تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1664 از 1667 اولاول ... 664116415641614165416601661166216631664166516661667 آخرآخر
نمايش نتايج 16,631 به 16,640 از 16661

نام تاپيک: حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام خسته نباشید..من بازی medal of honor warfighter رو رو ویندوز 8 نصب کردم ارور میده...entry point رو میده....msvcp100.dll

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

سلام خسته نباشید..من بازی medal of honor warfighter رو رو ویندوز 8 نصب کردم ارور میده...entry point رو میده....msvcp100.dll
    دایرکس رو نصب کن .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Boy Ka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام. من وقتی میرم تو football life و بازی میکنم اون اول مشکلی نداره ولی وقتی سیو میکنم و دوباره میخوام بیام ادامه بدم وقتی میرم رو next match یهو بازی هنگ میکنه. مشکل از کجاست؟

داره خودمونی میشه COco's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان عزیز

medal of honor warfighter رو win7 نصب کردم..

مشکل داره.. tbb.dll is missing..

راه حل چیه؟

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام .
    من قبلا بازی بتمن رو انجام دادم و اکانت آفلاین رو هم درست کرده بودم اما این نسخه game of year edition رو که نصب کردم اصلا نمیشه سیو کرد. کلید home هم اصلا عمل نمیکنه.آخرین ورژن game for windows live هم نصبه ولی باز کار نمیکنه.
    چیکار کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    Last edited by hossein2009; 17-11-2012 at 21:31.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    prison of freedom

پيش فرض

سلام
    آقا من این بازی scarface :the world is yours رو دانلود کردم نصب کردم سیستمم وین 7 -64 بیته بازی اجرا میشه ولی گرافیک بازی بهم ریختس رنگها قاطیه یه سری خط و خطوط میاد اصلا یه وضعیه به سایتهای خارجی رفتم کارهای اونا رو کردم ولی بازم جواب نداد اونا میگفت برم تو تب بوت msconfig پروسسور رو رو یک بدارم
    کارت گرافیکم ati هستش لطفا راهنمایی کنید که چه کنم
    ممنون

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام من بازی بسکتبال NBA 2013 رو دانلود کردم وقتی میخوام نصبش کنم ارور میده البته این ارور رو موقع نصب تو ویندوز 8 و XP میده ولی تو ویندوز 7 راحت نصب میشه. من میخوام تو ویندوز 8 نصبش کنم چون ویندوزم 8 هست و از ویندوز 7 متنفرم. ارورش الان دقیق یادم نیست ولی تا اونجایی که یادمه میگفت inestaller ویندوز نمیتونه ساپورت کنه (اگه نیازه بگین که عکس ارور رو بذارم. الان عکسشو نداشتم که بذارم) ارورش یه چیز تو همین مایه ها بود اگه کسی میتونه راهنماییم کنه که مشکلم حل شه 7 گیگ دانلود کردم رو دستم مونده. ممنون اینم سیستم کامپیوترم RAM=2 GIG DDR2 گرافیک= جیفورس 9500 جی تی 1 گیگ سی پی یو=اینتل 2 هسته ای 7300 سیستم عامل=ویندوز 8 اینتر پرایس 32 بیتی فاینال

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    prison of freedom

پيش فرض

سلام
    آقا من این بازی scarface :the world is yours رو دانلود کردم نصب کردم سیستمم وین 7 -64 بیته بازی اجرا میشه ولی گرافیک بازی بهم ریختس رنگها قاطیه یه سری خط و خطوط میاد اصلا یه وضعیه به سایتهای خارجی رفتم کارهای اونا رو کردم ولی بازم جواب نداد اونا میگفت برم تو تب بوت msconfig پروسسور رو رو یک بدارم
    کارت گرافیکم ati هستش لطفا راهنمایی کنید که چه کنم
    ممنون

من برای حل این مشکل برنامه virtual pc xp mode مایکروافت رو دانلوذ کردم و بازی رو تو اون محیط نصب کردم ولی اینبار بازی اصلا اجرا نمیشه و ارور زیر رو میده میشه راهنمایی کنید که این ارور رو چطوری برطرف کنم ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    prison of freedom

پيش فرض

سلام من بازی بسکتبال NBA 2013 رو دانلود کردم وقتی میخوام نصبش کنم ارور میده البته این ارور رو موقع نصب تو ویندوز 8 و XP میده ولی تو ویندوز 7 راحت نصب میشه. من میخوام تو ویندوز 8 نصبش کنم چون ویندوزم 8 هست و از ویندوز 7 متنفرم. ارورش الان دقیق یادم نیست ولی تا اونجایی که یادمه میگفت inestaller ویندوز نمیتونه ساپورت کنه (اگه نیازه بگین که عکس ارور رو بذارم. الان عکسشو نداشتم که بذارم) ارورش یه چیز تو همین مایه ها بود اگه کسی میتونه راهنماییم کنه که مشکلم حل شه 7 گیگ دانلود کردم رو دستم مونده. ممنون اینم سیستم کامپیوترم RAM=2 GIG DDR2 گرافیک= جیفورس 9500 جی تی 1 گیگ سی پی یو=اینتل 2 هسته ای 7300 سیستم عامل=ویندوز 8 اینتر پرایس 32 بیتی فاینال

اگه فایل بازی به صورت ایمیج هست با درایو مجازی از طریق اتوران بازی و نصب کن شاید درست شه

11. این کاربر از silhouette بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •