تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 162 از 212 اولاول ... 62112152158159160161162163164165166172 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,611 به 1,620 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه Omid-HD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016
    محل سكونت
    سکونتگاه

پيش فرض

فوق العاده آشغاله و هفته بعد که قراردادم تموم بشه 100 درصد جمع آوری میزنم. فقط 100 کیلوبایت سرعت میده. نصف شب ها به مدت 4 ساعت به حالت طبیعی برمیگرده و بعدش دوباره روز که میشه تا نصف شب سرعتش پایینه.

این کاربر George Shelly هم متاسفانه مال خود دیده بان هست. یعنی کاربر عادی نیست. (معلوم الحال شدی. جمع کن داداش)
    دیگه همه میدونن سرعتش افتضاح شده. خود من کرج هستم و پسر خاله من هم کرج هست و هر دو دیده بان داریم و سرعت اینترنت هر دوی ما پایین هست.

با دیده بان هم چند دفه تماس گرفتم و فقط دنبال پیچوندن مشتری هست. اون خانم ترابیان میگه : "مشکل کندی سرعتتون رو بررسی میکنم" بعد یهو قطع میکنه و وصل میکنه به همکارش. همکارش میپرسه : "مشکل چیه؟" بعد میگم همین الان برای خانم ترابین توضیح دادم که برای سومین روز هست سرعت پایینه و خودشون قرار شد بررسی کنند نه اینکه گوشیو قطع کنن و بدن به همکارشون! بعد اون طرف هم قطع میکنه و میره تو وضعیت انتظار که 100 بار بهت گفته میشه "شما نفر اول صف انتظار هستی از صبر و ..."

با دیده بان سر کار هستید. این شرکت واقعا توی درپیت بودن روی شاتل رو هم سفید کرد. و السلام!
    Last edited by Omid-HD; 11-01-2020 at 11:31.

2. 3 کاربر از Omid-HD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

داداش من خودمم مشکل دارم من هیچ وقت نگفتم این شرکت خوبه گفتم یه موقع خوب میشه و دوباره خراب میشه ولی تو سوزشت از جای دیگه ست چون بهت اکانت مفتی ندادم و سوالای چیز شعرتو جواب ندادم سوزشت زده بالا ، انقدر شعور داشته باش وقتی جوابتو نمیدن ده بار مسیج نده ...
    بهش یه اکانت مفتی دادم هنوز 2020 نیومده بود میگه اگه 2020 اومد بازم بهم اکانت میدی ؟
    حالا اگه بهش 80 تا اکانت میدادم نمیشدم کارمند دیده بان نت ...
    یاد بگیرید از ایشون وقیح بودنو

Last edited by George Shelly; 11-01-2020 at 12:20.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

داداش من خودمم مشکل دارم من هیچ وقت نگفتم این شرکت خوبه گفتم یه موقع خوب میشه و دوباره خراب میشه ولی تو سوزشت از جای دیگه ست چون بهت اکانت مفتی ندادم و سوالای چیز شعرتو جواب ندادم سوزشت زده بالا ، انقدر شعور داشته باش وقتی جوابتو نمیدن ده بار مسیج نده ...
    بهش یه اکانت مفتی دادم هنوز 2020 نیومده بود میگه اگه 2020 اومد بازم بهم اکانت میدی ؟
    حالا اگه بهش 80 تا اکانت میدادم نمیشدم کارمند دیده بان نت ...
    یاد بگیرید از ایشون وقیح بودنو

کاری ندارم ولی تمام حرفای کاربر امید سر من هم اومده و نزدیک 60 روز قطعی بیشتر طی 6 ماهی که گرفتم و از 3 دی هم قطع کردن تا الان امروز گفتن تعیین تکلیف کنن یا کلا جمعش کنن یا وصل کنن و من برای دانلود فقط گرفتم و پینگ و غیره هم مهم نبود برام ولی این همه قطعی نوبره و امروز هر چی هم زنگ میزنم گذاشته روی اهنگ جواب هم نمیده و اینم از تعیین تکلیف

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

کاری ندارم ولی تمام حرفای کاربر امید سر من هم اومده و نزدیک 60 روز قطعی بیشتر طی 6 ماهی که گرفتم و از 3 دی هم قطع کردن تا الان امروز گفتن تعیین تکلیف کنن یا کلا جمعش کنن یا وصل کنن و من برای دانلود فقط گرفتم و پینگ و غیره هم مهم نبود برام ولی این همه قطعی نوبره و امروز هر چی هم زنگ میزنم گذاشته روی اهنگ جواب هم نمیده و اینم از تعیین تکلیف
    دیده بان شرکت هست یا نه ؟
    اگه نتش همه حا بد باشه پس چرا هنوز روپاست ؟ نمیشه که همه جا خراب باشه
    این میگه من چون کرجم و وضعیتم مثل اون خراب نیست پس حتما من دارم دروغ میگم و کارمند دیده بانم
    هنوز پیغاماش هست که از من پرسید بیام دیده بان یا نه من گفتم بیا چون اون موقع واقعا این مشکلات رو نداشت ، راضیم بود حالا بعد یه سال اومده میگه من کارمندمو و از این چرندیات
    تعداد کاربرای اینستگرم دیده بان زیر هزار نفر بود الان 15 هزار نفر داره این یعنی مشترکینش زیاد شدن و افت کرده ...
    شما به من یه شرکت خوب نشون بده که کیفیت و حجم خوب بده من همین الان تخلیه کنم اگر موندم چون راه دیگه ای نیست و من کلی مصرف دارم ، کلی سرویس رو تی وی و غیره دارم اونارو چیکار کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دیده بان شرکت هست یا نه ؟
    اگه نتش همه حا بد باشه پس چرا هنوز روپاست ؟ نمیشه که همه جا خراب باشه
    این میگه من چون کرجم و وضعیتم مثل اون خراب نیست پس حتما من دارم دروغ میگم و کارمند دیده بانم
    هنوز پیغاماش هست که از من پرسید بیام دیده بان یا نه من گفتم بیا چون اون موقع واقعا این مشکلات رو نداشت ، راضیم بود حالا بعد یه سال اومده میگه من کارمندمو و از این چرندیات
    تعداد کاربرای اینستگرم دیده بان زیر هزار نفر بود الان 15 هزار نفر داره این یعنی مشترکینش زیاد شدن و افت کرده ...
    شما به من یه شرکت خوب نشون بده که کیفیت و حجم خوب بده من همین الان تخلیه کنم اگر موندم چون راه دیگه ای نیست و من کلی مصرف دارم ، کلی سرویس رو تی وی و غیره دارم اونارو چیکار کنم
    داداش منم روی حساب حجم زیاد طمع کردم اومدم و از اون لحظه که پست زدم داشتم زنگ میزدم عاقبت الان که پست میزنم برام وصلش کردن و من از دوره خاتمی adsl دارم از شرکتای مختلف که بدترینش هم شاتل بود ولی این همه قطعی نداشتم و تو همین 20 روز گذشته کلی هزینه نت همراه گوشی دادم و باز جای شکر داره این نت گوشی بود کار من لنگ نشد و من برام پینگ و غیره مهم نیست فقط دانلود پابرجا باشه و یه نتی هم باشه برام کافیه

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سرعتارو لیمیت کردن به 8 مگ ، من الان ده تا لینگ گذاشتم عین ده تاش با 900 دانلود می کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

پینگ هم رفت بالا سگ ....رینه به قبرشون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

آقا دیده بان خوبه یا نه؟ واسه یوتیوب و اینستاگرام؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

برای همه مناسب نیست به خیلی چیزها بستگی داره
    اینکه من بگم خوبه یا بد درست نیست
    و اینو مد نظر بگیر سرعت 8یا 16توقع معجزه اونهم یوتوب و اینستا رو نداشته باش
    سرورها فوق خارجی هستن و یکیش هم که فی....هست

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

کیفیت نت این شرکت مثل یه آدمی میمونه که نمیشه شخصیتش رو شناخت ، یه روز مهربونه ، یه روز بی دلیل عصبیه ، یه روز تو خودشه ، یه روز الکی خوشحاله ، حلاصه هر روز یه چیزه .....
    مثلا چند روز خرابه و آدمو به نقطه تخلیه میرسونه تا میای مثلا زنگ بزنی واسه تخلیه یا شکایت یهو درست میشه خشمت کم میشه و چند روزه خوبه و دوباره شروع میشه ......
    در حال حاضر رو اینستا خیلی بده واسه من در حالی که قبلا اینجوری نبود ولی چون رو LTE هم واس من کنده من فک کنم برگرده به همون کندی اینستا که چند ماهه شروع شده یه موقع کمتر یه موقع بیشتر .....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •