تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 165 از 543 اولاول ... 65115155161162163164165166167168169175215265 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,641 به 1,650 از 5423

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان قرار شده فردا بیان برای من فیبر کشی و نصب سرویس ، از دوستانی که تجربه دارند اگر چیزی لازم هست مطلع باشم ممنون میشم بهم بگید
    و اینکه مودم از خودشون بگیرم بهتره یا جدا خودم بخرم ؟
    معلوم نیست مودم خودتو بتونی بخری چون کارمند های مخابرات بایس مودم ت رو از دور تنظیم کنند
    کار خاصی لازم نیست انجام بدین. خودشون میان فیبر میکشن و شما جای اون
    سوکت رو بهشون میگی همین.
    در مورد مودم والا سلیقه ای هست. خودتون هم میتونین بخرین.
    برای من مودم هواوی آوردن که خوبه و راضی هستم.
    مودم رو هم تو خونه کانفیگ کردن. مثل ADSL هست.
    کلا کاری نداره. پیچیده نیست.

2. این کاربر از rioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

کار خاصی لازم نیست انجام بدین. خودشون میان فیبر میکشن و شما جای اون
    سوکت رو بهشون میگی همین.
    در مورد مودم والا سلیقه ای هست. خودتون هم میتونین بخرین.
    برای من مودم هواوی آوردن که خوبه و راضی هستم.
    مودم رو هم تو خونه کانفیگ کردن. مثل ADSL هست.
    کلا کاری نداره. پیچیده نیست.
    الان 2 تا مودم انگار بیشتر در بازار نیست .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من اولی رو گرفتم. شما اگه هزینه بالا برات مشکلی نداره دومی رو بردار.
    اما از نظر سرعت و کیفیت نت فرقی ندارن.
    فرقشون در امکانات جانبی اوناست. تو نت سرچ کنین ببینین.
    از نظر من مهم نیستن.

5. این کاربر از rioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Hasan_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

چرا فیبرنوری به منازل نرسید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آذری جهرمی با ذکر مثالی از اقدامات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: در شهر دزفول به‌عنوان پایلوت از حداکثر سرعت 16 مگابیت بر ثانیه در اینترنت خانگی به حداقل 70 مگابیت بر ثانیه رسیدیم.وی اظهار داشت: همچنین مخابرات درباره تانوما در سراسر کشور اعلام ثبت‌نام کرده و آمادگی دارد تمام کسانی که علاقمند به استفاده از فیبر نوری در منازل خود هستند و می‌خواهند سرعت بالا تا یک گیگابیت بر ثانیه را تجربه کنند از این خدمات استفاده کنند.

اخه جالبیش اینه : هر مرکزی میری میگی فیبر میخوای میگن امکانات نداریم ! یا تو محدوده فیبر فعال نداریم ! مخابرات چطور اینترنت 1 گیگابیتی میده؟!
    شرکت ایرانیان نت با چه پشتوانه ای میخواسته شبکه فیبرنوری بکشه ؟ فک نکنم حتی در تهران فیبر فعال داشته باشه ! چرا انحصار رو دادن دستش؟!
    شاتل بعد از چند سال انحصار تازه یک شهر رو تحت پوشش FTTC قرار داده و انقدر خوشحاله وزیر جوان :/

7. این کاربر از Hasan_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان قرار شده فردا بیان برای من فیبر کشی و نصب سرویس ، از دوستانی که تجربه دارند اگر چیزی لازم هست مطلع باشم ممنون میشم بهم بگید
    و اینکه مودم از خودشون بگیرم بهتره یا جدا خودم بخرم ؟
    اگر میشه لطف کنید ریز هزینه هارو بگید اینجا....
    واینکه اول که فیبر کشی میکنن قبل از فیبر کشی داخلی (کابل برگردان که رایگان هست) دقیق فیبر رو در چه حالتی و کجا تحوبل میدن...

می خوام ببینم میشه هزینه ی فیبر کشی اضافی ندیم و مودم رو همون دم در بزاریم....

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

اخه جالبیش اینه : هر مرکزی میری میگی فیبر میخوای میگن امکانات نداریم ! یا تو محدوده فیبر فعال نداریم ! مخابرات چطور اینترنت 1 گیگابیتی میده؟!
    شرکت ایرانیان نت با چه پشتوانه ای میخواسته شبکه فیبرنوری بکشه ؟ فک نکنم حتی در تهران فیبر فعال داشته باشه ! چرا انحصار رو دادن دستش؟!
    شاتل بعد از چند سال انحصار تازه یک شهر رو تحت پوشش FTTC قرار داده و انقدر خوشحاله وزیر جوان :/
    با این زیرساخت خرکی که نمیشه اینترنت گیگابایتی به ملت ارایه داد زیرساخت قوی و پهنای باند بسیار بالا میخواد که ایران هیچکدومش را نداره برای اینکار یه بودجه کلان ملی و قرارداد با یه شرکت بزرگ خارجی میخواد که اینکار انجام بشه که الان نه بودجه دارن و نه امکان بستن قرارداد با شرکت خارجی. الانم فقط دارن فله ای فیبر میکشن با چس مگ سرعت میکنن تو پاچه مردم به اسم اینترنت فیبرنوری گیگابایتی

10. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

با این زیرساخت خرکی که نمیشه اینترنت گیگابایتی به ملت ارایه داد زیرساخت قوی و پهنای باند بسیار بالا میخواد که ایران هیچکدومش را نداره برای اینکار یه بودجه کلان ملی و قرارداد با یه شرکت بزرگ خارجی میخواد که اینکار انجام بشه که الان نه بودجه دارن و نه امکان بستن قرارداد با شرکت خارجی. الانم فقط دارن فله ای فیبر میکشن با چس مگ سرعت میکنن تو پاچه مردم به اسم اینترنت فیبرنوری گیگابایتی
    یادت رفته اینجا ایرانه؟ اینجا اگر اومدن گفتن فیبر مجانی ترافیک مجانی شما عوض خوشحالی باید گریه کنی چون ایرانی جماعت مخصوصا مسولین به فکر جیب خودشونن اینا به کنار گفتن اینترنت 5g رو توسعه میدن تو شهر ها بابا تریجیش داغونه چه برسه به نسل های بالاتر الان من از هر سرکتی نت adsl میگیرم داغونه نویز داره اونوقت بیان هزینه کنن برای فیبر؟

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

یادت رفته اینجا ایرانه؟ اینجا اگر اومدن گفتن فیبر مجانی ترافیک مجانی شما عوض خوشحالی باید گریه کنی چون ایرانی جماعت مخصوصا مسولین به فکر جیب خودشونن اینا به کنار گفتن اینترنت 5g رو توسعه میدن تو شهر ها بابا تریجیش داغونه چه برسه به نسل های بالاتر الان من از هر سرکتی نت adsl میگیرم داغونه نویز داره اونوقت بیان هزینه کنن برای فیبر؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

اینها فقط ادعا دارن اون از وضع اقتصاد کشور اینم از بقیه چیزاش

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اگر میشه لطف کنید ریز هزینه هارو بگید اینجا....
    واینکه اول که فیبر کشی میکنن قبل از فیبر کشی داخلی (کابل برگردان که رایگان هست) دقیق فیبر رو در چه حالتی و کجا تحوبل میدن...

می خوام ببینم میشه هزینه ی فیبر کشی اضافی ندیم و مودم رو همون دم در بزاریم....
    ریز هزینه هارو نمیدونم چون هنوز فاکتوری بهم ندادن و پرداختی هم انجام نشده . فقط کابل کشی انجام شده تا الان . ولی حدود هزینه نزدیک 2.5 تومن براورد شده .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •