تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 163 از 266 اولاول ... 63113153159160161162163164165166167173213263 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,621 به 1,630 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال فوری.
    دیروز این لپ تابه شارژ نداشت.حدود10% بود.چراغ باتریش نارجی شده بود بعد من میخواستم بزنمش به شارژ.اومدم خاموشش کنم دیدم خاموش نمیشه بعد که زدمش به شارژ دیدم خود به خود خاموش شد.ولی حالا دیگه اصلا روشن نمیشه.یعنی ویندوز بالا نمیاد.
    چیکار کنم؟؟
    داداش از خیلی از چیزها میتونه باشه...ولی اگه چراغی رو صفحه روشن نمیشه و هیچ اتفاقی نمیفته سریع ببرش گارانتی ممکنه مادربرد مشکل دار شده باشه یا باتری مرخص شده باشه... کاری نیست که بتونی خودت انجام بدی سریع ببرش

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoodegh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

چه ارتباطی بین اینا هست؟ یعنی دلیل علمی داره؟!
    اگه اینجوری باشه یعنی نباید قبل و بعدش به گوشیم نگا کنم...
    از وقتی خریدمش، الان سه روزه، چشمام قرمزه قرمزن!!!! ))
    اساسن وقتی چشم به یه رزولوشن و کیفیت خاص عادت کرد، موقع دیدن کیفیت بهتر یا بدتر کمی درد میکنه! میخای چشمات درد نگیره بلافاصله که مثلن گوشیتو نگا کردی به لپ تاپ نگا نکن یا برعکس! از چن ثانیه تا چن دیقه طول میکشه که چشمت باهاش جور شه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

اساسن وقتی چشم به یه رزولوشن و کیفیت خاص عادت کرد، موقع دیدن کیفیت بهتر یا بدتر کمی درد میکنه! میخای چشمات درد نگیره بلافاصله که مثلن گوشیتو نگا کردی به لپ تاپ نگا نکن یا برعکس! از چن ثانیه تا چن دیقه طول میکشه که چشمت باهاش جور شه!
    آخه من با لپ تاپ قبلیم همچین مشکلی نداشتم!
    یعنی این مشکل خاص این لپ تاپ هست فقط؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoodegh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

شاید بخاطر اختلاف روشناییشونم باشه! شاید روشنایی صفحه گوشیت و لپ تاپ قبلیت اندازه هم بوده! البته اینا در صورتیه که فبلت داشته باشی وگرنه گوشیای کوچیکتر اصن در حد این حرفا نیست! من این مشکلو با مانیتور pcـم پیدا کردم بعد خرید این لپ تاپ!

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

داداش من مشکل از صفحه نمایش مات این لپتاپ هست... بعد از مدتی بهش عادت میکنی... لپتاپ قبلیت حتما صفحه برات داشته.

6. 2 کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Max.Pain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام

دوستانی که Z510 دارن میشه روی کارتن رو چک کنن ببینن آیــــا :

1- صفحه نمایش Full HD هست ؟

2- هارد SSHD هست یا عادی!

هر دوی اینها رو روی لیبلی که روی کارتن لپ تاپ هست می نویسن.

Z510 با صفحه نمایش Full HD خیلی کم گیر میاد ولی با هارد هیبریدی (SSD به عنوان کش) راحت تر پیدا میشه.

میخوام بدونم کسی هست لپ تاپش هر دوی این آپشن ها رو داشته باشه؟!

ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام

دوستانی که Z510 دارن میشه روی کارتن رو چک کنن ببینن آیــــا :

1- صفحه نمایش Full HD هست ؟

2- هارد SSHD هست یا عادی!

هر دوی اینها رو روی لیبلی که روی کارتن لپ تاپ هست می نویسن.

Z510 با صفحه نمایش Full HD خیلی کم گیر میاد ولی با هارد هیبریدی (SSD به عنوان کش) راحت تر پیدا میشه.

میخوام بدونم کسی هست لپ تاپش هر دوی این آپشن ها رو داشته باشه؟!

ممنون
    داداش تو ایران ما که نشنیدیم و ندیدم z510 با صفحه فول hd اومده باشه و فقط صفحه مات با رزولوشن hd روی این لپتاپ هست(البته در ایران با گارانتی های معتبر)
    مدل ssd دارش از نوع هیبریدی هست که خیلی سخت گیر میاد... ولی اکثرا در بازار مدل معمولی هارد پیدا میشه( مدل sshd دار روی کارتن دستگاه مینویسه 1tb +8 gb ssd )

ما که هر چی گشتیم ssd دارشو هم گیر نیاوردیم و هیچ کس حتی اطلاع نداشت از این کانفیگ... در پیدا کردنش موفق باشی

9. 2 کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال فوری.
    دیروز این لپ تابه شارژ نداشت.حدود10% بود.چراغ باتریش نارجی شده بود بعد من میخواستم بزنمش به شارژ.اومدم خاموشش کنم دیدم خاموش نمیشه بعد که زدمش به شارژ دیدم خود به خود خاموش شد.ولی حالا دیگه اصلا روشن نمیشه.یعنی ویندوز بالا نمیاد.
    چیکار کنم؟؟
    دقیق نفهمیدم! روشن میشه ولی ویندوز بالا نمیاد؟ یا کلا وقتی دکمه روشن رو میزنی اصلا روشن نمیشه!
    فن سیستم فعال میشه موقعی که روشن میکنید؟مانیتور چی؟ روشن میشه؟یعنی ارم لنوو رو میاره؟
    شاید تنظیمات بایوس دیفالت شده!اگه روشن میشه وارم لنوو میاد،یه بار خاموشش کن و با اون کلید کوچیکه کناریش روشنش کن و برو تو بایوس و ببین بوتش روی چیه.
    البته احتمالا این روشها رو رفته باشید ولی گفتم بگم بد نیست.چون خودمم اول که خریده بودم مونده بودم چجوری بایوس رو بیارم و هارد رو انتخاب کنم.

11. این کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دقیق نفهمیدم! روشن میشه ولی ویندوز بالا نمیاد؟ یا کلا وقتی دکمه روشن رو میزنی اصلا روشن نمیشه!
    فن سیستم فعال میشه موقعی که روشن میکنید؟مانیتور چی؟ روشن میشه؟یعنی ارم لنوو رو میاره؟
    شاید تنظیمات بایوس دیفالت شده!اگه روشن میشه وارم لنوو میاد،یه بار خاموشش کن و با اون کلید کوچیکه کناریش روشنش کن و برو تو بایوس و ببین بوتش روی چیه.
    البته احتمالا این روشها رو رفته باشید ولی گفتم بگم بد نیست.چون خودمم اول که خریده بودم مونده بودم چجوری بایوس رو بیارم و هارد رو انتخاب کنم.
    سلام.دادمش بیرون تعمیرش کردن.اینقدر عصبانی بودم یادم رفت ازش بپرسم چش بوده.
    ولی اینو میدونم هر چیزی که بره زیر دست تعمیرکار،به ماه نکشیده دوباره خراب میشه.
    خدا به داد برسه.......................

داره خودمونی میشه Amir Sepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان من قصد خرید این مدلو دارم گفتم بیام یه چنتا سوال قبل خرید بکنم که مطمعن برم برای خرید:

1- اینکه میگن کیفیت صفحش زیاد جالب نیست درسته ؟؟؟

2- چنتا نقد خوندم به سیستم خنک کنندگیش ایراد گرفته بودن درسته ؟؟

3- صدای فن خیلی برام مهمه چجوریاست بی سر صداست ؟؟ هاردشم میگن یکم صداش زیاده درسته ؟؟

4- تو اجرای بازیا چجوری عمل میکنه قابل قبول هست ؟؟ ( core i7 مد نظرم هست .... همون z510-B یا z510-D )

5- در کل من از یه pc قدیمی دارم کوچ میکنم سمت لپ تاپ با بودجه منم z510 و z50-70 سازگاره حالا شما دوستان در کل میگید کدومو بگیرم ؟؟؟

ببخشید سوالا زیاد شد شرمنده... ممنون بابت کمکاتون پیش پیش
    Last edited by Amir Sepehr; 10-07-2014 at 19:43.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •