تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 166 از 168 اولاول ... 66116156162163164165166167168 آخرآخر
نمايش نتايج 1,651 به 1,660 از 1671

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ | فصل 94-1393

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سرمربی سرخپوشان یک گزینه جدید برای جذب به باشگاه پرسپولیس معرفی کرد.

پس از اینکه باشگاه پرسپولیس با ایوان کریستانوویچ برای عقد قرارداد به توافق نرسید،برانکو گزینه جدیدی به باشگاه پرسپولیس معرفی کرد.

این مهاجم،آندره کالو دروویچ نام دارد که صرب است و 27 سال سن دارد.

وی که سابقه بازی در ریسینگ سانتاندر اسپانیا را هم دارد،فصل گذشته در عضویت باشگاه بریزبین استرالیا قرار داشت.

آندره در حد فاصل سال های 2010 تا 2011 سه بازی ملی هم انجام داده است.

مذاکرات با این بازیکن طی روزهای گذشته انجام شده و در صورتیکه مذاکرات نهایی شود،وی به زودی به اردوی پرسپولیس در ترکیه ملحق خواهد شد.

قرار است مذاکرات نهایی تا 48 ساعت آینده انجام شود.

بلیت سفر کالوودویچ از سوی باشگاه پرسپولیس برای وی ارسال شده است و این بازیکن فردا برای انجام مذاکرات نهایی به همراه مدیربرنامه‌های خود به تهران خواهد آمد.

مهاجم مدنظر برانکو در صورت عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس خیلی زود راهی ترکیه خواهد شد تا به اردوی سرخپوشان اضافه شود.

===================

مهاجم مدنظر سرمربی پرسپولیس در سه سال گذشته در شش کشور مختلف بازی کرده است.

آندریا کالودرویچ، مهاجم صربستانی مدنظر برانکو در حالی فردا (سه‌شنبه) به تهران خواهد آمد که در سه سال گذشته در شش تیم از کشورهای مختلف بازی کرده است. این مهاجم 28 ساله در سال 2012 در تیم بیجینگ چین بازی می‌کرد و در 11 بازی موفق به دو بار گلزنی برای این تیم شد. وی در همین سال به طور قرضی راهی کشورش و تیم ویودنیا شد و در 15 بازی برای این تیم پنج گل زد.

در سال 2013 کالودرویچ به طور قرضی راهی تیم ریسیگ سانتاندرز اسپانیا شد و در لیگ یک اسپانیا در 18 بازی فقط سه گل به ثمر رساند. مهاجم صربستانی مدنظر برانکو در ادامه این بار راهی تیم لیماسول قبرس شد و هفت گل هم برای این تیم در 18 بازی به ثمر رساند.

این بازیکن در سال 2014 از تیم قبرسی به تیم اف‌سی‌تون سوئیس رفت و در 12 بازی که برای تیمش انجام داد، فقط موفق به زدن دو گل شد. آخرین تیم کالودرویچ تیم بریزبین رور استرالیا در سال 2015 بوده است که در این تیم او در 12 بازی موفق شد هفت بار گلزنی کند.

پس این مهاجم ، مهاجمی شش دانگ نیست و باب دل شهاب و هواداران نحواهد بود!

===================

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس می‌گوید نقل قولی که از او در برخی از روزنامه‌ها منتشر شده، کذب است.

برانکو ایوانکوویچ، درباره حضور پر‌سپولیس در اردوی ترکیه، اظها‌ر کرد: اردوی خوبی را برگزار کرده‌ایم و شرایط همان طور که انتظار داشتیم عالی است. امیدوارم که در پایان این اردو بازیکنان ما به آمادگی مطلوبی برسند.

امروز در یکی از روزنامه‌های ورزشی به نقل از برانکو نوشته شده بود که از 16 میلیون تهرانی، 10 میلیون نفر آنها دلال هستند. برانکو در واکنش به این موضوع گفت: حتی نیازی نیست که در این باره موضوع صحبت کنیم، چون هیچ وقت چنین نقل قولی را از خودم تایید نمی‌کنم و کاملا کذب است و من چنین چیزی نگفته‌ام.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس درباره جذب محسن مسلمان نیز، تصریح کرد: من هیچ وقت درباره اسامی تا زمانی که قراردادی نبسته باشند صحبتی نمی‌کنم، اما حالا که می‌گویید قراردادش را ثبت کرده به او خوش آمد می‌گویم. او از الان به بعد بازیکن پر‌سپولیس است و من به او خوش آمد می گویم و انتظار دارم که بتوانم از مسلمان به صورت مفید استفاده کنم.

برانکو درباره عدم حضور کریم باقری در اردوی ترکیه نیز گفت: من از این موضوع اطلاع داشتم و مشکلی از این بابت وجود ندارد. کریم باقری به خاطر مشکلاتی که داشت نتوانست ما را در این اردو همراهی کند، اما امیدوارم که هر‌ چه‌ سریع‌تر به ما ملحق شود.

او در پایان خطاب به هو‌اد‌ا‌ران، اظها‌ر کرد: هو‌اد‌ا‌ران مهم‌تر‌ین فاکتور تیم هستند و ما به این‌جا آمده ایم تا تلاش کنیم و انتظارات آنها را برآورده کنیم. امیدوارم روزی که به تهران آمدیم عملکردمان طوری باشد که هو‌اد‌ا‌ران شاهد یک پر‌سپولیس رویایی باشند.

به نظر می‌آید کالودرویچ 181 سانتیمتری علاقه زیادی به سفر دارد و این بار تصمیم گرفته چند ماهی هم در ایران باشد. در کارنامه این بازیکن سه بازی ملی هم دیده می‌شود که مربوط به سال 2011 که در تیم ستاره سرخ بلگراد بازی می‌کرد، می‌شود.

===================

هنگام بازگشت کاروان تیم فوتبال پرسپولیس از محل تمرین حادثه ای پیش آمد که خوشبختانه به خیر گذشت

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس در جریان این حادثه بازیکنان که با یک دستگاه مینی بوس جلوتر از مینی بوس کادر فنی از محل تمرین به هتل باز می گشتند ، در یکی از پیچهای جاده با ماشینی که از روبرو و با سرعت بالا درحرکت بود روبرو شدند که با مهارت راننده، مینی بوس بازیکنان از تصادف پیشگیری کرد اما خودروی روبرویی به کوه برخورد کرد ،پس از این حادثه کلیه سرخپوشان از ماشین خارج شده و به سمت راننده ای که خودرویش به کوه برخورد کرده بود شتافتند.

خوشبختانه در این حادثه به خودروی بازیکنان هیچ آسیبی وارد نشد و ماشین روبرویی هم دچار آسیب دیدگی جزیی شد تا همه چیز به خیر و خوشی تمام شود.

گفته شده راننده ی سواری آقای طاهری بوده که مخفیانه و به صورت قاچاقی وارد ترکیه شده تا دستورات آقای #م# ، #ح# رو انجام بده ! ولی ناکام موند.

در ضمن برای ایمنی بیشتر این آقا سوار یه پراید بوده و همونطور هم که در خبر میبینید ماشین آسیب خیلی خیلی جزئی دیده
    (راننده مینی بوس حمید درخشان بوده)
    Last edited by MƐΛИĪИƓĿƐSS; 13-07-2015 at 18:46.

2. 4 کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال teraktor2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

حیدریه پرسپولیسی شد...امیدوارم استعلام های مورد نظر رو گرفته باشن و سرباز نباشه!!! به نظر میاد ضرغام دیگه کلا منتفیه...و لیست پرسپولیس هم بسته شده باشه...البته امکانش هس یه مهاجم خارجی هم بگیریم که تجربه نشون داده غیر ضرر هیچی نیس...

4. این کاربر از teraktor2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

حیدریه پرسپولیسی شد...امیدوارم استعلام های مورد نظر رو گرفته باشن و سرباز نباشه!!! به نظر میاد ضرغام دیگه کلا منتفیه...و لیست پرسپولیس هم بسته شده باشه...البته امکانش هس یه مهاجم خارجی هم بگیریم که تجربه نشون داده غیر ضرر هیچی نیس...
    آقا چرا این کارا رو می کنن ؟؟

تو خبر بالا گذاشتم که سربازه.

این بازیکن اگر با این شرایط سرخپوش شود اتفاقات تلخی گریبان پرسپولیس را خواهد گرفت.
    البته با هدف این آقایون که نابودی پرسپولیسه این کار ها خیلی بعید نیست

=============
      محتوای مخفی: حیدریه 

فقط به امیدوارم به قول دوستمون استعلامات لازم رو گرفته باشن!

===========

برای جناب کاپیتان هم آرزوی موفقیت دارم .

محتوای مخفی: نوری 

===================

سخنانی از جناب طاهری :

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت یارگیری این تیم گفت: در حال حاضر و امروز با وحید حیدریه به توافق رسیدیم و او اکنون بازیکن پرسپولیس است.

وی ادامه داد: در حال حاضر مشغول مذاکره با بازیکنان مورد نظرمان هستیم و از همینجا باید به هواداران این وعده را بدهم که فردا دو سورپرایز ویژه برای آنها خواهیم داشت.

طاهری در مورد شایعه ناراحتی برانکو از اعضای هیات مدیره که در یکی از رسانه ها منتشر شد گفت: این خارج از اخلاق مداری است که رسانه ها چنین شایعاتی می سازند. برانکو امروز طی مصاحبه ای این موضوع را کاملا تکذیب کرد.

اینم مثل بمبشه !!
    Last edited by MƐΛИĪИƓĿƐSS; 13-07-2015 at 21:50.

6. 2 کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

راستی تو مراسم قرعه کشی لیگ امشب که داره پخش میشه قرار بود یه نفر رو زورکی به علی کریمی بچسپونن که الان دیدم نیست.

معلومه که در حد اسطووره ما یعنی علی کریمی نیست

ویرایش :

خب فکر کنم همه قرعه کشی رو دیدن !!
    کلی خندیدم تو قرعه استقلال،پرسپولیس

حق به حق دار رسید !!
    Last edited by MƐΛИĪИƓĿƐSS; 13-07-2015 at 22:19.

8. 3 کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mojtabaivi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوستان یکی زحمت تاپیک جدید باشگاه رو واسه فصل جدید بکشه.
    اگه سیستم امتیاز دهی مثل دو فصل قبل راه بندازیم خیلی خوب میشه. در این صورت یکی دو پست رزرو بشه

10. 3 کاربر از mojtabaivi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دوستان یکی زحمت تاپیک جدید باشگاه رو واسه فصل جدید بکشه.
    اگه سیستم امتیاز دهی مثل دو فصل قبل راه بندازیم خیلی خوب میشه. در این صورت یکی دو پست رزرو بشه
    سلام.من حاضرم
    ولی بهتره @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم بیاد یه نظری بده شاید خواست خودش بزنه
    Last edited by MƐΛИĪИƓĿƐSS; 13-07-2015 at 22:36.

12. 3 کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

اختصاصی / برنامه کامل مسابقات پرسپولیس مشخص شد

وبسایت رسمی برنامه نود - برنامه مسابقات پرسپولیس مشخص شد.
    به گزارش وبسایت نود ، تیم فوتبال پرسپولیس در آغاز لیگ کار دشواری خواهد داشت و باید به مصاف تیم های نامدار فوتبال کشورمان برود.

پرسپولیس – پدیده خراسان

استقلال خوزستان – پرسپولیس

سپاهان – پرسپولیس

پرسپولیس – ذوب آهن

فولاد خوزستان – پرسپولیس

پرسپولیس – سایپا

تراکتورسازی تبریز – پرسپولیس

پرسپولیس – صبای قم

سیاه جامگان – پرسپولیس

پرسپولیس – ملوان بندر انزلی

استقلال – پرسپولیس

پرسپولیس – استقلال اهواز

نفت تهران – پرسپولیس

پرسپولیس – گسترش فولاد تبریز

پیکان/راه‌آهن – پرسپولیس

پ.ن:از هفته سوم تا هفتم حالا بخوایم سایپا فاکتور بگیریم 4بازی حساس برا پرسپولیس
    Last edited by clau; 13-07-2015 at 22:42.

14. 6 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

سلام.من حاضرم
    ولی بهتره @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم بیاد یه نظری بده شاید خواست خودش بزنه
    ممنون از محمد عزیز!

هیچ فرقی نمیکنه که من تاپیک رو بزنم یا نه، هر کس تاپیک رو بزنه من خوشحال میشم.

16. 4 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

ممنون از محمد عزیز!

هیچ فرقی نمیکنه که من تاپیک رو بزنم یا نه، هر کس تاپیک رو بزنه من خوشحال میشم.
    خواهش میکنم
    خب شما میزنی یا من یزنم ؟

18. 3 کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

پ.ن:از هفته سوم تا هفتم حالا بخوایم سایپا فاکتور بگیریم 4بازی حساس برا پرسپولیس
    اینجوری بد شد !!

اینا مثل کفتار موندن بالا سر برانکو که اگه مثلا تا هفته هفتم نتیجه نگیریم اخراجی !!
    اینجوری آخر هفته هفتم برانکو اخراج میشه و عبدی جایگزین میشه !

حالا خر بیار و باقالی بار کن
    Last edited by MƐΛИĪИƓĿƐSS; 13-07-2015 at 22:48.

20. 5 کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •