تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما ورزش بدنسازی و پرورش اندام کار میکنید؟

راي دهنده
412. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

301 73.06%
  • خیر

111 26.94%
صفحه 161 از 221 اولاول ... 61111151157158159160161162163164165171211 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,601 به 1,610 از 2203

نام تاپيک: ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همچنین به موارد بالا.......افزایش فشار خون......افزایش کراتین و اوره.......دفع پروتئین توسط کلیه...نامتعادل شدن فاکتورهای خونی و.......

رو هم اضافه کنید.........

خواهشا زیر نظر پزشک و فقط مکمل های مجاز رو مصرف کنید.......نه چیزی که مربیتون پیشنهاد میده

2. این کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

آقا این جه فازیه؟
    چند روزه میام توی این تاپیک دارم میخونم هی مگین ضرر داره این چیزا

چیزی نیست که بدون عوارض باشه .
    اگه قرار به این باشه که همین گوشت ِ قرمزی که میخورید هم ضرر داره!

درست مصرف کردنش + رژیم غذایی درست هیج آسیبی نمیزنه

4. 4 کاربر از Facon_Archi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مکمل و ترکیبات هورمونی ؟؟؟؟ واقعا عجیبه که یه دکتر تا این حد اطلاعات پایینی داشته باشه .

بحث اینکه مکمل باید با توجه به نیاز و با علم مصرف بشه هیچ شکی توش نیست...بحث اینکه ضررهای جزئی هم داره درسته
    حتی مواد غذایی طبیعی هم مضراتی دارن ... اما مضراتی که این فوق تخصص کلیه به اون اشاره میکنه در هیچ مکملی پیدا نمیشه .

این عوارض مختص استروئید هاست و از طرفی اگر این دکتر علم کافی در مورد مکملها داشت این دسته رو دارو به حساب نمیاورد.
    ار طرفی جای دیگه میخونیم که باید تاییده وزارت بهداشت داشته باشن..اگر شما کوچکترین اشنایی با وضعیت مکملهای غذایی در ایارن داشتید از وضعیت
    مکملهای تحت تاییده وزارت بهداشت و کیفیت بسیار بد اونا مطلع بودید حالا بگذریم که در داروخانه ها تاریخ این مکملها رو برای فروش رفتنشون تغییر
    میدن و مکمل تاریخ برگشته به دست مردم میدن .

ببخشید این حرف رو میزنم اما به جرات میتنم بگم در ایران کمتر پزشکی تحقیقاتی در مورد مکملها انجام داده و کمتر پزشکی پیدا میشه که اطلاعات دقیقی از
    مکملها داشته باشه .

کاش به جای سرچ منابع فارسی زبان .. فقط یه کم از منابع خوب و مطمئن اطلاعات کسب میکردید...نه از مطالبی که بدون هیچ دانش و تجربه ای بیان میشه.
    متاسفانه بحث بدنسازی و ورزش بدنسازی در ایران خیلی مورد ظلمه..از هر طرفی مورد حمله قرار گرفته...این هم یکی از حملاتیه که به این ورزش میشه در
    صورتی که باز هم اگه بیشتر تحقیق میکردید مطلع بودید که ورزشکاران سطح مبتدی گرفته تا حرفه ای در همه ی رشته های ورزشی از کشتی گرفته تا
    والیبال و فوتبال و .... همگی از همین مکملها استفاده میکنند و از نظر علمی کاملا بدون مشکل و تا حد زیادی حتی ضروری هم هست .

6. 3 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

مکمل و ترکیبات هورمونی ؟؟؟؟ واقعا عجیبه که یه دکتر تا این حد اطلاعات پایینی داشته باشه .

بحث اینکه مکمل باید با توجه به نیاز و با علم مصرف بشه هیچ شکی توش نیست...بحث اینکه ضررهای جزئی هم داره درسته
    حتی مواد غذایی طبیعی هم مضراتی دارن ... اما مضراتی که این فوق تخصص کلیه به اون اشاره میکنه در هیچ مکملی پیدا نمیشه .

این عوارض مختص استروئید هاست و از طرفی اگر این دکتر علم کافی در مورد مکملها داشت این دسته رو دارو به حساب نمیاورد.
    ار طرفی جای دیگه میخونیم که باید تاییده وزارت بهداشت داشته باشن..اگر شما کوچکترین اشنایی با وضعیت مکملهای غذایی در ایارن داشتید از وضعیت
    مکملهای تحت تاییده وزارت بهداشت و کیفیت بسیار بد اونا مطلع بودید حالا بگذریم که در داروخانه ها تاریخ این مکملها رو برای فروش رفتنشون تغییر
    میدن و مکمل تاریخ برگشته به دست مردم میدن .

ببخشید این حرف رو میزنم اما به جرات میتنم بگم در ایران کمتر پزشکی تحقیقاتی در مورد مکملها انجام داده و کمتر پزشکی پیدا میشه که اطلاعات دقیقی از
    مکملها داشته باشه .

کاش به جای سرچ منابع فارسی زبان .. فقط یه کم از منابع خوب و مطمئن اطلاعات کسب میکردید...نه از مطالبی که بدون هیچ دانش و تجربه ای بیان میشه.
    متاسفانه بحث بدنسازی و ورزش بدنسازی در ایران خیلی مورد ظلمه..از هر طرفی مورد حمله قرار گرفته...این هم یکی از حملاتیه که به این ورزش میشه در
    صورتی که باز هم اگه بیشتر تحقیق میکردید مطلع بودید که ورزشکاران سطح مبتدی گرفته تا حرفه ای در همه ی رشته های ورزشی از کشتی گرفته تا
    والیبال و فوتبال و .... همگی از همین مکملها استفاده میکنند و از نظر علمی کاملا بدون مشکل و تا حد زیادی حتی ضروری هم هست .
    چون بر خلاف نظر شما صحبت شده دکتر دارای علم لازم نبوده ؟

بعدشم یه نکته ی بسیار اساسی :

متاسفانه بحث بدنسازی و ورزش بدنسازی در ایران خیلی مورد ظلمه..
    آنچه را که عیان است چه حاجت به بیان است .... شما به چه علمی اینجا مستقیما به طرف مقابل توصیه میکنید که آره فلان مکمل خوبه استفاده کنه ؟
    4روز دیگه بنده خدا هزار جور بیماری بگیره شما جوابگو هستید ؟ اگه از دید شما اون دکتر هیچ علم پزشکی نداره که شما حتی یک درصد هم دانش پزشکی ندارید مگه غیر اینه ؟

آقا این جه فازیه؟
    چند روزه میام توی این تاپیک دارم میخونم هی مگین ضرر داره این چیزا

اگه قرار به این باشه که همین گوشت ِ قرمزی که میخورید هم ضرر داره!

درست مصرف کردنش + رژیم غذایی درست هیج آسیبی نمیزنه

با دوز مصرفی معین شده مصرف بشه و سابقه بیماری
    قلبی خاصی نداشته باشید ضرری نداره
    قضاوت با کسی که سوال رو مطرح کرده
    Last edited by Eblis 2011; 21-04-2013 at 20:53.

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عجیبه که حرف های یه متخصص رو هم رد میکنید......عجب

اتفاقا خیلی از پزشک ها هم هستن که روی مکمل ها تحقیقات کاملی رو انجام دادن......

می خواین شماره ی یه پزشک رو بدم که تو فدراسیون پزشکی و ورزشی فعالیت دارن و سال های سال روی مکمل ها و غیره و غیره تحقیقات بسیار
    کامل و تکمیلی انجام دادن.....

اتفاقا بدن سازی به این دلیل تو ایران مورد ظلم هست که با تجویز های اشتباه....خیلی ها از زندگی ساقط میشن....
    بله در بین ورزشکارهای حرفه ای و در سطح تیم ملی از مکمل استفاده میشه...یعنی بایدم استفاده بشه.....ولی زیر نظر متخصص و با مکمل های مجاز.......

بنده نیاز به تحقیق ندارم......خودم مربی هستم....دوره های پزشکی مربوط به رشته ام گذروندم........

هدفم این بود که مسیر درست رو نشون بدم......در هر صورت خود دانید.......

9. این کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

می خواین شماره ی یه پزشک رو بدم که تو فدراسیون پزشکی و ورزشی فعالیت دارن و سال های سال روی مکمل ها و غیره و غیره تحقیقات بسیار
    نه دوست گرامی .... لابد بعد تماس میگن علم اون پزشک هم در سطح پایینی بوده .....

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چون بر خلاف نظر شما صحبت شده دکتر دارای علم لازم نبوده ؟

بعدشم یه نکته ی بسیار اساسی :

آنچه را که عیان است چه حاجت به بیان است .... شما به چه علمی اینجا مستقیما به طرف مقابل توصیه میکنید که آره فلان مکمل خوبه استفاده کنه ؟
    4روز دیگه بنده خدا هزار جور بیماری بگیره شما جوابگو هستید ؟ اگه از دید شما اون دکتر هیچ علم پزشکی نداره که شما حتی یک درصد هم دانش پزشکی ندارید مگه غیر اینه ؟
    چون حرفش غیر علمی بوده نه به دلیل مخالف بودن با حرف بنده...واقعا با چه منطقی همچین چیزی رو بیان کردید ؟؟

در مورد سوال دوم هم باز هم بر میگرده به بحث اطلاعات...اگر شما با شرکت ماسل فارم کوچکترین اشنایی داشتید میدونستید که این شرکت از شرکتهای بسیار بسیار معتبر امریکاست.
    کشوری که صدها شرکت مکمل سازی در اون فعالیت دارن ... من اصلا صحبتم سیاسی نیست اما کشوری که حتی یک مکمل ورزشی تولید داخل نداره چطور میتونه در مورد محتویات مکملها اظهار نظر کنه ؟؟

اگر جایی خوندید که نظارتی بر روی مکملهای غذایی در امریکا نیمشه سخت در اشتباهید..سازمان fda امریکا نظارت خیلی خوبی روی مکملها داره و به محض اطلاع از مورد دار بودن محتویات یک مکمل شرکت مکمل سازی
    محکوم به پرداخت جریمه میشه و باید محصول مربوطه رو حذف کنه.

در ضمن حرف من رو به نفع خودتون برنگردونین...بنده نگفتم اون دکتر علم پزشکی نداشته گفتم از مکملها هیچ علمی نداشته که مطمئنا هم همینطوره...و اگه حرفی رو با مدرک و ازمایش مطرح کرده بود باید
    مواد غیر مجاز داخل مکملها رو ذکر میکرد و با دلیل مضر بودن اونها رو شرح میداد.

12. 2 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

چون حرفش غیر علمی بوده نه به دلیل مخالف بودن با حرف بنده...واقعا با چه منطقی همچین چیزی رو بیان کردید ؟؟

در مورد سوال دوم هم باز هم بر میگرده به بحث اطلاعات...اگر شما با شرکت ماسل فارم کوچکترین اشنایی داشتید میدونستید که این شرکت از شرکتهای بسیار بسیار معتبر امریکاست.
    کشوری که صدها شرکت مکمل سازی در اون فعالیت دارن ... من اصلا صحبتم سیاسی نیست اما کشوری که حتی یک مکمل ورزشی تولید داخل نداره چطور میتونه در مورد محتویات مکملها اظهار نظر کنه ؟؟

اگر جایی خوندید که نظارتی بر روی مکملهای غذایی در امریکا نیمشه سخت در اشتباهید..سازمان fda امریکا نظارت خیلی خوبی روی مکملها داره و به محض اطلاع از مورد دار بودن محتویات یک مکمل شرکت مکمل سازی
    محکوم به پرداخت جریمه میشه و باید محصول مربوطه رو حذف کنه.

در ضمن حرف من رو به نفع خودتون برنگردونین...بنده نگفتم اون دکتر علم پزشکی نداشته گفتم از مکملها هیچ علمی نداشته که مطمئنا هم همینطوره...و اگه حرفی رو با مدرک و ازمایش مطرح کرده بود باید
    مواد غیر مجاز داخل مکملها رو ذکر میکرد و با دلیل مضر بودن اونها رو شرح میداد.
    این بحث ها میشه که طرف مقابل متوجه شه که با حرف 4 تا آدم معمولی مثل من و شما که یک سری اطلاعات دست و پا شکسته و گاها غلط داره ..... نرن سمت این پودرهای تقلبی و شیمیایی که در آینده ای نه چندان دور آینده ی خودشو و .... رو به خطر بندازه ....

منم ابتدای صحبتم عرض کردم که برای مصرف این چیزا باید تحت نظر یه پزشک قرار بگیره تا با خیال راحت بتونه به کارش ادامه بده .....
    و الا مربی بدنسازی جز فکر کردن به جیب و منافع خودش به چیز دیگه ای فکر نمیکنه و نخواهد کرد ...

گفتنی ها گفته شد ، تصمیم نهایی با کسی که سوال پرسیده .....
    شب خوش .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عجیبه که حرف های یه متخصص رو هم رد میکنید......عجب

اتفاقا خیلی از پزشک ها هم هستن که روی مکمل ها تحقیقات کاملی رو انجام دادن......

اتفاقا بدن سازی به این دلیل تو ایران مورد ظلم هست که با تجویز های اشتباه....خیلی ها از زندگی ساقط میشن....
    بله در بین ورزشکارهای حرفه ای و در سطح تیم ملی از مکمل استفاده میشه...یعنی بایدم استفاده بشه.....ولی زیر نظر متخصص و با مکمل های مجاز.......

بنده نیاز به تحقیق ندارم......خودم مربی هستم....دوره های پزشکی مربوط به رشته ام گذروندم........

هدفم این بود که مسیر درست رو نشون بدم......در هر صورت خود دانید.......
    اگه دکتر متخصص قلب به شما بگه شما ارتروز دارید..ایا شما به حرف متخصص قلب گوش میدید ؟؟ هر متخصص باید در زمینه ای که تخصص داره نظر بده .

اگر با همچین متخصصی در ارتباط هستید جدا خوشحال میشم حرفهای ایشون رو اینجا منعکس کنید .

بدنسازی به دلایلی که مطرح کردنش اینجا درست نیست در ایران مورد ظلم قرار گرفته نه به دلیل تجویزهای اشتباه ..... بحث داور و استروئید در همه ی کشورها
    مطرحه و فقط در ایران نیست..عدم پیشرفت بدنسازی در ایارن به این دلیل نیست و دلایل دیگه ای داره که همینطور که گفتم در اینجا نمیشه در موردش بحث کرد.
    خیلی خوبه که بدونید همین ورزشهایی مثل فوتبال ، دو و شنا که از نظر عموم ورزشهای کاملا سالمی هستن در سطح حرفه ای از موادی استفاده میشه
    که هیچ متخصصی اونها رو تایید نمیکنه و در مواردی مثل تزریق دوباره خون میتونه منجر به مرگ بشه....

بله زیر نظر متخصص....اما متخصصی که در این موارد اطلاعات کاملی داشته باشه .... اگر من و دیگر دوستان در این انجمن چیزی رو به بقیه پیشنهاد میدیم مطمئنا اونها رو ازمایش
    نکردیم مثل هزاران چیزی که تو این دنیا مورد ازمایش قرار نگرفته...شما روغن ، رب یا مواد غذایی دیگه ای که از کارخونه تهیه میکنید رو ازمایش میکنید ؟؟

همه افراد نیاز به تحقیق دارن و بودن در یه کاری دلیل بر علم کافی از اون کار داشتن نیست ... مسیر درست نمیتوننه معنی داشته باشه
    تا چند سال قبل مصرف روزانه یک اسپرین در روز رو برای همه پیشنهاد میدادن اما امروزه تحقیقاتی انجام شده که اینکار رو رد میکنه پس همیشه
    مسیر درست نمیتونه قطعا درست باشه.

15. 2 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه دوست گرامی .... لابد بعد تماس میگن علم اون پزشک هم در سطح پایینی بوده .....
    واقعا به نظر شما این لحن و طرز صحبت مناسبه یک بحث علمی و جدیه ؟؟؟ اگر هر کس حرف با دلیل کافی بزنه هیچ وقت متهم به سطح دانش پایین نمیشه .

این بحث ها میشه که طرف مقابل متوجه شه که با حرف 4 تا آدم معمولی مثل من و شما که یک سری اطلاعات دست و پا شکسته و گاها غلط داره ..... نرن سمت این پودرهای تقلبی و شیمیایی که در آینده ای نه چندان دور آینده ی خودشو و .... رو به خطر بندازه ....

منم ابتدای صحبتم عرض کردم که برای مصرف این چیزا باید تحت نظر یه پزشک قرار بگیره تا با خیال راحت بتونه به کارش ادامه بده .....
    و الا مربی بدنسازی جز فکر کردن به جیب و منافع خودش به چیز دیگه ای فکر نمیکنه و نخواهد کرد ...

گفتنی ها گفته شد ، تصمیم نهایی با کسی که سوال پرسیده .....
    شب خوش .
    بله...این حرف شما درسته ... نه من نه هیچ کس دیگه ای نباید با حرفهای مربی این مواد رو تهیه کنه..
    چون در ایران بالای 80 درصد مکملها تقلبی هستن و مربی باشگاه به احتمال زیاد جنس خوبی به شما نمیده به البته این به وژدان هر کس برمیگرده.

اما در همه ی موارد جای تحقیق هست .... اگر شخصی در موردی تحقیقات زیادی انجام بده میتونه با اطمینان کامل به سلامت و یا غیر سلامت بودن اون چیز
    پی ببره...از نظر شما متخصص اطلاعات خودش رو از کجا کسب میکنه ؟؟؟ کتابها از کجا نوشته میشن ؟؟؟ ایا هر شخصی که مدرکی داشت متخصص و قابله اطمینانه ؟؟

در ضمن یکجا میفرمایید با مکمل تقلبی مشکل دارید و یکجای دیگه تمام مکملها رو شیمیایی و مضر میدونید !!!

17. این کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •