تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 168 از 827 اولاول ... 68118158164165166167168169170171172178218268668 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,671 به 1,680 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

My Passport Essential USB 3 + USB 2 همزمان usb2 و usb3 ساپورت هست و rpm این مدل 5200 الی 5400 دور هست .
    اما مدل های FreeAgent GoFlex pro با توجه به مدلشون یا usb2 هستن یا usb3 و همزمان این دو تا رو ندارن البته میتونی با تعویض آداپتر ها از اینترفیس های دیگه هم استفاده کنی مثل ESATA و firewire و مهمترین مسئله هم اینه که مدلهای پرو 7200 rpm هستن
    هاردهای وسترن هم نرم افزار بک آپ گیری هم داره گرچه من تا به حال ازش استفاده نکردم و بیشتر باهاش هارد رو خاموش میکنم
    ممنون.فقط یک سوال.اگه از یو اس بی 2 استفاده کنیم سرعت هارد با دور بالاتر بیشتر هست؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون.فقط یک سوال.اگه از یو اس بی 2 استفاده کنیم سرعت هارد با دور بالاتر بیشتر هست؟
    اکثر دوستان میگن که وقتی usb2 باشه rpm هارد اکسترنال تاثیر زیادی در ترانسفر دیتا نداره !!!

3. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    ميخوام هارد اكسترنال 1TB بخرم براي ذخيره فيلم وموزيك و وصل كردن به led46c6900 براي ديدن فيلم وشنيدن موزيك

به نظر شما چه هاردي بگيرم كه هم خودش وهم تلويزيون (تلويزيون خودش يك پلير قويه) آسيب نبينن

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

میخواستم نظرتون رو درباره هارد سیلیکان پاور Armor A80 در مقابل هارد های پورتابل وسترن دیجیتال بدونم؟
    با اینکه سیلیکان پاور آنتی شوکه ولی وسترنت دیجیتال مارک معتبر تری هست کدوم بهتره؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    ميخوام هارد اكسترنال 1TB بخرم براي ذخيره فيلم وموزيك و وصل كردن به led46c6900 براي ديدن فيلم وشنيدن موزيك

به نظر شما چه هاردي بگيرم كه هم خودش وهم تلويزيون (تلويزيون خودش يك پلير قويه) آسيب نبينن

سلام
    شما اول بايد دفترچه راهنماي TV خودتون رو با دقت مطالعه كنين تا اطلاعات كاملي درباره چگونگي ساپورت از هارد رو كسب كنين مثلا
    آيا از USB3 ساپور ميكند يا خير
    آيا از NTFS ساپورت ميكند يا خير
    و خيلي عوامل ديگه كه بايد در نظر گرفته بشه

در هرحال شما نگفتين پرتابل ميخواين يا دسكتاپي

اگر پرتابل ميخواين مدل My Passport Essential كه تنها حجم موجود 500 گيگ هست . اين مدل دو جور هست
    1. فقط usb2
    2. همزمان usb2 و usb3 ساپورت . فقط در موقع خريد به اين مسئله دقت كنين.

مدل دسكتاپي هم My Book Essential هست كه مثل بالايي دوجوره

نكته مهم : حواستون جمع باشه كه آيا TV شما USB3 رو ساپورت ميكنه يا خير چون ممكن هست كه TV شما هارد رو نشناسه !!!!

---------- Post added at 04:26 PM ---------- Previous post was at 04:23 PM ----------

میخواستم نظرتون رو درباره هارد سیلیکان پاور Armor A80 در مقابل هارد های پورتابل وسترن دیجیتال بدونم؟
    با اینکه سیلیکان پاور آنتی شوکه ولی وسترنت دیجیتال مارک معتبر تری هست کدوم بهتره؟
    من جاي شما بودم وسترن رو ميخريدم چون دوستاني تو كار تعميرات هستن به كيفيت بالاي هارد وسترن اعتقاد دارن

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

کسی قیمت این هارد اکسترنال رو میدونه ؟

H.D.D SEAGATE 2TB EXTERNAL
    Model Number:ST310005FDA2E1-RK /Interface:USB 2.0 /FreeAgent Desk
    Last edited by light; 03-05-2011 at 21:08.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

به نظر شما واسه استفاده از یه هارد 2 ترا my book essential پارتیشن بندیش کنم بهتره ؟

من مشکلی ندارم پارتیشن بندی نکنم ... ولی به نظر شما چون میخام اطلاعات دراز مدت نگه دارم پارتیشن بندی کنم بهتره یا نکنم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه songilgook's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    대한민국

پيش فرض

سلام به همگي^^
    من تازه واردم و قصدم خريد يك هارد بسيار خوب ومعتبره كه هيچ وقت هيچ وقت هيچ بلايي سرش نياد...هيچي از هارد نميدونم و اولين بارمه كه ميخوام يكي بخرم
    من درحال حاضر 1فلش مموري16gb سيليكون پاور دارم كه خيلي ازش راضيم ولي مشكل حجمشه كه پر شده ومن به محتوياتش خيلي نياز دارم مثل اكسيژن ميمونه واسم
    و اگه خداي نكرده حذف بشن يا فلش بسوزه منم مردم
    اولش گفتم صفحاتو يه نگاه بندازم شايد چيزي دستگيرم بشه اما ديدم ماشاالله اينقده زيادن كه تا1سال هم بخونم تموم نميشه اينه كه گفتم بپرسم تا سريع جواب بگيرم.
    من همينجوري كه داشتم ميگشتم سيليكون پاور كه هم ضد شوك وضد آب هست رو ديدم توسايت خودش 500 گيگ بود با usb3... خيلي از شكلش خوشم اومد ولي بعد ديدم بقيه از وسترن تعريف ميكنن البته يكي هم گفته بود كه وسترن فقط اسمش دهن پركنه ولي خيلي گرونه...
    خلاصه بيشترگيج شدم... لطفا يكي بگه من چه ماركي بگيرم كه نفسامو بريزم توش؟
    نفسام يعني(عكس-كليپ-موزيك-فيلم و...)
    پليز سريع جواب بدين

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر شما واسه استفاده از یه هارد 2 ترا my book essential پارتیشن بندیش کنم بهتره ؟

من مشکلی ندارم پارتیشن بندی نکنم ... ولی به نظر شما چون میخام اطلاعات دراز مدت نگه دارم پارتیشن بندی کنم بهتره یا نکنم ؟
    سلام
    اگر اطلاعات و ديتا ها زياد حذف و اضافه ميشه و در نتيجه ترتيب قرارگيري دادها در سكتورها دائما بهم ميخوره كه بايد دفرگمنت بشه و از اونجايي كه دفرگمنت كردن پارتيشنهاي حجم بالا واقعا زمانبر هست پس بهتره كه پارتيشن بندي بشه .
    البته پارتيشن بندي مزاياي ديگه اي هم داره مثلا اگر يه فايلي تصادفا حذف بشه بازيابي اون فايل در پارتيشنهاي كوچكتر كار راحتتري هست و همچنين اگر ويروسي بشه اسكن كردن پارتيشن كوچكتر كار راحتتري هست .
    ولي اگر يك بار اطلاعات رو ريختين و ديگه تغييري ايجاد نميشه (تا ابد) پس به نظر من پارتيشن بندي ضرورتي نداره با فولدر بندي اطلاعاتتون رو مرتب كنين مثلا فولدر فيلم و موسيقي و غيره
    من خودم 6 تا هارد اكسترنال وسترن دارم جمعا 10 ترابايت كه اصلا به پارتيشني كه تو كارخونه درست شده دست نزدم (اصلا پارتيشن بندي نكردم)
    حتي پارتيشنهايي با حجم 1.8 ترابايت هم دارم !!!! كه هيچ مشكلي نداشته ولي اصلا قابل دفرگمنت نيست
    البته اين نظر شخصي منه!!!

---------- Post added at 06:51 AM ---------- Previous post was at 06:48 AM ----------

سلام به همگي^^
    من تازه واردم و قصدم خريد يك هارد بسيار خوب ومعتبره كه هيچ وقت هيچ وقت هيچ بلايي سرش نياد...هيچي از هارد نميدونم و اولين بارمه كه ميخوام يكي بخرم
    من درحال حاضر 1فلش مموري16gb سيليكون پاور دارم كه خيلي ازش راضيم ولي مشكل حجمشه كه پر شده ومن به محتوياتش خيلي نياز دارم مثل اكسيژن ميمونه واسم
    و اگه خداي نكرده حذف بشن يا فلش بسوزه منم مردم
    اولش گفتم صفحاتو يه نگاه بندازم شايد چيزي دستگيرم بشه اما ديدم ماشاالله اينقده زيادن كه تا1سال هم بخونم تموم نميشه اينه كه گفتم بپرسم تا سريع جواب بگيرم.
    من همينجوري كه داشتم ميگشتم سيليكون پاور كه هم ضد شوك وضد آب هست رو ديدم توسايت خودش 500 گيگ بود با usb3... خيلي از شكلش خوشم اومد ولي بعد ديدم بقيه از وسترن تعريف ميكنن البته يكي هم گفته بود كه وسترن فقط اسمش دهن پركنه ولي خيلي گرونه...
    خلاصه بيشترگيج شدم... لطفا يكي بگه من چه ماركي بگيرم كه نفسامو بريزم توش؟
    نفسام يعني(عكس-كليپ-موزيك-فيلم و...)
    پليز سريع جواب بدين
    سلام
    فقط وسترن و ديگر هيچ
    اين رو من نميگم بلكه دوستاني كه تو كار تعميرات سخت افزار هستن اعتقاد دارن كه وسترن كمترين خرابي رو داره (نوع تايلندي رو بخرين)
    البته دوام بالاي كه هارد به خيلي از عوامل بستگي داره مثلا كيفيت خوب هارد و نحوه مناسب نگهداري مثلا دماي كاركرد بايد پايين باشه و در موقع كار اصلا تكون نخوره و .....
    البته وقتي كه اطلاعات براي شما مهم باشه شما بايد چندتا بك آپ ازش داشته باشين
    Last edited by ata.royalfalcon; 04-05-2011 at 08:15.

12. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mojtaba0007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

لطفا قیمت wd my passport essential se 1TB و seagate freeagent goflex 1.5TBبفرمایید.
    کسی جواب نمیده؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •