تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 162 از 168 اولاول ... 62112152158159160161162163164165166 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,611 به 1,620 از 1672

نام تاپيک: « معرفي و بحث آنتي ويروسها »

داره خودمونی میشه pishy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

حالا من كه از فيكس استفاده مي كنم يعني نسخه كاملش رو ندارم؟؟ از لحاظ امنيتي كم ميارم؟؟
    واقعا راهي كه پيشنهاد مي كني سخته ... كي حال داره هفته اي دو بار دنبال يوزر پسورد بگرده! ترجيح مي دم ويروسها تو هاردم تك چرخ بزنن ....

Banned alaodin1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

14

با سلام

من با بودن آنتي ويروس nod32 پس از اينكه آنتي ويروس PC Tools AntiVirus را نيز كه جديدترين آنتي ويروسها است امتحان كردم 37 ويروس وتروجان شناسايي كرد در صورتي كه nod32 هيچ ويروسي را شناسايي نمي كرد .
    از دوستاني كه با nod32 زياد كار كرده اند خواهشمندم در مورد تصوير زير دقيقا به من توضيح دهند

علت اينكه ويروس sub seven را داخل خود آنتي ويروسnod32 چیست آیا nod32 آن را قرنطينه كرده است .
    در ضمن مي خواستم بدانم آيا ورژن 2.5.16 از لحاظ كاركرد تفاوتي با ورژنهاي جديدnod32 دارد .
    Last edited by alaodin1; 14-11-2005 at 12:54.

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

[QUOTE=Masoud.ebi]گیلوپا جان
    گمان نمیکنم کاسپر 2006 با اینکه بتا هست به این اندازه که شما گفتی بیشترین فضای رم رو اشغال کنه
    اگه میخوای بفهمی که کدام آنتی ویروس بیشترین فضای رمت رو اشغال میکنه بایستی AVK2006 رو نصب کنی
    اونوقت که متوجه خواهی شد که کدام آنتی ویروس بیشترین فضای رم رو اشغال میکنه
    قابل توجه شما که کاسپر 2006 دو تا پروسه بیشتر نداره
    AVP.exe User
    AVP.exe System
    در حالت عادی این دو تا پروسه محاله که جمع فضایی که اشغال میکنن بیشتر از یک مرورگر مثل اپرا بشه
    توی این حالت اپرا حدود 16 تا 23 مگ بسته به تعداد تب ها فضا رو اشغال میکنه در حالیکه مجموع اون دو تا کمتر از 20 مگ هستش حتی برخی مواقع زیر 12 مگ رو اشغال میکنن
    ولی همون AVK رو که گفتم در حالت عادی چیزی حدود 40 مگ و در حالتیکه به نت متصل میشید حدود 80 مگ رو اشغال میکنه و این مقدار نیز بطور مرتب در حال افزایش است

خوب بگذریم از این مثالها بسیاره
    بنظر من تنها مشکلی که این آنتی ویروس داره و اکثر دوستان میگن سرعت سیستم رو پایین میاره تنها علتش اسکن درون آرشیوها و فایلهای فشرده در زمان RealTime هستش
    که باعث میشه در هنگام مرور محتویات هارد باعث کاهش سرعت بشه که اگه مثل بیت دفندر 9 کاسپر نیز این گزینه رو انتخابی کنه این مشکلش نیز برطرف خواهد شد
    گیلوپا جان اینا تجربه من از این آنتی ویروس بود و بنظرم آخرین نسخه بتا که داده بسیار بسیار پایداره ولی کماکان با اوت پست مشکل داره
    که امیدوارم توی نسخه نهاییش این مشکل نیز برطرف شه و بشه از اون در کنار اوت پست استفاده کرد
    دوستان هم اگه نظر بدن خوشحال میشم

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام.
    اولا از دوستان عذر میخوام چون دیر به انجمن سر میزنم یکم دیر جواب دارم میدم.خلاصه ببخشید.
    مسعود جان شما چرا یهو قاط زدی بابا من قصد کوبیدن نداشتم .من منظورم از بیشترین اشغال رم توی کل برنامه های کامپیوترم بود نه آنتی ویروسها بابا اینو که منم میدونم kit خیلی بیشتر میگیره.فقط اینو شک ندارم که تو برنامه هایی که حداقل تو کامپیوتر من نصبه بیشترین فضا رو کاسپرس 2006 میگیره و خودتم فکر کنم مطمئنی که نباید در هنگام اینترنت به عنوان آنتی ویروس اول فعال باشه اگه نمیخوای اذیت بشی..قدرت این آنتی ویروس توش هیچ شکی نیست ولی شما برنامه سیستم مکانیک رو برای مثال نصب کن یه قسمتی داره که مقدار cpu usage و اغال رمت توسط برنامه ها به طور کامل چک میشه و بهت گزارش میده که خداشاهده کاسپرس اول بود خود سیستم مکانیک دوم بود از نظر اشغال رم .من به شخصه رو کامپیوتر خودم در حال حاضر nod به صورت فعال , 2006 به صورت غیر فعال نصبه.خلاصه من فقط نظر خودم میگم و نظر شما و همه دوستان که سرور من هستید برای من محترم.امیدوارم موفق باشی.

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط pishy
    اقا مهدي من واقعا شرمنده ام چون تازه واردم زياد بچه ها رو نمي شناسم ....اصلا متوجه نشدم كه مدير انجمن كرك و سريال هستين! من بنا به عادت خودم كه اگه بخوام چيزي به كسي ياد بدم مرحله مرحله توضيح مي دم و دور از جون شما خر فهمش مي كنم پست دادم .... بعدا كه عنوانتو خوندم خيلي خجالت زده شدم!!! لابد كلي بهم خنديدين!!!

اين نود هم نمي دونم تريال هست يا نه!!! اگه باشه كه سرم كلاه رفته چون طرف فروشنده گفت خودش بصورت خودكار ليسانسش رو مي ده و اين حرفها ..... به هر حال يه هفته ست كه نصب كردم خوب داره آپديت مي كنه حالا بعدشم بكنه يا نه نمي دونم!!!
    ولي شنيدم يه بار ليسانس درست حسابي نود رو گير بياري ديگه تا ابد مي توني آپديت كني!!! خالا اگه يكي پيدا كردين به منم بدين .....
    نقل قول نوشته شده توسط pishy
    حالا من كه از فيكس استفاده مي كنم يعني نسخه كاملش رو ندارم؟؟ از لحاظ امنيتي كم ميارم؟؟
    واقعا راهي كه پيشنهاد مي كني سخته ... كي حال داره هفته اي دو بار دنبال يوزر پسورد بگرده! ترجيح مي دم ويروسها تو هاردم تك چرخ بزنن ....

سلام دوست عزيزم
    قبل از هر چيزي بايد بگم كه به هيچ عنوان ناراحت نشدم، بلكه خيلي خوشحال هم شدم كه ديدم دوستان عزيزي مثل شما هستند كه هر چه اطلاعات دارند در طبق اخلاص گذاشته و به ديگران تقديم مي كنند. خود من بارها مطالبي از دوستان عزيزمون ياد گرفته ام كه واقعا در جاهاي مختلف به دردم خورده.

در مورد ليسنس درست و حسابي هم بايد بگم كه يك يوزرنيم و پسورد بود كه مدتها ازش استفاده مي كرديم تا اينكه توسط سايت سازنده بلاك شد. بعد از اون ديگه از يوزر و پسوردهايي كه هر 2-3 روز يك بار عوض مي شن استفاده مي كنيم.
    البته از روشي كه شما استفاده كردي و همينطور يك پچ كه به نام fix معروفه هم استفاده كنيد، مشكل خاصي به وجود نمي آد. فقط ديگه نسخه فول و ادمين نيست و تريال مي شه. قبلا هم گفته ام كه من خودم به شخصه روي اين كلمه تريال خيلي حساسم! پس پيدا كردن يوزر و پسورد را به كلمه تريال ترجيح مي دم!
    در مورد تك چرخ زدن ويروس ها در هاردت هم بايد بگم كه خوشبختانه گويا تا به حال ويروس بدذاتي به تورت نخورده!!! وگرنه اين حرف رو نمي زدي!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

9

آقا لطفا یه نفر به من کمک کنه
    من تاحالا هر چی user & Password زدم نتونسنم update کنم. با اون پچ fix تونستم اپدیتش کنم ولی تریال شد. حالا هم نوشته 23 روز دیگه بیشتر وقت ندارم یکی کمکم کنه چیکار کنم

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

كاظم جان سلام
    بعد از استفاده از اون كرك fix بايد يك بار سيستمت رو ريست كني. اين كار رو كردي يا نه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

آره ریست هم کردم
    چند روز هم هست که از نصبش رد شده و داره روز به روز از تاریخش رد می شه.

Banned alaodin1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

مهدي جان شما كه با آنتي ويروس nod32 آشنايي داري جواب سوال منو بده

حـــــرفـه ای Harry Potter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

با سلام
    من با بودن آنتي ويروس nod32 پس از اينكه آنتي ويروس PC Tools AntiVirus را نيز كه جديدترين آنتي ويروسها است امتحان كردم 37 ويروس وتروجان شناسايي كرد در صورتي كه nod32 هيچ ويروسي را شناسايي نمي كرد .از دوستاني كه با nod32 زياد كار كرده اند خواهشمندم در مورد تصوير زير دقيقا به من توضيح دهند
    اگر همه ویروس هایی که پیدا کردی در همین مسیر \ESET\infected باشن هیچ مشکلی نیست.
    چون اینها رو قبلا NOD32 پیدا کرده و الان هم قرنطینه شدن و هیچ خطری ندارن.
    در اصل شاخه \ESET\infected قرنطینه Nod هست که قبلا در موردش بحث شده.

حالا اگر جای دیگه ای هم ویروس پیدا کردی بگو.

Banned alaodin1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط hossein84x
    اگر همه ویروس هایی که پیدا کردی در همین مسیر \ESET\infected باشن هیچ مشکلی نیست.
    چون اینها رو قبلا NOD32 پیدا کرده و الان هم قرنطینه شدن و هیچ خطری ندارن.
    در اصل شاخه \ESET\infected قرنطینه Nod هست که قبلا در موردش بحث شده.

حالا اگر جای دیگه ای هم ویروس پیدا کردی بگو.
    حسين جان بقيه ويروسها در temporary internet files قرار داشتند
    در ضمن می خواستم بدانم آیا ورژن های قدیمی وجدید nod32 از لحاظ عملكرد با هم فرق دارند .
    و كدام ورژن از همه بهتر است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •