تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 169 از 179 اولاول ... 69119159165166167168169170171172173 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,681 به 1,690 از 1785

نام تاپيک: ll تست و بررسی Acer 5742G ( خوش قیمت پر قدرت ! ) ll

آخر فروم باز mohsen_rkh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    35°44'48.02"N / 50°54'12.70"E

پيش فرض

سلام وقتی دستگاه رو باطری باشه و درب لبتاب بسته بشه باید اسلیپ بشه مال من خاموش میشه و باید دوباره روشن کنم تنظیمات رو چک کردم و دوباره هم ویندوز عوض کردم حل نشد فقط در مد باطری این مشکلو دارم چکار کنم؟
    موقعی که درب لپ تاپ رو بستید یک بار دیگه بازش کنید ببینید به حالت Shutdown خاموش میشه یا نه به طور ناگهانی خاموش (Stop) میشه. نتیجه رو اعلام کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان

من حدود یک ماهی هستش که این لپ تاپ رو خریدم با جدیدترین کانفیگش : گرافیک 540 و سی پی یو 480 و 4 گیگ رم و . . .
    خلاصه من از نطر سخت افزار باهاش مشکلی ندارم و واقعا قدرتمند هستش اما یه مشکلی که جدیدا متوجه شدم این بود که یکی از دوستانم یه لپ تاپ فوجیتسو و یکی دیگشون یه دونه دل از این وسترو قدیمیا دارن که وقتی من این سه لپ تاپ رو کنار هم گذاشتم و تصویر پس زمینه همه همون تصویر اصلی خود ویندوز سون بودش که وقتی نگاه کردم دیدم لپ تاپ من کیفیت ال سی دیش بیش از حد از اونا پایین تره به طوری که تصویر اونا قسمتی که آبی تقریبا فیروزه ای هستش مال من یه آبی خیلی کم رنگ مایل به سفید نزدیکه یا رنگ قرمز در تصویر اونها واقعا پر رنگ و شفاف بود در حالی که مال من مایل به میشه گفت نارنجی خیلی پر رنگی هستش یا بذارید اینطور بگم فرض کنید یه لایه ی سفید روی تمام صفحه هست که رنگارو روشن تر از حد و به دور از رنگ واقعی نشون میده
    حالا سوالم اینه آیا واقعا همه این 5742 ها اینطوریه صفحه نمایششون آخه رنگا واقعا غیر طبیعی دیده میشن که واسه منی که با فوتوشاپ زیاد کار میکنم خیلی مهمه یا اینکه مال من اینطوریه فقط به نطرتون ببرم گارانتی ؟
    Last edited by mohsen2570; 13-10-2011 at 01:07.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

موقعی که درب لپ تاپ رو بستید یک بار دیگه بازش کنید ببینید به حالت Shutdown خاموش میشه یا نه به طور ناگهانی خاموش (Stop) میشه. نتیجه رو اعلام کنید.
    سلام من چنوقتی بود نبودم بله امتحان کردم دربشو که بستم میره به حالت اسلیپ و چراغ ابی نارنجی میشه شروع میکنه به چشمک زدن وقتی بازش میکنم هنوز در حالت اسلیپ هست یه دگمه که میزنم میخواد بالا بیاد ولی زود شاتداون میشه.

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

سلام دوستان

من حدود یک ماهی هستش که این لپ تاپ رو خریدم با جدیدترین کانفیگش : گرافیک 540 و سی پی یو 480 و 4 گیگ رم و . . .
    خلاصه من از نطر سخت افزار باهاش مشکلی ندارم و واقعا قدرتمند هستش اما یه مشکلی که جدیدا متوجه شدم این بود که یکی از دوستانم یه لپ تاپ فوجیتسو و یکی دیگشون یه دونه دل از این وسترو قدیمیا دارن که وقتی من این سه لپ تاپ رو کنار هم گذاشتم و تصویر پس زمینه همه همون تصویر اصلی خود ویندوز سون بودش که وقتی نگاه کردم دیدم لپ تاپ من کیفیت ال سی دیش بیش از حد از اونا پایین تره به طوری که تصویر اونا قسمتی که آبی تقریبا فیروزه ای هستش مال من یه آبی خیلی کم رنگ مایل به سفید نزدیکه یا رنگ قرمز در تصویر اونها واقعا پر رنگ و شفاف بود در حالی که مال من مایل به میشه گفت نارنجی خیلی پر رنگی هستش یا بذارید اینطور بگم فرض کنید یه لایه ی سفید روی تمام صفحه هست که رنگارو روشن تر از حد و به دور از رنگ واقعی نشون میده
    حالا سوالم اینه آیا واقعا همه این 5742 ها اینطوریه صفحه نمایششون آخه رنگا واقعا غیر طبیعی دیده میشن که واسه منی که با فوتوشاپ زیاد کار میکنم خیلی مهمه یا اینکه مال من اینطوریه فقط به نطرتون ببرم گارانتی ؟
    همشون اینطوری هستن کلا ایسر اینطور هست البته قیمتش هم به خاطر ال سی دی و .... پایین هست ولی تنظیمات رنگ رو میشه جور کرد که بهتر بشه.

آخر فروم باز mohsen_rkh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    35°44'48.02"N / 50°54'12.70"E

پيش فرض

سلام دوستان

سلام. صفحه نمایش این مدل LGD0250 از کمپانی LG هست که کیفیت متوسطی داره. بنابراین کمبود کیفیت نسبت به برخی مدل ها طبیعی هست. اما با تعویض پروفایل رنگبندی میتونید یه کم رنگبندی رو بهتر کنید.
    سلام من چنوقتی بود نبودم بله امتحان کردم دربشو که بستم میره به حالت اسلیپ و چراغ ابی نارنجی میشه شروع میکنه به چشمک زدن وقتی بازش میکنم هنوز در حالت اسلیپ هست یه دگمه که میزنم میخواد بالا بیاد ولی زود شاتداون میشه.
    با این حساب به نظر میاد مشکل نرم افزاری یا از تنظیمات مربوط به تغذیه ی دستگاه باشه. درایور چیپست رو دوباره نصب کنید اگر درست نشد ویندوز جدید نصب کنید. اگر باز هم درست نشد احتمالاً مشکل سخت افزاری هست.
    Last edited by mohsen_rkh; 14-10-2011 at 14:08.

اگه نباشه جاش خالی می مونه scanme's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

اگر از دوستان در تهران این مدل رو با کانفیگ متوسط دارند بنده خریدار هستم ، به من پیغام بدن
    در ضمن دستگاه سالم باشه ( حضوری تهران چک میشه ) که شرمده دوستمون نشیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

[/COLOR]
    همشون اینطوری هستن کلا ایسر اینطور هست البته قیمتش هم به خاطر ال سی دی و .... پایین هست ولی تنظیمات رنگ رو میشه جور کرد که بهتر بشه.

سلام. صفحه نمایش این مدل LGD0250 از کمپانی LG هست که کیفیت متوسطی داره. بنابراین کمبود کیفیت نسبت به برخی مدل ها طبیعی هست. اما با تعویض پروفایل رنگبندی میتونید یه کم رنگبندی رو بهتر کنید.

ممنون از راهنمایی تون

این تنظیمات پروفایلی که میگید رو کجا باید تغییر بدم . داخل تنظیمات گرافیک اینتل یا جیفورس ؟؟؟؟؟ میزان تغییر چقدر باشه ، کدوم گزینه ها رو چقدر تغییر بدم .

اگه عکسی چیزی از تنظیمات دارید بزارید ممنون میشم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

روی صفحه راست کلیک کنید
    Graphic Properties > color >Strution
    تو حالت معمولی صفره من همیشه میزارم روی 5
    یه رنگ و لعابی به صفحه میده

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

مانیتور این لپتاپ قابلیت 3d نداره درسته ؟ حتما باید مانیتور این قابلیت رو داشته باشه ؟ (برای استفاده از عینک active) یا فقط کارت گرافیک داشته باشه کافیه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amiredge's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

مانیتور این لپتاپ قابلیت 3d نداره درسته ؟ حتما باید مانیتور این قابلیت رو داشته باشه ؟ (برای استفاده از عینک active) یا فقط کارت گرافیک داشته باشه کافیه ؟
    مانيتور بايد 120 هرتز باشه.
    گرافيك هم مهمه.

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

مانيتور بايد 120 هرتز باشه.
    گرافيك هم مهمه.
    این یعنی که باید قابلیت 3d داشته باشه یا این که فقط 120 هرتز باشه ؟ (مثلا led ها که 120 هرتز هستند)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •