تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 160 از 164 اولاول ... 60110150156157158159160161162163164 آخرآخر
نمايش نتايج 1,591 به 1,600 از 1637

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان یک مودم هواوی B2368 میخوام بگیرم خواستم بدونم مودم خوبی هستش و روی fdd 4.5 g میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

جایی که من هستم انتن دهی ضعیفه این رو میخوام بگیرم چون بیرونی هستش

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

14

محتوای مخفی: QUOTE 
    @ata.royalfalcon
    مودم B612 قابلیت تجمیع باندهای 3 و 7 رو نداره . ولی مودم B528 میتونه ایندو باند رو تجمیع کنه و واقعاً سرعت بیشتر میشه . من هردو مدل دارم و ثابت شد بهم .
    یکبار گفتیم B612 آشغال‌ترین دستگاه دنیاست.
    B528 معظم هست.

و نظر شخصی من MR600 بهترین کل دنیاست البته در این رده.

سال ۹۸ یک B612 از دیجی کالا خریدم‌ 280 هزار تومان ولی دم در پشیمون شدم و عودت دادم چون اشغال به نظر می رسید و پولمو گرفتم الان هم خوشحالم که نخریدم.
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    رو یک دکل که نمیشه فقط میتونی رو یک باند قفل کنی اونم با انجام این کار دیگه نمیتونی از تجمیع استفاده کنی چون عملا داری روی یک باند قفل میکنی مودم رو با برنامه ltewatch هواوی چک کن ببین جواب میده
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درود

یه مودم با آنتن فضای باز میخوام {منطقه ما پوشش آنتن دهی خوبی برای همراه اول(رایتل) و ایرانسل و غیره داره} اما چون قبلا در پشت بام میله ی ده متری واسه لینک میکروتیک DEDICATED WIRELESS گذاشته بودم، حالا میتونم از اون استفاده کنم. حیفه که بلااستفاده بمونه

لطفا یه مودم با قابلیت 4.5G که بتونه تجمیع فرکانس انجام بده و مناسب گیمینگ حرفه‌ای باشه معرفی کنید. تنها یک پورت شبکه داشته باشه هم کافیه

سپاس

لازم به ذکره که TD-LTE ایرانسل در شهر ما پوشش نداره اما ماهان نت پوشش TD-LTE داره
    همچنین با سیمکارت تمام اوپراتورهای همراه سرعتی بالاتر از ده مگابایت در ثانیه رو دریافت میکنم
    Last edited by mehrabooni; 10-09-2021 at 16:51.

4. این کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

درود

یه مودم با آنتن فضای باز میخوام {منطقه ما پوشش آنتن دهی خوبی برای همراه اول(رایتل) و ایرانسل و غیره داره} اما چون قبلا در پشت بام میله ی ده متری واسه لینک میکروتیک DEDICATED WIRELESS گذاشته بودم، حالا میتونم از اون استفاده کنم. حیفه که بلااستفاده بمونه

لطفا یه مودم با قابلیت 4.5G که بتونه تجمیع فرکانس انجام بده و مناسب گیمینگ حرفه‌ای باشه معرفی کنید. تنها یک پورت شبکه داشته باشه هم کافیه

سپاس

لازم به ذکره که TD-LTE ایرانسل در شهر ما پوشش نداره اما ماهان نت پوشش TD-LTE داره
    همچنین با سیمکارت تمام اوپراتورهای همراه سرعتی بالاتر از ده مگابایت در ثانیه رو دریافت میکنم
    سلام متاسفانه تنها مودمی که از باند 42 پشتیبانی میکنه یعنی tdd ایرانسل و مبین نت مودم i60 یا همون b612 هست دو نوع هم داره لاک و انلاک و اگر قصد استفاده از باند 42 و این دو tdd رو دارید باید حتما مودمی که گفتم اونو بخرید و این مودم در fdd که بشه 360 مبین نت یا همون 360 ماهان نت و رایتل . همراه اول و ایرانسل تجمیع دو باند نداره و فقط قابلیت مایمو داره و در tdd همون باند 42 بله در فرکانس دانلود ca یا همون تجمیع رو داره . کلا این مودم بهترین مودم بازار هست هم از نظر گیرندگی هم پوشش همه باندها و فرکانس ها و هم سرعت بی نظیر . تنها ایرادش نداشتن وای فای 5 هست . حالا اگر قصد استفاده از باند 42 رو ندارید و فقط fdd استفاده خواهید کرد میتونید از مودم های هوای که تجمیع دو باند دارن مثل b528 یا b618 یا b525 یا e5186 تهیه و استفاده کنید . یا از برند تی پی لینک مودم mr600 رو تهیه کنید . اون ماهان نت هم زی شاخه مبین نت هست اگر در شهرتون مبین نت tdd رو باند 42 پوشش داره ماهان نت هم رو همون باند هست اگر نه مبین نت رو باند 42 رو شهر شما نیست و پوشش نداره ماهان نت مانند سرویس 360 مبین نت داره رومینگ میکنه رو دکل های همراه اول و اسمش tdd هست و در واقع سرویس fdd محسوب میشه و هر جا همراه اول هست اینم انتن میده . راستی ماهان نت خیلی گرونه و ارزش خرید رو نداره همون سرویس رو مبین نت میده با قیمت پایینتر و میتونید از خود مبین نت تهیه کنید هم tdd باند 42 و هم 360 رومینگ رو همراه اول . انتن فضای بیرون هم میتونید از گروه مهندسی ان جی تهی و نصب کنید با کابل 20 متری و این متراز رو در نظر بگیرید بیشتر از 20 متر ارزش نداره و افت پیدا میکنه

6. 5 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

محتوای مخفی: نقل قول 
    سلام متاسفانه تنها مودمی که از باند 42 پشتیبانی میکنه یعنی tdd ایرانسل و مبین نت مودم i60 یا همون b612 هست دو نوع هم داره لاک و انلاک و اگر قصد استفاده از باند 42 و این دو tdd رو دارید باید حتما مودمی که گفتم اونو بخرید و این مودم در fdd که بشه 360 مبین نت یا همون 360 ماهان نت و رایتل . همراه اول و ایرانسل تجمیع دو باند نداره و فقط قابلیت مایمو داره و در tdd همون باند 42 بله در فرکانس دانلود ca یا همون تجمیع رو داره . کلا این مودم بهترین مودم بازار هست هم از نظر گیرندگی هم پوشش همه باندها و فرکانس ها و هم سرعت بی نظیر . تنها ایرادش نداشتن وای فای 5 هست . حالا اگر قصد استفاده از باند 42 رو ندارید و فقط fdd استفاده خواهید کرد میتونید از مودم های هوای که تجمیع دو باند دارن مثل b528 یا b618 یا b525 یا e5186 تهیه و استفاده کنید . یا از برند تی پی لینک مودم mr600 رو تهیه کنید . اون ماهان نت هم زی شاخه مبین نت هست اگر در شهرتون مبین نت tdd رو باند 42 پوشش داره ماهان نت هم رو همون باند هست اگر نه مبین نت رو باند 42 رو شهر شما نیست و پوشش نداره ماهان نت مانند سرویس 360 مبین نت داره رومینگ میکنه رو دکل های همراه اول و اسمش tdd هست و در واقع سرویس fdd محسوب میشه و هر جا همراه اول هست اینم انتن میده . راستی ماهان نت خیلی گرونه و ارزش خرید رو نداره همون سرویس رو مبین نت میده با قیمت پایینتر و میتونید از خود مبین نت تهیه کنید هم tdd باند 42 و هم 360 رومینگ رو همراه اول . انتن فضای بیرون هم میتونید از گروه مهندسی ان جی تهی و نصب کنید با کابل 20 متری و این متراز رو در نظر بگیرید بیشتر از 20 متر ارزش نداره و افت پیدا میکنه

درود به شرفت برادر مثل همیشه خیلی کمک کردی
    فکرکنم همه افرادی که در این تاپیک پست نوشتیم مدیون محبت های بی منت شما هستیم
    کاش میتونستم ذره ای از این لطف شما رو جبران کنم
    خدا پدر مادرتو بیامرزه ایشالا هرچی از خدا میخوای بهت بده

بله در شهر ما مبین نت پوشش td lte نداره پس به قول شما این همون همراه اوله احتمالا
    اگر دید آینده نگرانه هم داشته باشید که مثلا td lte هم در اینجا بیاد با این حساب پیشنهادتون چیه که هم برای الان کاربردی باشه هم مثلا یک سال دیگه
    Last edited by mehrabooni; 10-09-2021 at 20:53.

8. این کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان یک مودم هواوی B2368 میخوام بگیرم خواستم بدونم مودم خوبی هستش و روی fdd 4.5 g میشه

فقط جستجوی دستی شبکه نداره

3G و 2G نداره

قابلیت تجمیع داره و آنتن دهی اش عالی هست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 2 کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه smk1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان مودم استوک B818 هواوی میخوام بگیرم اگر فروشنده معبتر میشناسین لطفا پیام خصوصی کنین با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2021
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من مودم ایرانسل دارم tdlte خیلی راضی ام ولی قیمتش نسبت به قیمت مودم های adsl گرونتره بسته هاش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلا دوستان به راهنمایی میخواستم ... یه مودم میخوام که تجمیع فرکانس رو داشته باشه تو منطقه ی ما هم باند 3 هم 7 هم 1 هست و فکر نکنم از انتن دهی مشکلی باشه. بنظرتون بین b612 -233 همین ورژن پرو 2 و wbb router 30-22 یا netgear 800s کدومشون بهتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام وقتتون به خیر. من قصد خرید مودم b612 دارم، مدل آنلاک کارخونه (نه آنلاک داخل ایران). تا جایی که تحقیق کردم دو مدل ۲۳۳ و ۲۵d داره و شاید مدل های دیگه. چون مودم برای پدرم خرید می کنم که نمی تونه دستی فریمور جدید نصب کنه، می خوام یک ورژنی باشه که آنلاین خودش آپدیت بشه (بدون دردسر) و قابلیت CA و MIMO 4*4 فعال بشه (چون احتمال داره آنتن دهی منطقه ما خوب نباشه) شما کدوم سری از این مودم پیشنهاد می کنید؟ و شنیدم فقط مدل هایی آنلاک هواوی هستند که آرم هواوی وسط مودم باشه. درسته این حرف؟ ترجیحا می خوام از اینترنت ایرانسل استفاده کنم ولی آنلاک می گیرم که اگر آنتن نداد ایرانسل بتونم از سیم شرکت دیگه استفاده کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •