تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 165 از 214 اولاول ... 65115155161162163164165166167168169175 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,641 به 1,650 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    این کرم های لیفتینگ برای اقایان واقعا تاثیر داره؟
    میزان اثرشون چقدره ؟
    برای قسمت پیشانی می خوام استفاده کنم موثر هست؟

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من یک نکته ای بگم شما ایا در دوره ای که جوش زدنتون شروع شد قرص خاصی مصرف میکردید؟و یا تحت عمل جراحی قرار گرفته بودید؟
    چون بیماری داخلی خاصی که تنها تظاهرش جوش صورت باشه نداریم((البته من پزشک نیستم در حد اطلاعات خودم میگم شایدم باشه )!یعنی اگر خدای نکرده چیز داخلی باشه لابد یسری نشونه و علائم دیگه هم داشته یا داره که با توجه به مدت زمان طولانی که ذکر کردید بعید میدونم همچین چیزی باشه!

اگه از دیدگاه طب سنتی در نظر بگیریم همه چیز رو از درون میدونن و احتمالا به اصلاح طبعتون روی میارن...(این بخش قضیه رو اگه فاکتور بگیریم...)

درمانتون خب مثل درمان اکنه خواهد بود یعنی دقیقا همون صابون و محلول و چیزایی که دکتر براتون تجویز کرده
    اگر با شدتی که توصیف کردید جوشها دارن بدتر میشن اینبار که به پزشک پوست مراجعه کردید ازشون در مورد مصرف رواکوتان مشورت و راهنمایی بگیرید
    ممنون از جوابتون ، راستش نه من تاحالا داروی خاصی مصرف نکرده ام .
    در مورد بیماری داخلی بعضی ها میگن ممکنه به خاطر خوب کار نکردن کبد و ... هم ممکنه جوش روی صورت زده بشه . من به خاطر این گفتم ممکنه مشکل داخلی باشه . آخه جوش یا به دوران بلوغ مربوطه یا یه مشکلی دیگه . اینکه آدم تو 26 ، 27 سالگی هی جوش بزنه یعنی یه مشکلی هست .

بازم ممنون از راهنماییتون

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون از جوابتون ، راستش نه من تاحالا داروی خاصی مصرف نکرده ام .
    در مورد بیماری داخلی بعضی ها میگن ممکنه به خاطر خوب کار نکردن کبد و ... هم ممکنه جوش روی صورت زده بشه . من به خاطر این گفتم ممکنه مشکل داخلی باشه . آخه جوش یا به دوران بلوغ مربوطه یا یه مشکلی دیگه . اینکه آدم تو 26 ، 27 سالگی هی جوش بزنه یعنی یه مشکلی هست .

بازم ممنون از راهنماییتون
    نه دوست عزیز مشکل کبد هیچوقت علایمی مثل اکنه نداره!((البته تاجایی که من میدونم و شاید هم اطلاعاتم کافی نباشه!))
    اما از دید طب سنتی مشکل در کبد((سرد یا گرم شدن بیش از حد کبد))میتونه تظاهرات جلدی (مثل جوش یا لک )داشته باشه
    برای این منظور اگه به دکتر طب سنتی مراجعه کنید با یکسری رژیم غذایی خاص و انجام بعضی از روشهای خون گیری به سبک سنتی ((صد البته در دراز مدت)) میتونید کبدتون رو اصطلاحا اصلاح و شاهد بهبودی پوستتون باشید...

4. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه XXS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

باسلام باتشخیص پزشک ازکانازول یک درصدبرای خارش وپوسته پوسته شدن سراستفاده میکنم خوب هم بوده ولی گوشه های بینیم دچارخارش شدید قرمزی وپوسته پوسته شدن شده به نظرشما چه کنم ؟؟؟؟به دکترهم دسترسی ندارم.

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

باسلام باتشخیص پزشک ازکانازول یک درصدبرای خارش وپوسته پوسته شدن سراستفاده میکنم خوب هم بوده ولی گوشه های بینیم دچارخارش شدید قرمزی وپوسته پوسته شدن شده به نظرشما چه کنم ؟؟؟؟به دکترهم دسترسی ندارم.
    دوست عزیز بهتره پرسشتون رو دراینجا(( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ))مطرح کنید تا به جواب برسید.

7. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام. خوبین؟؟؟

بچه ها پوست صورت من چربه..... چیکار کنم که روزنه های پوستم بسته شه؟؟

9. این کاربر از p_p_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Georges St-Pierre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

جوش های ریز روی بازو رو چیکار کنم دوستان ؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام . اگه جوش قرمز رنگ هست علتش به هم خوردن متابولیسم بدن ( سوخت و ساز ) هست که به خاطر اختلال در کار یک یا چند غده ی بدن خصوصاً غده ی تیروئید هست . اگر از داروی کورتون دار یا داروهای چاق یا لاغر کننده استفاده میکنید علتش همون دارو هست . به هر حال متابولیسم بدن شما مختل شده . باید ببینید از چه وقت و به چه علت اینطور شده و علت رو از بین ببرید .

12. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام . اگه جوش قرمز رنگ هست علتش به هم خوردن متابولیسم بدن ( سوخت و ساز ) هست که به خاطر اختلال در کار یک یا چند غده ی بدن خصوصاً غده ی تیروئید هست . اگر از داروی کورتون دار یا داروهای چاق یا لاغر کننده استفاده میکنید علتش همون دارو هست . به هر حال متابولیسم بدن شما مختل شده . باید ببینید از چه وقت و به چه علت اینطور شده و علت رو از بین ببرید .
    در ادامه صحبتهای دوستمون اینو هم من اضافه کنم که همیشه اینجور نیست!در واقع آکنه علاوه بر صورت روی بازو هم شایع هست! کلا آکنه میتونه روی صورت-بازو-سرسینه و پشت بدن باشه((با شدت و ضعف های مختلف در افراد)) درمان آکنه بدن هم مثل آکنه صورت هست معمولا گفته میشه از شوینده های مخصوص پوستهای چرب و جوش دار استفاده بشه و همچنین در مواردی به تشخیص پزشک لایه بردار هم توصیه میشه از دیدگاه سنتی هم "سدر" رو در ترکیب با مقداری آب بصورت خمیری در میارن و کمی قبل از استحمام برروی پوستشون میگذارند. همچنین بعضا از سفیدآب هم استفاده میشه موفق باشید

14. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام. خوبین؟؟؟

بچه ها پوست صورت من چربه..... چیکار کنم که روزنه های پوستم بسته شه؟؟
    بطور کلی منافذ پوست در افراد با پوست چرب بیشتر به چشم میاد
    بهترین درمان برای اون استفاده از لیزر فراکشنال هست البته میکرودرم ابریژن و همچنین سیستم های نوری غیرلیزری(مثلIPL)میتونه خیلی مفید باشه
    اما کارهای ساده تری به منظور کمترشدن این منافذ میشه انجام داد
    ساده ترین راه شستشوی مرتب پوستتون با شوینده مناسب با پوست چرب هست(ژل یا محلول یا صابون)
    یادتون نره که آفتاب خیلی نقش تشدید کننده ای داره در بدتر شدن منافذ پوست بنابراین حتما از ضدافتاب فاقد چربی مرتبا استفاده کنید
    کرم های لایه بردار(یا ژل) مثل ترتینوئین به مرور به بهبود وضعیت منافذ کمک میکنه
    بخور دادن پوستتون (البته نه خیلی زیاد چون زیادیش اثر عکس داره!)
    و همچنین استفاده از اسکراپ به اینصورت که کمی بعد از استحمام (که منافذ پوست باز هستند)اسکراپ مخصوص پوست صورت رو به ارامی روی نواحی مدنظر ماساژ داده بعد از چندثانیه با اب سرد بشورید(اب سرد کمک به بستن منافذ پوست میکنه) و وقته خشک کردن حوله رو به ارامی روی پوست بگذارید و روی پوستتون حوله رو نکشید

16. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •