تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 169 از 227 اولاول ... 69119159165166167168169170171172173179219 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,681 به 1,690 از 2268

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

روز به روز محدودتر!

2. این کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

فقط شب ها هم نیست، روزهاهم مثل همین الآن روی 4 محدود میشه. هربار که محدود میکنن به شکایتم اضافه میکنم همراه مدرک تست سرعت

4. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه fery74's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

من پیشگامان رو تخلیه کردم، مشکلات خیلی زیاد بود، از محدود شدن سرعت روی 4 مگ، تک کانکشن افتضاح و مشکل استریم ویدیو تا مشکل داشتن پروتکل های OpenVPN روی این isp، رفتم از یه شرکت دیگه نت گرفتم و فعلا راضی ام
    دوست عزیز امکانش هست بگید از چه شرکتی؟
    حقیقتا من میخواستم بیام پیشگامان ، چون طرح های فعلی شرکت پارس آنلاین برام بصرفه نیست ..
    گرچه جشنواره 5000 گیگ پیشگامان هم گرونه اما نسبت به حجم هایی که پارس میده بهتره ..

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

دوست عزیز امکانش هست بگید از چه شرکتی؟
    حقیقتا من میخواستم بیام پیشگامان ، چون طرح های فعلی شرکت پارس آنلاین برام بصرفه نیست ..
    گرچه جشنواره 5000 گیگ پیشگامان هم گرونه اما نسبت به حجم هایی که پارس میده بهتره ..
    داتک حجم های خوبی ارائه میده توی اینستاش هم گفته گرون نمیکنه من بعد تخلیه پیشگامان اومدم داتک راضی هم هست قطعی اصلا نداشتم چیز شکنا هم اصلا مشکل ندارن برعکس پیشگامان که مشکل داشت ، اما طرح رنگین نت مخابرات داره وسوسه ام می‌کنه خصوصا طرح افزایش سرعتش که زده ۱۶ مگ ماهی ۶۰ گیگ ماهی ۴۰ تومن

7. این کاربر از persian.godfather بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

داتک حجم های خوبی ارائه میده توی اینستاش هم گفته گرون نمیکنه من بعد تخلیه پیشگامان اومدم داتک راضی هم هست قطعی اصلا نداشتم چیز شکنا هم اصلا مشکل ندارن برعکس پیشگامان که مشکل داشت ، اما طرح رنگین نت مخابرات داره وسوسه ام می‌کنه خصوصا طرح افزایش سرعتش که زده ۱۶ مگ ماهی ۶۰ گیگ ماهی ۴۰ تومن
    یعنی 16مگ 60گیگ ماهی 40هزار خیلی وسوسه کننده هست
    دوست عزیز با 40هزار تومان شما باید حجمی از 300تا 1000گیگ داشته باشید نه 60گیگ
    من هرگز 40تومن بابت 60گیگ نت adslنمیدم

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

یعنی 16مگ 60گیگ ماهی 40هزار خیلی وسوسه کننده هست
    دوست عزیز با 40هزار تومان شما باید حجمی از 300تا 1000گیگ داشته باشید نه 60گیگ
    من هرگز 40تومن بابت 60گیگ نت adslنمیدم
    ۶۰ گیگ بین الملل منظورم هست ، کدوم شرکتی با ۴۰ تومن ماهی ۳۰۰ گیگ تا ۱۰۰۰ گیگ بین الملل میده؟ همچین شرکتی وجود نداره توی ایران

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

۶۰ گیگ بین الملل منظورم هست ، کدوم شرکتی با ۴۰ تومن ماهی ۳۰۰ گیگ تا ۱۰۰۰ گیگ بین الملل میده؟ همچین شرکتی وجود نداره توی ایران
    منهم همون 60گیگ رومیگم ی فیلم 4kالان 60گیگه
    خیلی از شرکتها 300تا 1000دارن البته اکثرا حضوری داخل شرکت
    دیده بانت یکشون هست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

کسانی که بابت 60گیگ 40تومن پول میدن بایدم مخابرات و دیگر شرکتها بیان هر روز حجمو کم کنن قیمتو ببرن بالا

چون امثال شما هستن که جیب اینها رو پر میکنن

12. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

کسانی که بابت 60گیگ 40تومن پول میدن بایدم مخابرات و دیگر شرکتها بیان هر روز حجمو کم کنن قیمتو ببرن بالا

چون امثال شما هستن که جیب اینها رو پر میکنن
    اولا آداب صحبت رو رعایت کنید ، دوما تنها شرکتی که حجم زیاد میده فقط دیده بان نت هست که اونم فقط برای دانلود منیجر خوبه ، تک کانکشن افتضاح استریم آنلاین افتضاح ، سرور خارجی هم کند هست ، یه آپدیت سیستمی بخوای با دیده بان بکنی بیچاره می‌کنه من این شرکت بودم اما تخلیه کردم مشترک تهران هم بودم همون سرویس ۴ مگش رو داشتم ۴۰ تومن ، برای من مهم اینه بتونم با سرعت برنامه هامو آپدیت کنم و سرعت اینستا لایو و استریم خوب باشه ، درضمن اون ۴ مگ هست ۴۰ تومن این ۱۶ مگ هست که تفاوت سرعتش کاملا محسوس هست ، من خودم جزو کسایی بودم که پیشگامان داشتم اما حجم ها رو نصف کرد از ۱۹۵ شکایت کردم تخلیه کردم خواستید مدارکش موجوده ،شما میگی حضوری داخل شرکت بهت سرویس بهتر میدن؟ کدوم شرکت fcp اسم ببرید من همین فردا برم بگیرم ازشون سرویس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اولا آداب صحبت رو رعایت کنید ، دوما تنها شرکتی که حجم زیاد میده فقط دیده بان نت هست که اونم فقط برای دانلود منیجر خوبه ، تک کانکشن افتضاح استریم آنلاین افتضاح ، سرور خارجی هم کند هست ، یه آپدیت سیستمی بخوای با دیده بان بکنی بیچاره می‌کنه من این شرکت بودم اما تخلیه کردم مشترک تهران هم بودم همون سرویس ۴ مگش رو داشتم ۴۰ تومن ، برای من مهم اینه بتونم با سرعت برنامه هامو آپدیت کنم و سرعت اینستا لایو و استریم خوب باشه ، درضمن اون ۴ مگ هست ۴۰ تومن این ۱۶ مگ هست که تفاوت سرعتش کاملا محسوس هست ، من خودم جزو کسایی بودم که پیشگامان داشتم اما حجم ها رو نصف کرد از ۱۹۵ شکایت کردم تخلیه کردم خواستید مدارکش موجوده ،شما میگی حضوری داخل شرکت بهت سرویس بهتر میدن؟ کدوم شرکت fcp اسم ببرید من همین فردا برم بگیرم ازشون سرویس
    بنده بی ادبی نکردم که هیچ بلکه شما لحنتون زیادی تنده

شما میخواهی با 60گیگ ماهانه که هیچ اصلا با100گیگ سیستم اپدیت کنی + اونهم تو دنیای امروزی استریم بکنی انلاین ببینی
    جک (جوک)نگید دوست عزیز

15. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •