تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 168 از 214 اولاول ... 68118158164165166167168169170171172178 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,671 به 1,680 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام , دوستان برای رنگ پوست زیر چشم چیکار باید کرد که از بی رنگی در بیاد ؟
    یعنی زیر چشم بیرنگ تر از بقیه پوسته صورته , خواستم بدونم چیکار باید کرد ...
    کمتر این حالت رو شنیدم معمولا دوستان شکایت از تیرگی زیرچشم دارند! اما خب شاید خیلی فرقی نداشته باشه در هرحال تفاوت رنگ با رنگ اصلی پوست هست
    خب بعد از اینکه مطمئن شدید علت فقط پوستی هست و ناشی از بیماری خاصی نیست میشه از کانسیلرهای مخصوص دور چشم استفاده کرد((کانسیلر نوع خاصی از کرم پودر هست در واقع کرم پودرفشرده با تراکم رنگندانه بالا!))
    البته این احتیاج به این داره که حتما رنگی رو انتخاب کنید که با پوست صورتتون جور باشه! در واقع دور چشمتون رو به واسطه کانسیلر پوشش میدید بعد از اون میتونید (اگر خانم هستید)کرم پودر مناسب پوست رو یکنواخت بزنید تا پوستتون یکدست بشه
    (اگر اقا هستید )بهتره با زدن یک ضدافتاب رنگی حالت یکدستی رو روی پوستتون پیاده کنید.

2. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من الان نزدیک به 2 ماه و نیم دارم قرص آ-کنوترن را مصرف میکنم .... تقریبا جوش های صورتم از بین رفته و جوش هایی که پشت کمر داشتم کاملا از بین رفته

ولی یه جوش روی بینی ام هست که نه چرکی ــه نه زیرپوستی .... در واقع قبلا جوش زده بود اشتباه کردم فشارش دادم و الان برآمدگی اش مونده .....

خواستم ببینم میتونم از لایه بردار استفاده کنم ؟!

البته اوایل ماه بعد میخوام برم پیش دکترم ولی میخوام نظر شما دوستان را هم بدونم !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

جای جوش روی صورتم مونده و 3 مورد حالت چال افتادگی هست .
    حالا چیکار کنم ؟؟
    خیلی بد شده !!!

میشه با لیزر درستش کرد یا کرمی چیزی ؟؟
    از بابت هزینه مشکلی ندارم اما واقعا جواب بده !!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان من الان نزدیک به 2 ماه و نیم دارم قرص آ-کنوترن را مصرف میکنم .... تقریبا جوش های صورتم از بین رفته و جوش هایی که پشت کمر داشتم کاملا از بین رفته

ولی یه جوش روی بینی ام هست که نه چرکی ــه نه زیرپوستی .... در واقع قبلا جوش زده بود اشتباه کردم فشارش دادم و الان برآمدگی اش مونده .....

خواستم ببینم میتونم از لایه بردار استفاده کنم ؟!

البته اوایل ماه بعد میخوام برم پیش دکترم ولی میخوام نظر شما دوستان را هم بدونم !

چه مدته این جوش بوجود اومده؟ بنظرم با گذشت زمان به مرور از بین میره (هرچند باید دید جوش چه مدلی هست و ندیده نمیشه قضاوت کرد اما احساس میکنم از نوع عمقی هست فشاری که بهش وارد کردید مقداری از ترشحات رو خارج کرده بقیه باقی مونده منفذ بسته شده و ...)حالا دکتر رفتید حله دیگه
    جای جوش روی صورتم مونده و 3 مورد حالت چال افتادگی هست .
    حالا چیکار کنم ؟؟
    خیلی بد شده !!!

میشه با لیزر درستش کرد یا کرمی چیزی ؟؟
    از بابت هزینه مشکلی ندارم اما واقعا جواب بده !!

شما هنوز هم جوش میزنه صورتتون؟ اگر بطور مداوم در حال جوش زدن هستید توصیه میشه تحت نظر پزشک به واسطه داروهایی که هست در ابتدا در اومدن اون رو تحت کنترل قرار بدید تا بیشتر نشه و در ادامه با تجویز لایه بردار مناسب برای شما به تشخیص پزشک تا حدودی چاله های ایجاد شده قابل ترمیم هستند
    اما برای درمان قطعی و بازگشت تا حد زیادی به پوست طبیعی حتما باید لیزر بشه که چناچه شما همچنان جوش میزنید اصلا وقته مناسبی برای لیزر نیست!
    صبر کنید و بعد از درمان اقدام به لیزر کنید

6. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

شما هنوز هم جوش میزنه صورتتون؟ اگر بطور مداوم در حال جوش زدن هستید توصیه میشه تحت نظر پزشک به واسطه داروهایی که هست در ابتدا در اومدن اون رو تحت کنترل قرار بدید تا بیشتر نشه و در ادامه با تجویز لایه بردار مناسب برای شما به تشخیص پزشک تا حدودی چاله های ایجاد شده قابل ترمیم هستند
    اما برای درمان قطعی و بازگشت تا حد زیادی به پوست طبیعی حتما باید لیزر بشه که چناچه شما همچنان جوش میزنید اصلا وقته مناسبی برای لیزر نیست!
    صبر کنید و بعد از درمان اقدام به لیزر کنید
    اره مرطب در حال جوش زدن و خوب شدن هست
    توی 3 سال اخیر 3 بار به دکتر مراجعه کردم و پوستم به شدت چربه اگه الان صورتم رو بشورم 2 ساعت بعد دوباره چرب میشه.
    دکترا هم صابون تریکلور کربون و محلول کلین اند کلاین تجویز کردند و یه قرص خشک کننده که فقط معدم رو عزیت میکرد.
    خلاصه که جواب نداد و داروهام رو رها کردم

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

اره مرطب در حال جوش زدن و خوب شدن هست
    توی 3 سال اخیر 3 بار به دکتر مراجعه کردم و پوستم به شدت چربه اگه الان صورتم رو بشورم 2 ساعت بعد دوباره چرب میشه.
    دکترا هم صابون تریکلور کربون و محلول کلین اند کلاین تجویز کردند و یه قرص خشک کننده که فقط معدم رو عزیت میکرد.
    خلاصه که جواب نداد و داروهام رو رها کردم
    البته الان جوشهام خیلی کمتر و کمرنگ هستن ولی جای جوشهای قبلیم که خیلی بد بودن مونده .

خب با این اوصاف ببینید ممکنه برید دکتر بهتون بگه بیا و لیزر کن ولی شخصا نظرم اینه تا وقتی شدت جوش زدن ها خیلی کم نشده نمی ارزه که بخواید لیزر کنید
    بهتره درحال حاضر درمان رو با داروهای موضعی ادامه بدید
    نگران نباشید لیزر تا حد خیلی زیادی شرایط ایده ال رو بهتون برمیگردونه

9. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Georges St-Pierre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

کمتر این حالت رو شنیدم معمولا دوستان شکایت از تیرگی زیرچشم دارند! اما خب شاید خیلی فرقی نداشته باشه در هرحال تفاوت رنگ با رنگ اصلی پوست هست
    خب بعد از اینکه مطمئن شدید علت فقط پوستی هست و ناشی از بیماری خاصی نیست میشه از کانسیلرهای مخصوص دور چشم استفاده کرد((کانسیلر نوع خاصی از کرم پودر هست در واقع کرم پودرفشرده با تراکم رنگندانه بالا!))
    البته این احتیاج به این داره که حتما رنگی رو انتخاب کنید که با پوست صورتتون جور باشه! در واقع دور چشمتون رو به واسطه کانسیلر پوشش میدید بعد از اون میتونید (اگر خانم هستید)کرم پودر مناسب پوست رو یکنواخت بزنید تا پوستتون یکدست بشه
    (اگر اقا هستید )بهتره با زدن یک ضدافتاب رنگی حالت یکدستی رو روی پوستتون پیاده کنید.

من زیر چشمم تیره نیست ... بیشتر رو به خاکستری - سفید میزنه
    فکرم کنم از کم خوابی هم بتونه باشه چون خوابم درست و حسابی نیست ...

میشه اسم یه زدآفتاب رنگی خوب رو معرفی کنید ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

من زیر چشمم تیره نیست ... بیشتر رو به خاکستری - سفید میزنه
    فکرم کنم از کم خوابی هم بتونه باشه چون خوابم درست و حسابی نیست ...

میشه اسم یه زدآفتاب رنگی خوب رو معرفی کنید ؟
    بله متوجه شدم مشکل شما تفاوت رنگ از نوع روشن هست
    ضدافتاب رنگی خوب، والا من از ellaroخیلی راضیم در کیفیت biodermaهم شکی نیست
    منتهی دقت کنید پوستتون چه نوعی هست مثلا نوع فاقد چربی داره مخصوص پوستهای چرب هست و نوع معمولی هم که برای پوست های غیرچرب...

12. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه poyyesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان یه صابونی چیزی معرفی کنید واسه شستن روزانه صورت ( پوست معمولی و سبزه ) هم روشن کننده وهم چربی صورتو بشوره و هم ضد جوش ممنونم

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام دوستان اطراف بینی من یه حالت سوختگی ایجاد میشن قبلا هم اینطوری شده نمیدونم چی کار کنم کلا اطراف بینی حالت قرمزی داره ممنون میشم راهنمایی کنید چی کار کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •