تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1659 از 1849 اولاول ... 6591159155916091649165516561657165816591660166116621663166917091759 ... آخرآخر
نمايش نتايج 16,581 به 16,590 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

والا تاجایی که من می دونم شما بدون شک یکی از بدترین و بی نزاکت ترین کاربرای این انجمنی و اون حرفایی که به دوستمون زدی مستقیما توصیف کننده شخصیت بسیار نازل خودت بود ...
    ایشون کاربر بسیار خوب و بدون حاشیه ای هست و من ندیدم تاحالا مثل شما به کسی توهین کنه ...
    شماهم معلومه از چه قماشی هستی و نیاز نیست خودتو بیشتر از این نشون بدی چون طبق معمول با برخورد کاربران ترول شناس روبهرو میشی ....

تو همونی هستی که نه یکبار بلکه چند بار فحش ناموسی دادی که یکیش به خودم!!

حداقل اون مدیری که پستت رو پاک کرد با شخصیتت اشناست

طبیعیه که امثال شما اگه مولتی اکانت نباشید از بودن با هم کیف کنید!!

هیستوری پستهای هر کابر قابل مشاهدست خصوصا برای ناظرین انجمین و پستهای بی شرمانه ای که یکی مثل تو بارها در توهین رکیک و فحش مستقیم گذاشته!!

2. 3 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من از های وب نت ندارم ولی مسیرم خورد به این تاپیک که این پست رو دیدم
    عجب تعرفه های عالی داره این شرکت دیده بان
    کجا سرویس میده ؟؟؟ فقط کرمان ؟؟
    40 هزار تومان 4 مگ 100 گیگ ترافیک بین المللی ؟؟؟ عالیه !!!!!!

vdsl تا 1 ترابایت حجم فقط با 250 هزار تومان ؟؟ تازه 2 ترا هم داخلی !!
    دفاتر و نمایندگی‌ها

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از mr korash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تماسی که با اینا گرفتم حداقل برای مرکز شهر خودم گفتن پورت نداریم که عجیبه...احتمالا یا امکانات سراسریشون ضعیفه یا شهرهای محدودی کار میکنند

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

تو همونی هستی که نه یکبار بلکه چند بار فحش ناموسی دادی که یکیش به خودم!!

حداقل اون مدیری که پستت رو پاک کرد با شخصیتت اشناست

طبیعیه که امثال شما اگه مولتی اکانت نباشید از بودن با هم کیف کنید!!

هیستوری پستهای هر کابر قابل مشاهدست خصوصا برای ناظرین انجمین و پستهای بی شرمانه ای که یکی مثل تو بارها در توهین رکیک و فحش مستقیم گذاشته!!
    من اولین باره شما رو منشن می کنم و تاحالا با شما صحبتی نداشتم چه برسه به بد و بیراه ..
    رفتارت زشته و باعث واکنش میشه ...
    از صد تا کاربر 5 نفر تحمل حرفای پوچ و بی اساست رو دارن و بقیه عصبی میشن ....
    مجبور نیستی تو جایی که منفوری پست بزاری ...

7. 3 کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من اولین باره شما رو منشن می کنم و تاحالا با شما صحبتی نداشتم چه برسی به بد و بیراه ..
    رفتارت زشته و باعث واکنش میشه ...
    از صد تا کاربر 5 نفر تحمل حرفای پوچ و بی اساست رو دارن و بقیه عصبی میشن ....
    کجبور نیستی تو جایی که منفوری پست بزاری ...

اون فحشی رو که به مادرم دادی همون جا اسکرین گرفتم فرستادم برای ناظر

به انگلیسی نوشته مبودی ...چقدر زشت... صدالبته ممکنه خیلی ها هم دیده باشن

حاشا کردن و خود قدیس پنداری چقدر جالبه

من هیستوری پستام برای همه مدیرا در دسترسه اگه شروع کننده یک بحث بی ادبانه باشم "بن" کنن... بعضی ها که رکیک ترین توهین ها رو میکنند مثل ایدی احتمالا مولتی اکانت شما بعد میکن ما با هیچی کی درگیری نداریم، خودشون باعث همه بی احترامی ها هستن

اون فحشهایی که به یکی از کاربرا که گفته بود های وب مشکل داره هم اتفاقا ریپورت یادمه شد!!! مدیرش خیلی لطف داره این تاپیک به امثال شما

9. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sima_6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

های وب واقعا اشغال شده الان سرعت تک کانکشن به 2 مگابیت رسیده و اصلا نمیشه استریم نگاه کرد. اگه قرار باشه طرح جدید رو اجرا کنن من فکر نکنم که حتی بتوانند 50% سرعت رو تضمین کنن چه برسه به 90% از فردا موج جدید شکایت ها از شرکت های اینترنتی به راه میفته و هیچ کس هم هیچ کاری نمیکنه

11. این کاربر از sima_6600 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز poorya_2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

گند از وجود ادمهای بی شخصیتی که اونجا رو با فحشهای سیاسی به تعطیلی کشوندند به پا شده... امثال تو که بی چاک و دهن و بی تربیت هر فحشی رو اون تاپیک دادن به مسئولین

شماها فهم حضور در یک انجمن عمومی رو ندارید بی جا میکنید پست میزارید!

هم مدیرا رو به زحمت میندازید هم کاربای دیگه رو بدنام میکننید با شخصیتی که به نمایش میزارید
    گرچه ارزش همین نقل قول هم نداری ولی بدون اینجا جای آدمایی مثل تو نیست که دستمال به دست راه گرفتی توی این تاپیک ها و از این وضع و مملکت و رئیس و رؤسات مدام تعریف و تمجید میکنی

توی هم مثل همون @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ادعای چیزهایی رو میکنی که نداری (با شخصیت ، با فرهنگ ، علامه دهر) ، متاسفانه بی بهره ای از همه چیز

13. 2 کاربر از poorya_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

اون فحشی رو که به مادرم دادی همون جا اسکرین گرفتم فرستادم برای ناظر

به انگلیسی نوشته مبودی ...چقدر زشت... صدالبته ممکنه خیلی ها هم دیده باشن

حاشا کردن و خود قدیس پنداری چقدر جالبه

من هیستوری پستام برای همه مدیرا در دسترسه اگه شروع کننده یک بحث بی ادبانه باشم "بن" کنن... بعضی ها که رکیک ترین توهین ها رو میکنند مثل ایدی احتمالا مولتی اکانت شما بعد میکن ما با هیچی کی درگیری نداریم، خودشون باعث همه بی احترامی ها هستن

اون فحشهایی که به یکی از کاربرا که گفته بود های وب مشکل داره هم اتفاقا ریپورت یادمه شد!!! مدیرش خیلی لطف داره این تاپیک به امثال شما
    اقا ریپورتش کن به صاحب سایت فقط که بنش کنند این طرف نرمال نیست زیاد خودتو در گیر نکن ماها کاربرهای خیلی قدیمی هستیم اینا معلومه دیگه
    Last edited by italodance; 26-11-2017 at 22:42.

15. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

گرچه ارزش همین نقل قول هم نداری ولی بدون اینجا جای آدمایی مثل تو نیست که دستمال به دست راه گرفتی توی این تاپیک ها و از این وضع و مملکت و رئیس و رؤسات مدام تعریف و تمجید میکنی

توی هم مثل همون @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ادعای چیزهایی رو میکنی که نداری (با شخصیت ، با فرهنگ ، علامه دهر) ، متاسفانه بی بهره ای از همه چیز
    درست صحبت کنید.

17. 3 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

فقط این بنده خدا بیکار بوده گفته من یکم بازی با کلمات برای سرگرمی بکنم اخه این چه پیشرفتیه که سرعتاش از 512 شروع می شه کسی که تا حالا سرویسی رو به اسم 128 می گرفته وبراش 10مگ می بستن که زودتر حجم تموم کنه الان کی قبول می کنه سرعتش رو بیارن 512 ؟؟؟؟برای شرکتم بهتره که همون یک مگ ودومگ رو چهار مگ رو بالا ببنده که مشتری زودتر حجم رو مصرف کنه کسی هم فکرنکنم بره شکایت کنه من 1مگ گرفتم سرعتم مثلا رو 10مگه
    کلا بعد 10اذر فقط یک هفته یکم هیاهوی الکی خواهد بوذ بعدهمه چی برمی گرده به همون روال سابق باز اگه می گفتی قراره سرعت از 16مگ شروع شه بره بالا با حجم های درست حسابی یک چیزی نه این طرح ها که کاملا همون قبلی هاست تازه دنده عقبم رفته باز خدا پدر اینترنت ایرانسل رو بیامرزه یکم سرعت واقعی رو به ملت نشون داد تا این شرکتا یکم به خودشون بیان واگرنه همچنان به همون چاپیدن با سرعت های پایین ادامه می دادن

19. 3 کاربر از babak13592006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •