تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 167 از 266 اولاول ... 67117157163164165166167168169170171177217 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,661 به 1,670 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

داره خودمونی میشه amir693's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

ولی انصافا لپ تاپ خیلی عوض شده تصویرش خودم تعجب کردم اولین روز دیدم با صفحه براق خیلی کیفیتش اومده بالا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

البته با بازی با تنظیمات میشه کیفیت مات ها رم قابل قبول کرد و لی باز هم به پای براق نمی رسن
    ولی برای من فقط مات قابل استفادس چون جایی که با دستگاه کار میکنم لوکس بالایی داره که با لپ تاپ قبلیم خیلی اذیت میشدم ولی الان خیلی راحتم

3. 2 کاربر از ari67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان.بعد کلی تحقیق تصمیم گرفتم z510 بخرم. الان بین دو تا مدلش گیر کردم رم 6 یا رم 8 ؟ایا این دو تا خیلی با هم فرق میکنند یا نه ؟ در ضمن cpu cori7 با 5 چقدر متفاوته؟ایا شما این افزایش قیمت رو برای 7 پیشنهاد میکنید که اون رو بخرم؟راستش دو تا از دوستای من 7 داشتند مدام دستگاشون داغ میکرد...البته نه لنوو. دیروز رفتم تو یه مغازه یه پرس و جو بکنم یارو یه خورده نظرم رو عوض کرد.گفت لنوو دیگه اونطور که باید کیفیت داخلی قطعات رو خوب حفظ نمیکنه...بم گفت حتی ایسر و ام اس ای و ایسوز بخر ولی من اصلا لنوو پیشنهاد نمیدم.گفت سری های جدیدش مدام با مشکل مواجه میشند و خراب میشند و میارند برای تعمیر...
    اگه ممکنه راهنماییم کنید.ممنون و تشکر فراوان.

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان.بعد کلی تحقیق تصمیم گرفتم z510 بخرم. الان بین دو تا مدلش گیر کردم رم 6 یا رم 8 ؟ایا این دو تا خیلی با هم فرق میکنند یا نه ؟ در ضمن cpu cori7 با 5 چقدر متفاوته؟ایا شما این افزایش قیمت رو برای 7 پیشنهاد میکنید که اون رو بخرم؟راستش دو تا از دوستای من 7 داشتند مدام دستگاشون داغ میکرد...البته نه لنوو. دیروز رفتم تو یه مغازه یه پرس و جو بکنم یارو یه خورده نظرم رو عوض کرد.گفت لنوو دیگه اونطور که باید کیفیت داخلی قطعات رو خوب حفظ نمیکنه...بم گفت حتی ایسر و ام اس ای و ایسوز بخر ولی من اصلا لنوو پیشنهاد نمیدم.گفت سری های جدیدش مدام با مشکل مواجه میشند و خراب میشند و میارند برای تعمیر...
    در مورد خرابی که چرت گفته... سود لپتاپهای ایسوز حتما خیلی بیشتره... وگرنه لنوو الان حتی رکورد فروش اپل تو امریکا رو هم در 3 ماهه اول سال زده....
    رم 6 و 8 برای کارهای عادی فرق نمیکنه ولی اگه از نرم افزار خاص یا محاسباتی استفاده میکنی یا بازیهای سنگین 8 بگیر...
    تفاوت i5 با i7 روی این مدل قدرت دوبرابری i7 در برابر i5 هست... ولی این به این معنی نیست که i5 ضعیفه.... بلکه i7 خیلی قدرتمنده... شما اگه بخوای برای کارهای رندرینگ یا محساباتی سنگین از لپتاپت کار بکشی مثل 3dmax ,.... میتونی رو قدرت i7 حساب باز کنی ولی اگه کارت با لپتاپ بیشتر مولتی مدیا هست و بازی و فیلم و نرم افزارهای معمولی بنظرم i5 بگری بصرفه تر هست... هم اینکه دمای سیستم کمتر هست... هم اینکه باتری هم بیشتر بهت جواب میده.....

البته این مدل که انتخاب کردی صفحه مات داره که بالاتر در موردش حرف زده شده ... پستهای این تاپیک رو بخون با مشلات و مزایا خوب اشنا شو که بعدا پیشیمون نشی.

6. این کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست عزیز حتما سعی کنید قبل از خریدش در حد چند ثانیه هم که شده باها کار کنید و کیفیت صفحه نمایشش رو ببینید...
    این لپ تاپ کانفیگ فوق العاده ای داره ولی کیفیت صفحه اش واقعا خیلی تعریفی نیست. بستگی به معیارهای خودتون داره

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سلام
    یه سوال قبل از هر چیز. اون فروشنده خودشون لپتاپ لنوو هم میفروختن؟
    والا بستگی به کار و نیاز هاتون داره. من الآن رم ۸ و CPU Core i7 دارم اما نهایتِ نهایت تونستم ۳۰-۴۰ ٪ CPU رو درگیر کنم
    بنابراین به نظرم برای کارهای معمولی کانفیگ رم ۶ با CPU Core i5 کافی باشه.
    از نظر کیفیت هم مطمئنا پر فروش ترین برند جهان در صنعت لپتاپ نمیاد به خاطر برخی مسائل تو این بازار آشفته کیفیت خودش رو از دست بده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

هنوز لپ تاب z510 با حافظه ssdh داره رو پیدا نکردم سایت e4oosh.com تا چند روز پیش داشت..ولی موجودیشون تموم وسایت حذفش کردن.تماس گرفتم
    باهاشون گقتن موجودی نداریم دیگه مدل های جدید داریم میاریم از دبی با حافظه ssd داره؟ مدل قبلیش که تو سایت بود ssdh بودن.
    حالا چه فرقی بین ssd و ssdh هست؟
    این مدل لنوو چطوره؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mojtabadj88; 13-07-2014 at 18:49.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

هنوز لپ تاب z510 با حافظه ssdh داره رو پیدا نکردم سایت e400sh.com تا چند روز پیش داشت..ولی موجودیشون تموم وسایت حذفش کردن.تماس گرفتم
    باهاشون گقتن موجودی نداریم دیگه مدل های جدید داریم میاریم از دبی با حافظه ssd داره؟ مدل قبلیش که تو سایت بود ssdh بودن.
    حالا چه فرقی بین ssd و ssdh هست؟
    این مدل لنوو چطوره؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    cpu ضعیفی داره
    باقی فاکتوراش خوبه
    بسته به کاربری میتونه گزینه خوبی باشه با توجه fhd بودن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

cpu ضعیفی داره
    باقی فاکتوراش خوبه
    بسته به کاربری میتونه گزینه خوبی باشه با توجه fhd بودن
    ممنون
    ولی حافظه هیبریدی نداره!
    کسی فرق ssd و ssdh رو میدونه ؟

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

ممنون
    ولی حافظه هیبریدی نداره!
    کسی فرق ssd و ssdh رو میدونه ؟
    SSHD همون هارد معمولی هست که معمولا هشت گیگ حافظه SSD داره که برای کش کردن استفاده میکنه.
    در مقایسه با HDD کمی بهتر عمل میکنه ولی از ssd خیلی ضعیف تره.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •