تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 162 از 176 اولاول ... 62112152158159160161162163164165166172 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,611 به 1,620 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

لطفا جواب بدید

مشاوره برای خرید هارد اینترنال 1 یا 2 ترابایت جان سخت موجود در بازار ایران با کمترین آمار خرابی

برای فیلم و عکس های مهم

و خدای نکرده در صورت خرابی قابل تعمیر نسبت به سایر برندهای موجود در بازار ایران

بردش پیدا بشه تو بازار

برای کارهای سخت

سیستم همیشه روشن خواهد بود و کار زیادی ازش خواهم کشید

فایل هایی تصویری مولتی مدیا با حجم بالا کپی و یا کات خواهد شد
    Last edited by Persianhb; 02-12-2016 at 22:00.

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

امیدی ب این هارد هس برای تعمیر؟ ( میدونم جاش اینجا نیس اما تاپیک خرابی ها رو پیدا نکردم اینجا مطرح کردم پوزش می خوام)

Last edited by sasan.69; 30-11-2016 at 19:48.

اگه نباشه جاش خالی می مونه poyul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام .

میتونید Seagate Backup Plus Slim انتخاب کنید . دیجیکالا و لیون کامپیوتر این مدل رو موجود دارند و به بودجه ـتون هم میخوره .

اگه هادر آداپتور دار رو به آپشن ها اضاف کنیم کدوم بهتره ؟

وسترن my book یا seagate backup plus?

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVGroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

من می خواستم به جای خرید هارد اکسترنال، از «داک هارد» (Hard Drive Douck) استفاده کنم. هدفم تهیه آرشیو هست و از هاردها استفاده کمی خواهد شد.
    این مدل رو در نظر دارم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آیا این کار درستیه یا باعث آسیب هاردها خواهد شد؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من می خواستم به جای خرید هارد اکسترنال، از «داک هارد» (Hard Drive Douck) استفاده کنم. هدفم تهیه آرشیو هست و از هاردها استفاده کمی خواهد شد.
    این مدل رو در نظر دارم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آیا این کار درستیه یا باعث آسیب هاردها خواهد شد؟
    مشکلی ایجاد نمیشه . مشابه هارد دیسکهای اکسترنال هست با این تفاوت که یه باکس برای چند هارد دیسک استفاده خواهد شد .
    ولی به چه علتی میخواهید داک هارد بخرید ؟ چرا هارد دیسک اکسترنال نمیخرید ؟

6. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVGroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

مشکلی ایجاد نمیشه . مشابه هارد دیسکهای اکسترنال هست با این تفاوت که یه باکس برای چند هارد دیسک استفاده خواهد شد .
    ولی به چه علتی میخواهید داک هارد بخرید ؟ چرا هارد دیسک اکسترنال نمیخرید ؟
    چون به مرور زمان تعداد هاردهای بیشتری نیاز دارم که اگه بخوام همه رو اکسترنال تهیه کنم قیمتش نسبت به اینترنال خیلی بیشتر میشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام ،
    اتاخان دو تا هارد میخوام یکی اینترنال ا ترا باشه ( سرعت بالا و دوام خوب) و دیگری اکسترنال 2 ترا ( دوام بالا ، سرعت مناسب)
    اگر امکانش هست دو مدل مناسب معرفی فرمایید.
    نمیدونم هارد اینترنال 1 ترا قبلیم ( ٌWD Blue ) بعد ار 18 ماه کارکرد Reallocated Sector Count رفت رو 140 و ویندوز پیغام خطا میده البته دیگه امکان Image گرفتن با برنامه Acronis از هارد دیسک وجود ندارد. فکر کنم باید از خیرش بگذرم. البته دمای هاردم در HDTune pro سی درجه هست.
    تو هاردهای جیدتر بالای 500 تا ، تا یه حال یکی تو لب تاپم و دیگری این هاردم مشکل دار شده است. آمار خرابی تو هادرها بالا رفته است.
    اگه چشم نزنم هنوز هاردهای قدیمیم(بالای پنج سال) 500 و پایین تر هنوز رو دسکتاپها دارن کار می کنند.
    مشکل از کجاست؟

ممنون و متشکرم
    Last edited by hamidrezaaf; 18-12-2016 at 00:18.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام.این هارد دیسک هایی که جدیدا توی بازار به اسم گارانتی شرکتی زیاد شده و یک سال گارانتی شرکتی دارن و قیمتشون حدود 100 تا 200 تومن از هاردهای گارانتی اصلی سازگار و آواژنگ ارزون تره چطورن؟این که میگن این هاردها مرجوعی بودن و مشکل و خرابی داشتن و توسط کارخونه یا یه جای دیگه تعمیر شدن و دوباره تحت گارانتی شرکتی وارد بازار شدن به همین دلیل طول عمر کمتر و سرعت کمتری نسبت به هاردهای گارانتی اصلی دارن درسته؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.این هارد دیسک هایی که جدیدا توی بازار به اسم گارانتی شرکتی زیاد شده و یک سال گارانتی شرکتی دارن و قیمتشون حدود 100 تا 200 تومن از هاردهای گارانتی اصلی سازگار و آواژنگ ارزون تره چطورن؟این که میگن این هاردها مرجوعی بودن و مشکل و خرابی داشتن و توسط کارخونه یا یه جای دیگه تعمیر شدن و دوباره تحت گارانتی شرکتی وارد بازار شدن به همین دلیل طول عمر کمتر و سرعت کمتری نسبت به هاردهای گارانتی اصلی دارن درسته؟
    سلام .
    اینها هارد دیسکهای کارکرده و دست دوم هستند . توصیه میکنم از خرید اینجور هارد دیسکها اجتناب کنید .

این که میگن این هاردها مرجوعی بودن و مشکل و خرابی داشتن و توسط کارخونه یا یه جای دیگه تعمیر شدن و دوباره تحت گارانتی شرکتی وارد بازار شدن
    اینکه توسط خود کارخانه و یا سازنده تعمیر بشه به معنی refurbished هست که توسط سازنده گارانتی هم میشه . ولی موردی که شما میگید کارکرده هست و اکثراً گارانتی ها هم به اتمام رسیده (گارانتی خود سازنده هارد دیسک) .

11. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام.ممنون از پاسخ تون.از کجا بفهمیم هارد refurbished هست یا نه؟مشکلات ریفر چیه؟و تنها راه تشخیصش از روی گارانتی هست؟
    سوال که برام پیش اومد اینه چرا هارد دست دوم اگه سالم باشه و مشکلی نداشته باشه نخریم؟من خودم یک وسترن دسته دوم از بازار خریدم که گارانتیش هم تموم شده بود و همچنان تست کردم خداروشکر بعد 2-3 سال هیچ مشکلی نداره و همچنان داره تقریبا روزی 15-16 ساعت کار میکنه و سالمه !!!الینم داره پر میشه به فکر خرید یه هارد دیگه هستم.
    Last edited by KENWOOD_10; 18-12-2016 at 12:41.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •