تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1618 از 1635 اولاول ... 61811181518156816081614161516161617161816191620162116221628 ... آخرآخر
نمايش نتايج 16,171 به 16,180 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

درود
    دوستان من دنبال یه دوربین شبه SLR هستم. واسه من کیفیت مهمه. لنزش میخوام واید باشه. بیشتر واسه Landscape میخوام . در مورد دوربین فوجی فیلم اطلاعاتی ندارم ولی خودمون خیلی وقت پیش یه مدل ازش داشتیم که خیلی کارایی خوبی داشت مطمئنا الان شرکتش واگذار شده و کیفیت اون موقع رو نداره !
    تا ۸۰۰ تومن نظرتون چیه ؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    من میخوام عکاسی رو به صورت حرفه ای ادامه بدم و تو کلاس های عکاسی شرکت کنم لطفا یه دوربین خوب برام معرفی کنید ترجیها قیمتش مناسب بشه چون از نظر بودجه محدودیت دارم انشاالله بعد یه مدت یه دوربین سطح بالا میگیریم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    تو خرید دوربین بدجور موندم که چی انتخاب کنم. تو عکاسی مبتدی هستم و برای مصارف خانگی و مسافرت می خوام و تا 1200 ، 300 میتونم هزینه کنم.
    اولویت اولم کیفیت عکس هست ولی نمی خوام کیفیت فیلمبرداری کمتر از Full HD با 30 فریم باشه، از دوربین های سوپر زوم بدم نمیاد ولی نمیدونم این دوربین ها ارزش خرید دارن یا نه ، اصلا زوم بالا تو انتخاب دوربین ارزش داره یا نه ؟ ، اندازه لنزش بزرگ باشه، وجود فرمت RAW زیاد برام مهم نیست ، WIFI برای استفاده با موبایل داشته باشه، اندازش زیاد بزرگ نباشه ،موقع فیلمبرداری صدای لنزش کم باشه ، مشکل باتری هم نداشته باشه.
    خودم مدل های زیر رو پیدا کردم اگه غیر از اینها مدل دیگه ای هم سراغ دارید بگید، اگه میشه راهنمایی کنید تا تو این رنج قیمت بتونم کاملترین دوربین و بگیرم.

Canon Powershot G16
    Nikon D3200 Kit 18-55 VR II
    Canon Powershot SX60 HS
    Canon PowerShot SX700 HS
    Canon Powershot S120
    Canon Powershot S110
    Last edited by Saeed7Star; 20-02-2015 at 22:43.

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    تا 200 تومن بهترین گزینه چیه؟
    برای هدیه دادن میخوام
    فیلمبرداریش اصلا مهم نیست نداشت هم نداشت
    کیفیت عکساش قابل قبول باشه

این مورد چطوره؟
    Fujifilm FinePix JV300

همون چند لول از دوربینهای گوشیهای در رنج 800-900 تومن بالاتر باشه کافیه...یا در کل از دوربین گوشیه HTC Desire 600 Dual Sim بهتر باشه
    اگه از دوربین این گوشی بهتر نباشه ابروم میرهنخرم سنگینترم
    نمی دونم به نتیجه رسیدید یا نه ولی تو این رنج قیمت خیلی رو دوربینهای کامپکت حساب نکنید شاید در حفظ فرم اصلی صورت مثلا در عکسهای پرتره به خاطر داشتن امکان زوم و استفاده از فاصله کانونی بلند تر به شما کمک کنن ولی در موارد دیگه در بهتر حالت تفاوت زیادی وجو نخواهد داشت.

5. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درود
    دوستان من دنبال یه دوربین شبه SLR هستم. واسه من کیفیت مهمه. لنزش میخوام واید باشه. بیشتر واسه Landscape میخوام . در مورد دوربین فوجی فیلم اطلاعاتی ندارم ولی خودمون خیلی وقت پیش یه مدل ازش داشتیم که خیلی کارایی خوبی داشت مطمئنا الان شرکتش واگذار شده و کیفیت اون موقع رو نداره !
    تا ۸۰۰ تومن نظرتون چیه ؟؟
    منظورتون از اینکه شرکتش واگذار شده چیه چون واگذار نشده و در رده دوربینهای بدون آینه محصولات با کیفتی داره که به لحاظ عملکرد نویز تقریبا بی رقیبن که ارزونترینش fujifilm X-A1 هست و 1700 تا 1800 قیمتشه ولی تو رنج قیمت شما اگر دنبال محصول با کیفیت از لحاظ عکاسی و فیلم برداری هستید S110 کانن - نیکون P330 و پنتاکس MX-1 هستن

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    من میخوام عکاسی رو به صورت حرفه ای ادامه بدم و تو کلاس های عکاسی شرکت کنم لطفا یه دوربین خوب برام معرفی کنید ترجیها قیمتش مناسب بشه چون از نظر بودجه محدودیت دارم انشاالله بعد یه مدت یه دوربین سطح بالا میگیریم

نیکون D3100 و کانن 1200D و نیکون D3200 به ترتیب از 1050 تا 1300 اگر اشتباه نکنم.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    تو خرید دوربین بدجور موندم که چی انتخاب کنم. تو عکاسی مبتدی هستم و برای مصارف خانگی و مسافرت می خوام و تا 1200 ، 300 میتونم هزینه کنم.
    اولویت اولم کیفیت عکس هست ولی نمی خوام کیفیت فیلمبرداری کمتر از Full HD با 30 فریم باشه، از دوربین های سوپر زوم بدم نمیاد ولی نمیدونم این دوربین ها ارزش خرید دارن یا نه ، اصلا زوم بالا تو انتخاب دوربین ارزش داره یا نه ؟ ، اندازه لنزش بزرگ باشه، وجود فرمت RAW زیاد برام مهم نیست ، WIFI برای استفاده با موبایل داشته باشه، اندازش زیاد بزرگ نباشه ،موقع فیلمبرداری صدای لنزش کم باشه ، مشکل باتری هم نداشته باشه.
    خودم مدل های زیر رو پیدا کردم اگه غیر از اینها مدل دیگه ای هم سراغ دارید بگید، اگه میشه راهنمایی کنید تا تو این رنج قیمت بتونم کاملترین دوربین و بگیرم.

Canon Powershot G16
    Nikon D3200 Kit 18-55 VR II
    Canon Powershot SX60 HS
    Canon PowerShot SX700 HS
    Canon Powershot S120
    Canon Powershot S110
    نیکون D3200 یه دوربین اس ال آر هست و بهترین گزینه ی برای شما بعد G16 کانن .

9. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    تا 300 یه کامپکت خوب میخوام از سری پاورشات نباشه چون دو مدلشا داشتم میخوام بهتر باشه

پ.ن:یکی دوستان مدلisx210 کارکرده ساخت ژاپن داره میگه 380 نظرتون چیه؟
    من یه همچین مدلی ندیدم می شه اطلاعات بیشتری بدید ولی ایکسیوز 255 گزینه خوبیه باید بودجه رو افزایش بدید.

11. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    منم عرض کردم مردد موندم بخاطر همین مورد. ببینید نظر و عقیده من (البته شاید درست نباشد)
    dslr:
    ضعف:سنگینی - آشنا نبودن به پارامترهای این دوربنیها و بالطع استفاده از حالت اتو(برای من9
    حسن:عکسها با کیفیت بالا(ابته در صورت آشنا بودن با پارامترهاش) فیلمبرداری با کیفیت مناسب عکسهای با کیفیت بالا در INDOOR و مخصوصا فضای نور خانه(لامپ های کم مصرف و یا سایر منابع نور مصنوعی)
    COMPACT:
    ضعف: عکسها با کیفیت کمتر نسبت به DSLR و همچنین فیلمبرداری با کیفیت پایین.
    قدرت: کوچک و جمع و جور بودن.
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    شما که ظاهرا آشنایی به نقاط ضعف و قوت دوربینها دارید و خودتوم باید در این مورد تصمیم بگیرید که الویت شما عکس وفیلم هست و یا امکان حمل و نقل آسونش ولی همون طور که دوستمون گفتن اس ال آر انتخاب بهتری می تونه باشه.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوربین فعلیم sx240 هست .می خوام یه مدل بگیرم تو همین مایه ها با این تفاوت که wifi داشته باشه. بین این دو تا کدوم بهتره sx280 ,sx700
    سپاس
    فکر می کنم SX700 انتخاب بهتریه و کانن تو این دوربین تونسته با وجود افزایش پیکسلها همچنان سطح نویز رو خوب کنترل کنه . در ضمن بعضی مدلهای SX280 مشکل باتری موقع فیلم برداری داشتن. در مجموع به لحاظ امکانات مثلا امکان استفاده از میکروفون اکسترنال مدل 700 بهتره از نظر عکس هم کیفیت خوبی رو نمایش می ده من تو ریوها هم که چک کردم عکساش در حد همون 280 بود در ضمن باتری قوی تری داره. عکسایی که گذاشتم تو ایزو 800 هست بیشتر می خواستم بدونم از نظر نویز با توجه به پیکسل دانسیته بالاتر چطور عمل می کنه ایزو 800 ایزویی که در شرایط رایج نور اتاق کارایی داره . عکس SX700 ریسایز شدست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •