تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1656 از 1667 اولاول ... 65611561556160616461652165316541655165616571658165916601666 ... آخرآخر
نمايش نتايج 16,551 به 16,560 از 16661

نام تاپيک: حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

داره خودمونی میشه sepehr 2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    RACON CITY

پيش فرض

سلام به تمام دوستان عزیز p30world.
    من یک مشکلی دارم و اونم اینه که وقتی میخوام pes 2013 رو باز کنم باز که میشه وقتی داره بازی لود میشه همون اولش یک دفعه این ارور رو میده و نمیدونم چه کار کنم.
    اگه شما بلدین یک کمکی به ما بکنین ممنون.
    یک جورایی ارور check your online رو میده ممنون میشم هرچه زودتر کمک من بکنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه aram24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

کسی بازی f1 2012 رو نصب کرده تا الان
    من بازی رو که اجرا میکنم صفحه سیاه میشه دوباره میپره میاد تو صفحه دسکتاپ به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟

پروفشنال ye adam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من بازی رو که اجرا میکنم صفحه سیاه میشه دوباره میپره میاد تو صفحه دسکتاپ به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟
    من نصب کردم بدون هیچ مشکلی اجرا شد
    ولی خیلی بازی چرتیه

4. این کاربر از ye adam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

سلام به تمام دوستان عزیز p30world.
    من یک مشکلی دارم و اونم اینه که وقتی میخوام pes 2013 رو باز کنم باز که میشه وقتی داره بازی لود میشه همون اولش یک دفعه این ارور رو میده و نمیدونم چه کار کنم.
    اگه شما بلدین یک کمکی به ما بکنین ممنون.
    یک جورایی ارور check your online رو میده ممنون میشم هرچه زودتر کمک من بکنید.
    اگر منظورت ارور stop working هستش توی بخش pes 13 میگفتی بچه ها بهت جواب میدادن
    تنها کرک خوب و آپدیت بازی رو صفحه قبل گذاشتم
    دیگه اگر بازیتون سالم باشه بقیش بر میگرده به آپدیت بودن گرافیک و سخت افزار سیستم

6. این کاربر از Meysam Raz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت fcruinous's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام.
    من چند تا بازی نصب کردم که اینا هستن:
    RE Operation Raccon city
    RE 5
    PES 2013
    Fifa Manager 2012
    تدو تا بازی اول راحت اجرا می شن ولی PES 2013 بعضی وقت ها (نه همیشه) وقتی می خوام لباس تیم رو انتخاب کنم یا ترکیب بچینم ارور stop working میده.FIFA Manager 2012 هم قبل از اینکه تیم رو انتخاب کنم همون ارور رو میده.
    سیستمم اینه مشخصاتش:
    cpu core i3 2120
    ram 4
    vga 2 gig ddr3 5450hd sapphire
    ویندوزمم 7 سرویس پک 1.
    اگه ممکنه راهنماییم کنید مشکل از کجاست؟در ضمن من driver گرافیکمم آپدیت کردم.
    یه سوال دیگه:
    max payne 3 دی وی دی 1 رو که دارم نصب می کنم بعد اینکه یه کم نصب می کنه ارور می ده که فایل نصبی رو پیدا نمی کنه.در مورد GTA IV هم همینطور.مشکلش چیه؟
    خیلی ممنون

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

سلام.
    من چند تا بازی نصب کردم که اینا هستن:
    RE Operation Raccon city
    RE 5
    PES 2013
    Fifa Manager 2012
    تدو تا بازی اول راحت اجرا می شن ولی PES 2013 بعضی وقت ها (نه همیشه) وقتی می خوام لباس تیم رو انتخاب کنم یا ترکیب بچینم ارور stop working میده.FIFA Manager 2012 هم قبل از اینکه تیم رو انتخاب کنم همون ارور رو میده.
    سیستمم اینه مشخصاتش:
    cpu core i3 2120
    ram 4
    vga 2 gig ddr3 5450hd sapphire
    ویندوزمم 7 سرویس پک 1.
    اگه ممکنه راهنماییم کنید مشکل از کجاست؟در ضمن من driver گرافیکمم آپدیت کردم.
    یه سوال دیگه:
    max payne 3 دی وی دی 1 رو که دارم نصب می کنم بعد اینکه یه کم نصب می کنه ارور می ده که فایل نصبی رو پیدا نمی کنه.در مورد GTA IV هم همینطور.مشکلش چیه؟
    خیلی ممنون
    آقا خیلی گلی با پست اول قوانین فروم رو شخم زدی رفت
    pes13 که توی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان کمکت میکنن
    fifa که توی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان کمکت میکنن
    سیستمت از نظر cpu خوبه اما گرافیک 5450 و... که نوشتی از رده خارجه تقریبا نصف یک gt430 کارایی داره که خود 430 هم دیگه داغونه
    در رابطه با max payne 3 و gta iv هم اگر عکسی از ارور بزاری یا خود ارور رو بنویسی خیلی بهتره تا بشه نظر داد

9. این کاربر از Meysam Raz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت fcruinous's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

آقا خیلی گلی با پست اول قوانین فروم رو شخم زدی رفت
    pes13 که توی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان کمکت میکنن
    fifa که توی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان کمکت میکنن
    سیستمت از نظر cpu خوبه اما گرافیک 5450 و... که نوشتی از رده خارجه تقریبا نصف یک gt430 کارایی داره که خود 430 هم دیگه داغونه
    در رابطه با max payne 3 و gta iv هم اگر عکسی از ارور بزاری یا خود ارور رو بنویسی خیلی بهتره تا بشه نظر داد
    من سرچ زدم این تاپیک اومد.اصلا به نظرم نمی رسید که خلاف کرده باشم.خوبه اسم تاپیک رو بزارین حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها به جز فیفا و ساکر.به هر حال شرمنده
    در ضمن من خیلی وقت پیش عضو شدم.سه چهار تا هم پست داده بودم که نمی دونم چی شدن؟قوانین هم تقریبا یادم رفته.
    ارورش به این صورت که سه تا گزینه میده.به این ترتیب:abort retry ignore
    اگه بخوام نصب کنم و عکس بگیرم 3 ساعت باید بشینم پای نصب gta iv دو تا دی وی دی ِ که دی وی دی یکش آخراش این ارور رو میده (درصد نداره اما حدودا میشه 80)

پروفشنال "R E Z A"'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام .

من توی نصب windows live id sign-in assistant مشکل دارم . اول Microsoft Games for Windows - LIVE رو نصب میکنم اما وقتی روی GFWLClient کلیک میکنم که اجرا بشه پیغام زیر رو میده

بعد از دانلود فایل بالایی (wllogin_64 برای ویندوز7) که گفته دوباره همین پیغام رو میده در ضمن سرویس و پروسه های این برنامه اصلا اجرا نمیشه و توی قسمت services و processe هم هیچ چیزی مربوط به این برنامه نیست

ممنون میشم کمک کنید

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

من سرچ زدم این تاپیک اومد.اصلا به نظرم نمی رسید که خلاف کرده باشم.خوبه اسم تاپیک رو بزارین حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها به جز فیفا و ساکر.به هر حال شرمنده
    در ضمن من خیلی وقت پیش عضو شدم.سه چهار تا هم پست داده بودم که نمی دونم چی شدن؟قوانین هم تقریبا یادم رفته.
    ارورش به این صورت که سه تا گزینه میده.به این ترتیب:abort retry ignore
    اگه بخوام نصب کنم و عکس بگیرم 3 ساعت باید بشینم پای نصب gta iv دو تا دی وی دی ِ که دی وی دی یکش آخراش این ارور رو میده (درصد نداره اما حدودا میشه 80)
    اون مطلب رو من روی حساب شوخی گفتم جدی نگیرید
    این اروری که میگید اگر موقع نصب هستش قطعا مشکل از از دی وی دی مربوطه هستش البته در شرایطی که قبلا بازی رو نصب کردید و از سلامتش مطمئن هستید
    راه حل خاصی نداره
    میتونید اول از دیسک خراب image بگیرید و بعد بازی رو با اون ایمیج نصب کنید اما اگر جواب نده امیدوارم با یک خشگیری رفع بشه
    سلام .

من توی نصب windows live id sign-in assistant مشکل دارم . اول Microsoft Games for Windows - LIVE رو نصب میکنم اما وقتی روی GFWLClient کلیک میکنم که اجرا بشه پیغام زیر رو میده
    بعد از دانلود فایل بالایی (wllogin_64 برای ویندوز7) که گفته دوباره همین پیغام رو میده در ضمن سرویس و پروسه های این برنامه اصلا اجرا نمیشه و توی قسمت services و processe هم هیچ چیزی مربوط به این برنامه نیست
    ممنون میشم کمک کنید
    نمیدونم چقدر با برنامه gfwl آشنایی دارید اما طرز کار این برنامه مثل آنتی ویروستون نیست تا دائم کار کنه و نیاز به services و processe داشته باشه
    یا مثل ترینر نیست که قبل بازی نیاز به ران شدن داشته باشه
    شما فقط باید این برنامه رو نصب کنید و یک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسازید بقیش رو بسپرید به بازیتون
    Last edited by Meysam Raz; 19-10-2012 at 01:20. دليل: " " " " " " اینا دلیلش بود" " " "

13. 2 کاربر از Meysam Raz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت Arman.Leo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

منم همین مشکلو داشتم ولی رفعش کردم
    توضیح مشکل : ارور هایی در طول نصب که فقط سه گزینه ی retry , abort , ignore را دارند
    دلیل مشکل : ضعیف بودن دی وی دی رام به احتمال بیشتر و خراب بودن دی وی دی ها به احتمال کمتر
    راه حل برای مشکل (مشکل خراب بودن دی وی دی) : دی وی دی جدید تهیه کنید (ترجیحا اورجینال)
    راه حل برای مشکل2(ضعیف بودن دی وی دی رام) : اگر میخواهید پول خرج کنید که یک دی وی دی رام توپ بخرید بهترین راهه ...
    اگر نمیخواهید پول خرج کنید مثل من ، برنامه ی Ram Boost Master رو دانلود کنید ، نصب کنید و اجرا کنید(کارش فوق العاده آسونه) بعد هنگامی که برنامه بازه ، بازی رو هم نصب کنید
    موفق باشید

15. این کاربر از Arman.Leo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •