصوصا بعد از آپدیت بایوس و نصب آخرین درایور تاچش عالی شده
    کم مصرف، آروم، خوب
    با یه باتری بیشتر از 4 ساعت کار عادی توی اینترنت و وب گردی رو جواب میده
    مانیتورش هم که ماته و خیلی کیفیت خوبی داره
    دیگه از چیش بگم برات؟

12. 3 کاربر از yoosef_st بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

والا منکه توی این مدت خیلی راضی بودم ازش
    یه چیزی که روی مدل های قبلی ایسر من دیده بودم این بود که تاچ پدشون کیفیت خوبی نداشت
    در مورد V3 هم توی Review هم خوندم که همینطوره
    اما این لپتاپ خصوصا بعد از آپدیت بایوس و نصب آخرین درایور تاچش عالی شده
    کم مصرف، آروم، خوب
    با یه باتری بیشتر از 4 ساعت کار عادی توی اینترنت و وب گردی رو جواب میده
    مانیتورش هم که ماته و خیلی کیفیت خوبی داره
    دیگه از چیش بگم برات؟
    خیلی ممنون .همین رضایتت کافیه ولو تو همین مدت کم.ببینم هارد مال دستگاه شمام هیتاچیه ؟و اینکه دمای دستگاه حین بازی وکاری عادی راضی کننده ست.یعنی میخوام بگم که دما حین کارای سنگین زیر دست اذیت کننده اس یانه؟

14. 2 کاربر از s.khafan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه javad1361839's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست عزیزمون هم که خواستن بدونن مدل هاردش چیه
    Hitachi HTS547575A9E384 ATA
    5400 هست
    هارد منم دقیقا همینه.

اون یه نفر من بودم cpu نسوخته بود ! cpu که بسوزه که کلا تعطیل میشه ( خود گارانتی میگفت مشکل cpu بوده که بعید نیست یه چیز الکی پرونده باشن )ولی مشکل اون یه دونه لپتاپ بود که احتمال 90 درصد خود گارانتی چون قبلا برای نصب نرم افزار و اینا باز کرده بود لپتاپ رو احتمال داره دستکاری کرده باشن که اون یه دونه مشکل و گارانتی هم بردم گفته بودن که مشکل cpu بوده و عوض کردن و این یکی اصلا مشکلی نداشت و الان دو ماه دارم باهاش کار میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم باهاش به جز سوییچ گرافیکش که اونم انگار حل شده که من وقت نکردم تست کنم
    تو هر 1000 تا تولیدی هر محصول شرکتی احتمال خرابی یک محصولش چیز عادی ای هست ...
    یک پست هم زده بودم که دماش تا 127 درجه رفته که بعدش متوجه شدم همچین سنسوری رو لپتاپ نیست و نرم افزار الکی همچین چیزی از خودش میزنه در حالت عادی 40-45 متغیره که دمای عادی همه لپتاپ ها و pc هاست
    من که اکثر روزا حتی تا 20 ساعت و بیشتر هم روشن هست
    من خودم هم مثه شما به جرات بگم مدت هشت نه ماه مشغول سرچ کردن و تحقیق برای انتخاب بودم از ابان 90 تا مرداد 91 اون موقع اوایلش بودجم تا یک میلیون بود که اون زمان 4530 بهترین مدل زیر یک میلیون بود که تا خواستم بخرم اخرای سال شد و دلار رفت بالا و شد یک میلیون و سیصد و بیخیال شدم صبر کردیم تا تیر 91 تا شاید ارزونتر شه که بدتر گرون ترم شد و رفت تا یک و چهارصد و دیگه این قدر معطل کردم که مدل جدید 4530 یعنی 4540 اومد و دیگه چاره ای نبود که بودجه رو تا 1500 ببریم بالا و باز هم کلی تاپیک و سایت های مختلف دیدم بیشترین نظرات روی همین مدل بود و دیگه رفتم بخرم که دیگه باز قسمت نبود و رفت تو مهر که اخر با دو میلیون خریدم
    اتفاقا دو هفته پیش کاربر دیگه ای بهم پیغام خصوصی داده بود که در مورد 4540 سوالاتی پرسیده بود که جوابشو دادم که میتونه در انتخابت بهتر کمک کنه
    متاسفانه مثل اینکه p30world جواب پیغام خصوصی ها رو ذخیره نمیکنه و من جوابا رو ندارم الان
    پروفایل اون کاربر اینه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بهش پیغام بزنی میتونی اون سوالا و جواب ها رو بگیری ازش
    اینم جواب پ.م شما که به من داده بودی

"شانس ما یه 4540 خورد به پستمون که خراب بود که فکر کنم تو هزار تا یکی اینطور بوده که اونم نصیب ما شد که البته خوب تعویض شد
    تو این یه ماه و نیم که گرفتم واقعا ازش راضیم به جرات بگم در روز بین 20-24 ساعت روشن هست و تا الان که خیلی خوب بوده
    تنها مشکلی که باهاش داشتم تو این یه ماه سوییچ نکردن گرافیک بود که گویا اونم تو ورژن جدید درایورش و اپدیت بایوس مشکل حل شده من بایوس اپدیت کردم ولی درایور جدید و اینا رو نگرفتم که تست کنم ولی بقیه بچه ها مشکلشون حل شده میگفتن
    مزایا که زیاد داره سبکی ، صدای خوب اسپیکر ،دمای متعادل ، فن بی صدا و ...
    گارانتیش ایران بیزینس کامپیوتر بود
    تو این رنج قیمت هم بهتر از این گیر نمیاری من کلی سرچ و تحقیق کردم با اختلاف این مدل hp توصیه میشد البته یه مدل acer هم بود مدلش دقیق یادم نیست ولی توش v3 داشت فکر کنم که اونم رقیب این مدل میدونستن بعضی ها ولی من که خوشم نیومد"

--------------------------------------
    پ.ن
    برای اینکه پیام خصوصی ذخیره شه باید قبل از اینکه سند کنی ............ تیکشو بذاری.

16. 2 کاربر از javad1361839 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه javad1361839's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست عزیزمون هم که خواستن بدونن مدل هاردش چیه
    hitachi hts547575A9E384 ATA
    5400 هست
    من هم همین مشکل رو دارم
    روی سون 64 بیتی

بعد یه سوالی:
    نرم افزاره HP Support Assistant نصب کنی خیلی کارت راحت تر میشه خودش میگه چیو نصب کنی

hp چون شرکت امریکایی هست و ایران هم تحریمه برای همین گارانتی های hp اغلب شرکت های خصوصی و متفرقه هستند البته جدیدا مثه اینکه مادیران گارانتی کرده لپتاپ های hp رو
    من با نرم افزار driver genius professional لیست درایورها رو سرچ (اسکن) کردم ، که به این صورت شـد ::

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •